Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: plagus »

W tym wątku zapraszam do dyskutowania na temat meczów które już się odbyły.

pozdrawiam

ps. proszę o nie powielanie wątku tworząc tematy np Bułgaria - Chorwacja.. bo będę je usuwał..
are You tough enough?.. to take the heat?
sylwiao212
Posty: 9
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:52
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: sylwiao212 »

Czy ktoś ogląda mecz Bułgaria-Chorwacja????Ja widzę tylko wynik,który jest hmmmm zaskakujący.Czy Bułgarzy grają tak zle czy Chorwaci tak dobrze????Dzięki za jakąkolwiek odpowiedz.Pozdrawiam.
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: radio »

Bułgarzy dosyc przecietnie, a Chorwaci po prostu grali swoje. Teraz w 3 secie Bułgarzy zaczęli grac dobrze. mecz troche niemrawy narazie
Awatar użytkownika
Anusiek
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:47
Płeć: K
Lokalizacja: ^^Sieradz...moje miastooo^^
Kontakt:

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Anusiek »

Bułgaria pokonała Chorwację 3:2...mimo,ze Chorwacja wygrywała 2:0...no 3 set to juz byla deklasacja Bulgarzy wygrali 25:12! ;D W koncu, kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 3:2...:p

''Bulgari Junaci''...xDD
..."Każdym swoim zagraniem pokazujesz, kim naprawdę jesteś"...
Badzer
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:54
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Badzer »

chyba holendrzy za szybko (na turnieju im huberta wagnera) mieli szczyt formy i teraz cos slabo. chociaz to moze tylko taki jeden mecz. ciekawe czy to samo bedzie z niemcami. no ale to sie wszystko jeszcze okaze :)
olek322
Posty: 432
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: olek322 »

Do tych co nie mają TV sport: Wiecie gdzie w necie można live oglądać mecze fazy grupowej?? Ja odpaliłem dziś program do oglądania telewizji w necie i oglądałem na jakimś serbskim kanale mecz Serbia - Holandia ale jakość to była jedna wielka dętka
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2007, o 19:12 przez plagus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: mistrzu jest cały osobny wątek o transmisjach.. proponuje tam poczytać
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Ann »

Heh Plamen wział sobie do serca żeby nie zaczynać turnieju z wysokiego C. No nie zaczęli, można powiedzieć, że zaczęli z niskiego pułapu bardzo, tak niskiego, że prawie przegrali z Chorwacją.
W dziale po bułgarsku jedna dziewczyna napisała, że Plamen jako jedyny zagrał na równym poziomie cały mecz i że podobała jej się tez gra Jordanowa.
Sama meczu nie widziałam (dziękuje Panie Korzeniowski) ale z relacji wynika, że nie było to jakieś porywające widowisko.
Bułgarzy zaczęli jednak szóstką z Gajdarskim (nieznane są myśli Stoewa).
Balla
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:08
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Balla »

Generalnie dzisjaj bez niespodzianek , zwyciestwa Serbow , Rosjan , Hiszpanow i Bulgarow. Bardzo wyrownany mecz (sadzac po punktach , bo transmisji oczywiscie sie nie uswiadczy :x ) pomiedzy Slowacja a FRancja (23:25,23:25,26:24 )
torgaj
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:05
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: torgaj »

Taaak, ale Bułgarzy mimo wszystko zaliczyli falstart - tym bardziej, że w rozgrywkach CEV w razie równego rozkładu punktów liczy się stosunek SETÓW, a nie punktów, więc może się zdarzyć, że im te dwa sety oddane Chorwacji odbiją się później czkawką... Chyba że w końcu złapią tę super formę, o której cały czas mówi Stoev.
Liana
Posty: 147
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:03
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Liana »

O tych mistrzostwach raczej sobie nie podyskutujemy za sprawą "uprzejmości" tv publicznej, tym bardziej prośba do tych, którzy mają dostęp do jakichś mediów, by się trochę szerzej dzielili informacjami :).
stan12345
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:58
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: stan12345 »

Francuzi męczą się i to bardzo ze Słowcją grają bez Pujola (kontuzja w pierwszym secie) w sumie mecz wyrównany. Natomiast Włosi nie maja żadnych problemów z Finami.Nie wiem co oglądać i tak patrze na ten i troche na ten drugi.
Jednak Słowacy już pękli i nie dotrzymali kroku Francji w 4 secie pogrom.
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: radio »

Liana pisze:... tym bardziej prośba do tych, którzy mają dostęp do jakichś mediów, by się trochę szerzej dzielili informacjami :).
przeciez jest na ten temat cały jeden temat- polecam zajrzeć.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2007, o 00:17 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dobrze prawisz, zasłużyłeś na order z ziemniaka :)
Liana
Posty: 147
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:03
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Liana »

Mnie nie interesują informacje gdzie można mecze obejrzeć, a raczej proszę o krótkie komentarze na temat obejrzanych meczów :), takie "swojskie", mniej suche niż (z konieczności i obowiązku) dziennikarskie.
sylwiao212
Posty: 9
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:52
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: sylwiao212 »

Widzę,że w meczu Finlandia-Włochy mamy tie-break,niestety widzę tylko suchy wynik:/Czy ktoś z oglądających mógłby to jakoś skomentować.Dziękuję z góry.Pozdrawiam.
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: radio »

jak mówilem wcześniej Finowie to bardzo dobry zespół, mi ich gra się bardzo podoba. szkoda ze przegrali tego tie breaka, całym sercem byłem za nimi. Ten zespól gra bardzo dynamicznie, i bardzo przekonywująco atakuje. Wlosi sciagęli doswiadczomych zawodników i rutyna pozwoliłą im wygrać
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: mateo9 »

nono widze ze te ''slabsze" zespoly stawiaja opor dobrze ze Wlochy i Bulgaria graja tie-break niech sie mecza i przegrywaja sety bo w ME sie nie licza chyba stosunek pkt tylko sety :D
natulcia
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:21
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: natulcia »

Myślę,że do największej sensacji mogło dojść w meczu Bułgaria:Chorwacja.Bułgarzy okazali się jednak na tyle doświadczonym zespołem,że wygrali 3:2,przegrywając już 2:0.Nie zmienia to faktu,że dzisiejszy mecz po raz kolejny pokazał,że w zespole Bułgarii dzieje sie chyba cos niedobrego.Może Bułgarzy wcale nie będą tak groźnymi rywalami,jak sie spodziewano.Przekonamy sie po nastepnych spotkaniach.W meczu Włochy:Finlandia również pachniało sensacją,ale nie jest tajemnicą,że Włosi już od jakiegoś czasu nie grają rewelacyjnie,stąd "męczarnie" z Finlandią.Pozostałe wyniki w zasadzie bez niespodzianek:Francja:Słowacja-3:1,Rosja:Belgia-3:0.
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: radio »

natulcia pisze:W meczu Włochy:Finlandia również pachniało sensacją,ale nie jest tajemnicą,że Włosi już od jakiegoś czasu nie grają rewelacyjnie,stąd "męczarnie" z Finlandią.Pozostałe wyniki w zasadzie bez niespodzianek:Francja:Słowacja-3:1,Rosja:Belgia-3:0.
Ja odbieram Twe słowa tak: niewpełni formy Włosi ledwo co wygrali dzis z bardzo przecietnym zespołem jakim jest Finlandia(no bo przeciez co ta druzyna ostatnio osiągęła). Jednak juz od pewnego czasu zauważyłem ze Finowie robią ogrome postępy. Do turnieju finałowego Ligi Światowej nie awansowali dlatego ze byli z najmocniejszą drużyną, z Brazylią, a i im troche dobrej siatkówki pokazali. Wydaje mi sie że jak chłopaki nabiorą jeszcze wiekszego doswiadzczenia to będzie to solidny i mocny zespół. Włosi wcale tak źle nie grali. Wg mnie ten mecz był znacznie lepszy od meczu Bułgaria- Chorwacja, i zdecydowanie Finowie byli blizej zwyciestwa niż Chorwaci. Myslę ze przy obecnej formie Bułgarii Finowie moga pokusic sie o zwyciestwo.

V
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Mate »

no coz finlandia nie jest przecietna reprezentacja.... widac juz bylo na ls ze sa mocni.... a co do polski to wierze w nich ale chyba bedzie 3 miejsce...
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Ann »

Grecja - Holandia 3:2 (25:20, 22:25, 19:25, 25:19, 15:13)
Czyżby zanosiło się na to, że Oranje pożegnają się z czempionatem już w pierwszej fazie? wczoraj przegrana 0:3 z Serbią, dzisiaj 2:3 z Grecją a na dodatek jedyny mecz jaki im został to potyczka z Niemcami...

Zaskoczyło mnie to, że Grecy wygrali (choć również ucieszyło bo lubię tą reprezentację ze wskazaniem na jej środkowych w osobach Hatzantoniou i Kravarika, który już zdążyłam zgubić czy gra teraz jako atakujący czy środkowy :P).

Ktoś może oglądał ten mecz?
WIELKI_ZNAWCA
Posty: 32
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:30
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: WIELKI_ZNAWCA »

Finlandia vs Bułgaria 3:0 !
Ależ Finowie zagrali mecz.
Nie jesteśmy sami na tonącym statku...
Pewnie wczoraj Stoev za bardzo się cieszył z porażki Polaków :P
Awatar użytkownika
Grodzia
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:33
Płeć: K
Kontakt:

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Grodzia »

mam takie same odczucia WIELKI_ZNAWCO :) Bulgaria chyba za bardzo sie cieszyla,ze dostalismy po dupie... ale teraz ja sie z tego ciesze :P nie dam rady inaczej...przykro mi,ale coz..zycie..
nie wiem po co Zhekov ciagle byl na boisku,ale to juz nie moja sprawa.. najwazniejsze,ze Finlandia dala popis i przedstawila nam sliczny wynik 3:0
ME pelne niespodzianek...co nie?
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: mateo9 »

widac ze bulgaria nie jest w formie ale mogliby wygrac z wlochami to kazda druzyna w tamtej grupie mialaby po 1 przegranej to jeszcze by nam moglo pomoc w drodze po medal!! a czy to prawda ze bulgaria dostala dzika karte na PS na niektorych forach sie pojawia taka informacja czy to mozliwe zeby przed zakonczeniem ME rozdawac dzikie karty jesli ta informacja jest prawdziwa(w co watpie bo nawet jakby juz rozdawali to przyznali by komus innemu np nam :) to moze bulgaria odpuszcza..... nieee niemozliwe
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: everyin »

A ja zaluje, ze Bulgarzy przegrali. W secie drugim mieli szanse wygrac ale nie wykorzystali chyba 3 pilek setowych, w kolejnej partii rowniez mogli zwyciezyc, ale niestety sie nie udalo.Finowie jak na druzyne z "nizszej pulki" zagrali bardzo dobrze. Interesujaca grupa, dalej bede sledzic z uwaga te mecze i kibicowac Bulgarom ;) No coz ME pelne emocji i niespodzianek.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
kamilinho
Posty: 9
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 18:23
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: kamilinho »

Mi jest szkoda Serbów. Przegrali wczoraj z Niemcami. Widać, że Niemcy bedą mocne ale i tak mistrza upatruje w Rosji !
http://www.skra-belchatow.pl <- Nieoficjalny serwis mistrzów Polski !
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: radio »

Ja dalej twierdze że Finowie okaża się "czarnym koniem" tych mistrzostw. Widać ze sa mocni. Dynamiczne i celne ataki (nawet w trudnych momentach), mocna zagrywka i solidny blok. Jak juz pisałem, Finowie byli mocni na LŚ, a mecze na tych mistrzostwach tylko utwiedzaja mnie w moim przekonaniu.
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Ann »

Przed ostatnimi meczami pewni jesteśmy, że do kolejnej rundy przeszły:
grupa C: Francja, Słowacja, Hiszpania (Słowenia odpada - komplet porażek)
grupa D: Bułgaria, Finlandia i Włochy (Chorwacja odpada - komplet porażek)
W grupie A ewentualna jutrzejsza wygrana Niemiec da awans Niemcom, Grecji i Serbii (Holandia będzie miała komplet porażek)
Awatar użytkownika
Iranek
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:09
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Iranek »

Belgia jednak pokonała Turcję 3:2. Wielka to dla nas szkoda, bo upragnione zwycięstwo Turcji w trzech setach było bardzo możliwe. Przegranie meczu prowadząc już 2:0, a w trzeciej partii 22:18 wygląda niespokojnie znajomo... Jakby nie było, Belgowie pokazali charakter i pewnie przechodzą do kolejnej rundy. Przyznam szczerze, że przed rozpoczęciem ME typowałam ich jako pewniaka do spadku, ale po raz kolejny okazało się, że sport rządzi się swoimi prawami i wszystko jest w nim możliwe. Czekam niecierpliwie na statystyki tego spotkania, bo ciekawa jestem, czy młody belgijski atakujący znowu szalał na boisku - w meczu z nami naprawdę wywarł na mnie niemałe wrażenie.
Tym sposobem Turcja żegna się z dalszymi występami i ustępuje miejsca naszym chłopakom.
Awatar użytkownika
Anusiek
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:47
Płeć: K
Lokalizacja: ^^Sieradz...moje miastooo^^
Kontakt:

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: Anusiek »

Bułgarzy szybko się podnieśli...:p Wczoraj przegrana 3:0 z Finlandią, dzisiaj wygrana 3:0 z Włochami...co raz ciekawiej się dzieje na tym czempionacie :) Szkoda tylko, ze Polacy nie postawili sie Rosjanom :/
..."Każdym swoim zagraniem pokazujesz, kim naprawdę jesteś"...
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Pierwsza faza grupowa - dyskusja

Post autor: everyin »

Swietny mecz w wykonaniu Bulgarow. Pokazali swoja klase, oraz to , ze nie sa sredniakiem tylko silna i niebezpieczna dla przeciwnikow druzyna. Znakomicie gral Matey Kazijski, ktory zdobyl chyba najwiecej punktow dla swojego zespolu, z dobrej strony pokazal sie Plamen Konstantinov, ktory w polu zagrywki wyczynial cuda, jego serwy sprawialy wiele trudnosci Wlochom. Nalezy rowniez pochwalic Salparova,ktory swietnie bronil oraz brawa naleza sie dla Zhekova(zwykle sie go krytykuje a nie chwali) uwazam, ze w tym meczu pokazal, ze potrafi rozgrywac i prezentowal wysoki poziom. Rowniez gra atakujacego Danaila Milusheva mogla sie podobac. Ogolnie cala druzyna zagrala dobre spotkanie i wazne jest to, ze po przegranej z Finlandia potrafili sie pozbierac.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”