ME siatkarzy 2015

1. Czy Polska wygra ME 2015? 2. Kto wygra ME 2015?

Czas głosowania minął 12 paź 2015, o 22:32

Wygra
15
22%
Osiągnie finał
10
15%
Zajmie miejsce 3 lub dalsze
16
24%
Włochy
9
13%
Bułgaria
1
1%
Rosja
4
6%
Serbia
1
1%
Niemcy
2
3%
Francja
9
13%
Ktoś inny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 67

palestyna191
Posty: 20
Rejestracja: 3 lut 2010, o 08:49
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: palestyna191 »

witam,

jest już może jakaś informacja o biletach na część mistrzostw do Bułgarii?
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: luck191 »

Czekaj spokojnie na pewno info o biletach się pojawi,na mecz naszych na pewno kupisz wejściówki :)

A tak poza tym w weekend rozegrano mecze barażowe. Wygrała Holandia,Słowenia i Estonia. Nawet niesamowity Nillson nie jest w stanie pomóc swojemu zespołowi.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: hugo »

To w MŚ zagrają: Holandia, Słowenia i Estonia

Przyznam szczerze, że liczyłem na większą walkę Szwecji w Halmstadt...
\
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: luck191 »

Szkoda,chciałbym by Szwecja i kraje skandynawskie się liczyły,ale na razie to mało prawdopodobne.
Sądzę,że i tak mało osób zwróciło dziś uwagę na awans Słowenii,bo dla nas i tak turniej zaczyna się dopiero od play off.
http://www.cev.lu/Competition-Area/Comp ... 414&ID=700
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: Chal »

A mnie zdziwiło, że jakby nie patrzeć solidna estońska kadra, praktycznie w całości zbudowana na zawodnikach z bardziej lub mniej, ale jednak poważnych klubów europejskich miała tak duże problemy ze Szwedami, których można przedstawić jako Nilsson wspierany Lushtakiem i Tholse, a poza tym kompletnie anonimowi gracze.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: majka86 »

jak myślicie, czy jest możliwość/szansa odpuszczenia ME? Tak, żeby dać wolne takiemu Kubiakowi, czy Mice? Kiedy Śliwka i Szalpuk mają MŚ juniorów? Jest szansa by na ME pojechać jakimś młodym miksem kadry A i kadry z Baku?

Kędzierski, Łomacz
Romać, Konarski (albo jakiś Bociek, czy Filip)
Bieniek, Dryja, Wrona
Szalpuk, Śliwka, Bednorz, Buszek
Wojtaszek

grupę mamy taką, że kompromitacji i tak by pewnie nie było, a jakoś nie widzę niektórych naszych podstawowych wracających z najbardziej wykańczającego turnieju na świecie po to, żeby 3 tygodnie później pojechać na ME :<
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: maciek77 »

Co ty bredzisz? To nie LŚ czy turniej towarzyski tylko MISTRZOSTWA EUROPY!!!
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: majka86 »

maciek77 pisze:Co ty bredzisz? To nie LŚ czy turniej towarzyski tylko MISTRZOSTWA EUROPY!!!
no i? może jeśli w ciągu paru miesięcy rozegranych ma zostać 5 turniejów, z których każdy jest ważniejszy od drugiego, to trzeba odpuścić ten, który jest zdecydowanie najmniej ważny?
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: Chal »

Też tak myślę, ale widać, że Antiga traktuje LŚ bardzo poważnie.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: majka86 »

Chal pisze:Też tak myślę, ale widać, że Antiga traktuje LŚ bardzo poważnie.
ale LŚ można jeszcze od biedy potraktować jako przygotowanie do PŚ, a ME? Roztrenowanie po PŚ?

był już taki u nas, który szykował dwa szczyty formy w ciągu miesiąca... :<
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: Chal »

A ME to taki tam nieistotny zupełnie turniej o miano najlepszego zespołu kontynentu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: ldz »

nie tyle jest nieistotny, co jego umiejscowienie w czasie jest upiornie niepasujące, w sytuacji kiedy PŚ jest naszym priorytetowym turniejem w tym sezonie. Organizowanie ME co 2 lata, a nie co 4, też jednak troszkę tę rangę obniża.
Jakby się dało to ja chętnie biorę srebro w PŚ i złoto ME, tylko czy się da ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: Chal »

Oczywiście, ale to nie znaczy, że należy go odpuszczać.

Zresztą, PŚ nie jest jakoś niesamowicie bardziej obciążającym turniejem od MŚ. A nasi mistrzowie na początku sezonu ligowego radzili sobie przecież znakomicie, dopiero po pewnym czasie (u jednych szybciej, u drugich wolniej) nastąpił wyraźny zjazd.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: luck191 »

Pojawiły się pierwsze bilety na ME w siatkówce. Na razie są w sprzedaży bilety na mecze,które zostaną rozegrane w Turynie.
W tej grupie zagrają gospodarze(Włochy),Francja,Chorwacja i Estonia. Bilety zostały podzielone na kilka kategorii. Ceny zaczynają się od 14 euro,a kończą na 52.
http://www.ticketone.it/biglietti.html? ... anguage=en
Jak pojawią się wejściówki na mecze biło-czerwonych to od razu wrzucę tutaj informację :)
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: luck191 »

Bilety na ME w Bułgarii będą kosztować maksymalnie 30 lewów(1 lew=ok. 2.10 zł).
W Sofii,gdzie zagra Bułgaria bilety w cenie 5,10,20 lew. W Warnie,gdzie zagrają biało-czerwoni 5,10,15 lewów bułgarskich
Na fazę finałową bilety będę w przedziale cenowym od 10 do 30,ale będą obowiązywać tylko na jeden mecz.
Jeśli ktoś się wybiera to warto szybciej zamówić bilety. Podobno z Polski było ok. 2500 chętnych po bilety na mecze biało-czerwonych-http://www.sportal.bg/news.php?news=558178).
http://www.sportal.bg/news.php?news=558195

Bułgarzy jeszcze czekają na podpisanie oficjalnych umów. Ciągnie się to bardzo długo... Liczę,że do początku sierpnia się wyrobią
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: luck191 »

Bilety na turniej w Bułgarii powinny pojawić się w przyszłym tygodniu. Będzie sporo zniżek.
http://www.sportal.bg/news.php?news=558691
dakuul
Posty: 480
Rejestracja: 4 gru 2010, o 20:23
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: dakuul »

Od wczoraj (przynajmniej ja wczoraj to zauważyłam) są bilety na ME w Bułgarii tzn na część grupową w Warnie oraz na baraże, ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywane w Sofii. Ceny przystępne, choć za bilety na warneńską część mistrzostw trzeba doliczyć spory koszt wysyłki - nie można ich wydrukować. No przepraszam, można odebrać je w Sofii :P.

Warto się pospieszyć z zakupem, bo w jednej chwili zniknęła dziś duża część dobrego sektora(spotkania w Warnie) - pewnie przez jakiegoś organizatora wycieczki.

Ja już kupiłam, teraz trzeba będzie namówić dyrekcję, aby dała mi w tym czasie urlop:). I to długi.
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: bytrek »

majka86 pisze:jak myślicie, czy jest możliwość/szansa odpuszczenia ME? Tak, żeby dać wolne takiemu Kubiakowi, czy Mice? Kiedy Śliwka i Szalpuk mają MŚ juniorów? Jest szansa by na ME pojechać jakimś młodym miksem kadry A i kadry z Baku?

Kędzierski, Łomacz
Romać, Konarski (albo jakiś Bociek, czy Filip)
Bieniek, Dryja, Wrona
Szalpuk, Śliwka, Bednorz, Buszek
Wojtaszek

grupę mamy taką, że kompromitacji i tak by pewnie nie było, a jakoś nie widzę niektórych naszych podstawowych wracających z najbardziej wykańczającego turnieju na świecie po to, żeby 3 tygodnie później pojechać na ME :<

Odpuszczenie TAK, ale na zasadzie że jedzie taki sam skład jak do Japonii, tyle że pierwszym rozgrywającym jest Łomacz, Pierwszym przyjmującym Buszek plus eh Kwolek??, atakujący Konarski, Środkowi Morzdzonek z Kłosem Libero Wojtaszek
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Kasiulkas
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2015, o 21:48
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: Kasiulkas »

Cześć!
Jestem szczęśliwą posiadaczką biletów na ME w Bułgarii. Ich zdobycie nie było proste, ale okazuje się, że dostanie się do Warny poza sezonem jest jeszcze trudniejsze. Czy wiecie o jakichś zorganizowanych wyjazdach?
Pozdrawiam,
K.
dakuul
Posty: 480
Rejestracja: 4 gru 2010, o 20:23
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: dakuul »

Widziałam w necie przynajmniej dwie oferty wycieczek. Jedna z nich była właśnie do Warny, na fazę grupową. Organizator: Volley Szkoła Tenisa:). Są też przejazdy autokarowe. Posprawdzaj spokojnie. Myślę, że ofert będzie więcej.
robbert88
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:15
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: robbert88 »

Cześć,

nie mogę znaleźć lepszego miejsca do tego typu postu, więc napiszę bezpośrednio tutaj, niejako w nawiązaniu do ostatnich wpisów.

Planujemy wybrać się z kuzynem własnym samochodem do Bułgarii, zahaczając o pierwszy mecz Polaków na ME w Warnie (tylko o pierwszy, gdyż zaraz po nim chcemy wracać do Polski, a konkretnie na Stadion Narodowy na mecz piłkarzy Polska-Irlandia w niedzielę 11.10).

W związku z tym, że mamy 2 wolne miejsca - czy ktoś chciałby może zabrać się z nami, dzieląc koszty? Wyjazd prawdopodobnie 4-5.10 (Poznań/Kalisz), możliwy odbiór osobisty biletów w Sofii, pobyt w Bułgarii organizowany we własnym zakresie, powrót najpóźniej 10.10 rano. Bilety jeszcze nie kupione, więc jakby co można by kibicować razem zarówno na hali w Warnie, jak i na stadionie w Warszawie, gdyby ktoś był zainteresowany :)
Kontakt przez PM.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: luck191 »

Filmik promujący Warnę na oficjalnym kanale EUROVOLLEY 2015 - MEN
https://www.youtube.com/watch?v=zAtpwdI1MZY
Oficjalna strona ME 2015 już działa
http://eurovolley2015.net/
Tutaj link do biletów na mecze Polaków
http://www.eventim.bg/en/tickets/ebrope ... ls-section
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: serek »

MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: MrArtist »

majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: majka86 »

ale Guma??? Na PŚ nie pojechał, a na ME pojedzie?
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: sb.slav »

Czyli Antidze odbija i chce się pozbyć Fabiana za wszelką cenę.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: majka86 »

sb.slav pisze:Czyli Antidze odbija i chce się pozbyć Fabiana za wszelką cenę.
coś jest na rzeczy :<

choć obstawiałabym raczej, że to Drzyzdze odbija :<
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: StanLee »

Drzyzga gra słabo i pajacuje. Naprawdę to dziwne, że Antiga szuka alternatywy?
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: Kamil92 »

Fajnie, że jest Śliwka. Jeśli zdołamy awansować do IE z PŚ, to moglibyśmy zagrać ten turniej parą na przyjęciu Szalpuk - Śliwka.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: ME siatkarzy 2015

Post autor: ldz »

że Guma się zgodził... to ciekawe, naprawdę.
sb.slav pisze:Czyli Antidze odbija i chce się pozbyć Fabiana za wszelką cenę.
czy też byłeś z tych, co rok temu wyli jak opętani, że jak Antiga śmiał nie zabrać Kurka na MŚ? W reprezentacji nie ma świętych krów i Stephane już tego dowiódł. Dowiódł także, właśnie z Kurkiem, że przed nikim na zawsze drzwi do kadry nie zamyka. W rękach Fabiana będzie (o ile to o niego chodzi, a tak również myślę) ewentualny powrót do kadry/ewentualny powrót na pozycję pierwszego.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”