Gdzie transmisje ME

Awatar użytkownika
basienieczka
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:19
Płeć: K
Lokalizacja: Katowice

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: basienieczka »

Strzelam, bo nie wiem....może te mecze będą pokazywane na Sopcascie, tam jest przecież dużo kanałów sportowych:)? Może jakość nie jest zachwycająca, ale da się obejrzeć:) bo tak mi się przypomniało, że jak Polki grały ostatni mecz w turnieju finałowym Grand Prix i Eurosport go nie pokazał, to na Sopcast można było zobaczyć :)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: hubert »

qki pisze:w siatkowce tez pokazywali ze beda... a potem juz tylko reklama "Siatkówka w Polsacie" :/
Tylko nie TVP i Piotr Debowski... i jego słynny Pierre PYŻOL
Polsat ANI razu nie mówił, że będzie miał ME w Siatce Mężczyzn. Nawet przy okazji LŚ nie było wzmianki.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Balla
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:08
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: Balla »

Ja chyba wole nie miec tego Tvp Sport bo czytajac opinie garstki ludzi posiadajacych ten kanal to jest wrecz zenujacy. Musimy poczekac pare lat zeby sie rozwinal tak jak np Polsat Sport czy C+ sport i moze wtedy wladze Tvp pojda po rozum do glowy i ponegocjuja z platformami cyfrowymi o wlaczenie go do oferty , a byloby to tylko in plus dla pana Korzeniowskiego
qki
Posty: 23
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:54
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: qki »

to co podpisywaly wladze polsatu odnosnie transmisji z Rubenem Acosta? Przeciez tam była chyba mowa o ME?

"W poprzednim tygodniu podpisano umowę transmisji najważniejszych imprez siatkarskich. Będą one dostępne w Polsacie. Przy okazji tej ceremonii, Ruben Acosta bardzo pochlebnie wyrażał się o organizacji finałów Ligi Światowej, jak i innych imprez."
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: Arff »

Tak sie składa że Ruben Acosta jest prezydentem FIVB, a mistrzostwa europy to sprawa CEV...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
qki
Posty: 23
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:54
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: qki »

Czyli dyskusje mozna podsumowac tym ze ME bedziemy mogli "ogladac" w TVP... Bajecznie... Oprocz meczow Polakow nic nie obejrze, chyba ze na sopcascie albo na czym podobnym.
¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid!
A triunfar en buena lid,
defendiendo tu color
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: Arff »

Nie obejrzysz... bo do Sopcasta ktoś musi wysłać ten sygnał a skąd skoro TVP sport nikt nie ma ?? :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
sylwiao212
Posty: 9
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:52
Płeć: K

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: sylwiao212 »

Sprawdziłam na bwinie,są tam przewidziane relacje video z meczów nie tylko Polaków(przynajmniej na dzień dzisiejszy).
Jak wiadomo ekranik jest mikroskopijny ale zawsze to jakaś alternatywa.
Ania15
Posty: 19
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:19
Płeć: K
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: Ania15 »

Mam pytanie czy na TVP beda powtarzac wazniejsze mecze, bo przeciez nie wszyscy moga je ogladac.
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: seniora »

Przeczytałam cały wątek i właściwie dowiedziałam się, na jakich kanałach transmisji nie będzie .:) Czy w takim razie ktoś wie, gdzie oprócz TV Sport (którego nie mam) i TVP (mecze Polaków) można oglądać ME? Chodzi mi o relacje w internecie, bo mam jedynie kablówkę, więc żadne stacje rosyjskie itp. na satelicie nie wchodzą w grę. No i najlepiej, żebym wcześniej zdążyła przećwiczyć instrukcję obsługi tych stron.:-)
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: alexandra »

seniora pisze:Przeczytałam cały wątek i właściwie dowiedziałam się, na jakich kanałach transmisji nie będzie .:) Czy w takim razie ktoś wie, gdzie oprócz TV Sport (którego nie mam) i TVP (mecze Polaków) można oglądać ME? Chodzi mi o relacje w internecie, bo mam jedynie kablówkę, więc żadne stacje rosyjskie itp. na satelicie nie wchodzą w grę. No i najlepiej, żebym wcześniej zdążyła przećwiczyć instrukcję obsługi tych stron.:-)
Transmisje będą na popularnym serwisie bukmacherskim - bwin. Wystarczy się tam zarejestrować i oglądać. ;)
Muszka
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 23:07
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: Muszka »

Znalazłam jakiś program holenderski w internecie... Nie wiem, czy będą na nim transmitować ME, ale zawsze warto wejść w godzinach rozgrywania meczy i sprawdzić... Może będą...

http://pl.delicast.com/tv/Holandia/Sport_TV_Volleyball

No i jeszcze rosyjski eurosport... http://pl.delicast.com/tv/Rosja/sport/Eurosport_Russia

Zawsze można mieć nadzieję, że coś będą nadawali... :]
Awatar użytkownika
vmegane
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 21:18
Płeć: K
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: vmegane »

Polsat wykupił prawa do transmisji prawie wszystkiego do 2010 roku z tego co pamiętam, ale to dopiero od przyszłego roku. Te ME niestety jeszcze zagarnęła TVP, czego ja też nie rozumiem ani odrobinę - po co wykupują prawa do czegoś, czego nie zamierzają pokazywać... Żenada i tyle.
O TVP sport czytałam tylko w internecie, nie znam nikogo kto ten kanał posiada.
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: seniora »

alexandra: dzięki, właśnie się zarejestrowałam, ale czy tego okienka nie da się powiększyć, czy tylko ja nie umiem? :)

Muszka: dzięki za linki, gdyby jeszcze był gdzieś plan transmisji, to już by była pełnia szczęścia.:)
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: alexandra »

seniora pisze:alexandra: dzięki, właśnie się zarejestrowałam, ale czy tego okienka nie da się powiększyć, czy tylko ja nie umiem? :)
Okienka powiększyć się chyba nie da (przynajmniej ja nie odkryłam takiej opcji). Ale da się za to powiększyć obraz przy pomocy zewnętrznego programu Magical Glass czy jakoś tak. Wpisz w wyszukiwarkę i się znajdzie :)
torgaj
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:05
Płeć: K

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: torgaj »

Hmmm, ja właśnie weszłam na bwin i co - niespodziewajka. Żeby oglądać relacje video, muszę mieć na swoim koncie pieniądze - co najmniej 40 zł.

Pieknie, no to w takim razie już nigdzie nie obejrzę meczów nie-Polaków :x .
Usługa L!VE Video firmy bwin jest dostępna tylko dla klientów posiadających konto w serwisie bwin i zdeponowane na nim środki.
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: seniora »

Usługa L!VE Video firmy bwin jest dostępna tylko dla klientów posiadających konto w serwisie bwin i zdeponowane na nim środki.
Właśnie też do tego doszłam :x
Awatar użytkownika
devilse
Posty: 12
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 22:32
Płeć: M
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: devilse »

TVP - telewizja publiczna, czyli dla wszystkich, ogólnodostępna. Więc dlaczego trzeba dodatkowo płacić, by mieć TVP Sport? Śmiech na sali...
stan12345
Posty: 2
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:58
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: stan12345 »

Witam. Dziś o 20.00 jest transmisja na RAISatSport,będą to 2 mecze Włochy-Finlandia i Chorwcja-Bługaria jest to kanał niekodowany na sat.HotBird, również dzisiaj są 3 mecze na żywo na kanale Sport+ ale jest to kanał francuskiej paczki satelitarnej AB Sat i niestety kodowany (dla trochę zaradniejszych możliwy do oglądania).Jeżeli ktoś wie na jakich kanałach będą pokazywać siatkówkę Niemcy lub Hiszpanie tobardzo proszę o info.
asioreq
Posty: 4
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:23
Płeć: K
Lokalizacja: Poznań

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: asioreq »

mecze grupy C w hiszpańskim kanale "teledeporte"
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: radio »

To za co my płacimy ten abonament, jak tego kanału tvp sport nikt prawie niema? Jak mnie to denerwuje, juz lepiej mogli to polsatowi zostawic do transmitowania, więcej osób przynajmniej by to obejrzało.( a tak swoja drogą dziwne ze jak zapłacicz abonament za polsat cyfrowy to mozesz wszystko oglądać, a jak zapłacisz abonament tvp to prawie nic nie dostajesz) Dobrze ze mam te kanały zagraniczne tam przynajmniej coś bedzie mozna zobaczyc, jak rowniez na bwin.com-lepsze to niz nic

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2007, o 11:22 przez plagus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: słowa.. kultura.. uważać proszę!
ands
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 11:00

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: ands »

Na stronie CEV znalazłem wykaz stacji które podpisały umowę na transmisję ME
http://www.cev.lu/mmp/online/website/ne ... _msech.pdf
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: plagus »

ja przeglądalem właśnie programy na satce... TV Bulgaria jest mecz wlaśnie z Chorwacją (satelita hotbird)

pozdrawiam

ps. znalazłem także na hotbirdzie odkodowany RTS (Serbia Holandia..tylko jeszcze jakby ktoś mógł napisać o której gra mecz Serbia)
are You tough enough?.. to take the heat?
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: radio »

o 20.30. sorki za słowa w poprzednim poście, ale serio sie zdenerwowałem.

V
Awatar użytkownika
plagus
Posty: 59
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:08
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: plagus »

to tak trochę nie wiem co teraz oglądać:P Italy czy Serbia;)

ps. od tego tu jestem żeby zwracać uwagę:)

pozdrawiam
plagus on TVtour (european championship)
are You tough enough?.. to take the heat?
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: alexandra »

torgaj pisze:Hmmm, ja właśnie weszłam na bwin i co - niespodziewajka. Żeby oglądać relacje video, muszę mieć na swoim koncie pieniądze - co najmniej 40 zł.

Pieknie, no to w takim razie już nigdzie nie obejrzę meczów nie-Polaków :x .
Ale cwani - jeszcze w sobotę wszystko chodziło normalnie, bo oglądałam mecz Agnieszki Radwańskiej. Ale chyba i tak się skuszę na to, bo inaczej Serie A też nie obejrzę...
krakus
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: krakus »

Ja tez nie posiadam TVP Sport i w tym jest lipa.A bardzo bym chcial ogladac inne meczy innych grup. No to chyba wszyscy Ci ktorzy nie maja TVP Sport wbita na chate do FilipSa ^^;p;p;p
radio
Posty: 130
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:51
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: radio »

tez sie tam zarejstrowałem zeby mecz radwanskiej ogladać, a tu nagle takie zmiany, ale ja i tak sobie wplacilem tam te 40 zł, bo całkiem spoko sie wydają te zakłady...juz nie bede musiał latac do nie internetowych:)
Muszka
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 23:07
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: Muszka »

Do tych, co mają Cyfrę+:
Mecze Bułgarii są transmitowane na stacji TV Bulgaria (u mnie kanał 322). Jak znajdę jeszcze inne stacje, to podam. :D
Tomek
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2007, o 16:59
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: Tomek »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”