Polska - Turcja

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Polska - Turcja

Post autor: mewa »

Polska reprezentacja za chwilę rozpocznie mecz w ramach mistrzostw Europy z Turcją. Porażka oznacza, że by wyjść z grupy musielibyśmy wygrać z Rosją i liczyć, że bilans setów będzie lepszy. Wygrana sprawi, że tylko zwycięstwo Turków z Belgią może nam odebrać awans.

Przypominam, że o meczu dyskutujemy! Nie podajemy tu wyników, nie kibicujemy, nie rzucamy wyzwiskami na zawodników i współdyskutantów. Przestrzegajmy regulaminu.
Michal Sniezek
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 14:15
Płeć: M

Re: Polska - Turcja

Post autor: Michal Sniezek »

Żenua, co tu robi Gacek ? przyjecie zero, obron brak, bez komentarza. Nasi jakby się spotkali pierwszy raz na boisku. Potrzeba zawodników z charakterem, ktoś taki kto potrafi krzyknąć, czytaj Igła !!! Poza tym znowu masa własnych błędów, Świderski atakuje w aut i nie ma go kto zastąpić. A nasz serwis ?? szkoda gadać... Przykro mi na to patrzeć

Uff, nareszcie się zebrali. Co wcale nie znaczy, że mamy kiepskiego libero. Według mnie najgorszy
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2007, o 18:47 przez Michal Sniezek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: PaStKa »

No, w końcu w tym drugim secie nasi zagrali porządną siatkówkę. Dobry atak, blok, niezłe przyjęcie, tylko szkoda, że jeszcze zagrywka nie idzie tak jak iść powinna. Ten set daje nadzieje na zwycięstwo, naprawdę pokazali bardzo przyzwoitą siatkówkę, na Turcję powinno wystarczyć. Tylko co będzie jutro...
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2007, o 16:44 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 17
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: lucass90 »

Regulamin Forum - punkt 8. i 23.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2007, o 15:56 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Sio na onet...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
pawcioss
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 20:11
Płeć: M

Re: Polska - Turcja

Post autor: pawcioss »

To jest Forum dykusyjne
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2007, o 18:01 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
Awatar użytkownika
Grodzia
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:33
Płeć: K
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: Grodzia »

To jest Forum dyskusyjne
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2007, o 18:02 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin - punkt 23.
tempus
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 09:08
Płeć: K

Re: Polska - Turcja

Post autor: tempus »

Szczerze powiedziawszy w 1 secie byłam w ciżekim szoku i nawet nie miałm siły tego komntowac...Na szczęście po zakończonym meczu mam zupełnie inne odczucia. Moim zdaniem we wczorajszym meczu nasi reprezentanci trochę zlekceważyli przeciwników i skończyło się to tak jak widzieliśmy. Po taki meczu cięzko jest wejść w następne które koniecznie trzeba wygrać. Myśle że jutrzejszy mecz z Rosją wyjaśni nam na jakim etapie jest tak naprawdę nasza reprezntacja. Mimo, że nie jesteśmy faworytem to ten mecz może się skończyć dla nas dobrze ;] po 1 : juz w ostatnich setach dzisjszego meczu widać było znaczną poprawę, a jeśli chodzi o mobilizację to z pewnością nie musimysie o nią martwic po 2: być może to Rosjanie nas zlekceważa biorąc pod uwagę to ja graliśmy w pierwszym meczu. Dlatego tak naprawdę jutrzejszy dzień sporo nam wyjaśni..
pzdr
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Polska - Turcja

Post autor: everyin »

Pierwszy set wygladal niepokojaco, lecz w kolejnych partiach nasi zawodnicy zaczeli grac swoja siatkowke. Ostatnia odslona meczu byla miazdzaca dla reprezentantow Turcji. Polacy zaczeli dobrze przyjmowac dzieki temu Pawel Zagumny mogl rozgrywac tak zeby zgubic blok turecki, no a potem to juz koncert gry Polakow. Funkcjonowal blok, ataki byly konczone i nareszcie zagrywka odrzucala przeciwnokow od siatki. Mam nadzieje,ze jutro w meczu z Rosja pokazemy co potrafimy i bedziemy grac na rownym i odpowiednim dla srebrnych medalistow ostatniego Mundialu poziomie i ,ze powtorzy sie zwyciestwo z Mistrzostw Swiata 2006. Duzo zalezy od jutrzejszego meczu.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2007, o 16:49 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 18.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: PaStKa »

Był atak, była zagrywka, było wszystko! Nie jest to szczyt umiejętności polskich siatkarzy, ale przeogromny progres w stusunku do meczu z Belgami i 1 seta dzisiaj. Nie można mieć większych zastrzerzeń do gry żadnego z Polaków. Dobrze wchodził na zagrywkę Prygiel, a Kadziu i Szymański to zagrywką miotali Turków na wszystkie strony. Muszę przyznać, że po meczu z Belgami byłem zaniepokojony, a po 1 secie dzisiaj zwątpiłem w występ naszych na mierę oczekiwań. Ale teraz nastroje są zmienione o 180 stopni. Można mieć sporo optymizmu przed meczem z Rosją. A jeśli jeszcze Belgowie polegną z Turkami, to do 2 rundy wchodzimy z czystym kontem z tyłu. Po prostu brawo!!
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Badzer
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:54
Płeć: M

Re: Polska - Turcja

Post autor: Badzer »

no nareszcie szymanski zagral tak jak potrafi:D dzis pokazal swoje prawdziwe oblicze. mam takie odczucie ze mu nie szlo wczoraj bo nie wierzyl w siebie, tak jakby ludzie wmowili mu ze jest gorszy od wlazlego (sam tak stwierdzil :/ ). no ale juz jest dobrze. zagrywka w 4 secie calkiem ok. jeszcze plinski i winiarski mogliby sie wstrzelic bo im cos nie szlo. kadziewiczowi tak samo ale jak w koncu zaskoczyla zagrywka no to seryjke puscil:D nie wiem tylko czemu swider mocno nie zagrywa a przeciez ma dobra zagrywke. tak samo bakiewiecz:/ kiedys wchodzil na zmiane i walil asy a teraz? no ale juz bylo lepiej:) przy odrobinie szczescia belgia odpadnie i ta porazka nie bedzie nam sie liczyc:) czekam na jutrzejszy mecz ktory powie nam wszystko o formie naszych siatkarzy. pozdrawiam
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Polska - Turcja

Post autor: trawelka »

wreszcie Polacy zagrali tak jak trzeba!!Za wyjątkiem I seta,widzieliśmy taką reprezentację,jakiej się spodziewaliśmy :)
Przede wszystkim lepsza zagrywka (brawa przede wszystkim dla Kadziewicza za tą "piękną"serię mocnych zagrywek!),Szymański już chyba nie jest taki spięty,bo wreszcie pokazał co potrafi.No i te ataki Winiara!Aż się z przyjemnością oglądało :)
Dobrze,że się podnieśli po pierwszej partii,bo inaczej rzeczywiście byłby powrót 2.klasą..
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Polska - Turcja

Post autor: plecotus »

Zacząłem oglądać w trzecim secie - no i pomogło. Dzisiaj grała Polska, a nie Monako. Żeby trochę ostudzić emocje muszę dodać, że rozegranie na skrzydła niestety znów za często kulało, a piękny wynik w secie ostatnim został wykręcony przy kompletnie biernej postawie Turków. Sborna jutro na pewno nie będzie tak grała.
Dobrą stroną tego pogromu w końcówce jest to, że Turcy mogli stracić rezon - i jutro łatwiej będzie ich ograć Belgom.
Na co to przyszło! Kibicować Belgom, żeby wygrali z Turcją, żebyśmy my mieli pewny awans ...
8
Malutka22
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 15:43
Płeć: K

Re: Polska - Turcja

Post autor: Malutka22 »

I co i co wszyscy mówili że Polacy mogą już jechać do domu, takich mamy fanów w kraju że jak gorzej im idzie to od razu krytyka. a tu proszę: ładny mecz jeszcze nie tak jak powinni grac wicemistrzowie świata ale i tak nalezą im sie brawa za to ze sie podnieśli po kiepskim meczu. Gratuluje Wam chłopcy i czekam na więcej wygranych.
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Polska - Turcja

Post autor: trawelka »

ale jeśli Belgia odpadnie,to w dalszej rundzie nie będzie nam się liczyła porażka z nimi,z pierwszego meczu...Więc to nie taki głupi pomysł,żeby Turcja wygrała z Belgią (i żeby ci drudzy odpadli).Chociaż w tej sytuacji będą się liczyć małe punkty..Wszystko zależy więc od meczu z Rosją
dudus1919
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:02
Płeć: M
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: dudus1919 »

Tak to prawda Polacy zagrali dzisiajo klasę lepiej niż wczoraj, ale to jeszcze nie to na co ich stać. Wierzę w to głęboko że jutro nasi zagrają na najwyższych obrotach i pokażą Rosjanom kto jest lepszy:))
Ale jako prawdziwy kibic musze tez jeszcze spojrzeć na dzisiejszy mecz obiektywnie i musze przyczepić sie do naszego libero co to za przyjęcie. Przez pierwsze 3 set grał słabo dopiero w tym czwartym ustawiał się dobrze w polu nie popełniał rażących błędów zw przyjęciu.
Badzer pisze:no nareszcie szymanski zagral tak jak potrafi:D dzis pokazal swoje prawdziwe oblicze. mam takie odczucie ze mu nie szlo wczoraj bo nie wierzyl w siebie, tak jakby ludzie wmowili mu ze jest gorszy od wlazlego (sam tak stwierdzil :/ ).
Zgadzam się z tym w 100% zagrał dzisiaj tak jak potrafi. Szymański wcale nie jest gorszy niż Wlazły powiedział bym nawet że jest lepszy ponieważ zawsze można na niego liczyć nigdy nie powie że nie jedze na jakieś mistrzostwa bo się boji tego że go skurcze bedą łapały( przy czym gdy badanie nie wykazuja żadnych nieprawidłowości.
WIERZĘ W WAS POLSKA!!!
Awatar użytkownika
p_p_paulina
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K
Lokalizacja: Lwówek Śląski
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: p_p_paulina »

Pierwszy set nie napawał optymizmem, ale później nasi poczuli wiatr w skrzydłach i uruchomili wszystko, co w ostatnim meczu nie działało:
1. Zagrywka! Wielkie brawa dla Gela, Winiarskiego, Bąkiewicza, Prygla i przede wszystkim...Kadzia! W końcu widziałam go takiego, jak na MŚ! I oby tak zostało!
2. Atak. Grzesiek w końcu przestał się bać, zaczął atakować mocniej i skuteczniej. Środek druga linia - poezja. Krótkie piłki - genialne, zwłaszcza ta wystawa Gumy zza pleców do Pliny, poezja. Niech schowają się wszyscy, którzy zaczeli wątpić w klasę naszego rozgrywającego!
3. Przyjęcie. W trzecim i czwartym secie już nie ważne było jak mocno serwowali Turcy. Nasi przyjmowali wszystko niemalże idealnie w punkt.
4. Obrona i kontra. Mnóstwo wybronionych piłek, z których, co najwazniejsze, zdobywaliśmy punkty.
5. Blok. No po prostu brak mi słów pochwały, bo to powinniśmy oglądać w każdym meczu i powinna to być nasza norma. Pod koniec Turcy w ataku nie istnieli - za bardzo bali się naszego muru!

Ale teraz czeka nas najważniejsze. Jutrzejszy mecz z Rosją. Jesli tylko Polacy pokarzą to, co dzisiaj w 3 i 4 secie jestem o wynik już niemalże spokojna. Z naszym dzisiejszą zagrywką i przyjęciem jestem pełna optymizmu! Plus to, co powiedział Świder, że grają lepiej, kiedy mają nóż na gardle. Jutro to będzie niemal topór...
W moim sercu jeden klub - Jastrzębie!!!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Polska - Turcja

Post autor: mateo9 »

ludzie przeciez lepiej kibicowac turcjibo myslicie ze po co oni tego seta przegrali?? zeby turcja wygrywajac jutro 3-0z belgia ich wyeliminowala :D bo chyba w ME licza sie sety a nie pkt dzisiaj heller mowil ze jesli by wygrali 3-0 to by mieli zapewniony awans
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: PaStKa »

trawelka pisze:Chociaż w tej sytuacji będą się liczyć małe punkty..
O ile się orientuje(poprawcie mnie, jeśli się pomyle) tutej liczą się sety, a w następnej kolejności małe punkty.

No cóż, Gacek na pewno nie zagrał dzisiaj no swoim poziomie, widać było jego słabszy dzień, ale podkreślam słowo dzień. Bardzo się zdziwie, jeśli jutro zagra tak jak dzisiaj. W końcu to Rosja, mobilizacja więcej niż wielka.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:15
Płeć: M

Re: Polska - Turcja

Post autor: Ciekawy »

Brawo za dzieiejsze 2,3,4 set za 1 pierwszy należy się nagana! Jutro z Rosją trzeba zagrać 2 klasy lepiej oby Szymański utrzymał tą skuteczność! Mam tylko jedno ale otóż nasz libero Gacek obron pod koniec było sporo tylko trzeba zauważyć że Turcy kiwali już pod górkę! Ale jego przyjęcie jest fatalne kilka przyjęć na drugą stronę kilka na 4-5 metr i jeszcze krył go Winiarski o ile się znam na siatkówce to libero kryje większość boiska żeby ułatwić atak przyjmującemu tak np. gra Sergio dając większą swobodę Gibie! Jak nie lubię Ignaczaka tak zaczyna mi go tu brakować!!! Ale obym się mylił i Gato jutro zagra wspaniale i przyćmi samego Werbowa!!! Chciałbym tego z całego serca!!! A jak będzie to zobaczymy jutro po 18 nie mogę się doczekać!!! :D
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Polska - Turcja

Post autor: trawelka »

PaStKa pisze:
trawelka pisze:Chociaż w tej sytuacji będą się liczyć małe punkty..
O ile się orientuje(poprawcie mnie, jeśli się pomyle) tutej liczą się sety, a w następnej kolejności małe punkty.
szczerze powiedziawszy powtórzyłam to po komentarzach z TV,a tam mówili o małych punktach...pewnie przeskoczyli kwestię setów
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Polska - Turcja

Post autor: Karolina »

To reprezentacja, jaką chcę oglądać, choć to nie było 100% tego, co umiemy, ale o niebo lepiej niż w piątek. Poprawiona zagrywka, która cieszy - ogromny plus dla Łukasza Kadziewicza, siał postrach w drużynie Turcji, słowa uznania dla Szymańskiego, Winiarskiego i Bąkiewicza - by utrzymali siłę tej zagrywki do końca. Trzeba zaznaczyć, iż Paweł Zagumny w polu zagrywki też zrobił swoje - mimo, że do niej zdążył już nas przyzwyczaić - mimo wszystko czasami robi to na mnie wrażenie.
Co do ataku, można być zadowolonym, choć przydałoby się więcej skończonych piłek w tym elemencie za pierwszym podejściem, to zawsze "ucisza" rywali. Jedyne, co martwi to przyjęcie, ten element był słaby wczoraj i dzisiaj - strach pomyśleć, co będzie, jeśli Rosja pokaże, co potrafi w polu zagrywki - a potrafi wiele. Obrona, kulała do momentu pojawienia się Bąkiewicza, myślę, że ten chłopak w obronie pracował dziś idealnie (może tak pierwsza 6 z Michałem ??? )
Mnie z racji przyszłego zawodu cieszy fakt, że widziałam drużynę, drużynę walczącą, wspierającą się a przede wszystkim posiadającą wielką energie i wole walki. Dziś nie grały indywidualności, grała drużyna...
...słowa uznania dla Raula Lozano - nie wiem, co On powiedział im po wczorajszej porażce, ale podziałało - odbudować drużynę i mam nadzieję jej morale w tak krótkim czasie to mistrzostwo świata.
I o ile dzisiejsza nasza gra wystarczyła na Turcje pozostaje pytanie czy jesteśmy w stanie zatrzymać Rosje ??? Mam tylko nadzieję, że wiara w awans Polaków nie będzie snem. Snem, który zbyt szybko się skończy...
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
natulcia
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:21
Płeć: K

Re: Polska - Turcja

Post autor: natulcia »

Nasi wreszcie zagrali na swoim poziomie,nie pozostawili złudzeń,kto jest lepszy,choć pierwszy set nie wyglądał ciekawie.Na szczęście w kolejnych Polacy grali o wiele lepiej,zwłaszcza w przyjeciu, i zasłużenie wygrali mecz.Mam nadzieję,że w naszym zespole wszystko wróciło juz do normy i jutro obejrzymy zacięty pojedynek z Rosją,zakończony naszym zwycięstwem.
gogo
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:10
Płeć: K

Re: Polska - Turcja

Post autor: gogo »

Cóz, mecz nie był rewelacyjny, a przynajmniej jego pierwsze 3 sety.4 set był taki jakiego wszyscy oczekiwaliśmy i myslę, że to było odblokowanie naszych chłopaków, przynajmniej częsciowe. Z fizyką u chłopaków jest bardzo dobrze, z umiejętnościami także, w to chyba nikt nie wątpi, gorzej z psychika. Brak Mariusza i Piotrka, ta medialna zawierucha, dają o sobie znać. Mam nadzieję, że tam odetną sie od tego wszystkiego i pokażą na co ich stać.Jutrzejszy mecz bedzie wazny dla całego turnieju. Zdaje sobie sprawę z tego, że Rosjanie sa niezwykle silni i nie ukrywam, że ich gra w LS bardzo mi się spodobała. To nie ta sama Rosja z MŚ w Japonii ale są w naszym zasięgu. trzeba będzie jednak zagrać na 100%, a nawet więcej swoich mozliwości. Powodzenia chłopaki:)
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska - Turcja

Post autor: jtr1 »

Powiedzmy to sobie wprost. Mecz był poprawny. Jednak może być przełomowy jeśli chodzi o psychikę chłopaków. Pierwszy set jak z Belgią fatalnie. Drugi wysokie prowadzenie dowiezione do końca. Trzeci i wg mnie najważniejszy to gra na styk. Dopiero w koncówce udało się ugrać trochę więcej i pewna wygrana. To chyba zaważyło na 4 secie. Polacy umierzyli, że można wygrać, złapali trochę luzu i wreszcie poszlo jak należy. Choc trzeba zwrócić uwagę iż Turcy odpuścili trochę. Nie mniej ten mecz po części uratował nam skórę.
Cieszy fakt, iż będziemy grać jako drudzy. Przy odrobinie szczęścia Belgia odpadnie i wtedy Polacy będą mogli grac aby wygrać z myślą, że początek przestaje się liczyć.
Jesli chodzi o szanse Polski w meczu z Rosją to oceniam je na 30 do 70. Rosja ma wiele atutów. Nie jest to już zespól bufonów przekonanych o swojej wartości. Słaby mecz Polaków z Belgią był dla nich zaskoczeniem. Nie oszukujmy się. Rosja szykuje sie na nas. Czym możemy wygrać? Przede wszystkim głową. Jak podejdziemy do meczu na luzie to mamy szanse. Rosja jest do ugryzienia co pokazała Brazylia w finale LŚ. Więc można coś ugrać.
Wydaje się, że największym naszym problemem w meczu z Rosją będzie przyjęcie zagrywki. Wiadomo, ze Rosja zagrywa fenomenalnie. Jeśli nie uda im się odrzucić nas od siatki to ich wzrost przy naszej szybkiej grze może być dla nich dużym utrudnieniem w bloku i obronie. Poza tym nie można się ich bać. Nie tracić głowy i nie uderzać w środek bloku. Wtedy będziemy dostawać czapę za czapą, a to tylko nas podłamię. Kluczem będzie jednak przyjęcie ich silnej zagrywki oraz to, czy Rosja jest w stanie utrzymać równy wysoki poziom serwisu przez caly mecz. Doświadczenia z LŚ pokazują, że nie. Jeśli wytrzymamy w przyjeciu mamy szanse.

Pozdrawiam
osnazfsb

Re: Polska - Turcja

Post autor: osnazfsb »

W sumie nasi zagrali pprawnie. Inna sprawa ze Turcja jest chyba zespolem slabszym niz Belia i popelnia sporo wlasnych bledow. 4 set Kebaby odpsucicli zupelnie. Poprawa gry jest ale to za malo na podium czy mecz z Rosja
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2007, o 00:01 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 1. Czytanie tekstu przed jego zamieszczeniem jeszcze nikomu nie zaszkodziło!!!
Badzer
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:54
Płeć: M

Re: Polska - Turcja

Post autor: Badzer »

Karolina pisze:Obrona, kulała do momentu pojawienia się Bąkiewicza, myślę, że ten chłopak w obronie pracował dziś idealnie (może tak pierwsza 6 z Michałem ??? )
lepiej zeby swider sobie poradzil dzis z rosja bo jak nie to rosjanie zniszcza bakiewicza blokiem. chlopak w obronie i odbiorze gra bez zarzutu ale atak to nie jest jego silna strona. zauwazyliscie ze jego zagrywka juz nie jest taka dobra jak kiedys gdy wchodzil na zmiany? teraz jakby byal sie zagrywac z calej sily. no i dobrze by bylo gdyby gacek zagral lepiej w przyjeciu. o ile w obronie sobie calkiem niezle radzi tak w przyjeciu klapa... w ogole ten sezon reprezentacyjny gacek ma slabszy. moze trzyeba bylo postawic na igle? calkiem niezle sobie radzil w memoriale wagnera. mysle ze lozano stawiajac na gacka wybral lepsza obrone kosztem przyjecia. pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”