ME 2017

mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: mily66 »

Jak na razie dużo wolnych miejsc, bilety porozdawane przez wojewódzkie związki koleżkom też pewnie nie będą wykorzystane.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: PJ_volleyball »

Czy jest gorszy komentator od Iwańczyka? Przecież on jest tragiczny.

Wielka szkoda, że Bułgaria nie ma rozgrywającego. Tyle lat i ciągle ten mega przeciętny Bratoev.

Zostało 1.5 godziny do meczu Polaków. Jakie przewidywania? Serbia bez Ivovica, ale jeżeli nie złamiemy ich zagrywką to będzie cholernie ciężko. Obawiam się przede wszystkim o środek siatki.
Pendriu
Posty: 64
Rejestracja: 19 maja 2012, o 15:34
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Pendriu »

Hej, czy ME również lecą gdzieś na youtube?
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Ja obstawiam składy tak, ale Ameryki chyba nie odkryłem.
Drzyzga-Wiśniewski,Lemański-Kurek,Kubiak-Konarski-Zatorski
Jovović-Podrascanin,Lisinać-Petrić,Kovacević-Atanasijević-Majstorović
PS - Jeśli zajęlibyśmy pierwsze miejsce w grupie, to gramy ze zwycięzcą meczu barażowego Serbia-Słowenia/Bułgaria? To bez sensu, dwa razy mierzyć się z Serbami.
maciek805
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 11:48
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: maciek805 »

Poratuje ktoś streamem ?
kuchcik77
Posty: 2339
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: kuchcik77 »

Nie, tam jest bład, w nastepnej rundzie w teorii spotkac sie moga ekipy z miejsc 1 oraz 3 wiec musiałaby Finlandia nas przedzielić
1A vs.2C/3Aczyli wygrany z pary Finlandia ( trzeci u nas) v Bułgaria ( hipotetycznie w grupie C) choc iluzoryczne szanse dawałbym Słowenii.
Hm w sumie fajny mecz byłby z Finlandia;) tym razem u nas a nie u nich tzn w Gdansku
Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, o 18:25 przez kuchcik77, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Mateja »

Szary Wilk pisze:PS - Jeśli zajęlibyśmy pierwsze miejsce w grupie, to gramy ze zwycięzcą meczu barażowego Serbia-Słowenia/Bułgaria? To bez sensu, dwa razy mierzyć się z Serbami.
Nie, jeżeli wygramy grupę to ćwierćfinał gramy ze zwycięzcą barażu 2C/3A, czyli prędzej z Finlandią/Estonią (jeśli awansuje 3. zespół z A).
Ked
Posty: 502
Rejestracja: 3 lut 2014, o 02:08
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: ME 2017

Post autor: Ked »

Kto komentuje razem z Jaroszem Fin-Est?

Już mam.
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Mateja »

kuchcik77 pisze:Hm w sumie fajny mecz byłby z Finlandia;) tym razem u nas a nie u nich tzn w Gdansku
Byłby całkiem sympatyczny, ale czuję, że wtedy Rosjanie się podłożą by zająć u siebie 2. miejsce i zagrać najpierw baraż przeciwko komuś ugrofińskiemu, a potem ćwierćfinał z nami :)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: OlaMleko »

Wanio do Gumy powiedział, że ciężko z rozegraniem odkąd Paweł "zarzucił kołki"

Co za kretyn, nie mogę go słuchać.
Camillo Marcotti

Re: ME 2017

Post autor: Camillo Marcotti »

Wszyscy wybiegając przybijają piątki kibicom poza jednym... Kurek jak zwykle udowodnił swoje buractwo.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: OlaMleko »

To takie dziwne uczucie - trochę sentymentu, trochę nostalgii, trochę abstrakcji - widzieć studio obsadzone siatkarzami minionego pokolenia i uświadomić sobie, że ich pokolenie rzeczywiście minęło.

Ale fajnie, że Polsat ich zaprasza, bardzo lubię zarówno Kadziewicza, Gumę, jak i Igłę w roli ekspertów, każdy z nich jest trochę inny i super się uzupełniają ;d
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: astronauta »

Jeśli siatkarze będą tak zestresowani jak Lepa przy pierwszym pytaniu do Grbića, to mecz będzie krótki :] Chłop chyba sam nie wie o co pytał.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
rocky
Posty: 1178
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: rocky »

OlaMleko pisze:To takie dziwne uczucie - trochę sentymentu, trochę nostalgii, trochę abstrakcji - widzieć studio obsadzone siatkarzami minionego pokolenia i uświadomić sobie, że ich pokolenie rzeczywiście minęło.

Ale fajnie, że Polsat ich zaprasza, bardzo lubię zarówno Kadziewicza, Gumę, jak i Igłę w roli ekspertów, każdy z nich jest trochę inny i super się uzupełniają ;d
Ja to bym chciał skład komentatorski Igła plus Guma, to byłoby coś wspaniałego :]

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Wiśniewski, Lemański, Drzyzga, Kurek, Kubiak, Konarski i Zatorski mają wyjść w szóstce - De Giorgi.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Ciekaw jestem, jak Kurek dzisiaj dźwignie. Albo i nie dźwignie, bo u niego dyspozycja zależy od tego, co mu w głowie siedzi. Myślę, że jak zobaczy te 60 tysięcy ludzi, to w pierwszym secie go jeszcze zmienią. Środkowi też mogą być usztywnieni.


Obym się mylił.

@aezakmi

Aaa, tak jak mówiłem. Facet jest uparty. Wiedziałem, że postawi na Wiśniewskiego. Co do Drzyzgi, to mnie nie dziwi, bo sam sobie go wybrał i ogrywał cały czas, więc na ostatnią chwile się z tego nie rozmyśli, ale jak dla mnie Łomacz jest lepszy.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, o 18:58 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Camillo Marcotti

Re: ME 2017

Post autor: Camillo Marcotti »

rocky pisze:
OlaMleko pisze:To takie dziwne uczucie - trochę sentymentu, trochę nostalgii, trochę abstrakcji - widzieć studio obsadzone siatkarzami minionego pokolenia i uświadomić sobie, że ich pokolenie rzeczywiście minęło.

Ale fajnie, że Polsat ich zaprasza, bardzo lubię zarówno Kadziewicza, Gumę, jak i Igłę w roli ekspertów, każdy z nich jest trochę inny i super się uzupełniają ;d
Ja to bym chciał skład komentatorski Igła plus Guma, to byłoby coś wspaniałego :]

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Przy rozgadaniu Gumy obawiam się, że brzmiałoby to gorzej niż Wójtowicz... :D
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: OlaMleko »

Camillo Marcotti pisze:
rocky pisze:
OlaMleko pisze:To takie dziwne uczucie - trochę sentymentu, trochę nostalgii, trochę abstrakcji - widzieć studio obsadzone siatkarzami minionego pokolenia i uświadomić sobie, że ich pokolenie rzeczywiście minęło.

Ale fajnie, że Polsat ich zaprasza, bardzo lubię zarówno Kadziewicza, Gumę, jak i Igłę w roli ekspertów, każdy z nich jest trochę inny i super się uzupełniają ;d
Ja to bym chciał skład komentatorski Igła plus Guma, to byłoby coś wspaniałego :]

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Przy rozgadaniu Gumy obawiam się, że brzmiałoby to gorzej niż Wójtowicz... :D

Coś Ty, oni razem świetnie grają, Guma za wiele nie mówi, ale jak już powie, to ciekawie, ma taki subtelny cięty humor, który idealnie współgra z roztrzepaniem Igły :D Pamiętam ich trzech w studio po przegranych IO w tamtym roku, mimo przykrej porażki, było naprawdę sporo śmiechu i ciekawostek :D
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: aezakmi »

Czyli gdyby nie kontuzja Bieńka, to skład na mecz otwarcia znany był już po towarzyskim meczu z Iranem :) Ogrywanie jednej szóstki za wszelką cenę. Kurek ma latać, a Drzyzga biegać właśnie dziś i w kolejnych meczach ME - za moment się przekonamy.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

aezakmi pisze:Czyli gdyby nie kontuzja Bieńka, to skład na mecz otwarcia znany był już po towarzyskim meczu z Iranem :) Ogrywanie jednej szóstki za wszelką cenę. Kurek ma latać, a Drzyzga biegać właśnie dziś i w kolejnych meczach ME - za moment się przekonamy.
Drzyzga zagra kilka złych piłek i ktoś dostanie zmianę i burę od seniora. Oczywiście nie rozgrywający. Ja typuje Kurka, bo jest najbardziej wrażliwy na niepowodzenia i presję.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Komunista »

aezakmi pisze:Wiśniewski, Lemański, Drzyzga, Kurek, Kubiak, Konarski i Zatorski mają wyjść w szóstce - De Giorgi.
Najsłabszy personalnie zespól od Igrzysk Olimpijskich 2004 roku.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME 2017

Post autor: weary_skier »

astronauta pisze:Jeśli siatkarze będą tak zestresowani jak Lepa przy pierwszym pytaniu do Grbića, to mecz będzie krótki :] Chłop chyba sam nie wie o co pytał.
Ale trzeba przyznać, że Grbic ładnie wybrnął odpowiadając na pytanie, którego nie dało się zrozumieć.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: StanLee »

Komunista pisze:
aezakmi pisze:Wiśniewski, Lemański, Drzyzga, Kurek, Kubiak, Konarski i Zatorski mają wyjść w szóstce - De Giorgi.
Najsłabszy personalnie zespól od Igrzysk Olimpijskich 2004 roku.
ME '11. Oby z podobnym happy-endem.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

Ciekawe kto jest numerem 3 wśród przyjmujących. Jak na moje lepszy jest Szalpuk, bo w ofensywie skuteczniejszy, a i Buszek nie jest jakimś super przyjmującym zagrywkę zawodnikiem, na pewno lepiej niż Kurek, ale też nie błyszczy na tle najlepszych. Nie jest to ktoś taki jak Tillie czy Lyneel. Zresztą, w dodatku obaj lepiej od niego atakują.

Zapewne wariant 50-50, czyli na problemy z atakiem Szalpuk, a na problemy z przyjęciem Buszek. Tak wyglądałoby to rozsądnie, natomiast w praktyce wiadomo, że Buszek jest dla de Giorgiego ważniejszy i Szalpuk pogra tylko wtedy, jak reszta będzie w takiej formie, jak w Lidze Światowej i będzie próba ratowania się zmianami, gdzie wymienia się pół składu.

@komunista(ciekawe, czy gdybyś miał nick nazista, to też pozwoliliby ci go nosić...)

ME 2011 - Brąz. W obecnej sytuacji dla Polskiej kadry brąz powinien być celem minimum. Dlaczego?

1) - Grają u siebie, przed własną publicznością, w halach, które dobrze znają
2) - Kadra Włoch osłabiona brakiem największych nie będzie się według mnie liczyć w walce o złoto
3) - Najpoważniejsi kandydaci to Francuzi,Rosjanie,Serbowie,My i Niemcy. Są jeszcze Bułgarzy i Słoweńcy, co prawda, ale na Boga! Jeśli oni chcą walczyć o najwyższe cele, to brąz wśród takiego "towarzystwa" to powinien być cel minimum. Przecież Serbów zawsze ogrywaliśmy, z Bułgarami przegrywaliśmy tylko wtedy, kiedy byliśmy w sporym dołku, a oni mieli gwałtowny sko formy, a Niemcy..Cóż, są silni z Grozerem i niezłym przyjęciem, ale jak się jest w czołówce światowej, to takie drużyny trzeba ogrywać.

Reasumując: Półfinał to cel minimum, ale jeśli de Giorgi chce być traktowany poważnie, to musi zdobyć medal. To nie olimpiada, ani mistrzostwa świata, nie ma tu Brazylijczyków,Amerykanów, nawet Iranu,Kanady i Argentyny nie ma (nie są to topowe drużyny, ale potrafią zabierać punkty i utrudnić drogę do medalu na dużych imprezach).
Ostatnio zmieniony 24 sie 2017, o 19:20 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 2 razy.
kinagyo
Posty: 753
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: ME 2017

Post autor: kinagyo »

Wiśnia zaczynający w szóstce.
Można więc powiedzieć, że jest on odkryciem de Giorgiego, skoro wcześniej nawet nie był w 14-nastce jeżdżącej na tunieje.
Mam nadzieję, że Wiśnia swoją grą obroni ten wybór
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: ME 2017

Post autor: Angulo »

PJ_volleyball pisze:Czy jest gorszy komentator od Iwańczyka? Przecież on jest tragiczny.

Wielka szkoda, że Bułgaria nie ma rozgrywającego. Tyle lat i ciągle ten mega przeciętny Bratoev.

Zostało 1.5 godziny do meczu Polaków. Jakie przewidywania? Serbia bez Ivovica, ale jeżeli nie złamiemy ich zagrywką to będzie cholernie ciężko. Obawiam się przede wszystkim o środek siatki.
Bułgarzy nie mają składu - on lat grają jedni i Ci sami. Ciągle Sokołow, ciągle Bratojew, ciągle Penczew, Niki Nikołow, Sałparow - aż dziw bierze, że nie zlecieli zupełnie poziomem do trzeciej ligi siatkarskiej.
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Komunista »

StanLee pisze:
Komunista pisze:
aezakmi pisze:Wiśniewski, Lemański, Drzyzga, Kurek, Kubiak, Konarski i Zatorski mają wyjść w szóstce - De Giorgi.
Najsłabszy personalnie zespól od Igrzysk Olimpijskich 2004 roku.
ME '11. Oby z podobnym happy-endem.
Lepiej nie, takich kombinacji to nie chcę widzieć.
Johny94
Posty: 188
Rejestracja: 4 maja 2012, o 13:05
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Johny94 »

Podrzuci ktoś streama do meczu?
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: ME 2017

Post autor: Szary Wilk »

A ja podtrzymuje w/w zdanie, że brąz to wcale nie jest wielki sukces, bo to tylko Mistrzostwa Europy. Rosjanie,Francuzi i Serbowie to absolutny top, choć Serbowie odstają od pierwszych dwóch drużyn, ale jednak dobra drużyna, ale Włosi bez największych gwiazd....Do tego Niemcy, solidna kadra, ale takich trzeba ogrywać. Słoweńcy bez Cebulja i Bułgarzy, od lat w dołku.

Serio, jak oni nie dotra do półfinału, albo się tam prześlizgną i dostaną baty w nim i w meczu o 3 miejsce, to nie jest optymistyczny rezultat na przyszłoroczne MŚ.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: ME 2017

Post autor: weary_skier »

Co z Atanem?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”