[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Polska 2017

Polska 2017

Postprzez astronauta » 3 lut 2017, o 21:55

Zakładam ponownie wątek, bo dzieje się tam tak wiele i zapraszane są tak ciekawe osobistości, że to WYMAGA osobnego tematu. Dziś na przykład mamy jednego z braci trzymających władzę w Jastrzębiu, potyczki Kadzia z Igłą, który (ten drugi) broni Resovii jak ojczyzny i (jak zwykle) dyżurnego experta Polsatu, Boska.
Zwycięzca Typera Rio 2016 :-)
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016 :-)
astronauta

Re: Polska 2017

Postprzez TommyLeeJones » 3 lut 2017, o 23:35

O ile rozumiem, że można bronić jakoś Kowala, można bronić każdego poszczególnego zawodnika ale jako całość Resovia gra słabiutko i ciekaw jestem argumentów Ignaczaka. Nie mówiąc już o tym, że ile razy oglądam ten program, tyle razy mnie nieco żenuje jego poziom. Gadu-gadu, bla-bla, przydałby się jakiś porządny znawca, który ogląda mecze, inne ligi, jest na bieżąco, umie formułować wnioski. A tu jak nie Jarosz, to Bosek albo inny "ekspert".
TommyLeeJones

Postprzez Szampon093 » 6 lut 2017, o 07:34

TommyLeeJones napisał(a):O ile rozumiem, że można bronić jakoś Kowala, można bronić każdego poszczególnego zawodnika ale jako całość Resovia gra słabiutko i ciekaw jestem argumentów Ignaczaka. Nie mówiąc już o tym, że ile razy oglądam ten program, tyle razy mnie nieco żenuje jego poziom. Gadu-gadu, bla-bla, przydałby się jakiś porządny znawca, który ogląda mecze, inne ligi, jest na bieżąco, umie formułować wnioski. A tu jak nie Jarosz, to Bosek albo inny "ekspert".

Prawda, Igła mocno związany z Rzeszowem strasznie ich broni, co nie zmienia faktu, ze podczas wczorajszego meczu z Cuprum rowniez to samo. Z jednej strony ciezko sie przestawic rozumiem, ale jego stronniczosc jest zbyt duza. Obrona Rzeszowa podczas programu, gdzie Kadziu powiedzial tylko i wylacznie prawde, ze Resovia gra słabo, a Igla rzucil argument z wielkim oburzeniem, dlaczego wygrali z Bełchatowem? Jak to dlaczego? Skra gra slabo, nie ma zadnego egzekutora na lewym, a Wlazly z Kurkiem, dwie ,, duze" postacie na ataku, ani 1 nie gra na swoim poziomie. Atak Igły na Kadzia smieszny, a Rzeszow to nie obrazajac nikogo, aktualnie zlepek zawodnikow i nikt mi nie powie, ze to nie prawda. Rzeszow wcale nie gra lepiej anizeli Skra biorac pod uwage skład.
Szampon093

Postprzez Didek » 6 lut 2017, o 08:20

Okazało się, iż Igła miał rację. Bełchatów jest w dramatycznej formie co udowodnił w sobotę.

Czasem dla dobra dyskusji musi ktoś postawić zdanie odrębne. Przynajmniej później jest o czym rozmawiać.
Didek

Postprzez astronauta » 24 lut 2017, o 22:16

Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.
astronauta

Postprzez Lucarelli » 24 lut 2017, o 22:41

astronauta napisał(a):Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.

Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że Kubiak ma wielkie mniemanie o sobie i uważa się za wielką gwiazdę
Lucarelli

Ostrzeżenia: 3

Postprzez astronauta » 24 lut 2017, o 23:02

Lucarelli napisał(a):
astronauta napisał(a):Ciekawy program i wątek konfliktu Kubiak-Bartman. Nie wiem co Bartman zrobił Kubiakowi, ale ten drugi dla mnie ma jakiś problem mentalny ze sobą.

Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że Kubiak ma wielkie mniemanie o sobie i uważa się za wielką gwiazdę

Miałem "przyjemność" spotkać Kubiaka na IO Londyn 2012 i kilka tygodni po już w J-biu. Nie chciałbym zostać jego kolegą. Na tych samych IO wpadłem na Holmesa i również kilka tygodni później w J-biu. Jego kolegą bym chciał zostać.
astronauta

Postprzez krzysiu » 25 lut 2017, o 10:42

O co poszło w ich relacji ,ze kiedyś przyjaciele a teraz jakby najwięksi wrogowie?
krzysiu

Postprzez kliki » 25 lut 2017, o 12:17

Nikt tego nie wie i z pewnością nikt się tego nie dowie. Bo to ich prywatne sprawy, których nigdy nie wywlekali.

Ten program i wątek nie był ciekawy, jak to ktoś wyżej pisał a raczej żenujący.
Bartman wyleciał z kadry, przede wszystkim dlatego, że grał szajs. Wyciąganie sprawy sprzed 5 lat jako usprawiedliwienie? Polsat wywołuje sztuczną dramę. Nie wiem po co, aby podbić oglądalność?

Jestem zdziwiona po różnych komentarzach, że tak wiele osób o ich konflikcie nie wiedziało, ale to tylko pokazuje, że pomimo tego potrafili ze sobą grać i nie było tego widać, bo grali tak co najmniej z pół roku.

A że nie wyglądał na zadowolonego z tego połączenia na skypie? Jakoś się nie dziwię :] Dzwonią przez pół świata, żeby wyciągać stare, prywatne sprawy, o których mówić nie chce. Dziw, że w ogóle się wypowiedział, a nie rozłączył, bo już pare razy dał popis, że pod względem prywatności jest wyczulony.
kliki

Postprzez aezakmi » 25 lut 2017, o 22:04

Lucarelli napisał(a):

No to teraz prawdopodobnie wiadomo, która gwiazdeczka nie chciała konkurencji w osobie Żalińskiego. On od zawsze miał problemy mentalne. Już w JW obraził się na kibiców i powiedział, że im nigdy nie wybaczy choć ci go mocno przepraszali. A akcja była taka, że kibice JW wygwizdali decyzję komisarza, który wg nich powinien dać MVP dla Bontje, a nie dla pana obrażalskiego. Obrażalski nie popisał się inteligencją i sobie ubzdurał, że to jego wygwizdywano więc się obraził... On ma jakieś kompleksy i temu tak podskakuje do wszystkich na boisku i nie tylko na boisku.
Antiga wywalił Kurka z kadry i zdobył MŚ. Mam do niego coraz większy szacunek za tamten sezon 2014, tym bardziej - patrząc na to, co wyprawia Blain w Skrze. Kurka zastąpił Mika. Obrażalskiego spokojnie może zastąpić choćby właśnie Wojtek Żaliński. Nie podoba mu się coś? To zawsze można go ustawić do pionu, jak Kurka.
aezakmi

Postprzez madlark » 25 lut 2017, o 22:34

Dziwaczny ten temat wykształcenia, co to ma do siatkówki?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
madlark

Postprzez drukjul » 25 lut 2017, o 22:39

krzysiu napisał(a):O co poszło w ich relacji ,ze kiedyś przyjaciele a teraz jakby najwięksi wrogowie?

kliki napisał(a):Nikt tego nie wie i z pewnością nikt się tego nie dowie.

No przecież Kubiak powiedział bardzo wyraźnie i otwartym tekstem, że chodziło o "broken arrow".

Więc jedno z dwojga - albo Michał dał Zibiemu na przechowanie swoją bombę atomową a ten mu ją gdzieś zgubił, albo druga możliwość, uważa że Zibi zatruł mu płyny ustrojowe. Pamiętacie postać generała z cudownego film Stanleya Kubricka "Jak przestałem się martwić i pokochałem bombę atomową?

Zresztą z płynów ustrojowych przynajmniej krew Kubiakowi Zibi zatruł wtedy chyba faktycznie, a z tego że trwa to już tak długo można wnosić, że prawdopodobnie także i limfę. ;)
drukjul

Postprzez StanLee » 25 lut 2017, o 22:42

Chyba nie jest tajemnicą, że osoby które miały szanse poznania Kubiaka prywatnie, przesadnie, delikatnie ujmując, go nie cenią. :)
StanLee

Postprzez estril1992 » 26 lut 2017, o 22:56

Może do Michała trzeba podchodzić z dystansem i tyle
estril1992

Postprzez matiz99 » 5 mar 2017, o 09:05

Czekam kiedy ruszy przedsprzedaż biletów na mecz otwarcia na Narodowym. Miała to być pierwsza połowa lutego a mamy już marzec :|
,,Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!"
Zdzisław Ambroziak
matiz99

Postprzez madlark » 10 mar 2017, o 21:30

Kilka osób odetchnie z ulgą :D

Zawsze powtarzałem, że chcę wyjechać za granicę. Na koniec mojej kariery nadarzyła się taka okazja. Po rozmowach telefonicznych z prezesem IBB Polonii Londyn pojawił się pomysł, by wzmocnić sygnał siatkówki na Wyspach, próbować budować ją marketingowo – powiedział Ignaczak w Magazynie Polska 2017.
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/201 ... rza-swiata

Zrobić program o dyrektorach sportowych i nie zaprosić Boska skandal :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
madlark

Postprzez mmb » 11 mar 2017, o 12:31

Ciągnie wilka do lasu, tfu, do Londynu :D
mmb

Postprzez Didek » 11 mar 2017, o 19:47

mmb napisał(a):Ciągnie wilka do lasu, tfu, do Londynu :D

A będzie tam robił za misia na Krupówkach.
Didek

Postprzez krzysiu » 18 mar 2017, o 11:16

Jak będziecie mieli czas to obejrzyjcie sobie wczorajszy Polska 2017 - ładnie tam w kilku momentach po Antidze jechał Jarosz heh
krzysiu

Postprzez ciorny17 » 18 mar 2017, o 12:45

krzysiu napisał(a):Jak będziecie mieli czas to obejrzyjcie sobie wczorajszy Polska 2017 - ładnie tam w kilku momentach po Antidze jechał Jarosz heh

Nie oglądałem, ale niech zgadnę:
- brak Bartmana i synka w kadrze
- brak Możdżonka na IO
- oranie Kurkiem na ataku zamiast na przyjęciu.

Krzysiu, coś z powyższych?
ciorny17

Postprzez ciorny17 » 18 mar 2017, o 13:07

Dobra oglądam fragmenty.

1. Wanio i Jarosz: Śliwka 5 przyjmującym Plusligii, stawianie go wyżej od Żalinskiego? Sorry, ale chyba oglądamy inną ligę.
2. Omijanie Włodarczyka czy właśnie drugiego Wojtka w kontekście reprezentacji trochę słabe.
3. Pieprzenie o kolesiostwie w kadrze - temu panu podziękujmy.
ciorny17

Postprzez krzysiu » 18 mar 2017, o 13:30

To o kolesiostwie też :P ale najbardziej rozbawił mnie moment jak Wanio się śmieje,że papa Jarosz pewnie będzie chciał być jak najbliżej ławki Kanady przy Memoriale Huberta Wagnera - no i leci program i Wanio widzi,że tamten coś zdenerwowany - więc Krzysiu pyta (oczywiście dokładnie nie pamiętam) - Coś nie tak z tym żartem,że będziesz podglądał Antigę jak ,,trenuje" - a Jarosz - Co będzie robił Antiga ? hehe :D
Wiadomo jak to się oglądało to lepiej wyglądało
krzysiu

Postprzez kamil1404 » 30 mar 2017, o 21:08

Z tego Krzysia to od zawsze był śmieszek:
Kod: Zaznacz cały
https://www.youtube.com/watch?v=HmihHZ7oM_I

Nie moje czasy te z filmiku, jak się dowiedziałem o tym, to myślałem, że spadnę ze stołka :]
kamil1404

Postprzez Noworoczny » 11 kwi 2017, o 05:14

Oglądałem po raz pierwszy to badziewie - ostatni odcinek, po meczu Zaxy w 1/2 i zapewne po raz ostatni. Goście nie powiedzieli nic, czego bym nie wyczytał wcześniej na fso. NIC. Najuważniejszym czytelnikiem naszego forum jest Drzyzi. Nieśmiało zabłysnął wiedzą, że Serniotti wygrał jako trener ligę mistrzów, czym mocno zaskoczył wszystkich pozostałych. Potem jeszcze cytował Drukjula opowiadając o karierze Włocha, jako drugiego. Kadziewicz gadał Noworocznym w temacie pojedynku Kędzierzyna z Jastrzębiem. Na sam koniec mieliśmy reportaż o szkółkach Kadzia, Cipka i Dobrowola. I tyle.
Aa, no i jeszcze wklejali nasze statystyki z Silvy - że tyle punktów nabił i w ogóle.
"W obecnej Polsce i Chilijczyk za karnację po zębach dostanie, więc co dopiero Pers." Jaet
http://tnij.org/w_polsce_bijo_kolorowych
http://tnij.org/znowu_bijo
Noworoczny

Postprzez lipton » 11 kwi 2017, o 07:14

Tego, że WD czytuje FSO chyba jakoś bardzo nie ukrywa, bo sam wielokrotnie w trakcie transmisji wspominał, że "w internecie" są kibice dysponujący ogromną wiedzą na temat siatkówki, z której często on jako ekspert korzysta. Fakt, że nie wymienił FSO z nazwy, ale chyba w sieci ciężko o inne, polskojęzyczne forum z taką ilością informacji.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
lipton

Postprzez Didek » 11 kwi 2017, o 14:32

Noworoczny napisał(a):Oglądałem po raz pierwszy to badziewie - ostatni odcinek, po meczu Zaxy w 1/2 i zapewne po raz ostatni. Goście nie powiedzieli nic, czego bym nie wyczytał wcześniej na fso. NIC. Najuważniejszym czytelnikiem naszego forum jest Drzyzi. Nieśmiało zabłysnął wiedzą, że Serniotti wygrał jako trener ligę mistrzów, czym mocno zaskoczył wszystkich pozostałych. Potem jeszcze cytował Drukjula opowiadając o karierze Włocha, jako drugiego. Kadziewicz gadał Noworocznym w temacie pojedynku Kędzierzyna z Jastrzębiem. Na sam koniec mieliśmy reportaż o szkółkach Kadzia, Cipka i Dobrowola. I tyle.
Aa, no i jeszcze wklejali nasze statystyki z Silvy - że tyle punktów nabił i w ogóle.

To nie jest program dla Ciebie. Za dużo wiesz aby Cię zaskoczyć. To jest kierowane do kibiców, którzy nie śledzą wszystkiego co o siatkówce się pisze. Czasem nawet internetu nie mają. A są tacy.
Didek

Postprzez Krystian2973 » 16 cze 2017, o 08:24

Szkoda naszych ME to bedzie dopiero wstyd. Porownywanie tej ligi swiatowej i tej z 2014 nie ma sensu bo tam mimo braku awansu gralismy solidna siatkowke i nie awansowalismy tylko roznica setow. Dzis kilka naszych meczow to byla kompromitacja. Mam nadzieje ze wraz z odejsciem Fefe po miatrzostwach ktos dobierze sie do ludzi z PZPSU z Kasprzykiem na czele. Majac tylu wybitnych fachowcow do wyboru wybral czlowieka ktory nie ma pojecia o prowadzeniu reprezentacji i nic nie osiagnal z klubami w europejskich pucharach. Nasza liga to za malo. W dodatku porownywanie go do Lozano jest jak kula w plot. Tamten jak przegrywalismy potrafil 3 razy poklocic sie z sedziami aby wybic przeciwnikow z rytmu, chociaz winie go za porazke na IO 2008
Krystian2973

Postprzez iti » 16 cze 2017, o 10:12

"wraz z odejsciem Fefe"
16.06.2016

I tak pozno dosyc pozno zaczyna sie zwalnianie trenera xD (zapozyczone!)

Zastanawiam sie czy jakikolwiek trener u nas mialby mozliwosc wytrzymac kilka lat, ale kiedy Stoychev, Rezende i inni przegraliby ze trzy mecze to poszliby na stos!
iti

Ostrzeżenia: 2

Postprzez ciorny17 » 16 cze 2017, o 10:16

iti napisał(a):Zastanawiam sie czy jakikolwiek trener u nas mialby mozliwosc wytrzymac kilka lat, ale kiedy Stoychev, Rezende i inni przegraliby ze trzy mecze to poszliby na stos!

U nas trener jest od trenowania i tyle. Przecież sam Polsat ogłosił Gruszkę drugim trenerem zanim zrobił to Fefe. A taki Rezende miał wręcz władzę absolutną.
ciorny17

Powrót do Mistrzostwa Europy