Transmisje TVP

coffee
Posty: 17
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 16:11
Płeć: K

Transmisje TVP

Post autor: coffee »

Jak dla mnie Telewizja Polska się nie spisała. Wolę mecze na Polsacie. Za miast pokazywać nas zespół w czasie przerw, słuchać, co mówią trenerzy, często pokazywano przeciwników, a jeśli już nasze dziewczyny, to komentatorzy gadali cały czas, i nic nie można było usłyszeć. A dzisiejsze przerwy w transmisji mogły doprowadzić do nerwicy... =/
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Transmisje TVP

Post autor: PaStKa »

coffee pisze:A dzisiejsze przerwy w transmisji mogły doprowadzić do nerwicy... =/
Mnie też, ale to akurat nie wina TVP. Z resztą trudno się nie zgodzić. Kiedyś wydawało się, że TVP jest najlepsza w realizacji i transmisji sportu, ale przetransmitował kilka ważnych imprez i przesunął poprzeczkęwysoka. TVP sobie nie radzi. Pani Niemczyk to świetna komentatorka, z tym że jej partner, no cóż... Już nie wspominając o słynnym już teleexpresie w czasie finału.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
coffee
Posty: 17
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 16:11
Płeć: K

Re: Transmisje TVP

Post autor: coffee »

Cieszę się, że przynajmniej pan Babiarz był w studiu, lubię go :) I jeszcze co do studia... Polsat daje duużo reklam, ale jak był mecz: godzina punk, dają transmisję. A tu, 5-10 minut przed meczem powinno być studio, ale nie, reklamy ważniejsze i zdążą tylko powiedzieć, że przenosimy się do Hasselt...
Luska
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:48
Płeć: K

Re: Transmisje TVP

Post autor: Luska »

TVP niezle sie spisala, ale denerwowalo mnie to, ze mecze innych druzyn byly pokazywane w TVP Sport. A TVP Sport to ma chyba tylko pan Korzeniowski z rodzina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”