ME 2017

Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Aranger »

Kamil92 pisze:Klienci Plusa i abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć wszystkie mecze Mistrzostw Europy za darmo na platformie iPla.

Źródło:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/klie ... 39766.html
Muszę przyznać, że sprytne. Niby za darmo, legalnie i w dobrej jakości, a tu jak to w zwyczaju na ipli - każda transmisja będzie zacinać co kilka minut. :]
maciek805
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 11:48
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: maciek805 »

Ma ktoś Streama ?
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: kibic_siatki »

Konferencja przed meczem otwarcia trochę drętwa. Na koniec trochę pikanterii dodała odpowiedź Kubiaka na pytanie: czy przed meczem otwarcia MŚ 2014 r na Stadionie Narodowym coś zawodników zaskoczyło? Powiedział, że nie pamięta co się działo po finale MŚ :] , ale mecz otwarcia pamięta bardzo dobrze. Dalej porównał obie drużyny i stwierdził, że przeciwnicy nie mają większych atutów niż nasi. Trochę został sprowokowany do ostrzejszej wypowiedzi po zaczepce Serbów, że presja dla gospodarzy przy takiej dużej publiczności, wcale nie musi być pozytywna, bo jak się dobrze gra- to pomaga, ale gdy słabiej, to może pogrążyć.
Uważam, że nic 2 razy się nie zdarza i Serbowie tym razem nie będą specjalnie zaskoczeni warunkami. Ten mecz będzie miał duże znaczenie, bo kto go wygra, ten wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca, a Serbowie po pierwszym meczu już się nie podnieśli na MŚ.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

No, to jaki skład jutro wybiegnie? Jestem w 100 % przekonany, że taki:

Drzyzga-Wiśniewski,Lemański-Kurek,Kubiak-Konarski-Zatorski

I tych pierwszych dwóch panów nie chciałbym zobaczyć w "szóstce".
kanimo

Re: ME 2017

Post autor: kanimo »

Coz, chyba po raz pierwszy zgodze sie z Toba w 100%.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ME 2017

Post autor: Noworoczny »

Od typerków chyba trochę odpoczniemy, może dzięki temu ligowy będzie atrakcyjniejszy. Ja w każdej razie typuję Francję na majstra i Rosję poza podium. A Polska? Nie sprawdzałem drabinki. Z kim będą grać w barażu w razie zajęcia drugiego w grupie a z kim w 1/4 w razie wygrania barażu?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Ile biletów na jutro sprzedali? Podobno nwet 70 tysięcy może pomieścić, ale nie chce mi się wierzyć, że nawet tyle się zmieści, a nie wiem, czy wszystkie bilety poszły. Coś koło 60?
kuchcik77
Posty: 2339
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: kuchcik77 »

W naszej cwiartce Rosja Bulgaria, my i Serbia,dwoch z tych zagra w półfinale
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Na trybunach okalających parkiet do gry jest sporo wolnych miejsc. Ale PZPS wie, co robi i bilety schodzą, jak ciepłe bułki. To ciekawe... Została im niecała doba aby opchnąć te bilety. Ja mam lepszy pomysł. Każde krzesełko dać w inny kolor - nie będą rzucać się w oczy, że puste i mamy prawdziwe święto siatkówki. 8-)
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

aezakmi pisze:Na trybunach okalających parkiet do gry jest sporo wolnych miejsc. Ale PZPS wie, co robi i bilety schodzą, jak ciepłe bułki. To ciekawe... Została im niecała doba aby opchnąć te bilety. Ja mam lepszy pomysł. Każde krzesełko dać w inny kolor - nie będą rzucać się w oczy, że puste i mamy prawdziwe święto siatkówki. 8-)
No, z tego co widze na ebilecie, to zostały ostatnie bilety na te trybuny, może łącznie z 100-200. Jeśli zostało im nawet 500 biletów, a w puli było więcej niż 60-65 tysięcy, to i tak ogień, jak cholera.

Ciekwe ile jutro będzie ludzi. Czy maksymalny wynik to ten, jaki był na MŚ, czy może teraz jest nieco większa pojemność, czy coś?
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szampon093 »

No i to już dzis.. Emocje chyba beda u kazdego z nas, mimo tego, ze nie mamy tak mocnej druzyny jak 3 lata temu, to jednak czuję ogromną zadziorę Polaków, widzę już Kubiaka po zdobyciu punktu, najlepiej by biegal jak japonczycy i darl sie.

Sercem dzis tą na pewno fajną grupą.

Obawa - środek serbów.. Kołek za kołkiem..
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2017

Post autor: VernonRoche »

O 60 coś mówili dzisiaj na Polsacie
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Johny94 »

Ja po cichu liczę, że przyjęcie nie pozwoli im wbijać tych kołków. Gdyby Kovaceviciowi czy Petriciowi nie szło, nie mają za bardzo alternatywy w przyjęciu i chyba tu musimy uptrywać naszą szansą. W dodatku Jovovic królem rozegrania nie jest. Zatem cel na dziś: odrzucić ich porządnie od siatki, a jakoś to będzie!
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Komunista »

Serbia albo Rosja wygra te mistrzostwa.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2017

Post autor: leeon »

Szampon093 pisze:No i to już dzis.. Emocje chyba beda u kazdego z nas, mimo tego, ze nie mamy tak mocnej druzyny jak 3 lata temu, to jednak czuję ogromną zadziorę Polaków, widzę już Kubiaka po zdobyciu punktu, najlepiej by biegal jak japonczycy i darl sie.

Sercem dzis tą na pewno fajną grupą.

Obawa - środek serbów.. Kołek za kołkiem..
Mam spore obawy co do postawy naszych na tych mistrzostwach. Antiga miał z czego wybierać. Fefe nie ma. Będzie ciężko.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: hubert »

Szkoda, że organizatorzy nie ułatwiają życia Polakom, co jest normą jako gospodarzom. Po pierwsze, poroniony pomysł grania na stadionie. Temperatura bardziej przypominać będzie Uranię zimą a nie letni kurort co zwiększa ryzyko kontuzji (wczoraj Konar coś sobie zrobił). Po drugie odpada kwestia ogrania się na boisku. Po trzecie na dzień dobry Serbia zamiast łatwiejszych rywali aby się ograć. Już taka Rosja ma lepiej bo gra w jednym mieście i na hali a nie na świeżym powietrzu jak TKKF jakiś.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: bytrek »

leeon pisze:
Szampon093 pisze:No i to już dzis.. Emocje chyba beda u kazdego z nas, mimo tego, ze nie mamy tak mocnej druzyny jak 3 lata temu, to jednak czuję ogromną zadziorę Polaków, widzę już Kubiaka po zdobyciu punktu, najlepiej by biegal jak japonczycy i darl sie.

Sercem dzis tą na pewno fajną grupą.

Obawa - środek serbów.. Kołek za kołkiem..
Mam spore obawy co do postawy naszych na tych mistrzostwach. Antiga miał z czego wybierać. Fefe nie ma. Będzie ciężko.

a ja jestem zdania, ze mamy na każdej pozycji bardzo szerokie zaplecze
Żeby wygrywać nie musimy mieć top 3 na świecie na każdej pozycji, jak to było z Wlazłym, Winiarskim, Zagumnym. Wystarczą nam gracze z top 15 na świecie na swoich pozycjach, plus do tego zgranie, stworzenie drużyny i ambicji graczy.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: ME 2017

Post autor: Pele »

@bytrek - pytanie tylko czy już jest to zgranie??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Aranger »

Generalnie trochę bym się nie zdziwił gdyby Lemański nie wyszedł w szóstce, jego float to może być potężna broń na tą linię przyjęcia Serbów.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Johny94 pisze:Ja po cichu liczę, że przyjęcie nie pozwoli im wbijać tych kołków.
Podobnie, mają spore problemy na tej pozycji, ale o graniu środkiem pomyślał Grbić i kontuzjowanego Ivovicia zastąpił Goran Skundrić, czyli nominalny libero, który ma te przyjęcie trzymać, jak Petrić zawali robotę. Ma 199cm wzrostu więc w ataku też musi sobie jakoś radzić - pewnie podobny siatkarz do Buszka. Choć nie wiem, czy Katić nie jest pierwszy w kolejce do zmiany - przekonamy się, jak ustrzelimy Petricia. To pewnie będzie cel na zagrywce i może być początek ich problemów, oby.
leeon pisze:Mam spore obawy co do postawy naszych na tych mistrzostwach.
Zagrają to, co potrafią. Ja obawy mam bardziej, co do reakcji De Giorgiego w razie problemów (rosyjski sen :D). Przypomnę ME 2013 - Żygadło grał fatalnie, ale był nietykalny. Nie chcę mieć deja vu. Jak będzie źle, to zmiana.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Aranger »

aezakmi pisze:Przypomnę ME 2013 - Żygadło grał fatalnie, ale był nietykalny. Nie chcę mieć deja vu. Jak będzie źle, to zmiana.
Ja wtedy słabo śledziłem tamte ME, i siatkówkę ogólnie, ale tam Drzyzga nie dostawał szans w ważnych momentach czasem ?

Powodów do optymizmu za bardzo nie ma, ale jak dzisiaj wygramy z Serbią, to jednak tworzy się dosyć przyjemna ścieżka do strefy medalowej, z której zespół w choć przyzwoitej formie powinien skorzystać.

Ameryki nie odkryję, ale kluczowe będzie dzisiaj ruszenie zagrywką Serbów, a my musimy trzymać przede wszystkim swoje przyjęcie, bo jak Drzyzga nie będzie musiał za dużo biegać, to powinien ogarnąć temat. No i bardzo ważna będzie też postawa Zatorskiego, bo to co grał na LŚ to wołało o pomstę do nieba momentami, a on musi być tą naszą ostoją w przyjęciu.

A, no i jak dzisiaj nasi środkowi wyjdą z tego meczu cali, z niezachwianym zdrowiem psychicznym, to później będzie już tylko łatwiej. :D
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Aranger pisze: Ja wtedy słabo śledziłem tamte ME, i siatkówkę ogólnie, ale tam Drzyzga nie dostawał szans w ważnych momentach czasem ?
Masz rację, to ja coś namieszałem. Z Bułgarami 5 seta kończył Drzyzga, mój błąd. Sorry.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2017

Post autor: leeon »

Na MŚ Wlazly ciągnął za uszy ekipę. Potencjał na to ma obecnie tylko Kurek tyle że nie wiadomo co ma ostatnio w głowie. No cóż - trzeba wierzyć.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: krzysiu »

http://www.sport.pl/samnasam/10,143645, ... olacy.html bardzo ciekawa rozmowa z Fefe akurat przed ME :)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Skrzypek »

Sorry za offtop, ale czy jest jakiś dobry stream Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: krzysiu »

na wizja.tv moze byc , bo Ipla to pewnie padnie ;)
averss
Posty: 62
Rejestracja: 25 maja 2010, o 10:40

Re: ME 2017

Post autor: averss »

Tłumy w Krakowie na Bułgaria - Rosja w sumię się nie dziwię, ceny to z kosmosu były na ten mecz.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Weź też pod uwagę, że dzisiaj gramy na narodowym w Warszawie i zdecydowana większość kibiców, którzy będą chodzićna mecze, wybrała się do Warszawy. Reszta przed telewizorami, bo chwile po 18 jest otwarcie, już o 20 mecz, więc godzina również nie sprzyjała.

Fakt, tłumów na tych meczach nie będzie, ale myślę, że już w ćwierćfinale na tych spotkaniach będzie jednak trochę osób.

//: Oglądam teraz losowanie, ale w 1 secie Wołkow bodajże 4/8 w ataku, łącznie 4, a Bierieżko chyba 3/4 w ataku, łącznie 4, bo jeden blok. To świadczy o tym, że atak na skrzydłach ciągnął Michajłow, świetnie grali środkowi, ale zdecydowanie wobec kontuzji i ewentualnej słabszej dyspozycji Kliuki w wyniku następstwa, słabego wejścia w mecze po powrocie do grania, Rosjanie nie są jakimś zdecydowanym faworytem do finału, choć Włosi bez Zaytseva,Juantoreny , a my jak na razie kicha. Zobaczymy dziś, jak wypadniemy i my i Serbowie.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Szary Wilk pisze:Weź też pod uwagę, że dzisiaj gramy na narodowym w Warszawie i zdecydowana większość kibiców, którzy będą chodzićna mecze, wybrała się do Warszawy. Reszta przed telewizorami, bo chwile po 18 jest otwarcie, już o 20 mecz, więc godzina również nie sprzyjała.

Fakt, tłumów na tych meczach nie będzie, ale myślę, że już w ćwierćfinale na tych spotkaniach będzie jednak trochę osób.
Masz kogoś z rodziny w PZPS? :D. Mecz grupowy Bułgaria - Rosja w 2014 w Gdańsku oglądał prawie komplet widzów, na mecze grupowe w Krakowie przychodziło po 10-11 tys ludzi. Zapewniam Cię, że teraz byłoby podobnie, gdyby zajęli się tym kompetentni ludzie i nie tak chciwi na kasę.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, o 17:37 przez aezakmi, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Nie wchodzę w polemikę, może masz rację. Natomiast była to też impreza większej rangi, ale frekwencja faktycznie zaskakująco niska.

Taka ciekawostka, Jegor Kluka (Rus. Kliuka) urodził się w Kobryniu, w obwodzie Brzeskim. Nazwisko Kluka występuje często w Polsce, ziemie, na ktorych się urodził należały do Polski, gdzie mieszali w większości Polacy, a do dziś jest tam sporo Polaków i osób pochodzenia polskiego. Wychodziłoby na to, że Kliuka może być potomkiem polskiej rodziny z kresów wschodnich, aczkolwiek to pewnie teraz już siódma woda po kisielu, ale samo państwo i naród białoruski zrodził się bardzo późno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”