ME 2017

Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ME 2017

Post autor: tomasol »

Belgowie mają czego żałować, zwłaszcza, że następna taka szansa może się szybko nie powtórzyć. To jednak zespół dość przeciętny, który i tak doszedł dalej niż jego możliwości. A Serbom wypada pogratulować wygranej pomimo zmęczenia tak fizycznego jak i chyba psychicznego.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Ja bym takiego Urosa chciał w PlusLidze :D Myślę, że to powinien być swego rodzaju wzór dla Śliwki. Mają podobne warunki fizyczne, fajnie by było, gdyby Olek też tak wykręcał tą lewą ręką i poprawił przyjęcie.
Pawel9221
Posty: 1183
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Pawel9221 »

Szary Wilk pisze:Ja bym takiego Urosa chciał w PlusLidze :D Myślę, że to powinien być swego rodzaju wzór dla Śliwki. Mają podobne warunki fizyczne, fajnie by było, gdyby Olek też tak wykręcał tą lewą ręką i poprawił przyjęcie.
Chodzi o to przyjecie czesto na sztywnych nogach ? Uros momenrtami gral katastrofe w przyjeciu , to ze nie byl zmieniony wynikalo jedynie z tego, ze serbowie totalnie nie mieli kim go zmienic

Tak swoja droga gdzie jest Nikic , lub starszy z braci Kovacevic? Skoro na zmiane maja Katica i Skundrica ( to raczej drugi libero) , serbowie nie maja alternatywy jesli chodzi o zmiane na przyjecie w pelnym obiegu.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: ME 2017

Post autor: Noworoczny »

Kto twierdzi, że Michajłow nie umi kiwać?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Pawel9221 pisze:
Szary Wilk pisze:Ja bym takiego Urosa chciał w PlusLidze :D Myślę, że to powinien być swego rodzaju wzór dla Śliwki. Mają podobne warunki fizyczne, fajnie by było, gdyby Olek też tak wykręcał tą lewą ręką i poprawił przyjęcie.
Chodzi o to przyjecie czesto na sztywnych nogach ? Uros momenrtami gral katastrofe w przyjeciu , to ze nie byl zmieniony wynikalo jedynie z tego, ze serbowie totalnie nie mieli kim go zmienic

Tak swoja droga gdzie jest Nikic , lub starszy z braci Kovacevic? Skoro na zmiane maja Katica i Skundrica ( to raczej drugi libero) , serbowie nie maja alternatywy jesli chodzi o zmiane na przyjecie w pelnym obiegu.
Uros biorąc ogół jest dośc dobrze przyjmującym piłkę zawodnikiem.

Kovacević zakończył karierę reprezentacyjną, a zresztą, to w ostatnim sezonie nie zagrzał miejsca w lidze francuskiej i chyba sezon dokończył gdzieś w Rumunii, więc zapewne jest daleki od dobrej dyspozycji

A Nikić nie wiem. Ostatni sezon w Besiktasie, teraz ma grać w Argentynie. Może trener uznał, że go nie potrzebuje, bo jako zabezpieczenie przyjęcia ma Skundricia i uznał, że lepiej wziąc Katicia, zamiast Nikicia.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME 2017

Post autor: weary_skier »

Odkładajać sentymenty na bok, to od jakiegoś czasu Grozer wydaje mi się mocno przecenianym siatkarzem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: rocky »

weary_skier pisze:Odkładajać sentymenty na bok, to od jakiegoś czasu Grozer wydaje mi się mocno przecenianym siatkarzem.
Mniej więcej od zawsze :]

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

weary_skier pisze:Odkładajać sentymenty na bok, to od jakiegoś czasu Grozer wydaje mi się mocno przecenianym siatkarzem.
A mi nie. Grozer to zdecydowanie klasa światowa. Ciągnie w tej chwili grę.

Ryzykowne zagranie Szlapnikowa. Zmienia Bierieżkę na Kliukę, który grał mało, jest po kontuzji, zobaczymy, czy dźwignie przyjęcie. Ogólnie nie jest to Kurek, że trzeba go kryć, ale jednak przerwa robi swoje.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ME 2017

Post autor: VernonRoche »

Chyba jednak nie
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Verdungo »

Grozer to bije przed siebie, aby tylko przełamać blok ;)
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: Angulo »

Ma ktoś jakegoś streama?
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: ME 2017

Post autor: TommyLeeJones »

weary_skier pisze:Odkładajać sentymenty na bok, to od jakiegoś czasu Grozer wydaje mi się mocno przecenianym siatkarzem.
Tak to właśnie jest, napisze się coś o zawodniku na forum, niby słusznie, a ten jak na złość postanawia odpalić. Tak było w tym przypadku, Grozer zakasował serwisem i potem w ataku.

Korciło mnie żeby napisać, że Rosjanie na pewno wygrają ale Niemcy to Niemcy, psim swędem potrafią wiele :D .
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Verdungo »

Angulo pisze:Ma ktoś jakegoś streama?
http://tele-wizja.com/zapas-polsatsport/

Giani wpuszcza Schoot'a za Fromma, a Kaliberda do zmiany. Od meczu Z Czechami to więcej kiwa niż atakuje.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: ciorny17 »

Kampa i Kaliberda dramat.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: Angulo »

Ja nie wiem co ten Kaliberda od poprzedniego meczu robi na boisku. On chyba nie wykonał żadnej dobrej zagrywki.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

No Grozer bije mocno przed siebie i albo przełamie blok, albo trafi w pomarańczowe. Konarski obiera kierunki i szuka bloku i jest blokowany albo podbijany :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: madlark »

TommyLeeJones pisze:psim swędem potrafią wiele :D .
to jakaś aluzja do Swędrowskiego? :D
GG daje radę ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: StanLee »

Grajże Maksu, bo tak nie wypada.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Nie da się słuchać ich komentarza odnośnie Szlapnikowa. Tyle już razy gadali, ze jest prosty i nie umie zareagować w ciężkich momentach dla drużyny.

Ja pamiętam za to, jak Anastasi podszedł do naszych, podczas czasu w meczu z Rosją na Igrzyskach i powiedział "Panowie, cały rok graliscie dobrze, powalczcie jeszcze w tym meczu" albo coś w ten desen.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: ME 2017

Post autor: TommyLeeJones »

madlark pisze:to jakaś aluzja do Swędrowskiego?
Nie, nie ale już tego jednego secika prawie wyszarpali :D .
StanLee pisze:Grajże Maksu, bo tak nie wypada.
Trzeba było nam go tak nie chwalić ;) .
Szary Wilk pisze:Ja pamiętam za to, jak Anastasi podszedł do naszych, podczas czasu w meczu z Rosją na Igrzyskach i powiedział "Panowie, cały rok graliscie dobrze, powalczcie jeszcze w tym meczu" albo coś w ten desen.
W tym momencie mam tylko jedno zdanie w głowie, samego Lorenzo Bernardiego na czasie: "Guys, we must play now!"
Verdungo
Posty: 1926
Rejestracja: 4 lip 2017, o 20:46
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Verdungo »

Chyba Rosjanie stracą pierwszego seta na tych ME
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: ciacho23 »

Ale żenujący poziom
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Mateja »

Po raz kolejny mnie to zastanawia. Po co challenge, skoro nie można sprawdzić czy piłka była w boisku?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: madlark »

cienkie bolki z tych ruskich :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Pietroo
Posty: 160
Rejestracja: 16 sie 2016, o 17:48
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Pietroo »

Jestem trochę rozczarowany poziomem finału jak na razie...
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: mmb »

I znów, nie wiem jak, nie wiem czym, ale Niemcy wygrywają.. Złoty dotyk Gianiego? :D
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: madlark »

Pietroo pisze:Jestem trochę rozczarowany poziomem finału jak na razie...
Niemcy trzymają swój poziom, tylko Rosjanie mocno obniżyli
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: Angulo »

I dzieje się to czego się w sumie spodziewalem - żaden przeciwnik tak na prawde nie przycisnął Rosjan i to jest ich pierwszy cięższy mecz na tym turnieju, co może być zgubne.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Aranger »

Dwa asy przy których piłka przewinęła się po siatce i wpadła w boisko, kilka totalnie wariackich akcji wygranych przez Niemców na dużej dozie szczęścia, Michajłow zrobił 3 błędy w trakcie seta (aż sobie sprawdziłem, w żadnym meczu tego turnieju nie popełnił tylu błędów, do tej pory najwięcej to 2) i wynik jest jaki jest. A i tak kluczowa była chyba ta akcja w której Kaliberda splasował piłkę po tym jak Kampa wyciągnął ją zza antenki i zdobył punkt, bo Niemcy byli tam już totalnie zagotowani, a Kliuka strzelał coraz mocniej.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME 2017

Post autor: grzegorzg »

Niemcy chyba zmienili ustawienie, bo Kaliberda teraz miał Grankina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”