Liga Światowa 2011

KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: KadrO »

Arff pisze:
Mateusz1993 pisze:Wygląda na to, że takie będą grupy:
Pool E
e1 - Polonia (3A)
e2 - 1° Italia (1D)
e3 - 1° Argentina (1C)
e4 - 2° Bulgaria (2B)

Jeśli tak, to pierwszy mecz gramy z Bułgarią, potem z Argentyną i na końcu z Wlochami... na podstawie tego:
http://www.fivb.org/EN/Volleyball/Compe ... urn=WL2011
Czyli najlepszy dla nas układ. Wszystko właściwie zależy od meczu z Bułgarami, którzy są w bardzo słabej formie. Jeżeli uda się ich pokonać, o awans jestem spokojny, a mecz o 1 miejsce mielibyśmy wtedy ostatni, z Włochami.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Arff »

tak jak pisałem wczoraj... losowanie w FIVB to jest żart... zawsze było tak, że wszystko ustawia się pod gospodarzy... nie ważne czy są nimi Polacy, Włosi, Rosjanie, Brazylijczycy czy Japończycy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: tomasol »

Teoretycznie nasza grupa jest łatwiejsza i w zasadzie wszyscy rywale są w naszym zasięgu. Tylko, że to działa też w drugą stronę. Nasza reprezentacja jest jak najbardziej w zasięgu grupowych rywali. I równie dobrze jak na pierwszym, możemy skończyć na miejscu ostatnim.
Argentyna to największa niewiadoma - może zagrać znakomicie a może też wprost fatalnie, jest całkowicie nieprzewidywalna. Włosi wydają się być mocni, ale porażki z Kubą i Francją pokazały, że są do ugryzienia. Bułgarzy formą z pewnością nie imponują, ale mają potencjał i gdy go wykorzystują są groźni dla każdego.
Druga grupa wydaje się mieć dwóch zdecydowanych faworytów: Brazylię i Rosję. Ale nie jestem przekonany czy Rosjanie z pewnością wejdą do półfinałów - z całą pewnością Amerykanów stać na to aby Rosjan "ugryźć". Trudno czegoś większego oczekiwać po Kubańczykach, nie grają źle, ale strata trzech podstawowych zawodników jest jednak znacząca.

Trudno jednoznacznie określić na co stać nasz zespół, ale szczytem możliwości tej ekipy jest awans do półfinałów (IMO) - wdarcie się na podium będzie już niespodzianką a do finału wręcz sensacją.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Mateusz1993 »

Grupy oficjalnie potwierdzone: źródło
Awatar użytkownika
realistapzps
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2011, o 21:41
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: realistapzps »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lip 2011, o 12:36 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - internetowym napinaczom mówimy nasze zdecydowane "nie"
Awatar użytkownika
realistapzps
Posty: 26
Rejestracja: 30 cze 2011, o 21:41
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: realistapzps »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 3 lip 2011, o 14:54 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: ciorny17 »

Ja bym wcale nie powiedział, że nasza grypa jest łatwa. Włochy, zdecydowanie kandydat do tryumfu w całej WL, Argentyna największa niespodzianka tegorocznych rozgrywek, mają świetnego sypacza - moim zdaniem najlepszego występującego w Lidze Światowej i bardzo dobrych przyjmujących, ktoś pisał, że jeżeli odrzuci się Argentyńczyków od siatki to skończy im się gra, ja twierdzę że ich odrzucić od siatki jest bardzo trudno, no i na koniec Bułgaria, nie jest to ta sama Bułgaria co kilka lat wstecz, ale zawsze nic nie wiadomo.

O ile w tamtej grupie łatwiej wytypować półfinalistów o tyle w naszej każdy każdy może awansować i każdy może zająć miejsce nie premiowane awansem.
Kłamca.
Redwitz
Posty: 18
Rejestracja: 12 cze 2011, o 21:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Redwitz »

@@@realistapzps

[ingerencja moderatora]
Wytłumacz mi więc dlaczego Polacy boją się rywalizować z najlepszymi ekipami ? Podział Grup jest według mnie żałosny i niesprawiedliwy. Skoro chcemy być potęgą to nie powinniśmy obawiać się rywalizacji z Rosją czy Kubą ? Mam rację ? A my staramy się dojść do półfinałów po jak najłatwiejszej ścieżce. Pomijam już to, że dosyć często organizujemy imprezy finałowe.

Mam nadzieję, że w półfinale się nie znajdziemy. Jeżeli już awansujemy do półfinałów to i tak mamy minimalne szanse na podium.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2011, o 14:55 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
JasioCha
Posty: 168
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 16:53
Płeć: M
Lokalizacja: Puławy

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: JasioCha »

No to teraz można śmiało powiedzieć, że celem minimum jest wejście do półfinału (bo jak nie to to co ma nim być?), a za sukces będzie można uznać medal Ligi Światowej (o czym wspominał prezes Przedpełski). Wszystko co poniżej 1/2 to porażka. Oczywiście przy niepowodzeniu w zależności od stylu gry będzie można mówić o niedosycie lub klęsce. No, ale mam nadzieję, że jednak będzie można mówić o FE jako o sukcesie nie tylko organizacyjnym. Nadchodzi czas pierwszej weryfikacji pracy wykonanej przez Andreę Anastaziego!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: KadrO »

JasioCha pisze:No to teraz można śmiało powiedzieć, że celem minimum jest wejście do półfinału (bo jak nie to to co ma nim być?), a za sukces będzie można uznać medal Ligi Światowej (o czym wspominał prezes Przedpełski). Wszystko co poniżej 1/2 to porażka. Oczywiście przy niepowodzeniu w zależności od stylu gry będzie można mówić o niedosycie lub klęsce. No, ale mam nadzieję, że jednak będzie można mówić o FE jako o sukcesie nie tylko organizacyjnym. Nadchodzi czas pierwszej weryfikacji pracy wykonanej przez Andreę Anastaziego!
Nadchodzi czas byście wreszcie nauczyli się, że Andrea Anastasi, ma S w nazwisku nie Z.
To tak jakby Piotra Gruszkę, włoscy kibice nazywali Grurzką.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Aliassy »

grupa, w której znalazła się nasza reprezentacja nie jest jakaś straszna, jak zauważył tomasol równie dobrze możemy wygrać mecze i dojść do płfinałow, ale równie możemy przegrac i nie wyjść z grupy. to zależy czy chłopaki nadal będa przegrywac końcówki.
w grupie F, faworytami są Brazylijczycy oraz Rosjanie, ale miło by było jakby Jankesi zagrozili tamtym ba! nawet pokusili się o wygraną;-) dwa razy z Brazylia sie udało, ale Kanarki wtedy nie grały najlepiej jak potrafią.

realistapzps pisze:Nawet redaktor ma już dość waszego popłakiwania i zgadza się ze mną więc skończcie tą błazenadę.
o ile wiem, to każdy usunięty post oraz dopisek moderatora jest skierowany bezpośrednio do użytkownika, któremu post został usunięty.
ps. nadal nie otrzymała odpowiedzi czy Ty także udzielasz się na onecie i udzielałeś się na reprezentacji.net.. ;-)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Wojtek60 »

Kolejne "losowanie" grup przez FIVB I Polsat potwierdza fakt, że awans na IO w Londynie też będzie można kupić....
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: figol »

Zamiast Argentyńczyków powinniśmy mieć w grupie Rosjan i wszyscy byliby zadowoleni a grupy wydawałyby się dość równorzędne a tak ewidentnie mamy jedną bardzo mocną grupę z Rosją i Brazylią na czele a drugą wyraźnie słabszą z naszą reprezentacją, młodą i nieobliczalną ekipą z Ameryki Płd, chimeryczną i wydającą się bez formy ekipą Bułgarii no i Włochów którzy już od dawna nic nie wygrali, a i w tym sezonie przyciśnięci przez Kubańczyków czy chociażby Francuzów popełniają proste błędy i niczym ponad przeciętność nie zachwycają w kontekście do drużyn znajdujących w drugiej arcy mocnej grupie z mistrzami i vice mistrzami Olimpijskimi na czele, vice Mistrzami Świata i najlepiej prezentującą się ekipą fazy Interkontynentalnej Rosją.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: madlark »

W eliminacjach mieliśmy trudną grupę to teraz mamy taryfę ulgową.
Brazylia i USA mieli łatwą grupę to teraz muszą się sprężyć. ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Arff »

Wojtek60 pisze:Kolejne "losowanie" grup przez FIVB I Polsat potwierdza fakt, że awans na IO w Londynie też będzie można kupić....
nie bardzo rozumiem, co z tym wspólnego ma Polsat... ??? Przypomnisz mi imprezę FIVB w której gospodarz nie miałby łatwej grupy ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: madlark »

Arff pisze:
Wojtek60 pisze:Kolejne "losowanie" grup przez FIVB I Polsat potwierdza fakt, że awans na IO w Londynie też będzie można kupić....
nie bardzo rozumiem, co z tym wspólnego ma Polsat... ??? Przypomnisz mi imprezę FIVB w której gospodarz nie miałby łatwej grupy ???
I jak to się ma do możliwości kupienia IO? :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
maurycy88-88
Posty: 11
Rejestracja: 3 lip 2011, o 14:36
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: maurycy88-88 »

Narzekania końca nie widać ;)

Podstawowe założenia co do przydziału do grup
- Polska nie może spotkać się w grupie E z Brazylią oraz USA (bo graliśmy z nimi już wcześniej - takie prawo organizatora:P)
- w grupie graja 2 zespoły, które zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie plus 2 drużyny z drugich miejsc (podział sprawiedliwy)

Po przyjęciu takich prostych założeń Polska może zagrać z następującymi zespołami:
grupa B: Rosja, Bułgaria
grupa C: Argentyna
grupa D: Włochy, Kuba

Aby były spełnione powyższe założenia mamy następujące możliwości podziału grup
Wariant 1:
Polska, Rosja, Argentyna, Kuba

Wariant 2:
Polska, Bułgaria, Argentyna, Włochy

innych możliwości nie ma i nie dziwi mnie że jako gospodarzom przydzielili nam ten łatwiejszy wariant (czyli 2). Ale to tylko teoretycznie bo o ile Rosja jest mocniejsza od Bułgarii to o tyle gadanie ze Kuba to zespól lepszy od Włoch to raczej mija się z prawda skoro Włosi ograli Kubańczyków w grupie 3 razy i przegrali dopiero ostatni (prawie bez znaczenia) mecz. Poza naszym zasięgiem jest Brazylia na pewno. A przecież przed LŚ z Rosja podczas potyczek towarzyskich na remis wyszliśmy, z USA w grupie też na remis.

A Argentyna to na pewno byle "frajerzy" skoro wygrali grupę przed Serbią ;-)
Wojtek60
Posty: 196
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 13:53
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Wojtek60 »

Nie przypomnę, bo takiej nie ma. Pamiętam jednak kto wyrzucił Koreę z Igrzysk.... i kto za nich grał !? A jeżeli nie ma to znaczy jest to instytucja MAFIJNA !!! A co do Polsatu to wystarczy poczytać ile wyłożył za MŚ w 2014 roku i kogo (za ile:)) promował do władz FIVB...
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: perla »

Trzeba obiektywnie przyznać, że to losowanie to farsa. Z drugiej strony brak Polski w meczach sobotnio-niedzielnych to byłaby prawdziwa katastrofa organizacyjna.
Ciekawe czy nasze orły teraz też będą narzekać na "losowanie" jak w trakcie MŚ we Włoszech ?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Arff »

perla pisze:Ciekawe czy nasze orły teraz też będą narzekać na "losowanie" jak w trakcie MŚ we Włoszech ?
jak mogli narzekać na losowanie na MŚ 2010, skoro tam nie było losowania ??? :P
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: madlark »

perla pisze: Ciekawe czy nasze orły teraz też będą narzekać na "losowanie" jak w trakcie MŚ we Włoszech ?
Przed, czy po? To zależy jak nam pójdzie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: figol »

[quote="maurycy88-88"

Wariant 1:
Polska, Rosja, Argentyna, Kuba

Wariant 2:
Polska, Bułgaria, Argentyna, Włochy
[/quote]
Gdyby był wariant 1 bardziej sprawiedliwy to na wyjście z grupy dla naszej drużyny szans by raczej nie było.
A tak przy grupie ze słabą Bułgarią, młodą ekipą Argentyny i reprezentacją Italii szanse oceniam na 50-50
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Pele »

figol pisze:[quote="maurycy88-88"

Wariant 1:
Polska, Rosja, Argentyna, Kuba

Wariant 2:
Polska, Bułgaria, Argentyna, Włochy
Gdyby był wariant 1 bardziej sprawiedliwy to na wyjście z grupy dla naszej drużyny szans by raczej nie było.
A tak przy grupie ze słabą Bułgarią, młodą ekipą Argentyny i reprezentacją Italii szanse oceniam na 50-50[/quote]
Oczywiście zakładasz, że Polska będzie "mocna" :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Nagor »

Jeśli myślimy na poważnie o F8, to Argentynę musimy pyknąć, oraz rzucić wszystkie siły na Bułgarię, bo też są do pyknięcia. Przy odrobinie szczęścia, jeśli zagramy jak w Brazylii albo niektóre mecze z USA to i z Włochami można wygrać.
...
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: figol »

Pele pisze:
figol pisze:[quote="maurycy88-88"

Wariant 1:
Polska, Rosja, Argentyna, Kuba

Wariant 2:
Polska, Bułgaria, Argentyna, Włochy
Gdyby był wariant 1 bardziej sprawiedliwy to na wyjście z grupy dla naszej drużyny szans by raczej nie było.
A tak przy grupie ze słabą Bułgarią, młodą ekipą Argentyny i reprezentacją Italii szanse oceniam na 50-50
Oczywiście zakładasz, że Polska będzie "mocna" :D[/quote]

Wcale nie zakładam że Polska drużyna będzie jakaś nie wyobrażalnie mocna, staram się wyciągać średnią z meczów Polaków w fazie Interkontynentalnej i średnią z meczów pozostałych drużyn ( nie wszystkie ich spotkania oglądałem ale większość )
Nagor pisze:Jeśli myślimy na poważnie o F8, to Argentynę musimy pyknąć, oraz rzucić wszystkie siły na Bułgarię, bo też są do pyknięcia. Przy odrobinie szczęścia, jeśli zagramy jak w Brazylii albo niektóre mecze z USA to i z Włochami można wygrać.
Przychylam się do posta użytkownika powyżej. Z takim zastrzeżeniem że Argentyńczycy z naszą drużyną mogą zagrać różnie, jeżeli zagrają tak jak w najlepszych meczach w swojej grupie to będzie z nimi ciężko wygrać, ale ostatnimi laty zawsze wygrywaliśmy z Argentyńczykami więc statystyki są po naszej stronie.
Bułgarzy grali całą fazę Interkontynentalną kiepsko a awans zapewnili sobie dzięki uprzejmości Rosjan, kto oglądał ich ostatnie poczynania ten wie o czym pisze.
A co do Włochów to też nie prezentowali jakiejś nowoczesnej i arcytrudnej dla rwali siatkówki, po prostu zagrali dobrze ale w porównaniu do Rosjan czy Brazylijczyków wypadają poprawne i nic po za tym. Także jak napisał Nagor przy dobrej grze naszej drużyny a wiadomo że gospodarzom to nawet ściany pomagają ;) to i z nimi jest szansa powalczyć jak równy z równym.
poznasz głupiego po czynach jego
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: Arff »

a ja powiem tak... jeśli Bartman zagra jak w pierwszym meczu w Chicago, Kurek jak w pierwszym meczu w tej edycji LŚ, Możdżonek przypomni sobie jak grał w Rio i San Juan, Nowakowski atakować będzie jak w pierwszym meczu w Katowicach, Kubak albo Ruciak dołożą coś ekstra, jak w meczach z Brazylią, a Igła kontynuować będzie swoją wysoką formę, to ja się absolutnie nie martwię o wynik naszych poczynać w F8...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: weary_skier »

Arff..strasznie dużo tych warunków.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
mucha0029
Posty: 19
Rejestracja: 21 cze 2011, o 16:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: mucha0029 »

W telegazecie TVP przeczytałem następujący nagłówek: "Szczęśliwe losowanie Polaków" :) Kogo oni chcą oszukać ? Skoro juz wczoraj pojawiały sie informacje podające identyczny skład grup jak teraz (m.in realista).
Redwitz pisze:Piszesz o tym, że Włosi to oszuści. A co powiedzieć o podziale Grup na Final Eight ? Według Ciebie jest to sprawiedliwy podział ? Sami nie potrafimy awansować do turnieju finałowego, więc jesteśmy jego organizatorami. To jeszcze potrafię zrozumieć, ale dlaczego chcemy do półfinału awansować najłatwiejszą z możliwych dróg ? Wiele osób twierdzi, że jesteśmy siatkarską potęgą (Pozdrawiam realistepzps), więc dlaczego boimy się rywalizacji z mocniejszymi zespołami w Grupie ?
Czy myślisz że Przedpełski i cały PZPS byłby w stanie tak perfidnie ustawić drabinkę MISTRZOSTW ŚWIATA doprowadzając do oddawania meczów przez niektóre drużyny bez walki ? Bo ja nie sądzę. A to co zrobili Włosi to była gruba przesada. A ustawianie grup LŚ pod siebie widać co roku, ale oczywiście wy musicie wiecznie narzekać.
Od kilku lat w czołowej czwórce LŚ pojawiają się te same ekipy- Brazylia, Rosja, Serbia... Teraz jest szansa żeby coś się zmieniło.Ja po cichu liczę na pożegnanie się Brazylijczyków juz w fazie grupowej ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: dreamer »

mucha0029 pisze:...Czy myślisz że Przedpełski i cały PZPS byłby w stanie tak perfidnie ustawić drabinkę MISTRZOSTW ŚWIATA doprowadzając do oddawania meczów przez niektóre drużyny bez walki ? Bo ja nie sądzę. A to co zrobili Włosi to była gruba przesada. A ustawianie grup LŚ pod siebie widać co roku, ale oczywiście wy musicie wiecznie narzekać.
Od kilku lat w czołowej czwórce LŚ pojawiają się te same ekipy- Brazylia, Rosja, Serbia... Teraz jest szansa żeby coś się zmieniło.Ja po cichu liczę na pożegnanie się Brazylijczyków juz w fazie grupowej ;)
1. Polacy będą mieli okazję udowodnić, że brzydzą się machlojkami przy stolikach już w 2014 roku, gdy jako gospodarze ustalą system rozgrywek podczas MŚ. Przyznam, że nie wierzę, aby był "sprawiedliwy dla wszystkich w równym stopniu".
2. Druga część cytowanego fragmentu, to iście mickiewiczowska definicja "polskiego patriotyzmu". Nigdy nie byłem, nie jestem i mam nadzieję, że nie będę tak płytkim patriotą.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
mucha0029
Posty: 19
Rejestracja: 21 cze 2011, o 16:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2011

Post autor: mucha0029 »

Jak nie chcesz być to nie musisz, nikt cie nie ma prawa zmuszać do tego :) To wolny kraj.
Z tego co kiedys słyszałem na MŚ 2014 ma być drabinka taka jak z MŚ 2006. I taka powinna być. Choć i tutaj można ustawić turniej pod siebie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”