[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Polska 2017

Polska 2017

Postprzez astronauta » 3 lut 2017, o 21:55

Zakładam ponownie wątek, bo dzieje się tam tak wiele i zapraszane są tak ciekawe osobistości, że to WYMAGA osobnego tematu. Dziś na przykład mamy jednego z braci trzymających władzę w Jastrzębiu, potyczki Kadzia z Igłą, który (ten drugi) broni Resovii jak ojczyzny i (jak zwykle) dyżurnego experta Polsatu, Boska.
Zwycięzca Typera Rio 2016 :-)
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016 :-)
astronauta

Re: Polska 2017

Postprzez TommyLeeJones » 3 lut 2017, o 23:35

O ile rozumiem, że można bronić jakoś Kowala, można bronić każdego poszczególnego zawodnika ale jako całość Resovia gra słabiutko i ciekaw jestem argumentów Ignaczaka. Nie mówiąc już o tym, że ile razy oglądam ten program, tyle razy mnie nieco żenuje jego poziom. Gadu-gadu, bla-bla, przydałby się jakiś porządny znawca, który ogląda mecze, inne ligi, jest na bieżąco, umie formułować wnioski. A tu jak nie Jarosz, to Bosek albo inny "ekspert".
TommyLeeJones

Postprzez Szampon093 » 6 lut 2017, o 07:34

TommyLeeJones napisał(a):O ile rozumiem, że można bronić jakoś Kowala, można bronić każdego poszczególnego zawodnika ale jako całość Resovia gra słabiutko i ciekaw jestem argumentów Ignaczaka. Nie mówiąc już o tym, że ile razy oglądam ten program, tyle razy mnie nieco żenuje jego poziom. Gadu-gadu, bla-bla, przydałby się jakiś porządny znawca, który ogląda mecze, inne ligi, jest na bieżąco, umie formułować wnioski. A tu jak nie Jarosz, to Bosek albo inny "ekspert".

Prawda, Igła mocno związany z Rzeszowem strasznie ich broni, co nie zmienia faktu, ze podczas wczorajszego meczu z Cuprum rowniez to samo. Z jednej strony ciezko sie przestawic rozumiem, ale jego stronniczosc jest zbyt duza. Obrona Rzeszowa podczas programu, gdzie Kadziu powiedzial tylko i wylacznie prawde, ze Resovia gra słabo, a Igla rzucil argument z wielkim oburzeniem, dlaczego wygrali z Bełchatowem? Jak to dlaczego? Skra gra slabo, nie ma zadnego egzekutora na lewym, a Wlazly z Kurkiem, dwie ,, duze" postacie na ataku, ani 1 nie gra na swoim poziomie. Atak Igły na Kadzia smieszny, a Rzeszow to nie obrazajac nikogo, aktualnie zlepek zawodnikow i nikt mi nie powie, ze to nie prawda. Rzeszow wcale nie gra lepiej anizeli Skra biorac pod uwage skład.
Szampon093

Postprzez Didek » 6 lut 2017, o 08:20

Okazało się, iż Igła miał rację. Bełchatów jest w dramatycznej formie co udowodnił w sobotę.

Czasem dla dobra dyskusji musi ktoś postawić zdanie odrębne. Przynajmniej później jest o czym rozmawiać.
Didek

Postprzez astronauta » 24 lut 2017, o 22:16

Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.
astronauta

Postprzez Lucarelli » 24 lut 2017, o 22:41

astronauta napisał(a):Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.

Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że Kubiak ma wielkie mniemanie o sobie i uważa się za wielką gwiazdę
Lucarelli

Postprzez astronauta » 24 lut 2017, o 23:02

Lucarelli napisał(a):
astronauta napisał(a):Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.

Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że Kubiak ma wielkie mniemanie o sobie i uważa się za wielką gwiazdę

Miałem "przyjemność" spotkać Kubiaka na IO Londyn 2012 i kilka tygodni po już w J-biu. Nie chciałbym zostać jego kolegą. Na tych samych IO wpadłem na Holmesa i również kilka tygodni później w J-biu. Jego kolegą bym chciał zostać.
astronauta

Postprzez krzysiu » 25 lut 2017, o 10:42

O co poszło w ich relacji ,ze kiedyś przyjaciele a teraz jakby najwięksi wrogowie?
krzysiu

Ostrzeżenia: 2

Postprzez kliki » 25 lut 2017, o 12:17

Nikt tego nie wie i z pewnością nikt się tego nie dowie. Bo to ich prywatne sprawy, których nigdy nie wywlekali.

Ten program i wątek nie był ciekawy, jak to ktoś wyżej pisał a raczej żenujący.
Bartman wyleciał z kadry, przede wszystkim dlatego, że grał szajs. Wyciąganie sprawy sprzed 5 lat jako usprawiedliwienie? Polsat wywołuje sztuczną dramę. Nie wiem po co, aby podbić oglądalność?

Jestem zdziwiona po różnych komentarzach, że tak wiele osób o ich konflikcie nie wiedziało, ale to tylko pokazuje, że pomimo tego potrafili ze sobą grać i nie było tego widać, bo grali tak co najmniej z pół roku.

A że nie wyglądał na zadowolonego z tego połączenia na skypie? Jakoś się nie dziwię :] Dzwonią przez pół świata, żeby wyciągać stare, prywatne sprawy, o których mówić nie chce. Dziw, że w ogóle się wypowiedział, a nie rozłączył, bo już pare razy dał popis, że pod względem prywatności jest wyczulony.
kliki

Postprzez aezakmi » 25 lut 2017, o 22:04

Lucarelli napisał(a):

No to teraz prawdopodobnie wiadomo, która gwiazdeczka nie chciała konkurencji w osobie Żalińskiego. On od zawsze miał problemy mentalne. Już w JW obraził się na kibiców i powiedział, że im nigdy nie wybaczy choć ci go mocno przepraszali. A akcja była taka, że kibice JW wygwizdali decyzję komisarza, który wg nich powinien dać MVP dla Bontje, a nie dla pana obrażalskiego. Obrażalski nie popisał się inteligencją i sobie ubzdurał, że to jego wygwizdywano więc się obraził... On ma jakieś kompleksy i temu tak podskakuje do wszystkich na boisku i nie tylko na boisku.
Antiga wywalił Kurka z kadry i zdobył MŚ. Mam do niego coraz większy szacunek za tamten sezon 2014, tym bardziej - patrząc na to, co wyprawia Blain w Skrze. Kurka zastąpił Mika. Obrażalskiego spokojnie może zastąpić choćby właśnie Wojtek Żaliński. Nie podoba mu się coś? To zawsze można go ustawić do pionu, jak Kurka.
aezakmi

Postprzez madlark » 25 lut 2017, o 22:34

Dziwaczny ten temat wykształcenia, co to ma do siatkówki?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
madlark

Postprzez drukjul » 25 lut 2017, o 22:39

krzysiu napisał(a):O co poszło w ich relacji ,ze kiedyś przyjaciele a teraz jakby najwięksi wrogowie?

kliki napisał(a):Nikt tego nie wie i z pewnością nikt się tego nie dowie.

No przecież Kubiak powiedział bardzo wyraźnie i otwartym tekstem, że chodziło o "broken arrow".

Więc jedno z dwojga - albo Michał dał Zibiemu na przechowanie swoją bombę atomową a ten mu ją gdzieś zgubił, albo druga możliwość, uważa że Zibi zatruł mu płyny ustrojowe. Pamiętacie postać generała z cudownego film Stanleya Kubricka "Jak przestałem się martwić i pokochałem bombę atomową?

Zresztą z płynów ustrojowych przynajmniej krew Kubiakowi Zibi zatruł wtedy chyba faktycznie, a z tego że trwa to już tak długo można wnosić, że prawdopodobnie także i limfę. ;)
drukjul

Postprzez StanLee » 25 lut 2017, o 22:42

Chyba nie jest tajemnicą, że osoby które miały szanse poznania Kubiaka prywatnie, przesadnie, delikatnie ujmując, go nie cenią. :)
StanLee

Postprzez estril1992 » 26 lut 2017, o 22:56

Może do Michała trzeba podchodzić z dystansem i tyle
estril1992

Postprzez matiz99 » 5 mar 2017, o 09:05

Czekam kiedy ruszy przedsprzedaż biletów na mecz otwarcia na Narodowym. Miała to być pierwsza połowa lutego a mamy już marzec :|
,,Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!"
Zdzisław Ambroziak
matiz99

Postprzez madlark » 10 mar 2017, o 21:30

Kilka osób odetchnie z ulgą :D

Zawsze powtarzałem, że chcę wyjechać za granicę. Na koniec mojej kariery nadarzyła się taka okazja. Po rozmowach telefonicznych z prezesem IBB Polonii Londyn pojawił się pomysł, by wzmocnić sygnał siatkówki na Wyspach, próbować budować ją marketingowo – powiedział Ignaczak w Magazynie Polska 2017.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... rza-swiata

Zrobić program o dyrektorach sportowych i nie zaprosić Boska skandal :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
madlark

Postprzez mmb » 11 mar 2017, o 12:31

Ciągnie wilka do lasu, tfu, do Londynu :D
mmb

Postprzez Didek » 11 mar 2017, o 19:47

mmb napisał(a):Ciągnie wilka do lasu, tfu, do Londynu :D

A będzie tam robił za misia na Krupówkach.
Didek

Postprzez krzysiu » 18 mar 2017, o 11:16

Jak będziecie mieli czas to obejrzyjcie sobie wczorajszy Polska 2017 - ładnie tam w kilku momentach po Antidze jechał Jarosz heh
krzysiu

Postprzez ciorny17 » 18 mar 2017, o 12:45

krzysiu napisał(a):Jak będziecie mieli czas to obejrzyjcie sobie wczorajszy Polska 2017 - ładnie tam w kilku momentach po Antidze jechał Jarosz heh

Nie oglądałem, ale niech zgadnę:
- brak Bartmana i synka w kadrze
- brak Możdżonka na IO
- oranie Kurkiem na ataku zamiast na przyjęciu.

Krzysiu, coś z powyższych?
ciorny17

Postprzez ciorny17 » 18 mar 2017, o 13:07

Dobra oglądam fragmenty.

1. Wanio i Jarosz: Śliwka 5 przyjmującym Plusligii, stawianie go wyżej od Żalinskiego? Sorry, ale chyba oglądamy inną ligę.
2. Omijanie Włodarczyka czy właśnie drugiego Wojtka w kontekście reprezentacji trochę słabe.
3. Pieprzenie o kolesiostwie w kadrze - temu panu podziękujmy.
ciorny17

Postprzez krzysiu » 18 mar 2017, o 13:30

To o kolesiostwie też :P ale najbardziej rozbawił mnie moment jak Wanio się śmieje,że papa Jarosz pewnie będzie chciał być jak najbliżej ławki Kanady przy Memoriale Huberta Wagnera - no i leci program i Wanio widzi,że tamten coś zdenerwowany - więc Krzysiu pyta (oczywiście dokładnie nie pamiętam) - Coś nie tak z tym żartem,że będziesz podglądał Antigę jak ,,trenuje" - a Jarosz - Co będzie robił Antiga ? hehe :D
Wiadomo jak to się oglądało to lepiej wyglądało
krzysiu

Powrót do Mistrzostwa Europy