Przed mistrzostwami Europy 2009 - losowanie grup

papki1
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Przed mistrzostwami Europy 2009 - losowanie grup

Post autor: papki1 »

Wie ktoś może kiedy rozpoczną się te mistrzostwa i kiedy będzie losowanie grup czy jescze nie wiadomo dokładnie ?
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Nagor »

Poznaliśmy grupy:

Grupa A:
Turcja
Niemcy
Francja
Polska

Grupa B:
Rosja
Finlandia
Estonia
Holandia

Grupa C:
Hiszpania
Grecja
Słowacja
Słowenia

Grupa D:
Serbia
Włochy
Bułgaria
Czechy

Jest duża dysproporcja między grupami, zwłaszcza grupa D - Serbia, Włochy, Bułgaria - czołówka światowa.
Polacy trafili na dobrych przeciwników, powinniśmy wyjść na pierwszym miejscu bez łaski.
Najlepsze losowanie i tak miała Rosja...
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Guilder »

Hiszpanie też nie najgorzej trafili.
Mecz z Francją pokaże wszystko. Nie leży nam ten zespół, więc jak wygramy to stawiam na to, że jesteśmy w półfinale. Jeśli przegramy, to miejsca 7-11.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Arff »

jak potem wygląda łączenie grup ??? po 3 z grupy AB i CD czy AC i BD ??? nie pamiętam już jak to było w Moskwie... pierwszy wariant jest bardziej optymistyczny, bo zakładając że uda nam się awansować do półfinału, nie zagramy w nim z Rosją...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Nagor »

Wiadomo, że ME niekiedy zaskakują [jak np. Hiszpania mistrzem] ale ja nas widzę wysoko, na pewno na podium. Włosi są słabsi, zostawmy to IO gdzie pokonali nas g***o grając, normalnie powinniśmy z nimi wygrywać, z Rosją pokazali, że można, Bułgaria już chyba traci na swojej potędze, a Serbia też do ogrania. Jeśli nowy trener nie będzie przegrywał meczy z Estoniami to droga po medal nasza.
...
osnazfsb

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: osnazfsb »

Widac ze grupa D jest ewidentnie najtrudniejsza - mamy tam 4 druzyny z duzym potencjałem z któych 3 zaliczaja sie do czołowki swiatowej. Jakby jeszcze Czesi zaczeli wreszcie grac na miare indywidualnych mozliwosci ;)
Chyba najsłabsza jest grupa C gdzie nie ma zadnego z najsilniejszych europejskich reprezentacji choc Hiszpanie na 2 ostatnich ME byli conajmniej w półfinale no ale poza tym zestarzali Grecy i ciekawa reprezentacja Słowenii robiaca całkiem niezłe wyniki i majaca utalentowana młodziez. Słowacy tez nie sa bez szans bo z jedna z tych dwóch ekip moga wygrac i nie bedzie to duza niespodzianka.
Nasza grupa wydaje sie do prosta patrzac ze tak jak poprzednio wychodza az 3 zespoły a Turcja wyraznie jednak odstaje poziomem od pozostałej trójki- Niemcy po zmianie trenera sadze beda lekko dołowali totez jedyny naprawde trudny pojedynek w pierwszej fazie czeka nas tylko z Fracuzami. Podobnie rzecz ma sie co do grupy B gdzie zdecydowanymi faworytami jest Rosja poza tym wyjdzie Finlandia i Holandia choc Estonia w LE całkiem niezle sobie radzi
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Guilder »

osnazfsb pisze:(...) Niemcy po zmianie trenera sadze beda lekko dołowali (...)
Przecież my też zmieniamy trenera.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
osnazfsb

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: osnazfsb »

Dennis Guilder pisze:
osnazfsb pisze:(...) Niemcy po zmianie trenera sadze beda lekko dołowali (...)
Przecież my też zmieniamy trenera.
No my tez zmienamy tylko watpie czy oni znajda takiego fachowca jak Rumun któremu w duzej mierze zawdzieczaja regularny postep w ostatnich latach
U nas sprawa przedstawia sie jednak troche inaczej bo mamy wiekszy wybór i chyba startujemy z troche innego poziomu nawet jesliby porównujac indywidalne umiejtnosci dojsc do wniosku ze Niemcy maja na kilku pozycjach zawodników nie gorszych
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: eltomasso »

ja tam jestem w szoku po tym co przeczytalem na wp.pl i zobaczylem w teleexpresie:)

na wp.pl pisza ze Polacy trafili do b. ciezkiej grupy... patrze i nic takiego nie widze... Europa jest dosc wyrownana i prawde mowiac jeden zespol jakiego powinnismy sie bac to Rosja(wiem ze wygrywamy ostatnio ale to zdecydowanie najsilniejszy zespol)... jesli juz szukac grupy smierci to oczywiscie jest nia grupa D.

Za to w teleexpresie stwierdzili ze mielismy dobre losowanie i wg eskpertow problem mozemy miec tylko z gospodarzem(nie wiem czy sie przeslyszalem ale az mnie uszy bola). Jak by to powiedziala Doda: "Hellooooo, z Turcja to wygralismy na ostatnich ME w ktorych zaliczylismy blamaz". Tak na powaznie to moze byc roznie -wiadomo dyzpozycja dnia jednak nie ma co ukrywac Francja i jeszcze raz Francja(to jedyny zespol ktory moze nas powstrzymac... powiem wiecej nawet jak bedziemy w formie bedzie ciezko).
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Arogancja »

Arff pisze:jak potem wygląda łączenie grup ??? po 3 z grupy AB i CD czy AC i BD ??? nie pamiętam już jak to było w Moskwie... pierwszy wariant jest bardziej optymistyczny, bo zakładając że uda nam się awansować do półfinału, nie zagramy w nim z Rosją...
Szczerze powiedziawszy to też nie pamiętam, jak było przed rokiem w Moskwie, ale w Turcji łączyć się będą grupy A z C i B z D, więc możemy wpaść w półfinale na Rosję (czy będziemy mieli do czynienia z losowaniem par półfinałowych jak to było na ME rok temu?). Tyle że z drugiej strony takie łączenie grup w ogóle otwiera nam drogę do półfinału, bo nie jestem pewna, czy dalibyśmy radę awansować, grając z zespołami z grup B i D (chodzi mi o drugą fazę). Teoretycznie mamy optymistyczne widoki na zajęcie 1. miejsca nawet już po połączeniu grup; mniej wymagających rywali= łatwiejsze (i fizycznie, i psychicznie) mecze= mniejsze zmęczenie= więcej sił na półfinał= większe szanse na wygranie półfinału.

Chyba, że nasza drużyna potraktuje te ME bardzo ulgowo i będą one poligonem doświadczalnym tudzież etapem przygotowań do MŚ czy IO.
Awatar użytkownika
aAccarl7
Posty: 50
Rejestracja: 19 paź 2008, o 13:28
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: aAccarl7 »

Mecz o stawkę z Niemcami , których trenerem jest Raul Lozano będzie smakowitym kąskiem. Coś czuję, że reprezentacja Polski będzie taktycznie rozpracowana w 100% ;) Ciekawe, czy mimo tego, będziemy mieć więcej sportowych argumentów? - wierzę, ze tak :D
Psychika to studnia, źródło wydarzeń...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Guilder »

Ruscy w 2006 też mieli nas rozpracowanych, a mimo to przegrali. Jestem dobrej myśli. Przynajmniej na razie....
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: madlark »

Nagor pisze: Najlepsze losowanie i tak miała Rosja...
Ja wiem że pisałeś to dawno, ale dzisiaj Finowie i Holendrzy nie wyglądają na słabe zespoły
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Nagor »

madlark pisze:
Nagor pisze: Najlepsze losowanie i tak miała Rosja...
Ja wiem że pisałeś to dawno, ale dzisiaj Finowie i Holendrzy nie wyglądają na słabe zespoły
Finowie owszem, ale Holandia z tego co zauważyłem to ma spore problemy, tylko początek miała z grubej rury.
...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: madlark »

Nagor pisze: Finowie owszem, ale Holandia z tego co zauważyłem to ma spore problemy, tylko początek miała z grubej rury.
Wydaje mi sie jednak że zaprezentowali się lepiej od nas. Są nierówni, ale momentami widać drzemiący potencjał.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: madlark »

Mamy 16 drużyn, dla zabawy spróbujmy zrobić subiektywny ranking:
wg. mnie:
1-3
Włochy
Rosja
Finlandia

4. Serbia
5. Bułgaria
6. Francja
7. Polska
8. Holandia
9. Hiszpania
10. Grecja
11. Turcja
12. Niemcy
13. Czechy
14. Słowacja
15. Estonia
16. Słowenia
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Mate »

Chyba dla zabawy umieściłeś Włochy na szczycie, bo mimo tego, że mają wielu dobrych zawodników to jednak nie potrafią zrobić dobrej reprezentacji(bo co to jest 4 miejsce na IO dla raju siatkarskiego). Stawiam, że będą w pierwszej 5, ale medal nie dla nich. Według mnie największe szanse na medal mają: Rosja, Francja, Serbia, Finlandia, Włochy, Bułgaria, Polska(jeżeli pojadą składem 50/50 młodzi i starzy). Potem to Słowacja, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Czechy, Turcja, Grecja, Słowenia, Estonia. Głównym faworytem jest Rosja, ale Francuzi będą cholernie groźni.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: kevinpsb »

Grupa A:
Turcja
Niemcy
Francja
Polska
Grupa B:
Rosja
Finlandia
Estonia
Holandia
Grupa C:
Hiszpania
Grecja
Słowacja
Słowenia
Grupa D:
Serbia
Włochy
Bułgaria
Czechy
A: Polska Francja Niemcy-oby w takiej kolejnosci... Jednego jetem prawie pewny Francja ogra Niemców.
B: Rosja Finladia Holandia- w tej kolejnosci...innej opcji nie ma.
C: Słowacja Hiszpania Grecja-na wszystkie sposoby t te druzyny moga wyjsc z grupy ja stawiam na słowaków...
D: Włochy Bułgaria Serbia -każdy wynik moziliwy... cos mi mowi ze takiej kolejnosci wyjda te reprezentacjie z grupy... choc czesi tez cos pewni nameszaja!
Jak grupy pozniej sie łączą?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Mate »

Do fazy play-off awansowały drużyny z pierwszych 3 miejsc w grupie.
Były one rozmieszczone w grupie E (zespoły z grup A i C) i F (zespoły z grup B i D). Wyniki meczów rozegranych między zespołami, które awansowały z jednej grupy, zostały uwzględnione w klasyfikacji grup E i F. - z wiki o ME 2007.

Chyba będzie tak samo. Czyli można powiedzieć, że w grupie E mielibyśmy Polskę, Francję, Niemcy, Hiszpanię, Słowację i według mnie Grecję. A w grupie F byłaby Rosja, Finlandia, Holandia, Serbia, Włochy oraz Bułgaria. Jeżeli będzie taka formuła i Polska nie wykorzysta tej układu grup do bycia w strefie medalowej to będzie klapa po całości. No, ale potem w grupie F będą arcyciekawe spotkania.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: wojo90 »

Widze wszyscy sie tak napalaja na Finlandie a ja nie upatrywal bym w nich jakis faworytow. Ostatnio zajeli 4 miejsce a teraz jestem zdania ze ani tego wyczynu nie poprawia ani nie wyrownaja
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: kevinpsb »

wojo90 pisze:Widze wszyscy sie tak napalaja na Finlandie a ja nie upatrywal bym w nich jakis faworytow. Ostatnio zajeli 4 miejsce a teraz jestem zdania ze ani tego wyczynu nie poprawia ani nie wyrownaja
Oczywiscie że tak...W ponizej pokazanej sytuacji 5 miejsce bedzie dla Finów sukcesem.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: niepoinformowany »

Mate pisze:Do fazy play-off awansowały drużyny z pierwszych 3 miejsc w grupie.
Były one rozmieszczone w grupie E (zespoły z grup A i C) i F (zespoły z grup B i D). Wyniki meczów rozegranych między zespołami, które awansowały z jednej grupy, zostały uwzględnione w klasyfikacji grup E i F. - z wiki o ME 2007.

Chyba będzie tak samo. Czyli można powiedzieć, że w grupie E mielibyśmy Polskę, Francję, Niemcy, Hiszpanię, Słowację i według mnie Grecję. A w grupie F byłaby Rosja, Finlandia, Holandia, Serbia, Włochy oraz Bułgaria. Jeżeli będzie taka formuła i Polska nie wykorzysta tej układu grup do bycia w strefie medalowej to będzie klapa po całości. No, ale potem w grupie F będą arcyciekawe spotkania.
Zgadza się i tę szansę trzeba wykorzystać, bo jak powiedział pan Wojciech "worku medali to my nie mamy".
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: xyz91 »

Wg mnie mimo tego układu grup największe szanse na Mistrzostwo Europy ma Rosja.
xyz91
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: niepoinformowany »

xyz91 pisze:Wg mnie mimo tego układu grup największe szanse na Mistrzostwo Europy ma Rosja.
Dla mnie Serbia i Francja (z Antigą i Samicą).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: xyz91 »

niepoinformowany pisze:
xyz91 pisze:Wg mnie mimo tego układu grup największe szanse na Mistrzostwo Europy ma Rosja.
Dla mnie Serbia i Francja (z Antigą i Samicą).
Serbia zgadzam się, natomiast Francja to już nie byłbym takim optymistą. Bardziej od Francji cenię chociażby Polskę, która dla nas zawsze była niewygodnym rywalem. Myślę, że jeszcze groźni będą Niemcy, Włosi, Bułgarzy i mimo wszystko Hiszpanie. Dla mnie niewiadomą jest forma takich drużyn jak Estonia czy Słowenia, nie wiadomo też co przygotują Holendrzy. Mimo wszystko nie przeceniałbym też możliwości Finów- to, że ograli Brazylię i wygrali 3 mecze jednak z drugą rep. Polski jeszcze o niczym nie świadczy. W każdym razie główni nasi konkurenci to: Serbowie, Polacy, Bułgarzy i Włosi.
xyz91
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Mate »

xyz91 pisze:
niepoinformowany pisze:
xyz91 pisze:Wg mnie mimo tego układu grup największe szanse na Mistrzostwo Europy ma Rosja.
Dla mnie Serbia i Francja (z Antigą i Samicą).
Serbia zgadzam się, natomiast Francja to już nie byłbym takim optymistą. Bardziej od Francji cenię chociażby Polskę, która dla nas zawsze była niewygodnym rywalem. Myślę, że jeszcze groźni będą Niemcy, Włosi, Bułgarzy i mimo wszystko Hiszpanie. Dla mnie niewiadomą jest forma takich drużyn jak Estonia czy Słowenia, nie wiadomo też co przygotują Holendrzy. Mimo wszystko nie przeceniałbym też możliwości Finów- to, że ograli Brazylię i wygrali 3 mecze jednak z drugą rep. Polski jeszcze o niczym nie świadczy. W każdym razie główni nasi konkurenci to: Serbowie, Polacy, Bułgarzy i Włosi.
Polska dla Polski niewygodnym rywalem :o ?? Estończycy czy Słoweńcy groźni nie będą. Słowacy dołączą do grona groźnych zespołów.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Saph »

A że się tak wtrące, "my, nas itd." to? Bo to tak wychodzi, że Polska jest naszym przeciwnikiem. Różne cuda się zdarzają, ale dwóch reprezentacji chyba nie wystawiamy? ;) Choć zawsze można to zinterpretować w ten sposób, co również niekoniecznie mijać się będzie z prawdą, że sami jesteśmy dla siebie niewygodnym rywalem.
To o jaką drużynę w końcu chodziło? :)

A od siebie jeszcze dodam, że ja bym nie wykluczała z grona kandydatów Rosjan, w tej chwili dobrze nie grają, ale do września jeszcze dużo może się zdarzyć, Rosja zawsze się gdzieś wysoko zakręci. Serbowie też się zgadzam, szczególnie jeśli Gribić będzie jeszcze grał. Bułgaria jakoś do mnie nie przemawia, co jednak nie znaczy, że się nie liczy. Hiszpania, Francja, Holandia i Finlandia też mogą być groźne. Wszystko zależy od formy. I zapomniałam bym o Polakach, ale w nas mocno wierzę, więc oczywiście stawiam nas gdzieś wysoko ;)
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: xyz91 »

Jestem fanem reprezentacji Rosji.
xyz91
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: Elgarten »

xyz91 pisze: Bardziej od Francji cenię chociażby Polskę, która dla nas zawsze była niewygodnym rywalem.
Rozwaliło mnie to :) . W końcu chyba jesteś Polakiem, można kibicować Rosji, ale to Twoje powyższe zdanie budzi moje lekkie zdziwienie...

A co do faworytów, to dla mnie głównymi są Serbowie. Jeżeli utrzymają poziom gry z LŚ będą bardzo trudni do zatrzymania. Później w drugiej kolejności stawiam na grupę kilku reprezentacji: Rosję, Finlandię, Francję, Polskę, Bułgarię i Niemcy(kolejność nieprzypadkowa), które powinny walczyć o medale.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: ME 2009 - losowanie grup

Post autor: KadrO »

Elgarten pisze:
xyz91 pisze: Bardziej od Francji cenię chociażby Polskę, która dla nas zawsze była niewygodnym rywalem.
Rozwaliło mnie to :) . W końcu chyba jesteś Polakiem, można kibicować Rosji, ale to Twoje powyższe zdanie budzi moje lekkie zdziwienie...

A co do faworytów, to dla mnie głównymi są Serbowie. Jeżeli utrzymają poziom gry z LŚ będą bardzo trudni do zatrzymania. Później w drugiej kolejności stawiam na grupę kilku reprezentacji: Rosję, Finlandię, Francję, Polskę, Bułgarię i Niemcy(kolejność nieprzypadkowa), które powinny walczyć o medale.
Ja jestem ciekaw jak wypadną Hiszpanie, w końcu to oni bronią tytuł :D A my bronimy dolną część :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”