Czarny koń ME Mężczyzn

limoni
Posty: 10
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 07:06
Płeć: K
Lokalizacja: far , far away
Kontakt:

Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: limoni »

Witam wszystkich
Jak myślicie kto będzie czarnym koniem mistrzostw
Ja stawiam na Niemców
Powodów jest kilka .Między innymi:
-Posiadaja graczy klasy światowej
-Są głodni sukcesu
-Sa w wyśmienitej formie (patrz Liga światowa i mecze z Bułgarią)
-Lozano potrafi przygotować do wielkiej imprezy

Czekam na wasze typy
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: ryzka1990 »

Moim zdaniem Czesi.Argumenty te same co przy Niemcach tylko nie wiem czy Jan Svoboda wprowadzi tą drużynę na inny poziom(na miarę medalu ) .Jedno jest pewne kibice i sędziowie grają z nimi:)
ryzka1990
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: Pele »

Tak si oczekujemy od "czarnego konia"mistrzostw?? Jakiegoś jednego czy dwóch zwycięstw? Awansu z grupy? Medalu?
Dla mnie Słowacy już są wielcy i przed mistrzostwami mówiłemże im będę kibicował i życzył im wejsci ado ósemki co będzi eich WIELKIM sukcesem.
Licze na Finówże prztrą nosa "możnym"
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: Antonella Hard Core »

Zaczekajmy jeszcze z robieniem ze Słowaków czarnego konia tych mistrzostw ponieważ jak narazie wygrali tylko jedno spotkanie, co prawda w spektakularny sposób i z rywalem wyżej notowanym ale jeśli chcą cos osiągnąć na tych mistrzostwach to muszą nadal grać na takim poziomie jak wczoraj bo inaczej to być może powtórzą to co zobiły ich rodaczki na Mistrzostwach Europy siaktarek w 2007 roku kiedy Słowaczki w pierwszym meczu turnieju sensacyjnie ograły 3:2 reprezentacje Serbii ( która wtedy wychodziła na parkiet jako trzecia drużyna rozgrywanych rok wcześniej Mistrzostw Świata) ale w kolejnych dwóch meczach grupowych nie ugrały nawet seta i pożegnały sie z turniejem już po fazie grupowej ( a ograne w pierwszym meczu przez nich Serbki zdobyły na tym turnieju srebrne medale).
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: Pele »

Nie robię z nich czarnego konia do medali ale jak dla mnie JU po tej jednej wygranej dla mnie są super! Przypominam że brają bez Michała MAsnego, najlepszego swojego rozgrywacza. A co będzi edalej to si okaze juz dzisiaj. Ale ja im kibicuję bez względu na wszystko!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: dreamer »

Moim zdaniem Słowacy prezentują sie pod wodzą Zaniniego bardzo ciekawie. Nie sądzę jednak żeby było stać ich na coś więcej niż awans do ćwierćfinałów. Sądzę, że to i tak będzie dla nich sukces, i że nawet sami Słowacy ćwierćfinał przyjmą jako wykonanie planu z małą nadwyżką.
Ja mam inną drużynę, która przez słabiutką postawę w pierwszej fazie tegorocznego sezonu reprezentacyjnego i pewne zawirowania kadrowe, całkowicie zniknęła z pola widzenia obserwatorom osobom analizującym szanse poszczególnych drużyn na tegorocznych ME.
Mam na myśli Francję, która już wczorajszym meczem z Finlandią pokazała, że jest niezwykle mocna, a szczególnie, że jak zazwyczaj jest solidne przygotowana do walki od strony defensywnej. Francuzi grają wspaniale w obronie i myślę, że przy Rouzierze i Ngapeth'cie w formacji ofensywnej, jeżeli tylko utrzymają koncentracje i nie złapie ich jakiś dołek, to są moimi kandydatami do półfinałowej czwórki.

dreamer
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, o 17:00 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: madlark »

Rozegranie Francji to może być problem. Pujol jednak to nie ten sam Pujol.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
limoni
Posty: 10
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 07:06
Płeć: K
Lokalizacja: far , far away
Kontakt:

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: limoni »

Witam ponownie
No trochę się pomyliłem co do Niemców
Ale dobrze wyszło.
Z trzeciego miejsca droga do 1/2 finału wydaje się bardzo prosta
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: hubert »

Ktokolwiek by nie był czarnym koniem to i tak biały niedźwiedź go zeżre.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Czarny koń ME Mężczyzn

Post autor: figol »

Nieśmiało napisze że być może obecny Mistrz Europy zostanie czarnym koniem tego turnieju. Trochę dziwnie to brzmi bo jak Mistrz Europy może stać się jednocześnie czarnym koniem Mistrzostw, no ale obiektywnie patrząc kto stawiał na reprezentacje Polski przed tym turniejem ??? A po dzisiejszym meczu możemy wylądować już w półfinale tej imprezy w co mocno wierzę :D
poznasz głupiego po czynach jego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”