Runda finałowa

Shadori
Posty: 45
Rejestracja: 13 wrz 2007, o 20:09
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Shadori »

Nie Dembowski, tylko były zbliżenia na piłkę, więc nie sam je rozstrzygał :)
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Runda finałowa

Post autor: jtr1 »

Shadori pisze:Nie Dembowski, tylko były zbliżenia na piłkę, więc nie sam je rozstrzygał :)
Na liczbę powtórek akcji pokazywanych przez realizatorów transmisji to mogliśmy co najwyżej narzekać.
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: PaStKa »

jtr1 pisze:
Shadori pisze:Nie Dembowski, tylko były zbliżenia na piłkę, więc nie sam je rozstrzygał :)
Na liczbę powtórek akcji pokazywanych przez realizatorów transmisji to mogliśmy co najwyżej narzekać.
Pokazywali powtórki, gdy Poltavskiemu sie udało w pole trafić (może przesadzam, ale m-w tak było). A redaktor Dębowski oceniał piłki, które nawet na ekranie telewizora na żywo można było tak ocenić. A ten kto był na hali dobrze wie, że tam i tak widać dużo lepiej.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: zielony »

Ale i tak trzeba przyznac, ze Hiszpania zagrala final fantastycznie. Byly pomylki sedziowskie ale potem w jakis sposob tez sie mylil na korzysc Hiszpanow. Dla mnie byl to swietny final, w ktorym nic nie brakowalo no jedynie brakowalo poczatek 4ego seta ;) ale wiadomo e to nie byla nasz wina ;) P.S. za skrtykowanie Korzeniowskiego dotyczacy przerwania finalu A. Niemczyk zostal wyrzucony z TVp hehe ;)
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Runda finałowa

Post autor: trawelka »

zielony pisze: P.S. za skrtykowanie Korzeniowskiego dotyczacy przerwania finalu A. Niemczyk zostal wyrzucony z TVp hehe ;)
taaa..cała ta sprawa z przerwaniem finału jest żałosna,a teraz to jeszcze wygląda tak,jakby złego słowa nie można było powiedzieć o "czynie" TVP...szkoda gadać :|
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: PaStKa »

telewizja zdominowana, przez ludzi PiSu, więc i takie metody
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vero
Posty: 5
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 14:13
Płeć: M
Lokalizacja: Las Vegas

Re: Runda finałowa

Post autor: Vero »

PaStKa pisze:telewizja zdominowana, przez ludzi PiSu, więc i takie metody
Nie mieszajmy w to polityki. Tak będzie lepiej.

Stało się jak się stało.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: zielony »

dokladnie nie mieszajmy w sport polityke. Bo wiele osob o roznych pogladach moga byc urazeni. wiec radzilbym abysmy wrocili do rozmow na temat tego finalu. Szkoda tylko ze to wlasnie polsat nie prowadzil transmisji bo akurat lubie jak o taktyce opowiada Drzyzga.
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: PaStKa »

OK, przepraszam, troche sie rozpędziłem. Oczywiście macie racje, nie ma co w to mieszać polityki. Co nie zmiena oczywiścoie faktu, że TVP zbłaźniła się tym co zrobiła i straciła wiele w oczach kibiców, choć u mnie nie miała już wiele do stracenia.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Runda finałowa

Post autor: jtr1 »

Pokazywanie jakichkolwiek zawodów w sportach drużynowych w TVP to jedna wielka pomyłka. Telewizja ta narzeka na brak funduszy, a nie potrafi dobrze wykorzystać wielkiej (no bo jak by nie patrzeć to mistrzostwa kontynentu) imprezy w b. popularnym obecnie w Polsce sporcie.
Większość meczy ME i tak jest pokazywana na platformie TVP Sport, którą posiada bagatela aż 5% telewidzów. Najgorsze natomiast jest to, że ME Kobiet również będą transmitowane przez TVP. Miejmy tylko nadzieje,że po ME Mężczyzn nauczyli się czegokolwiek i będą bardziej serio traktować widza.
Pozdrawiam
Shadori
Posty: 45
Rejestracja: 13 wrz 2007, o 20:09
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Shadori »

jtr1, nie wiadomo czy się czegoś nauczyli bo wrażenie ogólne jest takie jakby się nic nie stało.Nikt za to nie przeprosił, a Korzeniowski boi się w ogóle powiedzieć 'nie' żeby nie stracić fuchy.Nie zanosi się na jakieś zmiany na lepsze w TVP.Ale nadzieję zawsze można mieć :)
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Runda finałowa

Post autor: jtr1 »

Shadori pisze:jtr1, nie wiadomo czy się czegoś nauczyli bo wrażenie ogólne jest takie jakby się nic nie stało.Nikt za to nie przeprosił, a Korzeniowski boi się w ogóle powiedzieć 'nie' żeby nie stracić fuchy.Nie zanosi się na jakieś zmiany na lepsze w TVP.Ale nadzieję zawsze można mieć :)
Nie wiem czy Korzeniowski boi się o stołek, czy też nie. Podejrzewam, że gdyby przerwali Miting Lekkoatletyczny to Korzeniowski mógłby sie obudzić. Od momentu jego szefowania w TVP sportem polscy kibice tracą coraz więcej imprez nie tylko siatkarskich. Sytuacja z ME Mężczyzn pokazuje, że na kibicom TVP nie zależy. Jest to jedna z nie wielu wielka impreza, która jest pokazywana w Polsce przez TVP. Okazji tej telewizja nie wykorzystała. Przy takim stosunku do telewidzów, niech się nie dziwią, że nikt nie płaci abonamentu za telewizor.

Pozdrawiam
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Runda finałowa

Post autor: trawelka »

oni chyba myśleli,że wszyscy od razu będą chcieli mieć TVP Sport ;) (tam finał był w całości...podobno...)
w ogóle jestem jakoś sceptycznie nastawiona i do ich transmisji, i do komentowania meczy.Niestety teraz mamy powtórkę z rozrywki przy okazji gry siatkarek,ale mam nadzieję,że nie puszczą spotów wyborczych w trakcie finału...(oj,miało być bez polityki,więc już lepiej skończę..)
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Runda finałowa

Post autor: jtr1 »

trawelka pisze:oni chyba myśleli,że wszyscy od razu będą chcieli mieć TVP Sport ;) (tam finał był w całości...podobno...)
w ogóle jestem jakoś sceptycznie nastawiona i do ich transmisji, i do komentowania meczy.Niestety teraz mamy powtórkę z rozrywki przy okazji gry siatkarek,ale mam nadzieję,że nie puszczą spotów wyborczych w trakcie finału...(oj,miało być bez polityki,więc już lepiej skończę..)
No właśnie nastawienie telewizji jest dziwne, ponieważ nie widziałem nigdzie jakiejś konkretnej oferty programowej. Biorąc pod uwagę konkurencyjny Polsat Sport czy Cyfrę+, TVP Sport ma kiepską ofertę. Polsat pokazuje większość wielkich imprez w tym dużo siatkówki (ME to jedna z niewielu w ostatnich latach), korzystając z tego że ma kanały otwarte może pokazywać mecze reprezentacji. Cyfra z kolei to głównie ligowa piłka nożna. Co w zestawieniu z tym dostają telewidzowie TVP Sport nie wiem. Jednak oferta chyba nie jest zbyt kusząca skoro ludzie jej nie oglądają.

Jeśli chodzi o oprawę meczy siatkarek to powiem, że nadal jest dość kiepsko. Co prawda są wywiady, etc. Ale mało w tym wszystkim fachowości. Dębowski natomiast wg mnie fatalnie komentuje mecze siatkówki. Dziś dobrze wypadła Niemczyk-Wolska, która trochę ponabijała się z jego sloganów. Jedyny pozytyw to to, że TVP nie rozrysowuje akcji siatkarskich. Wyglądało to tragicznie i nic nie wnosiło do analizy spotkania.

Pozdrawiam
Shadori
Posty: 45
Rejestracja: 13 wrz 2007, o 20:09
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Shadori »

No tak, faktycznie chyba TVP Sport nie ma nic do zaoferowania skoro ma aż 5% publiczność( i to nie jest pewne, bo samo posiadanie kanału nie mówi o tym, że się go ogląda).Polsat sport, czy Polsat Sport Extra ma większą publikę niż TVP Sport.Już nie wspomnę o tym, że moja sieć oferuje mi 5 kanałów sportowych, a jakoś TVP Sport nie mam.
Ogólnie to wygląda tak, że TVP ma chyba siatkówkę za sport niszowy bo często pokazują róże lekkoatletyczne zawody, skoki narciarskie no i piłkę nożną w wydaniu prawie każdym i nie pamiętam żeby coś przerywali na arcyważny teleexpress, który i tak oglądalności nie ma dużej.A może właśnie chcieli podwyższyć?Co prawda nie oglądam piłki nożnej i skoków, ale wiem, że nie przerywają.Nawet meczów beniaminków drugiej ligi piłki nożnej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”