Mistrzostwa Europy 2019 Kobiet

allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy 2019 Kobiet

Post autor: allanjelly »

Oczywiście i w ogóle porównywanie trudności zagrywki kobiecej do męskiej to jakiś żart jest (-:
I na czym ta gwarancja ma polegać?
Możemy to sprawdzić. Ja Cię ustawię na przyjmującego na wysokiej siatce i zagrywającym mężczyźnie a Ty mnie na babskiej i przy babie.
I będziesz miał kłopoty - gwarantuję to - bo każdy facet ustawiony do przyjęcia na damskiej siatce jest w głębokim szoku, co się tutaj dzieje.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Mistrzostwa Europy 2019 Kobiet

Post autor: Noworoczny »

Szczególnie interesuje mnie znaczenie słowa "gwarantuję". Jakiego rodzaju gwarancja to jest?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy 2019 Kobiet

Post autor: niepoinformowany »

I jak, na spokojnie, oceniacie wynik Polek?

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę drabinkę oraz fakt rozgrywania meczów u siebie (z wyjątkiem tych o medale) jest to wynik na miarę potencjału, nic ponad, nic poniżej. Na plus świetny mecz z Włoszkami w grupie, na minus porażka z Belgią. Ciężki mecz z Niemkami na szczęście udało się wygrać.

Przy Holandii i Turcji raczej będzie ciężko o bilet do Tokio. Chociaż trzeba walczyć, zbudować formę i może coś się ułoży po naszej myśli, przecież to krótki turniej.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Europy 2019 Kobiet

Post autor: troche zorientowany »

no to już wiadomo gdzie turniej kwalifikacyjny do Tokio 2020. Holandia Apeldorn dobrze bo nie Turcja źle bo Holandia. Zapewne drabinka będzie ustawiona pod Holenderki tzn Polki pewnie będą w grupie z Holandią albo Holandia z Turcją w grupie. Będąc na miejscu Holenderek wybrałbym najsilniejszego rywala w swojej grupie by po półfinale zmierzyć się raz jeszcze z Turcją. Oczywiście przy założeniu że tzw papiery grają a nie dyspozycja dnia.Bardzo chciałbym aby Polki awansowały bo znalazłyby się w elitarnym gronie. Oczywiście o medalu nie może być mowy ale liczą się strasznie punkty rankingowe i rozstawienia w turniejach. Kopalnia punktów to PŚ który dla wielu reprezentacji pomimo braku kwalifikacji olimpijskiej ma duże znaczenie przykład Chinki w żeńskiej.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa Europy 2019 Kobiet

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jeśli będzie serpentyna, a tak było cztery lata temu, to grupy to chyba: Holandia, Bułgaria, Polska, Azerbejdżan i Turcja, Niemcy, Belgia, Chorwacja. Ale tu nie jestem pewien, cztery lata temu grupy i mężczyzn i kobiet były na bazie rankingu CEV po ME (gospodarz, czwarty, piąty, ósmy i drugi, trzeci, szósty, siódmy zespół rankingu), a tak to wygląda na ten moment.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”