Polska - Dania 2013

Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: bakek »

Milten pisze:Różnica poziomu zagrywki między Rosją a resztą świata to jakiś kosmos, całkowicie inny poziom. Jak oni to robią..?
Dlatego, że oni zagrywają, z nie na.....lają. Prędkości ich zagrywek, owszem są nieraz imponujące, ale nie zawsze to jest 110-120km/h. Jak już wspominałem dobrze uplasowana zagrywka z wyskoku jest bardzo trudna, choć nie punktująca to zmuszająca do oddania piłki lub odrzucająca od siatki.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

Zajcewowi to już chyba tylko płacz został. Bije głową w mur i odbija się raz za razem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Milten »

Czy jest cokolwiek, ktokolwiek kto jest w stanie zatrzymać tych Rosjan? Nie chce tu już rozdawać medali ale..Brazylia 3:0 w plecy, Włochy też idą na 3:0..nie róbcie mi tego i nie odbierajcie mi przyjemnosci z ogladania siatkowki reprezentacyjnej, bo jak Ruscy zaczna masowo zbierac medali to bede musial skupic sie tylko na klubowej :D
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: adi_tiger »

Sila ognia Rosjan potezna. Nie ma szans dzis na Rosjan.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: hugo »

klaskanie podczas Fratelli d'Italia to norma we Włoszech. Więc tu akurat nie ma nic niestosownego.

A ja już zaczynam szykować się na wakacje za kaskę z zakładu na mecz finałowy. Thx Sborna.


Magiera w swoim żywiole...
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2013, o 17:50 przez hugo, łącznie zmieniany 1 raz.
\
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Angulo »

Nie no to jakiś niesmaczny żart. Czwarta impreza z rzędu czwarte miejsce... :<
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

Magiera jest niereformowalny. Rosjanie demonstrują pokaz siły a on nakazuje kibicom dopingować Polaków. Zero szacunku dla obu drużyn na boisku.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Ale co by nie mówić, nasi kibice trzymają atmosferę na trybunach. I oni i, o zgrozo, Magiera sprawili, że trybuny nie są bierne.
Zresztą jesteśmy współorganizatorem więc sobie pofolgujmy.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: sb.slav »

Stadion = kłopoty :) .
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

O dziwo różnice na korzyśc Włochów w tym secie robi Vettori. Bardzo przeciętny mecz Pawłowa, co prawda nie psuje, ale też nie kończy.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: kuki91 »

Z głosników Peja na finale ME w Kopenhadze - czego doczekałem :D :D

włosi zaczęli się budzić i razy światło padło, boje się, że to ich wybije i mecz nie będize już ciekawy

a, początkowo chciałem napisac kilka cierpkich słów na Magierę za "Polska biało-czerwoni', ale faktycznie - atmosfera jest naprawde fajna
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

Gra Włoch zaskoczyła, ale wciąż brakuje im skuteczności na lewym skrzydle. Co prawda Savani skończył kilka ataków, ale kompletnie bezproduktywny w ataku jest Parodi. Z drugiej jednak strony Simone trzyma przyjęcie. Wpuszczenia Kovara mogłoby skończyć się strzelnicą dla Rosjan.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Milten »

Włosi juz chyba nie maja nic do stracenia. Może i Parodi trzyma przyjęcie ale Rosjanie i tak wygrywają. Co za roznica czy wygraja do 20 czy do 15? Efekt będzie taki sam.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Yao
Posty: 130
Rejestracja: 30 sie 2010, o 15:50
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Yao »

Skoro finał rozgrywany jest na stadionie to nasuwa się pytanie - co w przypadku deszczu? (Dachu tam chyba nie ma) Jak z temperaturą? O tej porze w Danii chyba nie jest zbyt ciepło lekko mówiąc.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mania »

Jest dach, spokojnie, inaczej by tam nieźle wiatr hulał, bo Kopenhaga jest dość wietrznym miastem nad morzem ;-)

Podoba mi się ten mecz, są atrakcje i wygrywa mój faworyt. :D
Mecz o brąz też mnie zadowolił wynikiem. ;-)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: hugo »

Yao pisze:Skoro finał rozgrywany jest na stadionie to nasuwa się pytanie - co w przypadku deszczu? (Dachu tam chyba nie ma) Jak z temperaturą? O tej porze w Danii chyba nie jest zbyt ciepło lekko mówiąc.
Jest dach. A temperatura na stadionie jest praktycznie taka sama jak na zewnątrz - mam poważne wątpliwości, czy stadion Parken łapie się do dolnej granicy FIVBowskiego przedziału 16-25C. Dach na pewno trochę polepsza, ale jak bardzo?
\
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

W jakim klubie zagra teraz Muserski?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

W Biełgorodzie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
skandal1
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2012, o 03:25
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: skandal1 »

Yao pisze:Skoro finał rozgrywany jest na stadionie to nasuwa się pytanie - co w przypadku deszczu? (Dachu tam chyba nie ma) Jak z temperaturą? O tej porze w Danii chyba nie jest zbyt ciepło lekko mówiąc.
Między meczami ,rozmawiałem z kumplem ,który jest na finałach/flaga OŁAWA/ ,mowił,że bez kurtek by zamarzli.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: hugo »

skandal1 pisze:
Yao pisze:Skoro finał rozgrywany jest na stadionie to nasuwa się pytanie - co w przypadku deszczu? (Dachu tam chyba nie ma) Jak z temperaturą? O tej porze w Danii chyba nie jest zbyt ciepło lekko mówiąc.
Między meczami ,rozmawiałem z kumplem ,który jest na finałach/flaga OŁAWA/ ,mowił,że bez kurtek by zamarzli.
Włosi zaraz wyjmą termometr:)
\
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Milten »

Dwa słowa: Luca Vettori! :D
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
bono
Posty: 3395
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: bono »

Czyzby powtorka naszego meczu z ruskimi z MS2006?
nie ma już nic... :<
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: OlaMleko »

Jeśli Rosjanie by tego nie wygrali, to już by była ewidentna klątwa Mistrzostw Europy dla tej reprezentacji.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

Uwielbiam reakcje Apalikowa po jego udanych akcjach. Zabija wzrokiem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Milten »

Ucieszyłem sie z gry Vettoriego ale zapomniałem, że Włosi mają przeciez "asa" Travice..
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Bye bye Italia. Para z kociołka uciekła;)
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: weary_skier »

No i stało się to co większość wieszczyła od dłuższego czasu. Teraz czas na nagrody indywidualne. Pobawię się w typera:
przyjmujący: Kovacevic
atakujący: Vettori
blokujący: Muserski
serwujący: Muserski
punktujący: Sokołow
rozgrywający: Bratoew. To na żarty, bo serio nie wiem
MVP: Siwożelez, ale pewnie będzie Muserski.

a i libero. Oczywiście Werbow.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2013, o 19:16 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: mikser »

Milten pisze:Rusofobia a Rusofilstwo to dwie strony tego samego medalu :D Skoro jedno jest tutaj akceptowane, to i ja moge byc rusofobem.
Rusofobem, idiotą - bądź kim chcesz. A dasz radę dyskutować o siatkówce, a nie o sympatiach narodowościowych? Ja wiem, że modów tu nie uświadczysz, ale niech jakiś poziom będzie zachowany...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Elgarten »

Dwa lata temu Serbki i Serbowie zdobyli Mistrzostwa Europy, teraz Rosjanie i Rosjanki powtórzyli ten wyczyn, i to w jeszcze lepszym stylu. Czy komuś się to podoba, czy nie, nie ma mocnych na "Sborną".
Dzisiaj przede wszystkim świetny mecz Verbova. Chciałbym, żeby Aleksiej został MVP turnieju.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Polska - Dania 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Aj Berutto, mam wrażenie, że rozlegulował swój zespół, bo jak inaczej nazwać dzisiejszy występ (tegorocznego lidera zespołu) Zaytseva- sądze, że jego najsłabszy mecz w tym sezonie.
Włosi generalnie na tych ME byli w rozlegulowanej i niewysokiej formie, a mimo to zdobyli srebro, co świadczy jak są mocni (po Rosji) w Europie i grając niezbyt dobrą siatkówkę zdobywają srebro.
Wielkie gratulacje dla Rosji, jak dla mnie MVP Muserskiy- na prawdę na to zasługuje, mam nadzieję, że w kocuu zostanie doceniony za to co robi dla swojej kadry i to do niego powędruje nagroda.
Tak oftopując Rosjanie za rok mogą być jeszcze mocniejsi. Bo 6 mogą wzmocnić jeszcze 3 gracze, ale to kwestia sezonu, jak powrócą i czy (w przypadku niektórych) powrócą do wysokiej formy.
Rosjanom należą się gratulacje, byli najlepsi!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”