Liga Swiatowa 2012

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: madlark »

Ciekawe, Żaliński się załapał a Wierzbowski nie.
Czarnowskiego też nie ma.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: compact »

Anastasi powiedział, ze bedzie grał LŚ maksymalnie 14 graczy, takze prawie kazdy bedzie mial swojego asystenta. :)
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: yfysk »

Mnie też dziwi brak Wierzbowskiego. Za to Mika jest. Mnie cieszy konsekwencja wobec Plińskiego. Teraz na pewno się cieszy, że wziął wolne :)
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: nicram »

madlark pisze:Ciekawe, Żaliński się załapał a Wierzbowski nie.
Czarnowskiego też nie ma.
a Czarnowski czym zasłużył na powołanie ???
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: weary_skier »

Tym samym co Kosok. Kontuzją przez większą część sezonu.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: nicram »

Tylko że przed PŚ Anastasi w wywiadach żałował że nie może zabrać Kosoka i że będzie na niego stawiał w przyszłym sezonie ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
KibicLublin
Posty: 3
Rejestracja: 5 mar 2012, o 15:37
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: KibicLublin »

kiedy będą bilety w sprzedaży?
kris01
Posty: 1
Rejestracja: 3 kwie 2012, o 09:57
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: kris01 »

Na stronie PZPS pisze że w kwietniu...Ale kiedy dokładnie nie wiadomo :/ Macie jakieś przecieki kiedy można się spodziewać biletów ?
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Bilety LŚ

Post autor: luck191 »

Do sprzedaży weszły bilety na LŚ 2012
Ceny biletów:

1.06.2012 start 17:30
Brazylia - Finlandia, Polska - Kanada

- 135zł, 105zł, 85zł, 75zł, 55zł


2.06.2012 start 17:30
Kanada - Brazylia, Polska - Finlandia

- 150zł, 120zł, 100zł, 90zł, 70zł


3.06.2012 start 17:30
Finlandia - Kanada, Polska - Brazylia

- 150zł, 120zł, 100zł, 90zł, 70zł

Bilety do kupienia na ticketpro.pl
Dodatkowo można od dziś kupić bilety na mecz towarzyski Polska-Australia
Ceny biletów:

- 90zł, 70zł, 60zł, 50zł, 40zł
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: OlaMleko »

Naprawdę, całkowicie ich po-je-samiwiecieco z tymi cenami,widzę,że jest jeszcze drożej niż parę lat temu, w 2008 roku kupiłam bilety do Spodka w 2 rzędzie za 120 zł za jeden mecz, a teraz tylko gorzej. To jest jakaś masakra,a i tak wiadomo,że trybuny będą zapełnione. Ja po prostu nie pojadę chyba dla zasady i jakiegoś poszanowania zdrowego rozsądku...W Bułgarii, w przeliczeniu na nasze pieniądze, bilety kosztują około 12 (dwunastu!!) złotych. Tak,wiem,że Bułgaria to biedny kraj,ale my też Szwajcarią nie jesteśmy. Dajcie spokój, najpierw narzekamy, że CEV tak z nas zdziera, potem sami ustalamy takie ceny na bilety, jakby w cenie miał być jeszcze obiad i nie wiadomo co.

Naprawdę, oburza mnie to.

PS. 90 zł za mecz towarzyski!! Z Australią! Rozbój w biały dzień.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Arff »

Biorąc pod uwagę czysto rynkowe mechanizmy, to nie ma się co dziwić, że bilety wszędzie indziej na świecie są o wiele tańsze, a często nawet wstęp jest darmowy :) Cena każdego produktu jest dosyć ściśle związana z jego podażą i popytem... W przypadku biletów na LŚ, popyt znaacznie przekracza ich podaż, stąd też takie ceny biletów... Cóż... uroki życia w gospodarce wolnorynkowej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: OlaMleko »

Arff pisze:Biorąc pod uwagę czysto rynkowe mechanizmy, to nie ma się co dziwić, że bilety wszędzie indziej na świecie są o wiele tańsze, a często nawet wstęp jest darmowy :) Cena każdego produktu jest dosyć ściśle związana z jego podażą i popytem... W przypadku biletów na LŚ, popyt znaacznie przekracza ich podaż, stąd też takie ceny biletów... Cóż... uroki życia w gospodarce wolnorynkowej...
Ja to wszystko WIEM, ale to nie zmienia faktu, że jestem tym zdegustowana ;p
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: yanczylik »

słuchajcie napisałem do Polsatu czy mecze polaków w lidze światowej będą transmitowane w otwartym Polsacie i dostelem taka
odpowiedz Na pewno nie w początkowej fazie czyli to znaczy ze tylko w przypadku awansu polaków do turnieju finałowego mamy szanse na zobaczenie polaków w otwartym kanale czy je zile zrozumiałem ? pozdro z Białorusi
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: madlark »

yanczylik pisze:słuchajcie napisałem do Polsatu czy mecze polaków w lidze światowej będą transmitowane w otwartym Polsacie i dostelem taka
odpowiedz Na pewno nie w początkowej fazie czyli to znaczy ze tylko w przypadku awansu polaków do turnieju finałowego mamy szanse na zobaczenie polaków w otwartym kanale czy je zile zrozumiałem ? pozdro z Białorusi
moim zdaniem to nic nie znaczy, oni tak daleko nie planują
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: luck191 »

yanczylik pisze:słuchajcie napisałem do Polsatu czy mecze polaków w lidze światowej będą transmitowane w otwartym Polsacie i dostelem taka
odpowiedz Na pewno nie w początkowej fazie czyli to znaczy ze tylko w przypadku awansu polaków do turnieju finałowego mamy szanse na zobaczenie polaków w otwartym kanale czy je zile zrozumiałem ? pozdro z Białorusi
od pewnego czasu dostępny jest kanał Polsat Sport News,który jest dostępny na 2 multipleksie,na pewno na tym kanale pokażą mecze Polaków,a sporo osób ma dostep do PSN
palestyna191
Posty: 20
Rejestracja: 3 lut 2010, o 08:49
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: palestyna191 »

OlaMleko pisze:Naprawdę, całkowicie ich po-je-samiwiecieco z tymi cenami,widzę,że jest jeszcze drożej niż parę lat temu, w 2008 roku kupiłam bilety do Spodka w 2 rzędzie za 120 zł za jeden mecz, a teraz tylko gorzej. To jest jakaś masakra,a i tak wiadomo,że trybuny będą zapełnione. Ja po prostu nie pojadę chyba dla zasady i jakiegoś poszanowania zdrowego rozsądku...W Bułgarii, w przeliczeniu na nasze pieniądze, bilety kosztują około 12 (dwunastu!!) złotych. Tak,wiem,że Bułgaria to biedny kraj,ale my też Szwajcarią nie jesteśmy. Dajcie spokój, najpierw narzekamy, że CEV tak z nas zdziera, potem sami ustalamy takie ceny na bilety, jakby w cenie miał być jeszcze obiad i nie wiadomo co.

Naprawdę, oburza mnie to.

PS. 90 zł za mecz towarzyski!! Z Australią! Rozbój w biały dzień.
a są już bilety na final six w sofii? jak tak to proszę o informacje gdzie można zakupić ;)
ewcia0133
Posty: 99
Rejestracja: 15 cze 2011, o 09:53
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: ewcia0133 »

luck191 pisze:
yanczylik pisze:słuchajcie napisałem do Polsatu czy mecze polaków w lidze światowej będą transmitowane w otwartym Polsacie i dostelem taka
odpowiedz Na pewno nie w początkowej fazie czyli to znaczy ze tylko w przypadku awansu polaków do turnieju finałowego mamy szanse na zobaczenie polaków w otwartym kanale czy je zile zrozumiałem ? pozdro z Białorusi
od pewnego czasu dostępny jest kanał Polsat Sport News,który jest dostępny na 2 multipleksie,na pewno na tym kanale pokażą mecze Polaków,a sporo osób ma dostep do PSN
ja po akcji z PO o braz juz niczego nie jestem pewna.. bo moga akurat puscic np pilke nozna, ktora leci na polsacie, PS, PSE i PShd :/
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: majonez »

Rok temu o ile dobrze pamiętam transmitowali mecze z fazy grupowej. Nie wiem czy wszystkie ale na pewno coś transmitowali.
Z tymi transmisjami to w ogóle porażka jest. MŚ 2010- brak transmisji na otwartym Polsacie z meczów z Bułgarią i Brazylią, brak transmisji z PŚ, brak W OGÓLE transmisji z meczu o brąz. No cóż...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: madlark »

majonez pisze:Rok temu o ile dobrze pamiętam transmitowali mecze z fazy grupowej. Nie wiem czy wszystkie ale na pewno coś transmitowali.
Z tego co ja pamiętam to było coś na tv4.
W otwartym nie było i była krytyka Kmity
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... acie-sport
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: yanczylik »

Ja nie rozumiem Polsatu, w zeszłym roku mówili, że nie ma sukcesów i nie gra Wlazły - ok, ale brąz Ligi Światowej i Mistrzostw Europy i srebro Pucharu Świata wg mnie to duże sukcesy. Skład jest bardzo dobry i Anastasi mówił, że nie odpuszcza LŚ - ok, rozumiem że 1 turnieju nie pokażą, bo 19 jest finał LM, ale pozostałe powinni pokazać w otwartym Polsacie lub tv4, tym bardziej że skończą się te ich tylko tańce i muzyki. Ja rozumiem, że Polsat to nie organizacja charytatywna i nic nie musi, i że chce zarobić, ale wszystkich pieniędzy nie da się zarobić, trzeba coś dla ludzi robić, i powinni pamiętać że Polacy mieszkają nie tylko w Polsce i nie wszyscy maja dostęp do Polsatu sport, a gdy chcą to nie mogą, bo dekodera bez polskiego obywatelstwa nikt nie sprzeda. Internet owszem mam, ale prędkość jest 1 mbit na sekundę wiec czasem można obejrzeć mecz bez zacinania a czasem tak zacina ze szkoda gadać, wiec walczcie z Polsatem, bo w Polsce jest o wiele łatwej walczyć o coś niż na Białorusi. Jest o co walczyć z Polsatem bo Polska w tym roku wygra Ligę Światową, ja wam to mówię. Pozdro z Białorusi :D
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, o 13:14 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 17. Regulaminu Forum - masakra
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dodonek »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, o 13:14 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum - raportuj, zamiast spamu dokładać
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: yanczylik »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, o 13:15 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: luck191 »

palestyna191 pisze:
OlaMleko pisze:Naprawdę, całkowicie ich po-je-samiwiecieco z tymi cenami,widzę,że jest jeszcze drożej niż parę lat temu, w 2008 roku kupiłam bilety do Spodka w 2 rzędzie za 120 zł za jeden mecz, a teraz tylko gorzej. To jest jakaś masakra,a i tak wiadomo,że trybuny będą zapełnione. Ja po prostu nie pojadę chyba dla zasady i jakiegoś poszanowania zdrowego rozsądku...W Bułgarii, w przeliczeniu na nasze pieniądze, bilety kosztują około 12 (dwunastu!!) złotych. Tak,wiem,że Bułgaria to biedny kraj,ale my też Szwajcarią nie jesteśmy. Dajcie spokój, najpierw narzekamy, że CEV tak z nas zdziera, potem sami ustalamy takie ceny na bilety, jakby w cenie miał być jeszcze obiad i nie wiadomo co.

Naprawdę, oburza mnie to.

PS. 90 zł za mecz towarzyski!! Z Australią! Rozbój w biały dzień.
a są już bilety na final six w sofii? jak tak to proszę o informacje gdzie można zakupić ;)
bilety na turniej eliminacyjny do IO w Sofii są,a na LŚ nie ma jeszcze
Awatar użytkownika
rodzyn3k
Posty: 60
Rejestracja: 5 gru 2009, o 11:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: rodzyn3k »

Rozgrywający
Bruno (Cimed/SKY),
Marlon (RJX),
Ricardinho (Vôlei Futuro),
William Arjona (Sada Cruzeiro)
Raphael (Trentino Diatec);

LŚ 2012: Ostateczna lista 25 nazwisk podana przez Bernardo Rezende
"Statystyka jest jak latarnia w dzień. Niczego nie rozjaśnia, niczego nie oświetla ale… zawsze się można o nią oprzeć…"
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Guilder »

Raphael, nie będąc w sumie tragicznym sypaczem, wypada w tym towarzystwie nad wyraz blado. ;-)
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: krzysiu »

Oto pełna lista zawodników:


Rozgrywający: Ricardo, Bruno

Atakujący: Wallace de Souza, Leandro Vissotto, Theo, Renan

Środkowi: Éder, Sidão, Rodrigão, Lucão

Przyjmujący: Giba, Murilo, João Paulo Bravo, Dante, Lucarelli, Maurício Borges

Libero: Sergio, Mário Junior

To jest 18-stka , która ma grać w LŚ
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: dreamer »

krzysiu pisze:...To jest 18-stka , która ma grać w LŚ
Dokładniej mówiąc, to jest lista 18 którzy przewidziani są na dwa pierwsze turnieje - w Toronto i w Katowicach. Na turnieje w Sao Bernardo i w Finlandi mają nastąpić zmiany.
Dla mnie ta 18 jest złożona ciekawie, ale moim zdaniem niezbyt optymalnie. Plus dla Bernardinho za wprowadzenie Renana Buiatti, Lucarelliego i uznanie (nie spodziewałem się tego) za danie szansy Ricardinho.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: ciorny17 »

Też się cieszę, że wreszcie Rezende dał szansę tej młodej niezwykle utalentowanej dwójce zawodników. Możliwość zobaczenia szczególnie Renana będzie dla mnie przyjemnością, bo nie co dzień można spotkać kolosa 216 na ataku na dodatek leworęcznego
Kłamca.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Murilo0 »

ciorny17 pisze:Też się cieszę, że wreszcie Rezende dał szansę tej młodej niezwykle utalentowanej dwójce zawodników. Możliwość zobaczenia szczególnie Renana będzie dla mnie przyjemnością, bo nie co dzień można spotkać kolosa 216 na ataku na dodatek leworęcznego
Na stronie FIVB Renan ma "tylko" 212 cm
All work and no play makes Jack a dull boy...
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Liga Swiatowa 2012

Post autor: Erchembod »

dreamer pisze: Dokładniej mówiąc, to jest lista 18 którzy przewidziani są na dwa pierwsze turnieje - w Toronto i w Katowicach. Na turnieje w Sao Bernardo i w Finlandi mają nastąpić zmiany.
Dla mnie ta 18 jest złożona ciekawie, ale moim zdaniem niezbyt optymalnie. Plus dla Bernardinho za wprowadzenie Renana Buiatti, Lucarelliego i uznanie (nie spodziewałem się tego) za danie szansy Ricardinho.
Hm - uwazam ze nieco lepszy i ciekawszy bylby np. sklad z atakujacym Wallace Martinsem (zamiast Theo) i przyjmujacym J. P. Tavaresem (zamiast J. P. Bravo). Nie mowiac o obecnosci Williama Arjony - chyba najbardziej w tym wszystkim stratnego siatkarza Brazylii...:(
Wallace Martins, swietny atakujacy, ma jednak, o ile mi wiadomo, jakas kontuzje, ktora wyeliminowala go z tegorocznego turnieju.
Co do Ricardo - ja sie spodziewalem jego powolania. Nie zmienie ani na jote negatywnej oceny zachowania tego siatkarza w tamtej calej idiotycznej historii sprzed 5 lat - ale uwazam, ze gosc zasluguje na powolanie, ze wzgledu na umiejetnosci i doswiadczenie. I Rezende o tym wie. Swoja jednak droga, to ze Rezende powolal Ricardo, bardzo dobrze swiadczy o tym trenerze. I tyle.


Murilo0 pisze:Na stronie FIVB Renan ma "tylko" 212 cm
Nie po raz pierwszy strona FIVB deprecjonuje Renana ;) Bo to jednak niedoszacowanie - wzrost tego zawodnika nalezy lokowac wlasnie w okolicach 216/217 cm.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”