[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Eliminacje ME 2015

Re: Eliminacje ME 2015

Postprzez Kamil92 » 25 wrz 2014, o 18:27

pomoc napisał(a):Nie mam pojęcia gdzie umieścić to pytanie ...
Czy istnieje możliwość (jeśli tak to gdzie ) obejrzenia meczu Polska-Macedonia z dnia 25.05.2014 ?
Runda druga Eliminacji ...
uprzedzając na ipli jest mecz z 17.05 a mi chodzi o ten z 25.05 gdzie Mika doznał kontuzji ... pomoże ktoś?
czy w ogóle jest możliwe obejrzenie tego meczu po tak długim czasie ?

Z tego co pamiętam, ten mecz był w Macedonii i nie było z niego transmisji.
Kamil92

Postprzez hugo » 25 wrz 2014, o 20:29

Kamil92 napisał(a):
pomoc napisał(a):Nie mam pojęcia gdzie umieścić to pytanie ...
Czy istnieje możliwość (jeśli tak to gdzie ) obejrzenia meczu Polska-Macedonia z dnia 25.05.2014 ?
Runda druga Eliminacji ...
uprzedzając na ipli jest mecz z 17.05 a mi chodzi o ten z 25.05 gdzie Mika doznał kontuzji ... pomoże ktoś?
czy w ogóle jest możliwe obejrzenie tego meczu po tak długim czasie ?

Z tego co pamiętam, ten mecz był w Macedonii i nie było z niego transmisji.

Mecz był w Słowenii i jedyna transmisja była z meczu SLO-POL
\
hugo

Postprzez pomoc » 25 wrz 2014, o 21:58

A no właśnie w Słoweni. Jest relacja pisemna z meczu i tyle.
Dziękuje za pomoc w takim razie ,przynajmniej już wiem że nie ma sensu 5 godzinę szukać go w internecie
pomoc

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Europy