Final Six 2012

majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: majonez »

Cóż, źle to wygląda. Nie kończymy pierwszych akcji, błąd za błędem. Co się dzieje z Ignaczakiem?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: compact »

majonez pisze:Cóż, źle to wygląda. Nie kończymy pierwszych akcji, błąd za błędem. Co się dzieje z Ignaczakiem?
Igła to zagrał jeden dobry mecz w tej LŚ - z Finami w Brazylii. Ja nie miałem wielkich oczekiwań w stosunku do niego, solidnosc by wystarczyla...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

No cóż, mamy pełne prawo do słabszego dnia i to na pewno nie koniec świata. Przydałoby się jednak wygrac jeszcze jednego seta,żeby chociaż ten punkt Brazylii urwać...

PS najbardziej ze wszystkiego martwi mnie brak formy Kurka,no ale do Igrzysk mamy jeszcze chwilę
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six 2012

Post autor: grzegorzg »

Piwo dla Rezende
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Six 2012

Post autor: dreamer »

Mam nadzieję, że po tym meczu Rezende oficjalnie ogłosi, że Ricardinho nie jedzie do Londynu. Po co ten człowiek ryzykował cały swój wizerunek rozgrywającego, wracając do kadry.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

AJJJJ, bolą te dwa błędy Kubiaka w końcówce, bolą. Ale zniwelowaliśmy ogromną stratę punktową,to mi daje nadzieje na kolejną partię.

co do Ricardo - tutaj to tylko Marlona szkoda, bo na pewno poczuł się wykopany dla kogoś,kto nic do reprezentacji nie wnosi... Ale w tej chwili to nie jest nasz problem :D
Ostatnio zmieniony 5 lip 2012, o 17:15 przez OlaMleko, łącznie zmieniany 1 raz.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Six 2012

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Co ten Kubiak zrobił o.O
:))
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: compact »

Wiedziałem, ze te zabawy Kubiaka w efektowne wystawy sie tak kiedys skoncza. Dopoki wychodzilo to byl swietnie wyszkolony technicznie, teraz jest po prostu nieodpowiedzialnym idiota.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: majonez »

Mieliśmy piłkę w górze na wyrównanie a tu taki błąd :x
Przynajmniej się starali i tak dużo punktów odrobili w wydawałoby się straconym już secie. Miejmy nadzieję że nasi przedłużą trochę ten mecz i doprowadzą do tie-breaka.
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Final Six 2012

Post autor: AsurBaniPal »

Znowu się zapytam co Kosok robi w kadrze czy nie ma od niego lepszych środkowych?!
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Final Six 2012

Post autor: Urban »

Kubiak oddał seta Kanarkom. Zrezygnował z zagrywki strzelając najprostszego balona w błąd, a potem ta wystawa ;/ teraz musi to odrobić swoją grą w dalszej części!
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: kevinpsb »

Kubiak... brak słów...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: kibic_siatki »

Szkoda tego 3 seta- goniliśmy Brazylijczyków w ekspresowym tempie i taka wystawa Kubiaka na koniec. Przypuszczam, że gdyby ten punkt był dla nas to i cały set też.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: compact »

AsurBaniPal pisze:Znowu się zapytam co Kosok robi w kadrze czy nie ma od niego lepszych środkowych?!
Mamy, najlepszy (lub co najmniej drugi) srodkowy ligi siedzi sobie w Pucku. Ale po co Pliński na 3ciego, mamy mlodych zdolnych, starcy niepotrzebni.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Final Six 2012

Post autor: tomasol »

Super zagrania Kubiaka w końcówce trzeciego seta, nie ma co...

Gramy tak, jak wczoraj grała Brazylia, na nasze szczęście Brazylia nie gra dzisiaj tak jak Kubańczycy wczoraj, bo było by już po meczu. Jedna rzecz rzuciła mi się w oczy, za dużo trochę emocji po naszej stronie. Więcej chłodnej głowy i nie denerwować się błędami, tylko zaakceptować je i grać dalej.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Final Six 2012

Post autor: figol »

AsurBaniPal pisze:Znowu się zapytam co Kosok robi w kadrze czy nie ma od niego lepszych środkowych?!
Są ale AA się na jednego obraził i ten zamiast dziś grać i jechać do Londynu siedzie w domu, bądź gra w plażówkę, jaka to jest wielka strata widzimy dobitnie właśnie teraz a zobaczymy najpewniej jeszcze nie jeden raz.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Six 2012

Post autor: dreamer »

Urban pisze:Kubiak oddał seta Kanarkom...
Nie Kubiak oddał seta Kanarkom, ale Bernardinho zrobił naszym nadzieję na wygraną, robiąc podwójną zmianę Ricardinho, Wallace za Vissotto, Bruninho.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Chal »

Pliński Plińskim, ale przede wszystkim lepsi środkowi są też wśród tych zgłoszonych do LŚ.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: majonez »

To się Bruno zdenerwował :D Podoba mi się, że nie dajemy wciągnąć się w dyskusję z zawodnikami Brazylii, Kurek odciąga resztę a tylko Możdżonek podchodzi- i tak ma być!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Six 2012

Post autor: dreamer »

Ależ błąd sędziego na korzyść naszych przy 8 pkt dla Polski w 4. secie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5926
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Six 2012

Post autor: weary_skier »

Chal pisze:Pliński Plińskim, ale przede wszystkim lepsi środkowi są też wśród tych zgłoszonych do LŚ.
Z obecnych w kadrze, tylko Wiśniewski robi wyraźną różnicę. Wrona i Kłos to ten sam poziom.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: majonez »

dreamer pisze:Ależ błąd sędziego na korzyść naszych przy 8 pkt dla Polski w 4. secie.

dreamer
A ile to było błędów na korzyść Brazylijczyków?
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Six 2012

Post autor: dreamer »

majonez pisze:...A ile to było błędów na korzyść Brazylijczyków?
W tym meczu - tego kalibru błąd - jeden, czyli remis.
No chyba, że masz na myśli błędy na korzyść Brazylii w tym sezonie, albo w historii siatkówki. Tego nie wiem.

dreaner
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Final Six 2012

Post autor: Urban »

Bruno Rezende do Kubiaka: "ty [cenzura]" ("filho da puta"). Brazylijczycy na sporo sobie pozwalają...
cytat może z mało wiarygodnego źródła (Babol.pl), ale jeśli to prawda to Bruno no comment ;)
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: daria-p-20 »

Brazylijczycy tylko pozornie wyglądają na sympatycznych chłopców, tak naprawdę to wygląda zupełnie inaczej, dlatego tak ważne jest by kolejny raz z nimi wygrać.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

No i świetnie :) Teraz nawet w razie porażki, wydaje mi się,że jutro wystarczylby tylko punkt z Kubą. Ale nie liczę, nie liczę, trzeba walczyć o zwycięstwo!

Zastanawia mnie jedna rzecz - mamy dużą przewage i piłkę setową, a Bartman posyła balonika, zamiast dowalić ile Bozia dała. Zastanawiam się,czy to był jego wybór,czy polecenie trenera. Bez ironii, może to miało czemuś służyć,ale zdziwiło mnie to zagranie.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Six 2012

Post autor: dreamer »

Urban pisze:
Bruno Rezende do Kubiaka: "ty [cenzura]" ("filho da puta"). Brazylijczycy na sporo sobie pozwalają...
cytat może z mało wiarygodnego źródła (Babol.pl), ale jeśli to prawda to Bruno no comment ;)
a co będzie, jeżeli to nie jest prawda?
..."Babol.pl" no coment" czy "Urban no coment"? ;)

dreamer
Ostatnio zmieniony 5 lip 2012, o 17:45 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Final Six 2012

Post autor: figol »

Nie wiem nie znam się ale po co jest ta podwójna zmiana u Kanarków ?? Przecież ona przynosi im tylko same straty za każdym razem gdy jest wprowadzona,no ale to już nie nasz problem.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Six 2012

Post autor: Pele »

dreamer pisze:Mam nadzieję, że po tym meczu Rezende oficjalnie ogłosi, że Ricardinho nie jedzie do Londynu. Po co ten człowiek ryzykował cały swój wizerunek rozgrywającego, wracając do kadry.

dreamer
Jak się okazało że wraca do kadry to się ucieszyłem ale.... niestety masz, to nie była dobr adecyzja.
Co do błędu Kubiaka - zdarza się !! FAkt boli że w takim momencie ale zdarza się. Jakby to było na 1:0 dla Brazylii w secie to nikt by słowa nie powiedzia (no prawie nikt, poza madlarkiem i kevinpsb) :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Final Six 2012

Post autor: Urban »

dreamer pisze:
Urban pisze:
Bruno Rezende do Kubiaka: "ty [cenzura]" ("filho da puta"). Brazylijczycy na sporo sobie pozwalają...
cytat może z mało wiarygodnego źródła (Babol.pl), ale jeśli to prawda to Bruno no comment ;)
a co będzie, jeżeli to nie jest prawda?
..."Babol.pl" no coment" czy "Urban no coment"? ;)

dreamer
wiesz co, w sumie mnie nie dziwi, że takie rzeczy latają. nie od dziś iskrzy pod siatką.

W całej sytuacji bardziej zabolał mnie brak jaj Możdżonka, który kiwał głową ze skruchą jak mu Giba coś "pluł" w twarz..
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”