Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: smelasiatkarz »

Gruszka MVP. Ile osób pluło jadem na Piotrke "a te jego plasy, a to" pokazał klasę. Jak dla mnie doprowadzał do szału blokujących francuskich wybijając im piłkę po rękach.
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Kay »

Jak to powiedział pan Swędrowski - "Dla takich chwil warto żyć." :)
AZS Częstochowa
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: cfanish »

Kto to jest pan "W"?? a tak wogóle to Gruszka zasłużenie MVP , myślę że Kurek powinien dostać najlepszego atakującego zamiast Volkova ,a Możdzonek blokującego zamiast Yosofa chyba że to się opiera na statystykach
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Kto to jest pan "W"??
Panowie. Wlazły i Winiarski.

Teraz to Wlazły sobie pluje w brodę, mógł grać, odmówił i ominęło go złoto :D
...
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Lynn »

2) prezes ładnie się przypiekł
prezes wymalował sobie twarz na złoty kolor
chyba nie chcesz powiedzieć, że się nabrałeś :] :] :]
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Bartex »

Nagor pisze:
Kto to jest pan "W"??
Panowie. Wlazły i Winiarski.

Teraz to Wlazły sobie pluje w brodę, mógł grać, odmówił i ominęło go złoto :D
I tu pojawai sie ciekawe pytanie z Wlazlym w skladzie to zloto bysmy zdobyli
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Mate »

Brawa Polonia, brawo ten pan :D . Gdzież są Ci, którzy Castellaniego nie chcieli?? Sam byłem mu przeciwny, ale tylko przez jeden aspekt - sztuczna atmosfera, którą wytworzyli kibice, czyli praca na linii Skra - Kadra.
Co do spotkania to była to cholernie ciężka wymiana artylerii. Na szczęście, że mamy Gruszkę, bo według mnie Wlazły nie wytrzymałby całego turnieju na poziomie ok. 50% w ataku. Dzisiejsza gra Henno z Samicą - tylko puszczać dzieciakom na treningach :D . A i Przedpełski wziąłby się za robotę i te pieniądze przeznaczyłby na rozwój młodzieży, a nie na bawienie się w Leppera, czyli kto ma bardziej opaloną twarz(powinien użyć tu innego określenia ;) ).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: mbor3k »

Piękne spotkanie, niesamowita walka. Spotkanie godne nie tylko Mistrzostw Europy.
Nagrody zasłużone. Gruszka Wielki! Ale i tak najważniejsze, że graliśmy nie pojedynczymi gwiazdami, ale Drużyną! :D :D :D
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Bigmac
Posty: 136
Rejestracja: 26 maja 2008, o 14:54
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Bigmac »

Wyrazy największego szacunku dla Daniela Castellaniego i całego zespołu, który stworzył, bo dokonał czegoś niewiarygodnego... Jeszcze raz brawo dla niego i całej drużyny. Do samego finału nie spodziewałem się, że możemy wygrać te mistrzostwa... to jest CUD!
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Lynn »

2) prezes ładnie się przypiekł
prezes wymalował sobie twarz na złoty kolor
chyba nie chcesz powiedzieć, że się nabrałeś
ja pitole. Po wywiadzie z Przedpełskim stwierdzam, że to ja się chyba nabrałem :o
Arek
Posty: 14
Rejestracja: 8 mar 2008, o 17:22
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Arek »

Polacy niepokonani!!!!!!!!!!
Moje gratulacje.
:D 8-) :D
Grucha w Bydgoszczy będzie rządził hehehe ;)
Awatar użytkownika
tclancy22
Posty: 1167
Rejestracja: 21 wrz 2008, o 19:46
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: tclancy22 »

Prezes wygladal dzisiaj zajebiscie :D

Gratulacje - niesamowita sprawa. Ta druzyna pokazala na tych mistrzostwach, ze ma jaja! Wtopilismy jakas koncowke na przewagi na tych mistrzostwach? Bylismy nie do ruszenia!
Takiej Polskiej druzyny narodowej w sportach zespolowych nie widzialem nigdy.
Chlopaki, jestem z was dumny!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Arek pisze:Polacy niepokonani!!!!!!!!!!
Moje gratulacje.
:D 8-) :D
Grucha w Bydgoszczy będzie rządził hehehe ;)
Czyli co, Szymański na ławę, Sopko+Serafin+Gruszka ;) ? Mogliby oddać komuś Gela, w sumie lepiej by na tym wyszli.
...
Przystojniak
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2008, o 18:04

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Przystojniak »

Piękny gest Zagumnego.
Francuzi zagrali naprawdę dobre spotkanie.Ale na nas dzisiaj nie było mocnych :D
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Ale wiecie co jest najlepsze? To, że WLAZŁY NIE JEST MISTRZEM EUROPY! :D
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maksik »

Lynn pisze:
2) prezes ładnie się przypiekł
prezes wymalował sobie twarz na złoty kolor
chyba nie chcesz powiedzieć, że się nabrałeś
ja pitole. Po wywiadzie z Przedpełskim stwierdzam, że to ja się chyba nabrałem :o
heheh - złoty to on miał tylko krawat....no i nastrój ;)

Nie chciałbym popadać w jakąś a'la "lozanowską" euforię po MŚ dotyczącą trenera naszej kadry ale moim zdaniem podczas tych mistrzostw można było zauważyć po 1)geniusz 2) odwagę 3) sprawiedliwość 4) trafne wybory 5) ten "charakter" potrzebny do zbudowania atmosfery i nie pozwalający spuszczać ani na chwilę głowy zawodnikom itp. - to wszystko dotyczy DC.
Jednak nie zapominajmy albo żeby to inaczej nazwać - pamiętajmy - że siedzi obok niego Krzysiu Stelmach - moim zdaniem również jeden z lepszych strategów, "matematyków - taktyków" oraz człowiek o równie fajnej, życiowej i koleżeńskiej postawie.
Jeszcze raz, podkreślam bez euforii lecz z optymizmem i nadzieją - mamy niezły sztab generałów.
A tak a propos i na marginesie: ciekawe jak leci po niemiecku "Pieśń o małym rycerzu"... ;)
Nagor pisze:Ale wiecie co jest najlepsze? To, że WLAZŁY NIE JEST MISTRZEM EUROPY!
proponuję żebyś to hasło tak dla swojej czystej satysfakcji wymazał sprayem jutro na placu defilad... :| ech....
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Fein »

Jaaa to jest niesamowite, nie mieliśmy przyjęcie, wyjmowali nasze ataki a WYGRALIŚMY ! Jakże się cieszę, gardło mam zdarte, choć to głupie, darłem się do telebimu . :D
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:Ale wiecie co jest najlepsze? To, że WLAZŁY NIE JEST MISTRZEM EUROPY! :D
ech ten znowu swoje...Proponuje żebyś do niego zadzwonił i mu to osobiscie powiedział...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

kevinpsb pisze:
Nagor pisze:Ale wiecie co jest najlepsze? To, że WLAZŁY NIE JEST MISTRZEM EUROPY! :D
ech ten znowu swoje...Proponuje żebyś do niego zadzwonił i mu to osobiscie powiedział...
Gdybym tylko miał numer to bym nie omieszkał zapytać jak się czuje po odmowie gry w kadrze, kiedy złoto mu obok nosa przeszło :D
...
mabel
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2009, o 14:20
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: mabel »

Publicznie przepraszam Daniela Castellaniego za to, że miałam go za złego trenera. Z radością stwierdzam, że się co do Niego pomyliłam. Przepraszam Kurka, za to, że uważałam, że nie jest tak dobry jak mówią. Jest, a może być jeszcze lepszy. Cieszę się, że moja wiara w Gruszkę została wynagrodzona i to z nawiązką. MVP dla Pana Piotra się spodziewałam już po wczorajszym półfinale. Dziękuję wszystkim Czternastu Wspaniałym i Sztabowi Szkoleniowemu za ten niespodziewany sukces. Czeka mnie dzisiaj radosna, bezsenna noc.

POLSKAAAAAA BIAŁO-CZERWONIIIII !!! :D :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2009, o 22:22 przez mabel, łącznie zmieniany 1 raz.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
kevinpsb pisze:
Nagor pisze:Ale wiecie co jest najlepsze? To, że WLAZŁY NIE JEST MISTRZEM EUROPY! :D
ech ten znowu swoje...Proponuje żebyś do niego zadzwonił i mu to osobiscie powiedział...
Gdybym tylko miał numer to bym nie omieszkał zapytać jak się czuje po odmowie gry w kadrze, kiedy złoto mu obok nosa przeszło :D
Przecież to trener powiedział że Wlazłego nie bierze... a nie Wlazły że rezygnuje...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maksik »

Nagor pisze:
kevinpsb pisze:
Nagor pisze:Ale wiecie co jest najlepsze? To, że WLAZŁY NIE JEST MISTRZEM EUROPY! :D
ech ten znowu swoje...Proponuje żebyś do niego zadzwonił i mu to osobiscie powiedział...
Gdybym tylko miał numer to bym nie omieszkał zapytać jak się czuje po odmowie gry w kadrze, kiedy złoto mu obok nosa przeszło :D
A do Szymańskiego żalu nie masz???
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

Do Wlazłego też nie mam żalu, wręcz przeciwnie, cieszę się, że nie posmakuje złota :D
...
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: plecotus »

Nagor pisze:Ale wiecie co jest najlepsze? To, że WLAZŁY NIE JEST MISTRZEM EUROPY! :D
Buehehehehe, czekałem w jaki sposób Nagor zachowa się po tym jak wyszedł na kompletnego idiotę, fachowo i z pełnym znawstwem przewidując losy kadry i przebieg wydarzeń na ME, ale niepotrzebnie się obawiałem - pociesza się w najprostszy znany sobie sposób. :D
8
kuchcik77
Posty: 2339
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: kuchcik77 »

Publicznie przepraszam Daniela Castellaniego za to, że miałam go za złego trenera. Z radością stwierdzam, że się co do Niego pomyliłam. Przepraszam Kurka, za to, że uważałam, że nie jest tak dobry jak mówią. Jest, a może być jeszcze lepszy

co wiecej, brawa na stojąco dla wszystkich graczy Skry-medalistów ME ;)
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maksik »

Nagor pisze:Do Wlazłego też nie mam żalu, wręcz przeciwnie, cieszę się, że nie posmakuje złota :D
Nie odwracaj kota ogonem... zresztą nc bo żałosne to jest.. Nie zdajesz sobie sprawy z tego że robisz sam pod siebie?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: lucass90 »

Brawo dla wszystkich zawodników i, przede wszystkim, Daniela Castellaniego, którego decyzji Kadrowych już nigdy nie podważę... Mówi się że "z gówna bata nie ulepisz"... A jednak...

Szacuneczek Panowie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nagor »

maksik pisze:
Nagor pisze:Do Wlazłego też nie mam żalu, wręcz przeciwnie, cieszę się, że nie posmakuje złota :D
Nie odwracaj kota ogonem... zresztą nc bo żałosne to jest.. Nie zdajesz sobie sprawy z tego że robisz sam pod siebie?
Yyy robię sam pod siebie? Tzn, że Wlazły mnie jutro pobije? Nigdy nie żałowałem, że go nie ma, tylko krytykowałem go za to, że symuluje, ale na szczęście zdobyli to złoto i teraz Wlazły może pluć sobie w brodę, chyba, że ma też groźną kontuzję szczęki :]

Nie spodziewałem się medalu, a tym bardziej złota. Wystarczył jeden bardzo dobry mecz z Bułgarią i reszta na równym poziomie. Ładnie rozpracowana Francja, zwłaszcza ataki Antigi. Z drugiej strony 3 lata pracy z nim robi swoje.
...
Awatar użytkownika
Nefretete
Posty: 181
Rejestracja: 31 gru 2008, o 17:32
Płeć: K
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: Nefretete »

Wielkie gratulacje dla chłopaków:) Jezu, jak ja się cieszę:D Usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego i zobaczyc Polaków na najwyższym stopniu podium to wspaniała sprawa.

Dzisiejszy mecz bardzo trudny i bardzo nerwowy. Szkoda trzeciego seta. Francuzi grali naprawdę świetnie serwisem i dobrze na ataku. Podczas meczu parę razy miałam ochotę udusić Gacka i Możdżonka, ale już jest OK ;) Najważniejsze, że wygraliśmy i jesteśmy mistrzami Europy. Jeszcze raz brawa dla chłopaków.

Co do nagród indywidualnych to wydaje mi się, że w większości przyznane były sprawiedliwie. Czytam w rożnych miejscach, ze nasi za mało nagród dostali, ale nie zawsze zwycięscy dostają ich dużo. Dwa lata temu też większość nagród trafiła do wicemistrzów Europy. Na pewno zasłużone MVP dla Piotrka Gruszki, a ja już przed meczem przeczuwałam, ze on ją dostanie :D Pozostałe nagrody też były przyznane właściwie. Jedynie szkoda mi trochę, że Michał Bąkiewicz nie dostał nagrody dla najlepiej przyjmującego. Nie wiem o ile on tam z Antigą przegrał, ale moim zdaniem grał świetnie w tym elemencie. Cóż, może następnym razem :)
"Sport jest rywalizacją, nie zawsze się wygrywa, trzeba też umieć pogodzić się z porażką" - M. Bąkiewicz

SEBASTIAN ŚWIDERSKI!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Mistrzostwa Europy w Turcji 2009

Post autor: maksik »

Nagor pisze: Yyy robię sam pod siebie? Tzn, że Wlazły mnie jutro pobije?
...miałem na myśli to forum a nie że Wlazły Cie pobije...dżizas. Dobra skończmy bo to bez celu..
Nefretete pisze: Jedynie szkoda mi trochę, że Michał Bąkiewicz nie dostał nagrody dla najlepiej przyjmującego. Nie wiem o ile on tam z Antigą przegrał, ale moim zdaniem grał świetnie w tym elemencie
Też po cichu liczyłem na Bąka.. no i właśnie czy bierze się pod uwagę przyjmującego jako %przyjęcia czy %przyjęcia + atak.. wie ktoś? Bo chyba Stefan sporo wyżej w tym drugim elemencie od Michała..
Nagor pisze:Myślisz, że obchodzi mnie zdanie innych z tego forum :D ? Jak by tak było to po jednym dniu bym płakał :<
Tym bardziej żal...
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2009, o 22:56 przez maksik, łącznie zmieniany 2 razy.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”