ME 2013, transmisje

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

Hej,
piszę z bardzo konkretnym pytaniem. Mianowicie, w pierwszych dniach września wyjeżdżam do Hiszpanii na pół roku. Myślicie, że będzie można obejrzeć wszystkie mecze ME na ipli? Pytam także w kontekscie późniejszych rozgrywek PlusLigi, bo nie spodziewam się Polsatu Sport w hiszpańskich kablówkach ;)

Ten wątek można potraktować jako ogólną dyskusję o transmisjach meczów ME.
Pozdrawiam!
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: sb.slav »

Ipla ci nie zadziała za granicą.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: ciorny17 »

Jak dobrze nastawisz talerz (odbiornik) na satelitę HotBirda to powinno łapać Polsat Sport News, a ten kanał przecież jest niekodowany.
Kłamca.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: luck191 »

Hiszpańska stacja na pewno pokaże te zawody
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

sb.slav pisze:Ipla ci nie zadziała za granicą.
Smuteczek :(
ciorny17 pisze:Jak dobrze nastawisz talerz (odbiornik) na satelitę HotBirda to powinno łapać Polsat Sport News, a ten kanał przecież jest niekodowany.
Dzięki za radę, ale jestem dziewczyną i nie mam zielonego pojęcia, o czym mówisz :D
luck191 pisze:Hiszpańska stacja na pewno pokaże te zawody
Byłoby super, ale zależy mi też na transmisji Polsatu. Chociaż lepsze to niż nic, rzecz jasna. Poza tym, bezpieczniej byłoby zaplanować oglądanie na komputerze, bo współlokatorzy mogą nie mieć ochoty na siatkówkę non stop ;)

Dzięki za odzew, mam nadzieję, że internet mnie jakoś poratuje...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: KadrO »

Na pewno znajdą się jakieś transmisje w internecie. Nie jestem pewien, czy przypadkiem na laola1.tv nie będzie meczów. ;)
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: sb.slav »

Były transmisje z juniorów na laoli, a miałoby nie być seniorskich rozgrywek?

To byłby skandal! ;). Poza tym mecze będą na pewno na dziesiątkach kanałów w necie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: luck191 »

jeśli chodzi o komentarz polski to szukaj streamów na stronach typu meczyki.pl,ipla niestety nie będzie działać w Hiszpanii
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

Ok, dzięki chłopaki.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Chal »

Jak już będzie wiadomo, jaki będzie rozkład meczów między Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, to możesz się zastanowić nad wykupem abonamentu na weeb.tv (o ile rzecz jasna łącze będzie odpowiednio szybkie), tam praktycznie zawsze nadają ten pierwszy kanał w HD, natomiast niestety na dwa pozostałe raczej nie ma co liczyć.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: yanczylik »

witam jak myślicie czy jest szansa ze Polsat obdaruje nas łaską i pokaże mecze Polaków podczas ME w otwartym Polsacie czy znowu zostanie internet bo na LS i ME siatkarek nie co liczyć na otwarty kanał ?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2013, o 18:47 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Jest różnica w robieniu komuś łaski, a robieniu komus laski...
Streeter
Posty: 7247
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Streeter »

Mecze pokazywane na Polsacie Sport (oraz Extra i PSN) na 99% będą również na drhtv ;)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

Streeter pisze:Mecze pokazywane na Polsacie Sport (oraz Extra i PSN) na 99% będą również na drhtv ;)
To wiem, bo zdarzało mi się korzystać z tej strony. Niestety, takie streamy mają tendencję do zacinania się (tym bardziej, że nie mogę ręczyć za szybkość mojego internetu za granicą), dlatego wolałabym sobie wykupić jakiś pakiet i oglądać bez obaw.
kanimo

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: kanimo »

Czesc.
Zalezy gdzie bedziesz mieszkala. W hotelach z wifi z reguly lacza sa wystarczajace. Gorzej z kampingami-tam z reguly wieczorem jest stado ludzi probujacych znalezc miejsce gdzei jakas znosna szybkosc trnsmisiji.
Z jakoscie streamow z meczykow.pl jest roznie u mnie we Francji. Sama planuje wykupienie premium na weeb.tv. Laola we Frabncji raczej OK, moze i w Hiszpanii powinna. Pamietam, ze w 2009 mielie trasmisje tylko na Niemcy i chyba Holandie i probowalam zmieniac IP ( zgodnie z instrukcjami lucass). Zawsze sa jakies kafeje, szczegolnie w turystycznych, sredniej wielkosci miejscach.O-dopiero teraz zobaczylam, ze na pol roku wiec pewnie nie hotel i kemping. Zostaje Ci pertyzantka z meczykow bedz weeb tv i tu chyba lepiej wykupic premium-ja na LS ciegle mam komunikat, ze za duzo widzow i tylko dla premium albo ucinaja w polowie 4 seta :x .
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: d12343 »

Sprawa biletów na ME - obowiązujących na jeden mecz danego dnia:
Bilety rozbite są na dwa mecze zarówno w Gdańsku, jak i w Gdyni. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie z myślą o kibicach. Organizowaliśmy już wiele imprez, wiele również obserwowaliśmy. Gdyby dziennie nie było w sprzedaży dwóch biletów kibice z krajów grających w naszej grupie mieliby znikome szanse na wykupienie wejściówek na mecze swojej reprezentacji. Z drugiej strony nie każdy kibic chce oglądać dwa spotkania dziennie, to dlaczego miałby za dwa płacić?
(Karolina Szewczyk, PZPS)
Jest to jakaś argumentacja, ale też spore utrudnienie organizacyjne... Mecz nr 1 zaczyna się o 17:00 i jeśli potrwa 5 setów, na opróżnienie hali i wpuszczenie ok 10 tys ludzi jest jakieś 40-45 minut. Wykonalne?

http://sport.trojmiasto.pl/Bialo-czerwo ... 71037.html

edit: Dopiero zauważyłam, że to zły wątek. Proszę modów o przeniesienie.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Streeter
Posty: 7247
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Streeter »

d12343 pisze: Jest to jakaś argumentacja, ale też spore utrudnienie organizacyjne... Mecz nr 1 zaczyna się o 17:00 i jeśli potrwa 5 setów, na opróżnienie hali i wpuszczenie ok 10 tys ludzi jest jakieś 40-45 minut. Wykonalne?
Już nie przesadzajmy, przecież tych kibiców zagranicznych nie przyjadą tysiące, a co najwyżej autobus, o ile w ogóle, więc w zupełności zapewne wystarczy jeden sektor dla kibiców niepolskich, góra dwa. Jeśli najedzie się więcej zagranicznych to z szoku nie wyjdę do MŚ2014 :D
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: hugo »

Streeter pisze:
d12343 pisze: Jest to jakaś argumentacja, ale też spore utrudnienie organizacyjne... Mecz nr 1 zaczyna się o 17:00 i jeśli potrwa 5 setów, na opróżnienie hali i wpuszczenie ok 10 tys ludzi jest jakieś 40-45 minut. Wykonalne?
Już nie przesadzajmy, przecież tych kibiców zagranicznych nie przyjadą tysiące, a co najwyżej autobus, o ile w ogóle, więc w zupełności zapewne wystarczy jeden sektor dla kibiców niepolskich, góra dwa. Jeśli najedzie się więcej zagranicznych to z szoku nie wyjdę do MŚ2014 :D
Uważam, że sprzedaż biletów na pojedyncze mecze to próba przed MŚ 2014. Podliczą czy było opłacalne i wtedy zdecydują w jaki sposób wyciągnąć od nas pieniądze.

Ilu będzie kibiców zza zagranicy? Zapewne więcej niż przedtem. Są jakieś nieśmiałe próby promocji i to jest bardzo ważne. Dla mnie ważne aby F4 w Kopenhadze (nawet bez Polaków) nie świecił pustkami.
\
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

kanimo pisze:Czesc.
Zalezy gdzie bedziesz mieszkala. W hotelach z wifi z reguly lacza sa wystarczajace. Gorzej z kampingami-tam z reguly wieczorem jest stado ludzi probujacych znalezc miejsce gdzei jakas znosna szybkosc trnsmisiji.
.
Będę mieszkała w normalnym mieszkaniu w bloku. Transmisjami z ME się nie martwię,na pewno coś będzie, gorzej z PlusLigą.
kanimo

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: kanimo »

Hm, mnie tez niespodziewanie wypadl wyjazd do pracy i to w porze Wagnera a potem ME.
Gwadelupa :D . Pokonwersowalam z weeb tv i zaryzykowalam wykup premium. Podobno ktos odbieral juz w Meksyku.
Z tego co wiem to ipla na zarganice plusligi Ci nie pusci. Sama wykupilam konto u nich bo nie przeczytalam uwaznie regulaminu i potem probowalam negocjowac- bezskutecznie.
Weeb tv powinno odbierac w Hiszpanii, serwer domyslny jest w Amsterdamie i jakis inny we Francji. Mnie we Francji nawet bez premium smiga jak zloto tylko czasem trudno wejsc na PolsatSport i z reguly ucina w 3 secie (przekroczony czas darmowej transmisji) stosuje wiec na zmiane w czasie meczu weeb.tv i gorszej jakosci streamy z meczyki.pl
Hm najtrudniej bedzie Ci skombinowac jakis dostep do neta. Moze sie zaprzyjaznisz z jakims sasiadem i da Ci haslo dostepu na swoje wifi? Jak nie bedziesz miala w domu to zawsze mozna z labtopem wyjsc -teraz coraz wiecej kafejek z wifi w calej Europie. Na jedna duza Sangrie mozna wyskoczyc :) z labtopem

Jakby ktos mial patent na streama dzialajacy na Antylach to jestem chetna.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: yanczylik »

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

kanimo pisze: Hm najtrudniej bedzie Ci skombinowac jakis dostep do neta. Moze sie zaprzyjaznisz z jakims sasiadem i da Ci haslo dostepu na swoje wifi? Jak nie bedziesz miala w domu to zawsze mozna z labtopem wyjsc -teraz coraz wiecej kafejek z wifi w calej Europie. Na jedna duza Sangrie mozna wyskoczyc :) z labtopem
.

Ależ nie, ja będę miała normalne szybciutkie wifi w mieszkaniu. Tam wszędzie jest wifi, nawet w przestrzeniach publicznych można za darmo złapac połączenie.
Sprobuję z tą stroną o której mówisz. Jak wspomniałam wcześniej, o ME się nie martwię, bo na pewno coś będzie. Oby z PlusLigą się udało.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: yanczylik »

WYKAZ TRANSMISJI

6.09 (piątek) 17:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Serbia – Bułgaria

POLSAT SPORT EXTRA
POLSAT SPORT
EXTRA HD
6.09 (piątek) 18:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Włochy – Szwajcaria

POLSAT SPORT NEWS
6.09 (piątek) 20:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Czechy – Polska

POLSAT SPORT EXTRA
POLSAT SPORT
EXTRA HD

WYKAZ TRANSMISJI

7.09 (sobota) 17:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Serbia – Czechy

POLSAT SPORT EXTRA
POLSAT SPORT
EXTRA HD
7.09 (sobota) 20:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Bułgaria – Polska

POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
7.09 (sobota) 20:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Hiszpania – Turcja

POLSAT SPORT NEWS


WYKAZ TRANSMISJI

8.09 (niedziela) 18:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Polska – Serbia

POLSAT SPORT
POLSAT SPORT HD
8.09 (niedziela) 18:00
Mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet
Turcja – Niemcy
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Mateusz1993 »

Tak spojrzałem na plan transmisji na ME (piątek- niedziela), no i co tu dużo ugrywać szału nie ma. Są oczywiście mecze Polaków- bo inaczej być nie może, ale nie zauważyłem ani jednego meczu z drugiej (tej nienaszej drabinki) :| Dodatkowo ani jednego meczu Rosji :x Za to zobaczymy (jeśli dobrze zauważyłem) wszystkie mecze naszej grupy, co patrząc na klasę rywali jakoś mniej kusi od innych grup. Z tej najmocniejszej zobaczymy jedynie Niemców z Bułgarami (brawo jeden trafiony mecz) i Niemców z Czechami. A z drugiej drabinki jednak będzie jeden mecz, ale jakoś mnie on aż tak nie przyciąga Serbia-Finlandia.
Szkoda, że to tak wygląda, bo liczyłem, że polsat sport da nam okazję zobaczyć każdą drużynę choć raz.
A to daje tylko 6 meczów + 3 nasze- nie trudne do wykonania- 3 mecze na dzień.
Liczę na laole, bo zwykle internetowe streamy, mają gorszą jakość, a takich zespołów jak Belgia czy Słowenia jestem bardzo ciekawy. No i oczywiście meczów dwóch największych faworytów Rosjan (główny faworyt), Włochów (ten, którym chyba większość daje największe szanse na pokonanie Sbornej).
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: madlark »

Mateusz1993 pisze:Dodatkowo ani jednego meczu Rosji :x Za to zobaczymy (jeśli dobrze zauważyłem) wszystkie mecze naszej grupy, co patrząc na klasę rywali jakoś mniej kusi od innych grup. Z tej najmocniejszej zobaczymy jedynie Niemców z Bułgarami (brawo jeden trafiony mecz) i Niemców z Czechami. A z drugiej drabinki jednak będzie jeden mecz, ale jakoś mnie on aż tak nie przyciąga Serbia-Finlandia.
Szkoda, że to tak wygląda, bo liczyłem, że polsat sport da nam okazję zobaczyć każdą drużynę choć raz.
A to daje tylko 6 meczów + 3 nasze- nie trudne do wykonania- 3 mecze na dzień.
Liczę na laole, bo zwykle internetowe streamy, mają gorszą jakość, a takich zespołów jak Belgia czy Słowenia jestem bardzo ciekawy. No i oczywiście meczów dwóch największych faworytów Rosjan (główny faworyt), Włochów (ten, którym chyba większość daje największe szanse na pokonanie Sbornej).
Na PSE w sobotę o 18.00 Rosja-Czechy, w piątek 23.15 Rosja-Niemcy
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
kanimo

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: kanimo »

hej, ja z prosba o porade techniczna.
Polsat na weeb.tv hula mi na Antylach az milo. Tylko ta roznica czasu- w czasie meczykow bede jeszcze w robocie.
Czy wiecie jak to mozna zarejestrowac ? Probowalam puscic adres na VLC ale nie dziela. :<
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie,ale wydaje mi się, że na laoli zawsze można obejrzeć mecze, które się już odbyły.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: KChudz »

kanimo pisze:hej, ja z prosba o porade techniczna.
Polsat na weeb.tv hula mi na Antylach az milo. Tylko ta roznica czasu- w czasie meczykow bede jeszcze w robocie.
Czy wiecie jak to mozna zarejestrowac ? Probowalam puscic adres na VLC ale nie dziela. :<
Na pewno będą powtórki w PS, więc na weeb'ie też oglądniesz.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: OlaMleko »

Chciałoby się komus zrobić listę weekendowych transmisji i ją tutaj wrzucic? :D
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: Mateusz1993 »

OlaMleko pisze:Chciałoby się komus zrobić listę weekendowych transmisji i ją tutaj wrzucic? :D
Też miałem o tym pisać (najlepiej powtórki również, bo takowe są np. mecze z premiery: dwa razy Włosi z Danią i Belgią o 23), byli tacy co podczas LŚ wrzucali i to była świetna robota.
Tak jak wcześniej moja opinia pozytywna nie była, tak teraz jestem w lepszym nastroju, bo tych meczów jest więcej, dużo z grupy D, są Włosi i jedyne czego mi brakuje to Holendrów i Słoweńców, jestem ich postawy, zwłaszcza tych drugich bardzo ciekawy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2013, transmisje

Post autor: madlark »

Mateusz1993 pisze: Też miałem o tym pisać (najlepiej powtórki również, bo takowe są np. mecze z premiery: dwa razy Włosi z Danią i Belgią o 23), byli tacy co podczas LŚ wrzucali i to była świetna robota.
Napiszcie na twittera do mielewskiego(on chyba nie odmówi) ;)
Tak trudno sprawdzić na polsatsport.pl?
10 min zaoszczędzicie, bo ktoś za Was wykona robotę?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”