Liga Światowa 2008

Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: LŚ 2008

Post autor: Chal »

Dennis Guilder pisze:
Chal pisze:(...) niestety nawet najlepszemu polskiemu środkowemu w najwyższej formie brakuje do tego duetu...
Plińskiemu bądź Kadziewiczowi w najwyższej formie brakuje do Bjelicy i Podrascanina? Kurde, Chal, Ty na prawdę ich nie lubisz :)
Takie jest moje zdanie, możesz się z nim nie zgadzać. Ba, powiem nawet, że wg mnie porównywanie Plińskiego do nich jest w ogóle nie na miejscu.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: LŚ 2008

Post autor: Arff »

Dokładnie.. jakby zrobić statystykę blokowania piłek wysokich i tych z pierwszego tempa to obstawiam że różnica byłaby spora... nasi głównie blokują właśnie kontrataki... osobiście nie pamiętam żeby którykolwiek z naszych środkowych zablokował dobrze rozegraną piłkę do skrzydła, no może poza Możdżonkiem który czasem idzie w ciemno...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: finały na dvd

Post autor: Arekprees »

raczej nie o to tu pytam czytajmy to ulatwi zycie
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: LŚ 2008

Post autor: Nagor »

Na LŚ Pliński wyjątkowo bez formy, a Kadziu znów urwał sobie kilka treningów. Jak na ironię, to właśnie mecze, gdzie graliśmy dużo środkiem były dla nas wygrane. Nawet jak Wlazły 31 pkt zdobędzie, to nie wygramy ze środkiem co łącznie uciułał około 10 pkt z czego 8 atak, a tylko 2 blokiem piłek sytuacyjnych... Możdżonek jako "blokers" się wybija na tle szóstkowiczów, być może się spinał jak nigdy, albo szedł w ciemno jak ktoś powiedział. Osobiście nie mam nic przeciwko chodzeniu w ciemno jeśli tak to skutkuje.

Na IO chyba główną bronią jednak będzie Wlazły - Winiarski lub Świderski...
...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: LŚ 2008

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze: 1. Hehe jeśli chciałeś mnie rozśmieszyć to Ci się udało :] Wlazły nie jest dużo lepszy od tych dwóch siatkarzy, tylko trochę. Poza tym Wlazłego dało by się jakoś zastąpić owymi graczami, z małą stratą, a za Gumę mógłby wejść jedynie Woicki, a to wiadomo, jak ktoś napisał Kadziu wiatrak by robił. Tzn ja wiem, że Bełchatowianie w ogóle by chcieli Dobrowolskiego, ale mówimy tu o realnych propozycjach.

2. Zresztą następny treneiro niedługo się zjawi, więc myślę, że przywróci jakiegoś rezerwowego atakującego do kadry.
1.Jak miałbym wybierać pomiędzy parą Dobrowolski Wlazły a Zagumny Szymański to bez wachania biorę tą pierwszą. Różnica pomiędzy Wlazłym a Szymańskim jest większa jak pomiędzy Zagumnym i Woickim

2. Też mam taką nadzieje.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: finały na dvd

Post autor: Nagor »

chciałem pomóc, a w takim razie: nie , nie mam a żałuję
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: LŚ 2008

Post autor: Guilder »

Kevinpsb naucz się edytować posty, bo to się źle czyta :/
kevinpsb pisze:(...)
1.Jak miałbym wybierać pomiędzy parą Dobrowolski Wlazły a Zagumny Szymański to bez wachania biorę tą pierwszą. Różnica pomiędzy Wlazłym a Szymańskim jest większa jak pomiędzy Zagumnym i Woickim
(...)
Ale jest różnica między Woickim a Dobrowolskim. W pierwszej parze mamy zamęczonego na śmierć Wlazłego, w drugiej bardziej rozłożony atak. Chociaż zgodzę się, że Wlazły odstawia Szymańskiego.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”