Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: placid »

Wspaniały sukces tej kadry , patrząc na grę na przestrzeni całego turnieju na pewno zrobiliśmy wynik ponad nasze możliwości a to jest jeszcze większą sztuką , wykorzystaliśmy wszystkie nadarzające się okazje , bardzo łatwą droga do SM i grę z Rosją w meczu o 3 miejsce dla której ten turniej skończył się wczoraj , niemniej nadarzające się okazje trzeba umieć wykorzystać i nasz zespół to zrobił , chwała im za za to . Nie można jednak zachwycać się tą druŻyną bo jest ciągle dużo braków , dziura na ataku wcale sie bo dzisiejszym meczu nie zatkała JJ to nie jest zawodnikiem na którym możemy opierać grę w ataku pokazał to dobitnie w tym turnieju , tak samo jak Gruszka który powinien powoli kończyć swoja reprezentacyjną karierę , należy szukać zmiennika dla Kurka żeby chłopak się nie zaorał , Kubiak bardzo doby turniej ale już Ruciak to dalej zawodnik bez ataku i nic tego nie zmieni Winiarski mile widziany , bardzo dobry turniej Żygadły na którym wieszałem psy przez całą LŚ , nie wiem czy nie zamknął już drogi do kadry dla Zagumnego .
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2011, o 16:44 przez placid, łącznie zmieniany 1 raz.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Asta pisze:Są nagrody indywidualne ?
Pewnie jak zawsze będą ogłoszone po meczu finałowym.
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Asta »

No to mamy pewniaka. Igła - best libero.
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Bezowy »

Antonella Hard Core pisze:
Bezowy pisze:
weary_skier pisze:Ale się fajnie teraz ligę będzie oglądało. Bez żadnych niedosytów, ligę w której będziemy miec 11 brązowych medalistów ME.
...
Poczekajmy jeszcze, może będziemy mieć w lidze złotego medalistę?
Na 100% będziemy mieć, będzie nim M.Lasko lub A.Atanasijević.
No tak, słusznie. Zatem będziemy jeszcze mieli w lidze mistrza oraz vice-mistrza Europy.
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Woocki
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:43
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Woocki »

Gratulacje dla druzyny i trenera. :D
Pomysl AA na ogrywanie z uporem mianiaka podstawowej 6 we wszystkich meczach zarowno LS jak i Memorialu H. Wagnera (a bylo krytykowane dosc szeroko) wypalil. Widac po dzisiejszym meczu, ze nasze chlopaki jeszcze musza ze soba pograc, zeby nie byloby brakow komunikacji jak dzis, czy zamieszania w naszych szeregach przy kontrach z pilek sytuacyjnych etc.
Moim zdaniem ogranie (wlasciwie zgranie) tej druzyny (stworzenie solidnego szkieletu druzyny) ze sobą da mozliwosc w przyszlych sezonach droga ewolucji, a nie rewolucji (czego oczekiwala czesc forumowiczwo) wprowadzania młodych chlopaków jak Drzyzga, Janeczek, Mika, Zator etc. bez spadku popularnosci siatkowki w naszym kraju. (sory za brak ogonkow)

Pozdr.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: tomasol »

Mamy bardzo piękne niedzielne popołudnie :D . Kto by się tego spodziewał jeszcze dwa tygodnie temu ??? Mając taki skład to jest doprawdy wielkie osiągnięcie tej drużyny i trenera Anastasiego. Podkreślam drużyny bo nasz selekcjoner stworzył kolektyw i to walczący kolektyw, potrafiący się podnieść niemal z każdej sytuacji, nie przejmujący się swoimi wadami, nie zważający na swoje braki (które są temu nikt nie może zaprzeczyć).
Dzisiaj zagrali wspaniale, bohaterami byli Jarosz, Kubiak byli i pozostali, ale szczególne pochwały należą się Kurkowi - to on trzymał nam grę przez pierwsze dwa sety - myślę, że dzisiaj to właśnie on natchnął resztę drużyny do walki. Wczoraj zagrał jedno z najgorszych spotkań jakie zagrał w ogóle jako reprezentant. Dzisiaj zagrał jedno z najlepszych (o ile nie najlepsze), podniósł się w stylu największych mistrzów. Gwoli sprawiedliwości trzeba oddać, że Rosjanie nie podnieśli się po wczorajszej porażce, ale to nie jest nasz problem. Jak przeciwnik się sam podkłada to trzeba to wykorzystać.
Nie potrafiłem uwierzyć w medal, nadal podtrzymuje to co pisałem już wcześniej, że ten zespół potencjału medalowego nie miał. Przynajmniej cztery drużyny były od nas lepsze (Rosja, Włochy, Serbia, Bułgaria) a drugie tyle można było stawiać na równi lub niemal na równi z naszą drużyną (Francja, Czechy, Niemcy, Finlandia). W sporcie jednak ostatecznie liczy się to co na boisku a nie to co na papierze i nasza drużyna na tych mistrzostwach to pokazała. Tym większe brawa bo to prawdziwa sztuka wyrwać coś co wydawało się być poza zasięgiem !!!
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: figol »

weary_skier pisze:Ale się fajnie teraz ligę będzie oglądało. Bez żadnych niedosytów
Dokładnie + Liga dzięki osiągnięciom reprezentacyjnym naszych zawodników staje się teraz towarem luksusowym, i może dzięki tym sukcesom zgromadzać coraz to więcej zwolenników, co będzie przekładało się na wyższe wpływy z reklam i większą kasę od sponsorów,szkoda tylko że co niektórzy reprezentanci nawet nie rozumią że wysokie miejsce w Turniejach rangi mistrzowskiej zdobyte w reprezentacji przekłada się na większą kasę dla ich samych od sponsorów.
poznasz głupiego po czynach jego
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: weary_skier »

Andrea Anastasi:
Jak przyjechałem do was i zacząłem jeździć po kraju, to wszędzie słyszałem: "nie gram, nie chcę grać, nie mogę grać, nie przyjadę". Byłem podłamany. Pomyślałem wtedy, że nie ma siły, nic tutaj nie ugramy. Ale się myliłem! Dzisiaj za to siatkarzy przepraszałem
Warto zauwazyc, że dzisiaj naszą drużynę Żygadło poprowadził jakby grał w klubie. 11 ataków środkiem przez cały mecz.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: sowa »

weary_skier pisze: Warto zauwazyc, że dzisiaj naszą drużynę Żygadło poprowadził jakby grał w klubie. 11 ataków środkiem przez cały mecz.
Kubiak w wywiadzie pomeczowym, że mało gry środkiem to była przyjęta przez sztab taktyka.
ewcia0133
Posty: 99
Rejestracja: 15 cze 2011, o 09:53
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: ewcia0133 »

wczoraj na forum przeczytalam, ze Rosja po przegranej z Serbia byc moze odpusci sobie mecz i takie tez mialam dzisiaj wrazenie, ze odpuscili, to nie grala ta Rosja, ktora znamy. Nie wiem, moze sie myle, ale najwazniejsze, ze mamy braz :)
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: arbas »

ewcia0133 pisze:wczoraj na forum przeczytalam, ze Rosja po przegranej z Serbia byc moze odpusci sobie mecz i takie tez mialam dzisiaj wrazenie, ze odpuscili, to nie grala ta Rosja, ktora znamy. Nie wiem, moze sie myle, ale najwazniejsze, ze mamy braz :)
Mi się bardzo podobała wypowiedź Mazura w studio - Włosi wykończyli nas metodycznie, chłodną drogą i nie pozwalając się nam rozpędzić - a Rosja to taka drużyna która jednak w ten sposób nie gra, a w momencie kiedy Polska odnajduje swój rytm to jesteśmy nie do zatrzymania...
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: SerCos »

Ciekawy wywiad z Piotrem Gruszką na umieszczony na Onecie, wklejam najbardziej interesujący fragment:
O jakie sztuczki chodzi kapitanowi naszej reprezentacji? - Teraz już mogę powiedzieć, chłopaki się chyba nie obrażą. Podczas wczorajszego meczu chciałem swoimi sposobami dotrzeć do Krzyśka Ignaczaka, ale mi się nie udawało. Poprosiłem więc Miśka Kubiaka, by do niego zagadał, opowiedział jakiś dowcip. A on ni stąd, ni zowąd pyta Krzyśka: "Gdzie jedziesz na wakacje?" Igła na niego dziwnie popatrzył, bo zdziwił się, że w takim momencie pyta go o takie rzeczy. Dzisiaj ten kawał powiedzieliśmy przed meczem i atmosfera wyraźnie się rozluźniła. Wczoraj tego zabrakło - zdradził polski atakujący.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: lucass90 »

No i całkowicie zasłużenie Serbia najlepszą drużyną Europy :) Pokazali piękną siatkówkę, niezwykle porywającą, ale i morderczo skuteczną. Jednak już teraz Serbowie powinni zacząć szkolenie następcy Miljkovicia :) Bo następcę Nikoli Grbicia już mają...
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2011, o 19:01 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Nagor »

SerCos pisze:Ciekawy wywiad z Piotrem Gruszką na umieszczony na Onecie, wklejam najbardziej interesujący fragment:
O jakie sztuczki chodzi kapitanowi naszej reprezentacji? - Teraz już mogę powiedzieć, chłopaki się chyba nie obrażą. Podczas wczorajszego meczu chciałem swoimi sposobami dotrzeć do Krzyśka Ignaczaka, ale mi się nie udawało. Poprosiłem więc Miśka Kubiaka, by do niego zagadał, opowiedział jakiś dowcip. A on ni stąd, ni zowąd pyta Krzyśka: "Gdzie jedziesz na wakacje?" Igła na niego dziwnie popatrzył, bo zdziwił się, że w takim momencie pyta go o takie rzeczy. Dzisiaj ten kawał powiedzieliśmy przed meczem i atmosfera wyraźnie się rozluźniła. Wczoraj tego zabrakło - zdradził polski atakujący.
Yyy czego to dotyczy, bo wyrwane z kontekstu nie jest ani ciekawe ani dla mnie za bardzo zrozumiałe :| ?

Serbia mistrzem, brawo, im kibicowałem, trochę żałuję, że Włosi jednak są na podium, ale ważne, że nie złoto :D Myślę, że indywidualne nagrody możemy zgarnąć ewentualnie za libero i blokującego.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Guilder »

Teatr dwóch aktorów: Savaniego i Miljkovica. Wielki mecz wielkich siatkarzy. Tylko, że Ivana dzielnie wspierał Kovacevic, a i środkowi byli bardzo dobrze dysponowani. Savani miał tylko okazjonalnie odpalającego Mastrangelo, i kulę u nogi w postaci Parodiego, który w końcówce meczu spalił się psychicznie. Dziwne, jak na zawodnika z medalami Serie A.
Serbom się to w pełni należało chociażby za zatrzymanie tego pędzącego pociągu o nazwie Rosja.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: figol »

Nagor pisze:Myślę, że indywidualne nagrody możemy zgarnąć ewentualnie za libero i blokującego.
Ja myślę jednak że nas rozgrywacz powinien zgarną nagrodę na najlepiej rozgrywajacego Mistrzostw Europy, chyba że za działa magia finału i nagrodę dostanie Petkovic, chcę jednak przypomnieć że w pozostałych meczach turnieju nie prezentował się tak dobrze i grał bardzo nie równo.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Guilder »

Wie ktoś, o co po meczu chodziło Mastrangelo i Berrutto? Jakaś kontrowersja, czy po prostu w typowo włoski sposób nie umieją przegrywać?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Nagor »

Teatr dwóch aktorów: Savaniego i Miljkovica.
Hm moim zdaniem aktorów było więcej, np. cała drużyna Włochów, za co ich tak nie lubię, tak samo jak innych tego typu drużyn (Brazylia, trochę Serbia, Skra etc...). Także to słowo nie pasuje do wielkiego Ivana :D Nie wiem, może lepiej brzmi mistrz Miljković?
Wie ktoś, o co po meczu chodziło Mastrangelo i Berrutto? Jakaś kontrowersja, czy po prostu w typowo włoski sposób nie umieją przegrywać?
Stawiam na to drugie.
...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: tomasol »

Mi szczerze mówiąc też dużo bardziej do gustu przypadła siatkówka w wykonaniu Serbów niż Włochów. Moim zdaniem bardziej wszechstronna i grana z większym poświęceniem. A Włosi nie do końca potrafili zapanować nad nerwami choć walczyli z całych sił, ale widać, że jak opuści ich mocna zagrywka to już nie są tacy mocni. No i myślę, że zabrakło też bardziej elastycznych przyjmujących. Savani, Zajcew czy Parodi to bardzo dobrzy zawodnicy, ale tez trochę jednostronni, mocni w ofensywie ale znacznie słabsi w defensywie.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:Hm moim zdaniem aktorów było więcej, np. cała drużyna Włochów, za co ich tak nie lubię, tak samo jak innych tego typu drużyn (Brazylia, trochę Serbia, Skra etc...). Także to słowo nie pasuje do wielkiego Ivana :D Nie wiem, może lepiej brzmi mistrz Miljković?
Gra słów. :-) No tak, zgadzam się z Tobą w stu procentach, że Włosi lubią "aktorzyć", ale myślę, że doskonale wiadomo, o co mi chodziło. Miljkovic i Savani odstawali od reszty na boisku, przy czym Ivan był w stanie doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Brak MVP dla niego będzie skandalem.

Przed ME byłem zdania, że Miljkovic już nie jest taki jak kiedyś, i że nie można go nazwać najlepszym atakującym na świecie, a to zaszczytne miejsce musi oddać Mikhaylov'owi. Chyba jednak się z tym pospieszyłem, Ivan Groźny dalej jest wielki.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Nagor »

Michajłow ma taką wadę, że jest z Rosji :D Nawet jeśli sam chce grać, to reszta już niezbyt. Ivan jest z Serbii, która gryzie parkiet w każdym momencie, nawet jak tego nie widać na pierwszy rzut oka.

No i Maxim najlepszy atakujący, do czego przyzwyczaił.
...
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Fein »

Jeśli ktoś zna jakiegoś z tych kibiców, którzy gwizdali przy przyznawaniu nagrody Travicy, niech im przekaże, że są wieśniakami.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Guilder »

Best spiker - Mikhaylov
Best blocker - Podrascanin
Best server - Kurek
Best libero - Bari
Best receiver - Kovacevic
best setter - Travica
Best scorer - Mikhaylov
MVP - Miljkovic
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
kibic_siatki
Posty: 2581
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: kibic_siatki »

Serbowie dali się na zimno wypunktować tylko w I-szym secie. W następnych grając na szaleństwie przeważyli szalę na swoją korzyść.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Pele »

lucass90 pisze:No i całkowicie zasłużenie Serbia najlepszą drużyną Europy :) Pokazali piękną siatkówkę, niezwykle porywającą, ale i morderczo skuteczną. Jednak już teraz Serbowie powinni zacząć szkolenie następcy Miljkovicia :) Bo następcę Nikoli Grbicia już mają...
Ivan na olimpiadę jeszcze pojedzie a później już może czas nowego nabytku Skry??
A tak na marginesie dwaj turyści Kłos i Zatorski mają na koncie brąz ME !!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Guilder »

Pele pisze:A tak na marginesie dwaj turyści Kłos i Zatorski mają na koncie brąz ME !!
A czy Twoim zdaniem nie powinni ich mieć?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
depciak
Posty: 241
Rejestracja: 1 maja 2009, o 21:25
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: depciak »

turysci turystami, nalezy tez wziac pod uwage prace wykonan przez tych zawodnikow na treningach. ktos przeciez musial w tej drugiej 6 grac.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: SerCos »

Nagor pisze:
SerCos pisze:Ciekawy wywiad z Piotrem Gruszką na umieszczony na Onecie, wklejam najbardziej interesujący fragment:
O jakie sztuczki chodzi kapitanowi naszej reprezentacji? - Teraz już mogę powiedzieć, chłopaki się chyba nie obrażą. Podczas wczorajszego meczu chciałem swoimi sposobami dotrzeć do Krzyśka Ignaczaka, ale mi się nie udawało. Poprosiłem więc Miśka Kubiaka, by do niego zagadał, opowiedział jakiś dowcip. A on ni stąd, ni zowąd pyta Krzyśka: "Gdzie jedziesz na wakacje?" Igła na niego dziwnie popatrzył, bo zdziwił się, że w takim momencie pyta go o takie rzeczy. Dzisiaj ten kawał powiedzieliśmy przed meczem i atmosfera wyraźnie się rozluźniła. Wczoraj tego zabrakło - zdradził polski atakujący.
Yyy czego to dotyczy, bo wyrwane z kontekstu nie jest ani ciekawe ani dla mnie za bardzo zrozumiałe :| ?
W takim razie zdecyduj się czy nie jest zrozumiałe czy zrozumiałeś, ale dla Ciebie nie jest ciekawe, skoro nie rozumiesz tekstu to zrozumiałe jest, że nie będzie w Tobie budził żadnych emocji.

W takim razie z polskiego na polski, chodzi o atmosferę w kadrze w trakcie meczu z Włochami i przed meczem z Rosją, z tekstu wynika, że w trakcie meczu z Włochami większość siatkarzy była spięta, a przed meczem z Rosją potrafili rozluźnić atmosferę co mogło się przełożyć na wynik dzisiejszego meczu z Rosjanami.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: figol »

Fein pisze:Jeśli ktoś zna jakiegoś z tych kibiców, którzy gwizdali przy przyznawaniu nagrody Travicy, niech im przekaże, że są wieśniakami.
Nie znam i niestety nie przekaże ale powiedz proszę dlaczego powinien ją mieć ?? Dla mnie osobiście to dość przeciętny wystawiacz na pewno nie najlepszy rozgrywający Mistrzostw Europy
poznasz głupiego po czynach jego
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2011

Post autor: Arff »

figol pisze:
Fein pisze:Jeśli ktoś zna jakiegoś z tych kibiców, którzy gwizdali przy przyznawaniu nagrody Travicy, niech im przekaże, że są wieśniakami.
Nie znam i niestety nie przekaże ale powiedz proszę dlaczego powinien ją mieć ?? Dla mnie osobiście to dość przeciętny wystawiacz na pewno nie najlepszy rozgrywający Mistrzostw Europy
w takim razie kto? :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”