Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Arff »

jest taki fachowiec !!! Wszyscy go znamy !!! Prowadził już wiele imprez, w tym niezapomnianą walkę stulecia Adamek-Gołota, po czym zastanawiałem się czy jak otworzę lodówkę, to czy jego przypadkiem tam nie będzie... jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny- Krzysztof IBISZ !!!
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: szyderca »

Mimo, że ten temat traktuję z przymrużeniem oka, bo wychodzę z założenia, że albo ktoś jest showmanem i potrafi pociągnąć za sobą publiczność, albo takiej sztuki nie potrafi. Ale to ostatnie nazwisko traktuję jako żart.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Arff »

co ??? nie nadałby się Krzysiu ??? :( hehe :D Pewnie , że to był żart :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Pele »

Arff pisze:jest taki fachowiec !!! Wszyscy go znamy !!! Prowadził już wiele imprez, w tym niezapomnianą walkę stulecia Adamek-Gołota, po czym zastanawiałem się czy jak otworzę lodówkę, to czy jego przypadkiem tam nie będzie... jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny- Krzysztof IBISZ !!!
Jeja wiem że żartujesz ale czemu tak brutalnie???
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Chal »

Fachowców od normalnego dopingu mamy w większości miast, w których są kluby PlusLigi, a także w kilku innych. Wystarczyłoby wrócić do starego zwyczaju, gdy kluby kibica dostawały pulę biletów i to one, łącząc swoje siły, dbały o atmosferę.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Arff »

Kiedyś PZPS rozpatrywał taki projekt, żeby z każdego klubu kibica wybrać delegację kilkunastu ludzi i stworzyć klub kibica reprezentacji Polski... ale nie mam pojęcia dlaczego ten projekt upadł, myślę, że byłby znacznie pożyteczniejszy niż DJ :P Myślę, że mogli się obawiać tego, że ludzie z różnych klubów, mogli się ze sobą pozagryzać :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Mania »

Arff, nieco się mylisz, bo takowy Klub Kibica, a w zasadzie Stowarzyszenie Sympatyków Reprezentacji Polski (zdaje się, że to pełna nazwa) istnieje. Prezesem jest Resoviak, chyba Pestka. Skupiają ludzi z wybranych KK Plus Ligi. Pamiętam jak w zeszłym roku w Łodzi na LŚ stałam nieopodal nich i miałam z czego się śmiać. Istnieją, mają się wyróżniać jednolitym strojem, aktywnym dopingiem stanowić wzór, ale to nie oni go tworzą. W tym problem.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Arff »

czyli plan doszedł do skutku... ale nie wypalił :D Jakież to w tym kraju zadziwiające :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Pele »

Arff pisze:Kiedyś PZPS rozpatrywał taki projekt, żeby z każdego klubu kibica wybrać delegację kilkunastu ludzi i stworzyć klub kibica reprezentacji Polski... ale nie mam pojęcia dlaczego ten projekt upadł, myślę, że byłby znacznie pożyteczniejszy niż DJ :P Myślę, że mogli się obawiać tego, że ludzie z różnych klubów, mogli się ze sobą pozagryzać :P
Kibice z różnych klubów na meczach Reprezentacji Polski kibicują REPREZENTACJI. Mówię o prawdziwych kibicach siatkówki.
A co do Stowarzyszenia - jakoś się tak zastanawiam, że przecież gdyby nie DJ i duecik prowadzący to przecież nikt by nie zarobił. I może o to chodzi???
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Arff »

Dzisiaj byłem na meczu w Łodzi i faktycznie stowarzyszenie było... oni zaczynali śpiewać, wszyscy siedzieli cicho... i dopiero jak pod stowarzyszeniu pomógł Magiera, to wszyscy się dołączyli...


a tak w ogóle... to chciałem napisać jedną rzecz... byłem na meczu LŚ pierwszy raz od kilku ładnych lat i jestem po prostu zażenowany zmianami, które nastąpiły, od tego czasu... repertuar ograniczył się dosłownie do 3ech przyśpiewek... "Polska, Polska, Polska", "W góre serca bo Polska wygra mecz" i "Polska biało czerwoni..." oraz fali i... tyle... to samo przez cały mecz i robi sie nudno na trybunach... a przepraszam... gdzie podziała się Pieśń o Małym rycerzu ??? Gdzie podziało się tupanie i klaskanie przy "We will rock you" ??? Gdzie podziało się skandowanie nazwisk zawodników jak "Dawid Murek!!! Dawid!!!" ??? Co sie z tym stało... ??? :/ Wolę już obejrzeć mecz w tv, niż brać udział w tym... czymś...

Czy te czasy, kiedy przegrywamy z Brazylią 2:0 w setach i 8mioma punktami w trzecim, po czym na trybunach rozbrzmiewa Pieśń o małym rycerzu i wygrywamy mecz 3:2 nigdy nie wrócą ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Kay »

Dokładnie, dzisiaj pomyślałem również o "Pieśni o małym rycerzu". Kto wie, może po raz kolejny by pomogło. ;) Jedyne co robi wrażenie, przynajmniej w telewizji, to hymn. Mnie aż ciarki przechodzą. ;)
AZS Częstochowa
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Pele »

Z Pieśni o Małym Rycerzu się wycoali bo przecież rycerz źle skończył więc mogło się źle kojażyc! :D Słyszałem takie wytłumaczenie!!
A co do kibicowania to mi równeiz brak skandowania nazwisk (w lidze w Rzeszowie czy KK albo CZewie jest pod tym względem super). PAmiętem sprzed kilku lat starszą panią wymalowaną na firmowo (biało czerwone pasemka) i 2 pokrywki blaszane od garnków. Zapał w oczach.
To se ne wrati???
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Arff »

Aaaa właśnie... przypomniało mi się coś... wczoraj Magiera nazwał przyśpiewkę "Polska biało-czerwoni..." hymnem reprezentacji....... myślałem, że coś mnie trafi... hymnem reprezentacji od zawsze jest Pieśń o Małym Rycerzu !!! i jeśli Pan, Panie Magiera to czyta, to proszę nie profanować zwrotu "hymn reprezentacji", bo hymn jest, był i zawsze będzie tylko jeden... nawet jeśli Pan i Pana towarzysze zabawy nie są wstanie tego pojąć...

we Wczorajszym meczu oż chciało się wstać i zaśpiewać "Michał Ruciak, Michał"... ale niestety po kolejnych asach serwisowych, Magiera wolał wydąć ze swoich głośników tylko beznadziejne "wszyscy wstaja i spiewaja", po czym po raz setny w tym meczu "Polska biało-czerwoni"
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Nagor »

Magiera wolał wydąć ze swoich głośników tylko beznadziejne "wszyscy wstaja i spiewaja"
Raczej "Wszyscy Wstajoooł i śpiewajooooł!"
...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: szyderca »

Napiszcie do niego. Chłopak się pewnie nie obrazi. A może wyjdzie kiedyś w jakiejś rozmowie, że to kibice dają mu/im cenne wskazówki w jaki sposób mogą ulepszyć widowisko.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Pele »

szyderca pisze:Napiszcie do niego. Chłopak się pewnie nie obrazi. A może wyjdzie kiedyś w jakiejś rozmowie, że to kibice dają mu/im cenne wskazówki w jaki sposób mogą ulepszyć widowisko.
Kibice da mu cenne wskazówki które on ma w du....
KAsa się liczy, sponsor daje sponsor wymaga.
Ni eobrazi się tylko może strzeli focha i już.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Mate »

Arff pisze:Dzisiaj byłem na meczu w Łodzi i faktycznie stowarzyszenie było... oni zaczynali śpiewać, wszyscy siedzieli cicho... i dopiero jak pod stowarzyszeniu pomógł Magiera, to wszyscy się dołączyli...


a tak w ogóle... to chciałem napisać jedną rzecz... byłem na meczu LŚ pierwszy raz od kilku ładnych lat i jestem po prostu zażenowany zmianami, które nastąpiły, od tego czasu... repertuar ograniczył się dosłownie do 3ech przyśpiewek... "Polska, Polska, Polska", "W góre serca bo Polska wygra mecz" i "Polska biało czerwoni..." oraz fali i... tyle... to samo przez cały mecz i robi sie nudno na trybunach... a przepraszam... gdzie podziała się Pieśń o Małym rycerzu ??? Gdzie podziało się tupanie i klaskanie przy "We will rock you" ??? Gdzie podziało się skandowanie nazwisk zawodników jak "Dawid Murek!!! Dawid!!!" ??? Co sie z tym stało... ??? :/ Wolę już obejrzeć mecz w tv, niż brać udział w tym... czymś...

Czy te czasy, kiedy przegrywamy z Brazylią 2:0 w setach i 8mioma punktami w trzecim, po czym na trybunach rozbrzmiewa Pieśń o małym rycerzu i wygrywamy mecz 3:2 nigdy nie wrócą ???
Ja chcę te trąbki, bo przynajmniej było coś słychać. Jak nadal będzie taki doping, to niedługo będziemy słyszeli szepty w kwadracie dla rezerwowych.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
limona
Posty: 184
Rejestracja: 6 lis 2009, o 19:11
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: limona »

Też byłam wczoraj na meczu i byłam pod wrażeniem, że nie było klaskania podczas hymnu ;)

Ze Stowarzyszenia kibiców to chciało mi się cały czas śmiać. Gdyby nie Magiera to w ogóle nie zwróciłabym na nich uwagi. A jak Magiera powiedział o czym właśnie Arff wspomniał, że pewna przyśpiewka jest hymnem reprezentacji to się za głowę złapałam i pomyślałam, gdzie jest Pieśń o Małym Rycerzu?

Stowarzyszenie miało jeszcze jedną przyśpiewkę: "Jesteśmy z wami, Polacy jesteśmy z wami..."
Kibic to dziwne stworzenie jest. Niby zwykły człowiek, a jednak inny.
Awatar użytkownika
zdystansowany
Posty: 68
Rejestracja: 28 maja 2010, o 15:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: zdystansowany »

A dzisiaj Pieśń o Małym Rycerzu była, bo słyszałem ale akurat byłem na zewnątrz podczas tej dłuższej przerwy.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Nagor »

Była nieśmiała, ale była. Jednak atmosfera wokół LŚ w Polsce przyprawia mnie o mdłości. To jest jeden wielki festyn :| Czasem mam wrażenie, że siatkówka schodzi na drugi plan. Nie toleruję Magiery, po co nam ktoś taki... Niech kibice wezmą kibicowanie w swoje ręce. Nie potrzeba nam pajacyka do naśladowania...
...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: szyderca »

Tak nieśmiało zasygnalizuję, że gdyby taki ktoś był niepotrzebny, a kibice wzięli sprawy we własne ręce w hali panowałaby anarchia:)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Nagor »

Ale może coś by się z tego urodziło. Która grupa głośniej wyśpiewa przyśpiewkę :D

A tak widzimy co się dzieje. Doping ma nas dopingować, a przeciwników deprymować. Tymczasem jak graliśmy słabo tak gramy, a Kubańczycy się z nas śmieją.
...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Chal »

W Częstochowie, Rzeszowie, Jastrzębiu, Olsztynie, Warszawie czy Kędzierzynie (chociaż tam były uskuteczniane jakieś próby wciśnięcia wodzireja) jakoś anarchii nie ma.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: szyderca »

Mimo wszystko inaczej się zachowuje dwu, trzytysięczny tłum, a inaczej dwunastotysięczny. Poza tym w każdej z tych sal jest konferansjer, który w mniejszym, czy większym stopniu zwraca się do tego towarzystwa.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Pele »

A nie od jakiegoś czasu denerwuje inna przyśpiewka:
Nic się nie stało!
A właśnei że się stało, bo pzregrali mecz, zepsuli zagrywkę. Ale zbyt często taka przyśpiewkę słyszą i wiezą ze jak przegraja to tez się nic nie stanie.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: madlark »

(post skasowany)
Ostatnio zmieniony 5 lip 2010, o 23:15 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23 regulaminu forum
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Diego

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Diego »

szyderca pisze:Tak nieśmiało zasygnalizuję, że gdyby taki ktoś był niepotrzebny, a kibice wzięli sprawy we własne ręce w hali panowałaby anarchia:)
Ocipiałeś czy co? To jest właśnie dobre, z różnych stron pójdą inne przyśpiewki, nie ma jednego wodzireja, spontaniczne to by było. Jakby było tak jak w Rzeszy, że wodzirej się nie wtrąca, powie tylko to co musi, to by było lux.

Co do flagi na reprezentacji to powiem jedno, słabizna straszna. Wiem ile kosztowała i za te pieniądze można było zrobić coś porządnego, bez tych głupich reklam Plusa.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: Pele »

Diego pisze:
szyderca pisze:Tak nieśmiało zasygnalizuję, że gdyby taki ktoś był niepotrzebny, a kibice wzięli sprawy we własne ręce w hali panowałaby anarchia:)
Ocipiałeś czy co? To jest właśnie dobre, z różnych stron pójdą inne przyśpiewki, nie ma jednego wodzireja, spontaniczne to by było. Jakby było tak jak w Rzeszy, że wodzirej się nie wtrąca, powie tylko to co musi, to by było lux.

Co do flagi na reprezentacji to powiem jedno, słabizna straszna. Wiem ile kosztowała i za te pieniądze można było zrobić coś porządnego, bez tych głupich reklam Plusa.
Skoro reprezentacj agra z logo sponsora na koszulkach to i kibice "powinni" mieć logo sponsora na fladze która ufundował. Taki był pewnie tok rozumowania tych, co to wymyślili
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
luska;
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2010, o 15:18
Płeć: K
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: luska; »

Nie tylko Polacy klaszczą podczas hymnu gości :)
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2010 - Kibice, frekwencje na meczach

Post autor: szyderca »

Diego pisze:
szyderca pisze:Tak nieśmiało zasygnalizuję, że gdyby taki ktoś był niepotrzebny, a kibice wzięli sprawy we własne ręce w hali panowałaby anarchia:)
Ocipiałeś czy co? To jest właśnie dobre, z różnych stron pójdą inne przyśpiewki, nie ma jednego wodzireja, spontaniczne to by było. Jakby było tak jak w Rzeszy, że wodzirej się nie wtrąca, powie tylko to co musi, to by było lux.
Chyba ty ocipiałaś? Co jest dobre przekrzykiwanie się 10 tys. ludzi. Mecze reprezentacji np w Spodku to nie Rzeszów, gdzie 200-202 z klubu kibica próbuje sobie pokrzyczeć. Zastanawiałaś się kiedyś nad tym?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”