Liga Światowa 2013

Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Odp: Liga Światowa 2013

Post autor: Basil »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, o 00:21 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
[edit]
Edyta

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Edyta »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, o 00:22 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Awatar użytkownika
ryzka1990
Posty: 313
Rejestracja: 3 wrz 2010, o 10:40
Płeć: M
Lokalizacja: Siekierczyn

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: ryzka1990 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, o 00:22 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
ryzka1990
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: OlaMleko »

Szkoda mi tych Kubańczyków, strasznie. A najbardziej samego trenera Blackwooda. Może napiszemy list do Raula, że silna reprezentacja podbuduje wizerunek komunistycznej Kuby i żeby zrobił wszystko, by ją utrzymać... To tak pół żartem, pół serio, ale to naprawdę przykre, patrzeć jak polityka rujnuje piękny sport i wielki potencjał.
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: ArsMoriendi »

No szkoda szkoda.. Napisałem o tym pół żartem - pół serio post, ale niestety szanowna adminstracja raczyła go skasować (zastanawiam się czy ten wpis przetrwa).
Prawda jest taka , że Kubańczycy mogliby grać mecze takie jak Chińczycy w tenisie stołowym tzn Chiny kontra reszta świata. Byłoby tak samo Kuba vs reszta świata ;)
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

Normalnie w tej chwili byłyby 3 mocarstwa siatkarskie na czele:Kuba,Brazylia i Rosja,reszta czasami by wpadała na podium
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: hugo »

@OlaMleko

Na prawdę nie rozumiem postępowania władz kubańskich i jednocześnie nie rozumiem, że FIVB akceptuje zawieszanie kubańskich zawodników. Co by było gdyby FIVB ignorowała zawieszenia, które są podyktowane tylko i wyłącznie względami politycznym? Kuba się obrazi, zabierze zabawki i powie: "nie bawimy się z wami" ?
\
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: ArsMoriendi »

OlaMleko kiedy lecimy do Hawany na spotkanie z Castro?
Co do tych potęg siatkarskich.. Bardzo ciekawi mnie gra Rosji, ale tego podstawowego składu. Co do Brazylii to jak na razie pokazują zdecydowanie wyższy poziom od pozostałych zespółów z grupy. Ciekawi mnie ich mecz z Bułgarami
eseson
Posty: 47
Rejestracja: 10 maja 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: eseson »

wiecie może na jakich stronach można zobaczyć 12 które są powołane na mecze? chodzi mi konkretnie o kadrę reprezentacji Włoch na mecz z Rosjanami
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Mateusz1993 »

eseson pisze:wiecie może na jakich stronach można zobaczyć 12 które są powołane na mecze? chodzi mi konkretnie o kadrę reprezentacji Włoch na mecz z Rosjanami
Bardzo dobre pytanie sam bym chciał znać większość 12 przed meczami. Jeśli chodzi o Włochów to zwykle (w tym roku koło środy/najpóźniej czwartku widziałem info o 12, na volleyball.it). Od siebie dodam, iż zapewne dużym zmianom ona nie ulegnie, nie wiem jak tam ma się Kovar, ale w 12 Gianiego się nie znalazał czyli powinien być liczony do gry w LŚ u Berutto. Z początku miał się coś doleczać, nie wiem jak jest teraz, jeśli w pełni zdrowie to przydałby się w składzie.
eseson
Posty: 47
Rejestracja: 10 maja 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: eseson »

Mateusz1993 pisze:
eseson pisze:wiecie może na jakich stronach można zobaczyć 12 które są powołane na mecze? chodzi mi konkretnie o kadrę reprezentacji Włoch na mecz z Rosjanami
Bardzo dobre pytanie sam bym chciał znać większość 12 przed meczami. Jeśli chodzi o Włochów to zwykle (w tym roku koło środy/najpóźniej czwartku widziałem info o 12, na volleyball.it). Od siebie dodam, iż zapewne dużym zmianom ona nie ulegnie, nie wiem jak tam ma się Kovar, ale w 12 Gianiego się nie znalazał czyli powinien być liczony do gry w LŚ u Berutto. Z początku miał się coś doleczać, nie wiem jak jest teraz, jeśli w pełni zdrowie to przydałby się w składzie.
Dzięki bardzo! Pytałem dlatego ponieważ bukmacherzy na zwycięstwo Włoch ustalili kurs 3,5 dlatego myślałem ,że Włosi jadą rezerwą , a w mojej opinii mnie tym składem którym grali z Kubańczykami powinni sobie poradzić z Rosjanami chyba ,że Ci będą grali inna kadra niż tą którą grali z Serbami ?
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Tak myślałem, że o bukmacherkę może chodzić. ;) Bo LŚ jest pod tym względem perfidna, jednego weekendu może być zupełnie inny skład zespołu, a ty o tym nie wiesz. Co do Rosjan sam zadawałem pytanie, kto jeszcze dołączy a kto nie?
BO mieliśmy info o niegrających w LŚ: m.in. Max, Butko, Obmochaev (nie pamiętam czy w 22 w ogóle jest). Nie wiem co z Rodichevem, a w mojej opinii mógłby Rosjan (podczas gdy nie ma w 22 Birjukowa) godnie wzmocnić. Zapewne na Włochów dołączą (na powrót) Ilinykh (Iljinych), Dima. Nie wiem jak z Khteyem (dołączy czy też nie, bo studentem to on chyba nie jest)?
Więc jak widać u Rosjan jest kilka niewiadomych.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: compact »

Rodiczew na pewno nie zagra w tym roku w kadrze, bo przejdzie (przeszedł?) poważną operację bodajże kolana.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Dzięki, właśnie ktoś pisał chyba nawet to byłeś ty. Ale nie miałem pewności. Stąd takie mam pytanie co on robi w 22 kadrze :o Przecież na to miejsce mógłby być jakiś zdrowy przyjmujący. Ale nie wnikajmy.
Loszek
Posty: 587
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Loszek »

Jaka atmosfera w Iranie :o :)
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: hugo »

Ach te gorące irańskie dziewczyny na trybunach...
\
Streeter
Posty: 7261
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Streeter »

Włosi dosyć pewnie wygrywają z Rosją 3:1, mecz się powinien zakończyć dawno temu gdyby nie ogrom błędów popełniany przez zawodników Mauro Berutto. Jednak udało się wygrać za 3 punkty, czego nie przewidywali bukmacherzy (kurs na Włochów w moim wynosił 3.00). W kolejnym meczu scenariusz będzie pewnie podobny, bądź jeszcze bardziej drastyczny dla Rosjan - jeżeli Włosi ograniczą ilość błędów. Rosja tym składem jest jednak słabsza od Włochów.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

No kurde 5 set trwa w Iranie a Polsat jakieś reklamy puszcza,a atmosfera jest tam świetna
Streeter
Posty: 7261
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Streeter »

luck191 pisze:No kurde 5 set trwa w Iranie a Polsat jakieś reklamy puszcza,a atmosfera jest tam świetna
U mnie nawet reklam nie ma, tylko przerwa z powodu "złych warunków atmosferycznych". Rzeczywiście, 35 stopni i prawie bezchmurne niebo to fatalne warunki do transmisji.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: hugo »

Równie dobrze to transmisje mogły zakłócać AWACSy w Zatoce Perskiej :]
\
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: weary_skier »

Loszek pisze:Jaka atmosfera w Iranie :o :)
Nie oglądałem meczu. Wypowiadaczie się ironicznie czy z szacunkiem?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Murilo0 »

weary_skier pisze:Wypowiadaczie się ironicznie czy z szacunkiem?
Zdecydowanie z szacunkiem. Cała publiczność murem za swoimi, dużo flag, dość głośny doping.
All work and no play makes Jack a dull boy...
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: ArsMoriendi »

Ja oglądałem Rosja - Włochy i w przerwach przełączałem na mecz Iranu z Serbią. Pełna hala i ciągły doping robią ogromne wrażenie! I odliczanie przy każdej piłce w górze...
Co do meczu Rosji z Włochami, to faktycznie kadra B Sbornej nie daje już rady na mocniejszych rywali. Włosi powinni wygrać dużo spokojniej, gdyby nie tyle błędów. W Rosji zdecydowanie z dobrej strony pokazuje się Pawłow i oczywiście Wierbow. Mam nadzieję, że wskoczy do pierwszego składu.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: madlark »

weary_skier pisze:
Loszek pisze:Jaka atmosfera w Iranie :o :)
Nie oglądałem meczu. Wypowiadaczie się ironicznie czy z szacunkiem?
O 23.15 w PSN będzie powtórka
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Mateusz1993 »

Wczoraj zaskoczyli pozytywnie Irańczycy, którzy zdobyli pierwszy punkt w meczu z Serbami.
Co do meczu Rosja-Włochy, to niespodzianki nie było i jeśli Włosi zagrają na swoim poziomie (bez jakiś większych fajerwerków) to powinni zainkasować 3 punkty. Bo na te chwilę, obok Brazylijczyków są głównymi faworytami LŚ.
O wiele gorzej radzą sobie (stawiani w roli faworytów przed startem) Polacy, ale temu to trzeba się przyjżeć głębiej i napisać więcej niż jedno zdanie. :|
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: lucass90 »

A Rosjanie to mają w ogóle zamiar wystawić w tej edycji LŚ swoich najmocniejszych zawodników ? Czy może w kadrze na ten turniej są jedynie dla picu, bo znowu postanowili odpuścić LŚ i przygotować się porządnie do najważniejszego turnieju tego roku, jakim są oczywiście Mistrzostwa Europy...?
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:A Rosjanie to mają w ogóle zamiar wystawić w tej edycji LŚ swoich najmocniejszych zawodników ? Czy może w kadrze na ten turniej są jedynie dla picu, bo znowu postanowili odpuścić LŚ i przygotować się porządnie do najważniejszego turnieju tego roku, jakim są oczywiście Mistrzostwa Europy...?
Dla nich najważniejsza jest Uniwersjada w Kazaniu.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: lucass90 »

Ten turniej dla rezerw ? Ciekawe...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:Ten turniej dla rezerw ? Ciekawe...
Bo, to oczko w głowie Putina.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Maciej 2012
Posty: 46
Rejestracja: 17 wrz 2012, o 20:06
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Maciej 2012 »

Włosi w dzisiejszym meczu to zupełnie inna drużyna niż wczoraj. Co za metamorfoza.. Pawłow jak zwykle swoje, gość jest niesamowity.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”