Liga Światowa 2011

Awatar użytkownika
realistapzps
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2011, o 21:41
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: realistapzps »

Do wszystkich piszących brednie o "ustawieniu" przez Polaków grup (czyli dla "scouta" z Poznania i przyjaciół) wklejam swój post z innego forum:

Dla fachowców klucz rozstawienia był znany. Trzeba było tylko wstawić rywali. Mogę powiedzieć tylko tyle, że ci co piszą o układaniu grup w zależności od rywali są w błędzie. W Lidze Światowej nigdy nie było losowania ale znany był wcześniej klucz do podziału grup.
Gospodarz (grupa A) miał zagrać ze zwycięzcą grupy C i D oraz drugą drużyną grupy B. Warunek był też taki, żebyśmy nie grali z grupowym rywalem bądź rywalami.... To teraz wystarczyło tylko sobie powstawiać. A jak ktoś nie wierzy to polecam wpisanie w wyszukiwarkę "Liga Światowa 2003" i tam w Wikipedii znajdziecie identyczną sytuację z gospodarzami - Hiszpanami. Też zajęli 3 miejsce w grupie "A" i dostali analogicznych rywali z miejsc w grupach - jak teraz Polacy. Ja podział grup podałem już na tym forum 27 czerwca pod artykułem o Vissotto. A czy ja jestem wróżbitą ? Nie. Ale znałem klucz.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: dreamer »

realistapzps pisze:...A czy ja jestem wróżbitą ? Nie. Ale znałem klucz.
Wróżbitą nie, ale nawiedzonym (niestety w tzw. "inny sposób").

Bardzo ciekawe, co twój pzps-owski "realizm" podpowiada ci na temat tego, jak będą wyglądały grupy i drabinka turniejowa podczas MŚ 2014, ze względu na fakt, że gospodarz ma przywilej "uczestniczenia w przygotowywaniu zasad rozgrywania turnieju".

dreamer

PS
Bardzo prosiłbym o to, abyś zaprzestał prywatnych wycieczek pod moim adresem.
Moderatorów zaś proszę, aby zwracali na takich forumowych wichrzycieli większą uwagę i karali ich "odpowiednio do zasług". To brak reakcji z waszej strony rozzuchwala te dzieci neostrady.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2011, o 22:27 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
realistapzps
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2011, o 21:41
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: realistapzps »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 3 lip 2011, o 22:43 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum... uzytkownik nie miał nic ciekawego do dodania...
mucha0029
Posty: 19
Rejestracja: 21 cze 2011, o 16:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: mucha0029 »

Tymczasem wiadomo już gdzie odbędą się finały LŚ 2012. Odbędą się w Bułgarii, o czym chyba wcześniej mówiono ze względu na budowę nowej hali (niezłej nawet) na 12 500 miejsc. Tutaj jest parę zdjęć jakie udało mi się na szybko znaleźć: http://www.bestsportpro.pl/index.php?op ... 51&lang=pl

http://www.bestsportpro.pl/index.php?op ... at&lang=pl
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: picaporte »

Na strefie M. Bąkiewicz odnosi się do wspomnianego prostesu przed meczami z Brazylią. Mówi, że to totalna bzdura.
W ostatnim czasie starsznie dużo takich zakłamań sie pojawia. Czy to dziennikarze tak przekręcają wypowiedzi, czy to inni kłamią? Już normalnie nic się nie można dowiedzieć, bez wątpliwości czy oby to na pewno prawda :(
riki tiki tak!
Asta
Posty: 1084
Rejestracja: 2 sty 2011, o 12:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Asta »

http://www.plusliga.pl/video/cat/7/lst_page/1/id/461
Troszkę o przesądach i o Michale Kubiaku. Śmieszne z tym kotem "Grucha z Zibim polecieli go gonić!":D

I co najważniejsze - JEST WANIO!!! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”