Polska - Serbia i dalej ...

andrzej
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:27
Płeć: M
Kontakt:

Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: andrzej »

Dawno nie zaglądałem na forum (obowiązki), w końcu zerknąłem i widzę, że zainteresowanie występami naszych Pań nie jest najwyższe. A to akurat nasze Reprezentantki już dały i jeszcze powinny dać wiele powodów do zadowolenia. Jak na razie wygrywają, należy mieć nadzieję, że tak będzie dalej. Poziom gry - no cóż - otwarcie można powiedzieć, że mieszany: piękne akcje i ... Jednak z całą pewnością należą się naszym dziewczynom słowa uznania za walkę do końca, przypuszczam, że przy stanie 13 - 9 w tie-breaku z Bułgarią mało było optymistów co do końcowego wyniku. Wstyd się przyznać, ale też zwątpiłem. Kiedyś nasi Panowie podczas kwalifikacji do IO 1996 też wyciągnęli piątego seta z totalnego bagna (wspaniałe akcje Krzysztofa Stelmacha). Sam turniej olimpijski to zupełnie inna historia, ale tamtą końcówkę meczu z Grekami pamiętam doskonale.
Dziś nasze Panie walczą z Serbkami, dzięki naszej TVP :< nie mogłem obejrzeć meczów naszych dzisiejszych przeciwniczek, ale samo to, że wygrały z Holandią ma swoją wymowę. Dlatego oczekuję dzisiejszego meczu ze sporymi obawami i zarazem z wiarą. Z pewnością stać naszą ekipę na zwycięstwo i już się wkurzam, że mogę tego meczu nie obejrzeć w całości, ale kciuki będę trzymał i wszystkich kibiców też zachęcam. Nie ma co narzekać na poziom liczą się wygrane, jak powiedział P. Zagumny na MŚ: "Siatkówka to nie łyżwiarstwo figurowe, not za styl się nie stawia". Tylko jedna prośba do siatkarek, żeby nas nie wystawiały na taką próbę nerwów, mam już przez kibicowanie siatkówce przez .... lat skołatane nerwy :D Ale jeżeli wygrają, nawet 3:2 i w piątym secie 40-38 to powstały stres oczywiście wybaczę ;)
I jeszcze prośba do Administratorów - trzeba coś zrobić z logiem tej części forum, bo nie za bardzo wiadomo, czy można tu pisać o ME kobiet ;)
Awatar użytkownika
agata77711
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:49
Płeć: K
Kontakt:

Re: Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: agata77711 »

Mecz z Serbkami byl całkiem nie złym widowiskiem:) Te zagrywki Skowrońskiej powaliły Serbki na kolana. Glinka jak zawsze była skuteczna w ataku, Sadurak wystawiła kilka takich piłek, że ręce same składały sie do oklasków. Trzeba zauwarzyc, że nasze siatkarki poprawiły przyjecie, wróciły do swojej dobrej zagrywki. Inne elementy na tych mistrzostwach juz wczesniej były w dobrym stanie. Teraza tylko trzena zagrac dobry mecz z Holandia, pozniej moze byc tylko lepiej. Wydaje mi sie, ze w 4 moze zadarzyc sie dosłownie wszystko:)
Mistrzostwo Europy? czemu nie...
trzymam kciuki za nasze dziewczyny!!!
Pozdrawiam :)
Ks Gwardia Wrocław:)
GWR rządzi:D
natulcia
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:21
Płeć: K

Re: Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: natulcia »

Nasze siatkarki zagrały dziś kapitalny mecz-bardzo dobra zagrywka,Zenik świetna w obronie no i niezawodna Gosia Glinka. Serbki miały niewiele do powiedzenia.Nie spodziewałam się,że pokonamy je tak łatwo,ale przy takiej grze naszych dziewczyn nawet najlepsze nie dają rady ich pokonać.Po dzisiejszym meczu coraz bardziej wierzę,że znowu zdobędziemy złoty medal.Brawo dziewczyny,oby tak dalej:)
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: trawelka »

ten mecz na pewno może napawać optymizmem i większym apetytem na złoto,bo w porównaniu do dotychczasowych dzisiaj zagrał inny zespół-przyjęcie i zagrywka,które nie funkcjonowały dobrze w I fazie dzisiaj decydowały o seryjnie zdobywanych punktach.Od razu ataki były lepsze i w końcu Polki pokazały się w kontratakach.Oby ta forma rosła z meczu na mecz :)
Awatar użytkownika
agata77711
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:49
Płeć: K
Kontakt:

Re: Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: agata77711 »

Mysle, ze dzisiejszy mecz z Belgia bedie naprawde dobry:) jenak nie ukrywam, że odnosze wrarzenie iz naszym dziewczynom lepiej sie gra z mocnymi zespołami.
Pozdrawim:) miłego oglądania meczu...
Ks Gwardia Wrocław:)
GWR rządzi:D
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: PaStKa »

Wspaniały mecz. Znowu się pojawiły serie punktowe, ale teraz zadecydowanie częściej po naszej stronie. Trudno którąś z zawodniczek krytykować. Fenomenalna zagrywka, b. dobry atak, b. dobre rozegranie, dobry środek, dobry blok, dużo lepsze przyjęcie. No i oczywiście wspaniała polska publiczność. Teraz bardzo trudny mecz z gospodyniami, pierwszy raz to kibiców rywali będzie więcej, ale Polki są lepsze od Belgijek i nie tylko mogą, ale i muszą zwyciężyć.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Natalia
Posty: 44
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:36
Płeć: K
Kontakt:

Re: Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: Natalia »

No i taki mecz mógł się podobać :D Coś czuje, ze zdobeda kolejny raz najwyzsze podium w ME :D Bonitta na nowo połączył nasze wspaniałe indywidualnosci, dzieki czemu znów mozemy byc zadowoleni i dumni :) Szczerze powiedziawszy-siatkówka męska, jak i zenska-to NASZ WIELKI powód do dumy.
Glinka i Skowronska-to para naszych najlepszych atakujacych, chyba wiecej dodawac nic nie trzeba. :) cała druzyna zreszta jest w bdb formie. Przyszła ona w porę.
Fakt, nie uszczegły sie błędów, ale to błedy siatkarskie, ktore zawsze są.
Pozostaje mi tylko napisac..czekamy na złoto i wielkie świętowanie 30 wrzesnia :D !!! !!! !!!
"Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie wskazówki"
Łukasz Płuciennik (Canal+)
Awatar użytkownika
agata77711
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 18:49
Płeć: K
Kontakt:

Re: Polska - Serbia i dalej ...

Post autor: agata77711 »

Moji drodzy nasze "złotka" sa w formie. Nie zdziwie sie jak stana na najwyszym stopniu podium:) Z meczu na mecz graja coraz lepiej, kazdy element został poprawiony i doprowadzony do naprawdej wysokiego poziomu. Czekam niecierpliwie na mecze połwinałowe.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za nasza wspaniała druzyne:)
Ks Gwardia Wrocław:)
GWR rządzi:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”