Polska - Dania 2013

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: madlark »

Mar1977 pisze:http://www.sport.pl/siatkowka/1,85054,1 ... dalej.html

chyba warto przeczytać tych kilka linijek.
Miłego dnia. :)
Tę opinię można by traktować poważnie gdyby...
Bosek potrafił trafnymi decyzjami zbudować potęgę AZS.
Za Jurka Wagnera przyszła do kadry pani psycholog. Dała nam tarczę i lotki, a wcześniej pytała: - W ile pan celuje. Zawsze odpowiadałem, że w dziesięć, a rzucałem sześć. Powiedziano mi, że mam przerost ambicji.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mar1977 »

Alekno odpada.
Można się było tego spodziewać.
Czyli może ktoś z trójki Glenn, Hugh, Daniell ( da gwarancje, że zagrają wszyscy najlepsi ) choć pewnie jakiś czarny koń się pojawi.
Moja " nowa " kadra powinna wyglądać tak :
rozegranie : Zagumny, Drzyzga
Przyjęcie : Kurek,Winiarski, Kubiak, Włodarczyk
Środek : Pliński, Możdżonek, Wiśniewski, Wrona
Atak : Wlazły, Bociek ( Konarski )
Libero : Ignaczak, Zatorski

A i tak uważam, że MŚ mamy pozamiatane i trzeba szykować drużynę na olimpiadę stąd w " mojej " ekipie taka mieszanka rutyny z mlodością. A może ktoś się nowy pojawi np. Bednorz w końcu mamy 3 lata jeszcze.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Mar1977 pisze:Alekno odpada.
Można się było tego spodziewać.
Czyli może ktoś z trójki Glenn, Hugh, Daniell ( da gwarancje, że zagrają wszyscy najlepsi ) choć pewnie jakiś czarny koń się pojawi.
Moja " nowa " kadra powinna wyglądać tak :
rozegranie : Zagumny, Drzyzga
Przyjęcie : Kurek,Winiarski, Kubiak, Włodarczyk
Środek : Pliński, Możdżonek, Wiśniewski, Wrona
Atak : Wlazły, Bociek ( Konarski )
Libero : Ignaczak, Zatorski

A i tak uważam, że MŚ mamy pozamiatane i trzeba szykować drużynę na olimpiadę stąd w " mojej " ekipie taka mieszanka rutyny z mlodością. A może ktoś się nowy pojawi np. Bednorz w końcu mamy 3 lata jeszcze.
Wątki forumowe Ci się pomyliły.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mar1977 »

yyyy :-o
Czy Mod może przenieś mój post poprzedni do odpowiedniego wątku.
Kamil2371
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 12:04
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Kamil2371 »

Witam wszystkich przy okazji mojego premierowego posta na forum :)

Chciałbym zadać pytanie z troszkę innej beczki. Może ktoś z forumowiczów zna tytuł piosenki, która leciała dość często na meczu Belgia-Serbia. Udało mi się wychwycić refren, który brzmiał na coś w rodzaju "I love you so", a po tym następowała sekwencja techno. Przeszukałem całą playlistę Eurovolley 2013 i oczywiście znalazłem tam wszystkie zasłyszane piosenki, a także o wiele więcej tytułów, lecz jak łatwo zgadnąć, tej jednej tam nie było ;)

Żeby nie było strasznego offtopu w debiucie, 2 zdania na temat dzisiejszych półfinałów.

1. Rosja-Serbia.

Myślę, że mecz szybko odejdzie w zapomnienie po laniu, jakie dostaną Serbowie. Rosjanie w tej chwili prezentują co najmniej o 5 klas wyższy poziom i nie powinni mieć problemu z awansem do finału. Można doszukiwać się pewnych analogii do sytuacji sprzed 2 lat, ale umówmy się- Atanasijević to nie poziom Ivana. Często wali na pałę byle mocniej, a przy takim bloku, jakim Rosjanie dysponują, coś mi się wydaje, że piłka będzie spadać szybciej niż on. Podopieczni Woronkowa na pewno podejdą do meczu w 100% skoncentrowani i nie zlekceważą rywala, tak jak miało to miejsce na ME 2011.

2. Włochy-Bułgaria.

Na ten mecz szczególnie zacieram ręce. Bułgarzy od 0:2 z Nami wyraźnie są w uderzeniu i jak najbardziej są w stanie ograć Italię. Jeśli tylko Sokolov zagra na swoim przyzwoitym poziomie, a swoje dołożą Aleksiev, Skrimov czy Nikolov, to Włosi mogą jutro zagrać kolejną imprezę z rzędu o 3 miejsce. Dodatkowo świetny turniej rozgrywa bułgarski libero Salparov.
Italia z kolei nie zachwyca. Owszem, Włosi poniżej pewnego poziomu nie schodzą, ale już ze słabą Finlandią mieli ogromne problemy do stanu 0:1 i 11:14 i kto wie, jakby się sprawy potoczyły, gdyby Zaytsev nie odpalił na zagrywce. Ivan jest prawdziwym liderem swojej drużyny i to on przeważnie ratuje zespół z opresji. Wiadomo, że jego największym atutem są potężne ataki ze skrzydeł, jednak Berrutto w tym turnieju decyduje się na ustawianie Zaytseva na przyjęciu, co nie zawsze wychodzi drużynie na dobre. Już z Finlandią nie radził sobie z flotami, które przelatywały mu przez palce, czy z mocnymi zagrywkami Oivanena i Siltali. Moim zdaniem potencjał w zagrywce Bułgarów jest nieporównywalnie większy od Finów i to może zadecydować o kocowym sukcesie tej drużyny w drugim półfinale.

Przypominam o zadanym przeze mnie pytaniu. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich i życzę niezapomnianych emocji przy dzisiejszych półfinałach :)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Ok,zaczynamy. Nie spodziewam się długiego meczu. A tak na marginesie, to Woronkow zawsze ma taką minę,jakby miał się zaraz rozpłakać.
Czy ekipa Polsatu jest na miejscu?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Heh,grają na stadionie :D
Chyba nasi komentatorzy są na miejscu, mówili że im słońce akurat nie przeszkadza więc raczej tam siedzą.

Ooo,naszych tam więcej - jest i Magiera :D Przyznam,że słuchając "Polska biało-czerwoni" jakoś tak smutno że zabrakło tam naszej reprezentacji;]
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2013, o 14:17 przez mikser, łącznie zmieniany 1 raz.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

"Proszę o uwage tych, którzy ROZUMIĄ to, co mówię"

Boże kochany. Śmiać się czy płakać...
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Hirako »

Boże nawet w Danii musze słuchać Magiery :x Robienie wiejskiej potańcówki z meczu to jego specjalność...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Komentatorów tam nie ma,Drzyzga powiedział,że jest ciekawy temperatury w hali i reakcji trenera na coś tam...
A studio chociaż będzie? No doprawdy, Magierę wysłali, a komentatorów nie mogli? ;/
Tak,wiem,że to kwestia pieniędzy, ale Polsat do biednych nie należy.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Póki co to takiej wiejskiej potańcówki nie ma...Przyzwoicie jest. Jakoś tak Polsko, no i z Orzełkiem :)
Czyli jednak komentatorów nie ma na miejscu, szkoda - widać koszta im się nie kalkulowały;]

@OlaMleko - skoro Polsatowi nie opłaca się transmitować większej ilości meczów +L (wg Mielewskiego), to i za wycieczkę komentatorów nie zapłacą.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

mikser pisze: @OlaMleko - skoro Polsatowi nie opłaca się transmitować większej ilości meczów +L (wg Mielewskiego), to i za wycieczkę komentatorów nie zapłacą.
A no przecież -_-
A studio między meczami będzie?

Edit: O Boże, "this is rock'n'roll"'... A tak kiedyś lubiłam tę piosenkę ;/
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2013, o 14:25 przez OlaMleko, łącznie zmieniany 1 raz.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Milten »

Poziom europejskich drużyn spada dramatycznie.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

OlaMleko pisze: A studio między meczami będzie?
Dziś zapewne nie, ale jutro ma być podobno. Szkoda Serbii, dziś raczej długo nie powalczą.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

mikser - a tak właściwie to czemu szkoda Serbii?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: madlark »

mikser pisze:
OlaMleko pisze: A studio między meczami będzie?
Dziś zapewne nie, ale jutro ma być podobno. Szkoda Serbii, dziś raczej długo nie powalczą.
chłopaki pojechali na MMA.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2013, o 14:39 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:
mikser pisze:
OlaMleko pisze: A studio między meczami będzie?
Dziś zapewne nie, ale jutro ma być podobno. Szkoda Serbii, dziś raczej długo nie powalczą.
chłopaki pojechali na MMA
Serio? Czymże to jest jak nie trzeciorzędnym traktowaniem mistrzowskiej imprezy, współorganizowanej przez Polskę?
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Milten »

Mi osobiście szkoda, że roznica Rosja-reszta zespolow tak rośnie. Sborna moglaby wystawić rezerwowy sklad i rozjechałaby Serbow tak samo, Wlochow i Bulgarow prawdopodobnie tez.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2013, o 15:22 przez Milten, łącznie zmieniany 2 razy.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Moim zdaniem to jest jakiś skandal, żeby w obcym kraju, BEZ drużyny polskiej, organizowano doping w naszym języku,z naszymi przyśpiewkami, itd. To po cholerę w ogóle finały w Kopenhadze?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

OlaMleko pisze:mikser - a tak właściwie to czemu szkoda Serbii?
Bo mam do nich sentyment, a Rosji po prostu nie lubię :)
No tak, Polska odpadła to można olać ME. Pomijając fakt, że jest się współorganizatorem. Profesjonalizm jak się patrzy. Ale co by nie mówić to mam wrażenie, że gdyby nie "nasz" doping to by było trochę drętwo. Nie widać za wiele emocji po kibicach, poza Polakami. Ogólnie półfinały i finały organizowane w kraju, gdzie siatkówka - nie oszukujmy się - stoi na marnym poziomie to tylko i wyłącznie wina tego, że Duńczycy chyba wyłożyli więcej kasy na te mistrzostwa.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

mikser pisze:
OlaMleko pisze:mikser - a tak właściwie to czemu szkoda Serbii?
Bo mam do nich sentyment, a Rosji po prostu nie lubię :)
No tak, Polska odpadła to można olać ME. Pomijając fakt, że jest się współorganizatorem. Profesjonalizm jak się patrzy. Ale co by nie mówić to mam wrażenie, że gdyby nie "nasz" doping to by było trochę drętwo. Nie widać za wiele emocji po kibicach, poza Polakami. Ogólnie półfinały i finały organizowane w kraju, gdzie siatkówka - nie oszukujmy się - stoi na marnym poziomie to tylko i wyłącznie wina tego, że Duńczycy chyba wyłożyli więcej kasy na te mistrzostwa.
Chyba niestety masz rację...
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: kibic_siatki »

Przed meczem wydawało się, że Rosjanie szybko rozjadą Serbów. Tylko, że im Serbowie wyjątkowo nie leżą: poprzednie 2 mistrzostwa świata, ostatnie ME. Szaleństwo na zagrywce Atanasijevicia, przy wydawało się bezpiecznej przewadze Rosjan i mamy 1:1.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Rosjanie powoli, ale zapewne skutecznie, dojdą do finału. Plus, że się Serbowie trochę stawiają :)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Czy tylko w moim streamie dźwięk rozjeżdża się z obrazem?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Nie wiem, ja oglądam w tv:)
Mentalności nasi by się mogli od Serbów uczyć, mieli bodajże 6 pkt straty do Rosji a jak ładnie odrobili. Głowy nie wysiadły.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

mikser pisze:Nie wiem, ja oglądam w tv:)
Mentalności nasi by się mogli od Serbów uczyć, mieli bodajże 6 pkt straty do Rosji a jak ładnie odrobili. Głowy nie wysiadły.
No dlatego pytam,czy to kwestia Polsatu,czy internetowych transmisji.
A serbski naród ma w sobie taki chłód,który może czasem wydawać się gburowatością dla człowieka obcego, ale im samym bardzo pomaga w życiu.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Milten »

"Fascynujący" mecz. Serbia rozjechana, to samo czeka Włochów/Bułgarów.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: rocky »

Serbia przegrała ale na pewno nie została rozjechana.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

rocky pisze:Serbia przegrała ale na pewno nie została rozjechana.
Co najwyżej lekko podeptana. Mimo wszystko 2 i 3 set był dobry w ich wykonaniu. Mało brakło a Rosjanie wygraliby dopiero w tb :)
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Ejpok »

Witam,

Mi osobiście bardzo podobał się komentarz W. Drzyzgi na temat półfinału SRB - RUS z ostatnich ME, po tym jak Pan Swędrowski powiedział że na ostatnich ME Serbia wygrała dzięki Ivanowi, na co Drzyzga "trochę szczęścia i brak challengeu". :)
Jak na razie na tych ME wszystko idzie zgodnie z planem, chociaż Serbowie faktycznie napsuli dużo krwi Rosjanom, nic tylko czekać na jutrzejszy finał i liczyć na lepsze widowisko, chociaż jak na razie pojedynek Rosji z Francją dla mnie był najlepszy na tej imprezie.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”