Final Eight Ligi Światowej 2011

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

mateoo pisze:Dreamer - zrób stronę o siatkówce południowoamerykańskiej, tam nikt nie będzie Cię krytykował za takie a nie inne poglądy. Można kląć na kadrę, na system szkolenia..ale jest się też jej kibicem i ciężko czyta się przez to Twoje słowa. Polak który nie kibicuje swojej ojczystej reprezentacji, parodia. No ale to moje zdanie,a ty masz prawo do swojego.
Ja z natury jestem człowiekiem, który życzy bardzo dobrze wszystkim ludziom. Nie chciałbym, aby fakt, że wolę lepszy poziom sportowy od gorszego wprowadzał w złe samopoczucie kogokolwiek.
Nie sądzisz, że ci wszyscy których moje upodobania siatkarskie irytują mogliby na moje poglądy spoglądać w ten sposób, że jako emocjonalnie mniej zaangażowany w wyimaginowane sukcesy naszej kadry, jestem przynajmniej w stanie zwracać uwagę na bolączki naszej siatkówki, których rozentuzjazmowani fani po prostu nie widzą. Może to też jakiś pożytek? W mojej opinii tak - i to bezcenny.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: grzegorzg »

Antonella Hard Core pisze:...przed tym turniejem nikt by w to nie uwierzył...
I dlatego sport jest piękny a siatkówka w szczególności.
Antonella Hard Core pisze: ...Ł.Żygadło który nagminnie jest tu prawie wyłącznie krytykowany...
Jeśli taka gra zostanie mu na dłużej i nie była spowodowana "gaśnięciem" Kurka to złożę samokrytykę...
Antonella Hard Core pisze:Jeszcze raz gratuluje tej młodej drużynie i czekam kolejne równie udane tegoroczne starty tzn. ME i PS.
Taka puenta jest najlepsza.
Silk
Posty: 45
Rejestracja: 19 cze 2011, o 02:09
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Silk »

dreamer pisze:
mateoo pisze:Dreamer - zrób stronę o siatkówce południowoamerykańskiej, tam nikt nie będzie Cię krytykował za takie a nie inne poglądy. Można kląć na kadrę, na system szkolenia..ale jest się też jej kibicem i ciężko czyta się przez to Twoje słowa. Polak który nie kibicuje swojej ojczystej reprezentacji, parodia. No ale to moje zdanie,a ty masz prawo do swojego.
Ja z natury jestem człowiekiem, który życzy bardzo dobrze wszystkim ludziom. Nie chciałbym, aby fakt, że wolę lepszy poziom sportowy od gorszego wprowadzał w złe samopoczucie kogokolwiek.
Nie sądzisz, że ci wszyscy których moje upodobania siatkarskie irytują mogliby na moje poglądy spoglądać w ten sposób, że jako emocjonalnie mniej zaangażowany w wyimaginowane sukcesy naszej kadry, jestem przynajmniej w stanie zwracać uwagę na bolączki naszej siatkówki, których rozentuzjazmowani fani po prostu nie widzą. Może to też jakiś pożytek? W mojej opinii tak - i to bezcenny.

dreamer
ale chwila chwila wyimaginowane to te sukcesy nie są bo medale na szyjach nasi chłopcy mają a i karta w historii siatkówki sie dla nich znajdzie więc chyba się troszkę zapędziłeś , ale podejrzewam że chodziło Ci raczej o poziom naszej kadry a nie o sukcesy które mimo osłabień jednak są i temu nie możesz zaprzeczyć bo dobry wynik to dobry wynik niezależnie od stylu w jakim został osiągnięty , pozdrawiam
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Italiano »

Ball jak to on, może i wróci, ale co im to da? Priddy 34 lata, Stanley 33 lata, Millar 33 lata, Lambourne 36 lat, Lloy 39 lat.
Grbic 37 lat, Nikołow 33 lata, Mastrangelo 35 lat, Henno 34 lata, Wijsmans 33 lata - drużynie Cuneo wiekowi zawodnicy nie przeszkodzili w przekroju całego, trwającego sześć miesięcy sezonu, zdobyć vice-mistrzostwo Włoch (rok wcześniej, w takim samym składzie, Cuneo ograło hegemonów z Trydentu), a doświadczona ekipa miałaby przeszkodzić Amerykanom w turnieju, którego obciążenie jest jednak mniejsze jak w czasie całego sezonu tak wymagającej ligi jak Serie A? Nie zgadzam się. Zresztą wydaje mi się, że podstawowy duet środkowych na Igrzyskach w reprezentacji USA to będzie Lee - Holt.
Ale się uśmiałem. Wyraźnie jesteś uprzedzony do tego zawodnika, no ale to taka uwaga na przyszłość dla mnie, by Twoje opinie o nim traktować z lekkim uśmiechem na twarzy. Oczywiście możesz mieć swoją opinię, ale właściwie jednego z liderów i motorów pociągowych zespołu, 5 punktującego fazy grupowej (i to na remis co właściwie oznacza też czwartą lokatę) i jednego z najlepszych zagrywających... Cóż, Twoje zdanie. ;)
Niestety już w Final Eight Michał Łasko pokazał, że nie jest atakującym na miarę tak wysoko aspirującej drużyny jak reprezentacja Włoch i w trzech meczach reprezentacji grał na poziomie ... 37% w ataku. Już podawałem statystyki Łaski z fazy playoff we włoskiej Serie A i o ile z "lekkim uśmiechem na twarzy" traktujesz moje opinie, tak statystyki chyba nie kłamią - Łasko w kluczowych, najważniejszych spotkaniach, zwykł grać wyraźnie poniżej swoich możliwości. Dlatego, wybacz, nie przekonuje mnie bardzo dobra gra Łaski w spotkaniach z tak przeciętnymi drużynami jak aktualna reprezentacja Francji czy Korea. Reasumując - Łasko to bardzo dobry atakujący, sprawdzał się w dosyć solidnych włoskich ekipach, ale w reprezentacji o takich tradycjach jak Włochy nadaje się co najwyżej na drugiego atakującego.

Jako, że w swoich oczach pewnością w tej dyskusji masz rację, mam nadzieję, że odniesiesz się do tego, co piszę i co pisałem o Michale Łasko. Bardzo chciałbym zmienić pogląd nt. atakującego mojej ulubionej reprezentacji, zatem - szczerze proszę - uświadom mnie w mojej głupocie ;)
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: KadrO »

Italiano pisze: Grbic 37 lat, Nikołow 33 lata, Mastrangelo 35 lat, Henno 34 lata, Wijsmans 33 lata - drużynie Cuneo wiekowi zawodnicy nie przeszkodzili w przekroju całego, trwającego sześć miesięcy sezonu, zdobyć vice-mistrzostwo Włoch (rok wcześniej, w takim samym składzie, Cuneo ograło hegemonów z Trydentu), a doświadczona ekipa miałaby przeszkodzić Amerykanom w turnieju, którego obciążenie jest jednak mniejsze jak w czasie całego sezonu tak wymagającej ligi jak Serie A? Nie zgadzam się. Zresztą wydaje mi się, że podstawowy duet środkowych na Igrzyskach w reprezentacji USA to będzie Lee - Holt.

(...)

Niestety już w Final Eight Michał Łasko pokazał, że nie jest atakującym na miarę tak wysoko aspirującej drużyny jak reprezentacja Włoch i w trzech meczach reprezentacji grał na poziomie ... 37% w ataku. Już podawałem statystyki Łaski z fazy playoff we włoskiej Serie A i o ile z "lekkim uśmiechem na twarzy" traktujesz moje opinie, tak statystyki chyba nie kłamią - Łasko w kluczowych, najważniejszych spotkaniach, zwykł grać wyraźnie poniżej swoich możliwości. Dlatego, wybacz, nie przekonuje mnie bardzo dobra gra Łaski w spotkaniach z tak przeciętnymi drużynami jak aktualna reprezentacja Francji czy Korea. Reasumując - Łasko to bardzo dobry atakujący, sprawdzał się w dosyć solidnych włoskich ekipach, ale w reprezentacji o takich tradycjach jak Włochy nadaje się co najwyżej na drugiego atakującego.

Jako, że w swoich oczach pewnością w tej dyskusji masz rację, mam nadzieję, że odniesiesz się do tego, co piszę i co pisałem o Michale Łasko. Bardzo chciałbym zmienić pogląd nt. atakującego mojej ulubionej reprezentacji, zatem - szczerze proszę - uświadom mnie w mojej głupocie ;)
Ale w klubie zawodników można kupić nowych (zresztą już np. przyszedł Conte), a reprezentacja jednak musi ciągnąć na tych samych. Więc Amerykanie w końcu stracą najlepszych i nie będzie tak kolorowo.

Jeżeli oceniać po F8 to Zaytsev, Savani i Łasko nie należą do dobrych zawodników, Kaziyski to średniak, Priddy się rozpada, że już nie wspomnę o reprezentacji Brazylii. ;) Myślę, że ja mam swoją opinię, Ty masz swoją i właśnie w przeszkodzie stoją nam statystyki. Bo w lidze włoskiej ma je bardzo dobre, to samo w Lidze Światowej, no ale jak mówisz, Ty spoglądasz głównie na najważniejsze spotkania. No cóż, nie wiem zobaczymy. W tej kwestii raczej nie wiele sobie możemy wyjaśnić aniżeli zaczekać do rozgrywek.

I co do ostatniego. Włosi to Twoja ulubiona reprezentacja? Przedstawia się to dosyć ciekawie, biorąc pod uwagę że jesteś z Polski.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Italiano »

Odniosę się potem, na razie delektujmy się bo spotkanie Rosjan z Brazylijczykami jak dotychczas to mecz, jakiego dawno nie widziałem.

Giba przy ostatniej setowej nie skończył piłki na pojedynczym bloku, ależ ta siatkówka jest przewrotna :)
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Mate »

1:1 :D . Zaczynają się wojenki pod siatką :D .
Moim zdaniem Bruno gra na zbyt krótkim dystansie ze środkowymi. Bodaj już były 3 lub 4 piłki, kiedy do Lucasa wyskakiwał środkowy i skrzydłowy.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

Italiano pisze:...Giba przy ostatniej setowej nie skończył piłki na pojedynczym bloku, ależ ta siatkówka jest przewrotna :)
No właśnie.
Zabawiłem się w korygowanie wyniku pierwszego seta w taki sposób, że uznawałem drużynom za zdobyte te punkty, które straciły po kardynalnych własnych błędach, jakich nie powinni popełniać nawet przedszkolacy.
Okazało się, że set powinien się zakończyć wynikiem 25:17 w momencie, w którym faktycznie na tablicy wyników widniało 21:21.
Wniosek stąd prosty. W pierwszym secie zdecydowanie częściej mylili się Brazylijczycy.
W drugim sytuacja trochę się wyrównała, ale za to Rosjanie podnieśli poziom gry, stąd końcowy efekt nie jest moim zdaniem przypadkowy.

Generalnie Brazylia denerwuje mnie lekką nonszalancją. jakby wcale nie reagowali i nie starali się poprawiać elementów w których robią najwięcej błędów.

dreamer

No i konsekwencje tej nonszalancji mamy na początku trzeciego seta: 7:2 dla Rosjan.

edit:
12 punkt Brazylii w 3 secie po ataku Murilo, to może być przełom nie tylko w 3 secie ale w całym meczu.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Italiano »

Rosjanie na własne życzenie dali się dojść. Oby, po pierwsze, wytrzymali presję, a po drugie, oby spotkanie wróciło do swojego poziomu z dwóch pierwszych setów.

Niesamowicie rozwinął się Butko technicznie. Obecnie to dobry rozgrywający o świetnym bloku i trudnej zagrywce, kiedyś ciężko było jeszcze nazwać go "dobrym rozgrywającym".
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

Lucas jako klasyczny skrzydłowy...
Co się k---- w tej Brazylii dzieje???

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Mate »

No i 2:1 dla Rosjan. Sborna dobrze przytrzymała Brazylijczyków blokiem. Teraz okaże się, która z tych drużyn jest silniejsza psychicznie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: febel »

Panowie kibicować Brazylijczykom bo jak nam Rosjanie finał wygrają to Dramer ogłosi nie tylko koniec polskiej ale i światowej siatkówki :D :D :D .
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

No i kolejny błąd sędziów przy asie serwisowym Muserskiego. W tak ważnym momencie to może szlag trafić.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

febel pisze:Panowie kibicować Brazylijczykom bo jak nam Rosjanie finał wygrają to Dramer ogłosi nie tylko koniec polskiej ale i światowej siatkówki :D :D :D .
Nic nie muszę ogłaszać, bo siatkówce latynoskiej śmierć z nudów na parkiecie nigdy nie zagrozi. Zaś siatkówka europejska już sama na siebie bicz ukręcła, bo przez specjalizację uczyniła z zawodników inwalidów siatkarskich, potrafiących zagrać tylko jeden element siatkarskiego rzemiosła. Pisałem już o tym, że tak zabija się poziom sportowy i widowiskowość siatkówki.

A propos specjalizacji w Europie. Wystarczy popatrzeć co potrafią latynoscy libero a co europejscy, albo co potrafią europejscy środkwi, i o ile więcej potrafią ich latynoscy odpowiednicy.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: kibic_siatki »

Wystarczy popatrzeć co potrafią latynoscy libero a co europejscy, albo co potrafią europejscy środkwi, i o ile więcej potrafią ich latynoscy odpowiednicy.
Na pewno rosyjski nie potrafi przyjmować flotów.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Italiano »

Dwa koszmarne błędy sędziów w drugim secie, inaczej to mogło wyglądać, gdyby sędziowie na korzyść Rosjan, słusznie, rozpatrzyli te sytuacje. A tak zagrywka Muserskiego w boisku, sędziowie aut, Michajłow ewidentnie atakuje siatka-blok, sędziowie siatka. Jezu...
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: KadrO »

Swoją drogą, przez to że spotkanie się przedłuża, Maximowi brakuje już tylko 2 punktów do Kurka... Niestety nagroda dla najlepiej punktującego może nie trafić w jego ręce.
malyjoe
Posty: 54
Rejestracja: 8 sty 2011, o 15:41

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: malyjoe »

dreamer pisze:A propos specjalizacji w Europie. Wystarczy popatrzeć co potrafią latynoscy libero a co europejscy, albo co potrafią europejscy środkwi, i o ile więcej potrafią ich latynoscy odpowiednicy.
Taki tylko mały wtręt... Portugalczycy i Hiszpanie to też latynosi... :D
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

Uważam, że na razie błędów nie ma zbyt dużo, zaś te najbardziej ewidentne dwa na niekorzyść Rosjan były i tak w secie wygranym przez nich.
Generalnie chyba nie można powiedzieć, że któraś drużyna wyraźnie na błędach korzysta.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

malyjoe pisze:
dreamer pisze:A propos specjalizacji w Europie. Wystarczy popatrzeć co potrafią latynoscy libero a co europejscy, albo co potrafią europejscy środkwi, i o ile więcej potrafią ich latynoscy odpowiednicy.
Taki tylko mały wtręt... Portugalczycy i Hiszpanie to też latynosi... :D
Dwa z geografii...
Latynosi (z dużej litery...) to potomkowie portugalskich i hiszpaskich kolonizatorów a nie Hiszpanie i Portugalczycy.

dreamer

edit:
Punkt na 2:2 w tie-breaku dla Rosjan, to moim zdaniem będzie najbardziej ważąca pomyłka sędziów w tym turnieju.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Italiano »

dreamer pisze:Punkt na 2:2 w tie-breaku dla Rosjan, to moim zdaniem będzie najbardziej ważąca pomyłka sędziów w tym turnieju.
Jeżeli Rosjanie wygrają to nie przynajmniej z racji tej pomyłki :D

Gdyby był Werbow, Rosja być może już wygrałaby to spotkanie, a już na pewno byłaby wyraźnie silniejszą drużyną.
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

Italiano pisze:...gdyby był Werbow, Rosja być może już wygrałaby to spotkanie, a już na pewno byłaby wyraźnie silniejszą drużyną.
Eeeee
ciebie nie posądzałem o to, że będziesz w sprawie wyniku gdybał.
A ten punkt podarowany Rosji już sędziowie Brazylii oddali przed chwilą po ataku Theo.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Arff »

ha! Wiedziałem że Visotto to bardziej Włoch niż Latynos... nie można mieć wątpliwości, że Latynosi nie wkładają tak rąk w siatkę po ataku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Mate »

3:2 dla Rosji, 2:0 w meczu Europa - Ameryka Południowa :D .
MVP - Mikhailov ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
jinx
Posty: 6285
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: jinx »

Graty dla Rosji, kibicowałem im od początku. Byli najlepszą druzyną
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Aliassy »

i tak o to, w świetnym stylu kończy się Liga Światowa 2011 !!
ostateczne rezultaty wg mnie, bardzo fajne, jak ja się cieszę, że Brazylia nie wygrała :D
Bardzo dobry mecz Rosjan, świetne wejście Butko !

1. Rosja
2. Brazylia
3. Polska
kto by się spodziewał ? :]
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: dreamer »

Krótki komentarz:
Niestety, zwycięstwo Rosji to zwycięstwo siłowej siatkówki nad pięknem i finezją.
MVP dla Michajłowa???
To tylko potwierdzenie tego pierwszego zdania.

Generalnie przyznaję, że fatalny turniej dla mnie.
Trudno, nieczęsto zdarzają się porażki Brazylii więc jakoś to przeżyję.
Cieszy mnie tylko, że najlepszy mecz turnieju zagrała Brazylia z Argentyną.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ostry99
Posty: 281
Rejestracja: 18 lip 2009, o 22:19
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: ostry99 »

dreamer pisze: Cieszy mnie tylko, że najlepszy mecz turnieju zagrała Brazylia z Argentyną.

dreamer
Zdecydowanie najlepszy mecz turnieju to Brazylia-Rosja. Myślę, że to nie tylko moja opinia.
Awatar użytkownika
Italiano
Posty: 389
Rejestracja: 23 paź 2010, o 11:08
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: Italiano »

dreamer pisze:Eeeee
ciebie nie posądzałem o to, że będziesz w sprawie wyniku gdybał.
Ot co chciałem zwrócić uwagę na istotę nieobecności Werbowa ;)
Najpiękniejsze miasto wszechświata - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0405163944

EDIT: No dobra, Trójmiasto, a w szczególności Sopot piękniejsze ;)
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Eight Ligi Światowej 2011

Post autor: kibic_siatki »

To zwycięstwo z przebiegu meczu się Rosjanom należało. Poziom gry poszczególnych zawodników był podobny za wyjątkiem pozycji atakującego: różnica między Michajłowem a Theo była taka jak wczoraj między Michajłowem a Jaroszem/Gruszką.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”