[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

ME 2017

Re: ME 2017

Postprzez Rafal91 » 2 gru 2016, o 18:26

Witam wszystkich☺. Na wstępie powiem że o siatkówce nie mam zielonego pojęcia za to moja dziewczyna wręcz przeciwnie. Interesuje się nią ale jeszcze nigdy nie była na meczu reprezentacji. Niedługo ma urodziny i chciałbym jej kupic w prezencie bilet na mecz reprezentacji Polski. Pytanie: czy możecie mi powiedzieć orientacyjnie ile mogą kosztować bilety na mecze? Pytam bo w do urodzin sprzedaż raczej nie ruszy a nie wiem czy powiedzieć że prezentem będzie bilet na jeden mecz czy na wszystkie trzy pierwsze mecze. Szukałem już informacji na ten temat ale nic nie znalazłem. Patrzyłem też ile kosztowały bilety podczas ostatnich mistrzostw ale nic z tej tabeli nie zrozumiałem.
Rafal91

Postprzez ldz » 8 gru 2016, o 14:59

"Siatkówka powraca na PGE Stadion Narodowy"

http://tinyurl.com/h8rv8vd

czyżby małe wpływy z biletów z ostatnich imprez? 8-)
mam wątpliwości czy to dobry pomysł. Wtedy to było coś nowego, niespotykanego. Nie wiem czy wypełnią stadion do maxa, szczególnie, że jest mowa o 2 meczach i nie wiem jak rozumieć zdanie "Dwa pierwsze mecze grupy A mają zostać rozegrane na PGE Stadionie Narodowym 24 sierpnia." Mam wrażenie, że chodzi o 2 pierwsze mecze grupowe, czyli jeden z udziałem Polaków, a drugi bez. Nawet jak bilety są całodniowe, czyli obowiązują na 2 meczach to zawsze, niezależnie kto grał w tym drugim meczu, wypełnienie hali było znacznie mniejsze. Jeśli drugim meczem będzie np. Finlandia-Estonia to nawet ci barwni "Fińczycy" nie zjadą tu w liczbie 60 tysięcy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
ldz

Postprzez aezakmi » 14 gru 2016, o 16:18

Przykład w piłce nożnej (wiem, że popularność dużo większa, ale z San Marino?): w 2013 roku w meczu Polska vs San Marino rozegranym na Narodowym, przyszło aż 43 tysiące kibiców (to nie było nic nowego, a przeciwnikiem byli amatorzy). W dodatku na kadrę, która grała fatalnie i nie była tak popularna, jak ta obecna kadra pod wodzą Adama Nawałki. To tylko kwestia odpowiedniej ceny biletów + puszczenia info w polsacie i polsacie sport o takim wydarzeniu. Stadion zapełniłby się, jak w 2014. Ale! No właśnie. Problemem są ludzie, którzy chcą robić biznes na kibicach i w d***e mają siatkówkę.
Przydałby się taki prezes, jak Boniek. PZPN w 2015 dał zbyt wysokie ceny na mecz z Gibraltarem i od razu wyciągnął wnioski. Na kolejnych meczach bilety były już dużo tańsze i tak jest do dziś. Natomiast w PZPS zwala się winę na kibiców i siatkarzy więc szanse na to, że bilety będą tanie są bardzo małe, czyli lepiej aby te mecze były w hali, bo będzie kolejna kompromitacja.
aezakmi

Postprzez kaede » 15 gru 2016, o 23:07

jutro o 12 rusza sprzedaż biletów na mecze półfinałowe i o medale:
Ceny na dwa spotkania półfinałowe turnieju (2 września 2017 roku) rozpoczynają się od 40 złotych i dalej w zależności od kategorii wynoszą: 70, 120, 170, 200 i 240 złotych. Struktura cen na dwa mecze o medal brązowy i Mistrzostwo Europy 2017 (3 września 2017 roku) rozpoczyna się od 50 złotych a dalej kształtują się następująco: 110, 170, 220, 300, 400 złotych.

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/
kaede

Postprzez Camillo Marcotti » 6 sty 2017, o 16:35

A wiadomo kiedy będą w sprzedaży bilety na Narodowy? Bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji, a potem jak zwykle okaże się, że już biletów nie ma :x
Camillo Marcotti

Postprzez SerCos » 3 lut 2017, o 09:53

Ceny biletów, w zależności od kategorii, będą kształtować się następująco: 40, 70, 100, 130, 160, 190 złotych na koronie PGE Narodowego oraz 250, 300 i 400 złotych na okalających boisko trybunach położonych na płycie areny.

Zarząd PZPS postanowił również, że ze względu na trwające procedury prawne i techniczne, sprzedaż biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 rozpocznie się po zakończeniu tych procedur.

...

Przypominamy też, że dla fanów regularnie wpierających siatkarskie reprezentacje Polski uruchomione zostaną przedsprzedaże na Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym.

W przedsprzedażach uczestniczyć będą mogły osoby, które:

Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów,
w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).
W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jeden z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.

Przedsprzedaże uruchamiane będą na 24 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży otwartej. Planowane są trzy transze wprowadzania biletów do sprzedaży na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym, i każdą z nich poprzedzać będzie przedsprzedaż.

http://www.pzps.pl/Znamy-ceny-biletow-n ... -2017.html

Na otwarcie MŚ 2014 było 50, 100, 150, 250, 350, 400. Wynika z tego, że podzielili stadion na więcej kategorii.
SerCos

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Europy