Liga Światowa 2010

PVD90
Posty: 105
Rejestracja: 8 sie 2009, o 21:45
Płeć: M

Liga Światowa 2010

Post autor: PVD90 »

Grupa A: Brazylia, Bułgaria, Holandia, Korea Południowa

Grupa B: Włochy, Francja, Chiny, Serbia

Grupa C: Rosja, Stany Zjednoczone, Finlandia, Egipt

Grupa D: Polska, Kuba, Argentyna, Niemcy

Gospodarz Fsix Argentyna. Bardzo ciekawe wszystkie grupy
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Nagor »

Grupa D: Polska, Kuba
Już nie mogę się doczekać :D
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: maksik »

Nagor pisze:
Grupa D: Polska, Kuba
Już nie mogę się doczekać :D
No...Leon to już będzie stary chłop ;)
Ale ogólnie rzeczywiście fajne grupy. Może być ciekawa ta edycja.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Nagor »

Jeśli Kurek będzie dalej grał tak jak gra a do tego dojdą kolejni to może być ładna wymiana ciosów :D Nie wiem czy nad Kubańczykami da się zaatakować, ciężko też pozbyć się bloku (Simon - Camejo), ale jak się już uda wyprowadzić atak to raczej nie podbiją. Z drugiej strony jeśli schowamy Kurka to we 2 w przyjęciu nigdy nie przyjmiemy zagrywek takich graczy jak Simon, Leon czy nawet Leal. (o ile utrzymają obecny skład). Kubańczyków ciężko też podbijać, bo taki np. Sanchez potrafi bić w dziwnych kierunkach, zmieniając go tylko ruchem nadgarstka, ale wiadomo, że jak się podpalą, albo zamiast trenować będą rozprowadzać cygara to stają się łatwym łupem.

Chyba już forsę zacznę zbierać na ten mecz :D Btw ciekawe czy jacyś Polacy polecą na Kubę i ile to wyniesie $$. Może i tam bym się skusił, bo warto, ale słyszałem, że bardzo bardzo drogo.
...
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Skalar121 »

W tym roku Spodek powraca jako arena zmagań z tym "najciekawszym" przeciwnikiem, czy zostaje Łódź? Jakoś nie mogę nabrać przekonania do tej hali, i na mecze z Kubą o wiele chętniej wybrałbym się do Katowic niż do Łodzi.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: madlark »

I znowu Niemcy, to się Raul ucieszy ;) na dodatek ma jeszcze Argentynę
Grupę mamy ciekawą
A Włosi znów nieźle trafili :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Mate »

Szykują się cztery wyrównane grupy, czyli do wyboru, do koloru :D . 6 weekendów z siatkówką na bardzo wysokim poziomie.

Grupa A - bardzo ciekawa grupa. Brazylijczycy i Bułgarzy + Holendrzy oraz grający o honor Koreańczycy.
B - tutaj się będzie działo :D . Francja, Włochy, Serbia i całkiem solidne Chiny.
C - Zimna wojna, Wojna zimowa i Faraonowie :D .
D - Polska vs Kuba :) . Do tego Niemcy z Lozano i Argentyńczycy, którzy będą grać na pełnym luzie :) .

Wychodzi, że w jeden weekend możemy mieć nast. pojedynki: Brazylia - Bułgaria, Korea - Holandia / Francja - Włochy, Serbia - Chiny / USA - Rosja, Finlandia - Egipt / Polska - Kuba, Argentyna - Niemcy. Co w takim momencie wybrać :D ?? Polsat będzie mieć pozytywny dylemat.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Arff »

Mate pisze: Wychodzi, że w jeden weekend możemy mieć nast. pojedynki: Brazylia - Bułgaria, Korea - Holandia / Francja - Włochy, Serbia - Chiny / USA - Rosja, Finlandia - Egipt / Polska - Kuba, Argentyna - Niemcy. Co w takim momencie wybrać :D ?? Polsat będzie mieć pozytywny dylemat.
Ja w takim układzie na 100% wybieram Łódź/Katowice ;) Mam nadzieje że w przyszłym roku znowu będzie trochę doświadczeń z młodzieżą w LŚ :) Jeśli to ma wyglądać tak jak w tym roku, czyli wygranie docelowej imprezy, to ja mogę oglądać nawet juniorów :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: KChudz »

Skalar121 pisze:W tym roku Spodek powraca jako arena zmagań z tym "najciekawszym" przeciwnikiem, czy zostaje Łódź? Jakoś nie mogę nabrać przekonania do tej hali, i na mecze z Kubą o wiele chętniej wybrałbym się do Katowic niż do Łodzi.
Kuba ma zagrać w Łodzi
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35137,7450 ... mocje.html
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: hugo »

To już pewne:
Łódź - Kuba
Katowice - Niemcy
Wrocław - Argentyna


BTW. gdańsko-sopocka hala IMHO staje się pośmiewiskiem, bo budują ją chyba bite 3 lata i nie mogą skończyć.Ile imprez przeleciało im koło nosa?Taka hala powinna być w 1.5 skończona.Gdyby nie to, że ta hala jest wciąż U/C to pewnie z Niemcami zagralibyśmy Gdańsku.
\
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Arff »

BTW. gdańsko-sopocka hala IMHO staje się pośmiewiskiem, bo budują ją chyba bite 3 lata i nie mogą skończyć.Ile imprez przeleciało im koło nosa?Taka hala powinna być w 1.5 skończona.Gdyby nie to, że ta hala jest wciąż U/C to pewnie z Niemcami zagralibyśmy Gdańsku.
Z tego co wiem, to hala ma być w tym roku gotowa... na otwarcie już planowany jest mecz Polska-Brazylia...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: KChudz »

Arff pisze: Z tego co wiem, to hala ma być w tym roku gotowa... na otwarcie już planowany jest mecz Polska-Brazylia...
Hala w Gdańsku pewnie będzie gotowa, ale otoczenie to raczej jeszcze z rok albo dwa, szczególnie układ komunikacyjny - budowa ronda, przebudowa wąskich ulic dojazdowych, parkingi itp. Przy hali planowane jest 1800 miejsc parkingowych. W tym roku będzie może 600-900. Przy 11 000 kibiców wyjazd z tego parkingu (Jeden !!! ) będzie masakrą analogiczną do rzeszowskiej na Podpromiu.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Mate »

W jakiej granicy będą oscylować ceny biletów na mecze w Łodzi i gdzie będą sprzedawane??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Nagor »

Mate pisze:W jakiej granicy będą oscylować ceny biletów na mecze w Łodzi i gdzie będą sprzedawane??
Gdzie i od kiedy? Jestem bardzo zainteresowany :D
...
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Vaud »

Mate pisze:W jakiej granicy będą oscylować ceny biletów na mecze w Łodzi i gdzie będą sprzedawane??
O tej porze roku to nawet najlepsze wróżki nie wiedzą. Co najwyżej podywagować sobie można...
Nagor pisze: Gdzie i od kiedy? Jestem bardzo zainteresowany :D
Sam, z własnej woli w taki jarmark się pchasz???
Wszak będą dzidżeje ( "wszyscy wstajo i śpiewajo" ), jacyś clowni na szczudłach, faceci biegający na sprężynach...
Samo paskudztwo. Brrrrrrr... :(
I pół Skry na boisku. Taka męczarnia....
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Marion
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 19:29
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Marion »

Mate pisze:W jakiej granicy będą oscylować ceny biletów na mecze w Łodzi i gdzie będą sprzedawane??
Wygląda na to, że PZPS na dobre zaprzyjaźnił się z TicketPro, więc raczej tam. Ceny pewnie takie jak w zeszłym roku czy teraz na FF, czyli od 50-60zł na sektory z lornetką ;) do 140zł. A kiedy to chyba nikt nie wie. W zeszłym roku były na początku maja.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Nagor »

Sam, z własnej woli w taki jarmark się pchasz???
Wszak będą dzidżeje ( "wszyscy wstajo i śpiewajo" ), jacyś clowni na szczudłach, faceci biegający na sprężynach...
Samo paskudztwo. Brrrrrrr... :(
I pół Skry na boisku. Taka męczarnia....
K..a przecież ja nie jadę tam oglądać Polaków :D
...
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Vaud »

Nagor pisze:
Sam, z własnej woli w taki jarmark się pchasz???
Wszak będą dzidżeje ( "wszyscy wstajo i śpiewajo" ), jacyś clowni na szczudłach, faceci biegający na sprężynach...
Samo paskudztwo. Brrrrrrr... :(
I pół Skry na boisku. Taka męczarnia....
K..a przecież ja nie jadę tam oglądać Polaków :D
I pomyśleć, że ten drętwy facet obok to może być Nagor. ;)
A może lepiej wyskoczyć na spotkanie Niemcy-Kuba? :P
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Nagor »

Za dużo zachodu :D
...
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Vaud »

Nagor pisze:Za dużo zachodu :D
Ale "festynu" nie będzie...
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Lynn »

cos mi się wydaje, że ci co myślą, że zapłacą taką samą cene za bilety jak w zeszłym roku nieźle się rozczarują ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Mate »

Lynn pisze:cos mi się wydaje, że ci co myślą, że zapłacą taką samą cene za bilety jak w zeszłym roku nieźle się rozczarują ;)
Sugerujesz, że ceny mogą sięgnąć nawet 200 złotych :o ??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:
Sam, z własnej woli w taki jarmark się pchasz???
Wszak będą dzidżeje ( "wszyscy wstajo i śpiewajo" ), jacyś clowni na szczudłach, faceci biegający na sprężynach...
Samo paskudztwo. Brrrrrrr... :(
I pół Skry na boisku. Taka męczarnia....
K..a przecież ja nie jadę tam oglądać Polaków :D
Nienawidzisz Skry... W jakis sposób to zrozumiałe. Nie lubisz hegemonii choc pewnie po prostu Wlazły przyjeżdża co rok i w 3 setach ogrywa drużyne której kibicujesz. Natomiast nie lubisz naszej reprezentacji?? Masz kompleksy kraju w którym żyjesz?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Nagor »

Natomiast nie lubisz naszej reprezentacji?? Masz kompleksy kraju w którym żyjesz?
Oczywiście, że nie. Oglądam każdy mecz Polaków w TV, byłem nawet na żywo na Finlandii, ale na te dwa mecze jadę akurat oglądać Kubańczyków, bo imponuje mi ich gra.
...
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: hugo »

Niemcy ogłosili swoje areny LŚ2010:

Z Polską zagrają w Stuttgarcie (Porsche Arena, 6100 miejsc) w dniach 5-6 czerwca o 19:30 i 15:00.
Z Kubą w mieście Trier (Arena Trier, 5500 miejsc) w dniach 25-26 czerwca o 20.00 i 14.00.
Z Argentyną w Berlinie (Max-Schmeling-Halle, 9000 miejsc) w dniach 30 czerwca - 1 lipca o godzinie 19:30
Ostatnio zmieniony 15 lut 2010, o 22:07 przez hugo, łącznie zmieniany 1 raz.
\
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: KadrO »

hugo pisze:Niemcy ogłosili swoje areny LŚ2009:

Z Polską zagrają w Stuttgarcie (Porsche Arena, 6100 miejsc) w dniach 5-6 czerwca o 19:30 i 15:00.
Z Kubą w mieście Trier (Arena Trier, 5500 miejsc) w dniach 25-26 czerwca o 20.00 i 14.00.
Z Argentyną w Berlinie (Max-Schmeling-Halle, 9000 miejsc) w dniach 30 czerwca - 1 lipca o godzinie 19:30
A nie przypadkiem 2010 ? :D
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: hugo »

poprawione:)
\
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: lucass90 »

Do kiedy Castellani musi podać szeroką kadrę na LŚ ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: Arff »

w wywiadzie dla reprezentacja.net mówi, że mają jeszcze 2 tygodnie na zastanowienie... więc pewnie poda skład jak w marcu wróci z Argentyny...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010

Post autor: lucass90 »

Na początku pewnie będzie to 22 osobowy skład, a później redukcja do 18 ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”