Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

Komentarza do gry Żygadły miałem nie robić, ale to jakie błędy popełniał to przechodzi ludzkie pojęcie. Żenada. Dlaczego dziś nie zagrał Drzyzga ? To skompromitowało Anastasiego. Myślałem, że wyciągnie wnioski, ale obecnie uważam, że nadaje się do zmiany bez względu na wynik w ME. To jest taki bufon że szkoda słów.
martin19
Posty: 76
Rejestracja: 8 lip 2011, o 20:53
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdroj

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: martin19 »

Wyjaśni mi ktoś, dlaczego profesjonalni gracze, grający na reprezentacyjnym poziomie, uderzają piłkę w dolną taśmę albo w pół siatki?
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

martin19 pisze:Wyjaśni mi ktoś, dlaczego profesjonalni gracze, grający na reprezentacyjnym poziomie, uderzają piłkę w dolną taśmę...
Dlatego, że w tym meczu wszystko było postawione na głowie... i wydawało im się, że są o milimetry od przebicia piłki na drugą stronę.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

Powiem to glośno! Sądzę że nie zmienią AA do MŚ. Ale już dziś zabawię się w proroka. Jeśli AA zostanie i nie zmieni taktyki to MŚ przgramy z kretesem. Ciekaw jestem co wtedy PZPS z panem Romanem powiedzą. Pewnie, że no cóż szkoda, ale nie wyszło.
Nie widzę żadnej myśli trenerskiej, pracy trenera tylko pokrzykiwanie w czasie przerw.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Kicu »

troche zorientowany pisze:Komentarza do gry Żygadły miałem nie robić, ale to jakie błędy popełniał to przechodzi ludzkie pojęcie. Żenada. Dlaczego dziś nie zagrał Drzyzga ? To skompromitowało Anastasiego. Myślałem, że wyciągnie wnioski, ale obecnie uważam, że nadaje się do zmiany bez względu na wynik w ME. To jest taki bufon że szkoda słów.
Poważnie na to liczysz? Wystarczy popatrzeć ile czasu zajęło Anastasiemu dostrzeżenie, że ma Zatorskiego, który jest lepszy od Igły. Czuję, że z takim podejściem, to przed najbliższymi IO (do których to rzekomo się przygotowujemy) obudzimy się z ręką w nocniku, bo Guma i Żygadło będą blisko 40-stki i kto wie czy w ogóle będą się jeszcze do kadry nadawali, a Drzyga będzie zupełnie nieograny.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

Kicu pisze:...Drzyzga będzie zupełnie nieograny.
Ale za to będzie znał każdy zakamarek kwadratu dla rezerwowych na każdej hali świata. To też niebywałe doświadczenie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

Post przez dreamer » minutę temu

Kicu napisał(a):
...Drzyzga będzie zupełnie nieograny.
Ale za to będzie znał każdy zakamarek kwadratu dla rezerwowych na każdej hali świata. To też niebywałe doświadczenie.

A poza tym nie obarczone odpowiedzialnością za wynik sportowy w meczu. :P
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: dreamer »

Nie chce mi się przedzierać przez regulaminy na stronie fivb. Może ktoś wie, jak to jest z drużynami które będą musiały walczyć w kwalifikacjach do przyszłorocznej LŚ?
Słyszałem, że ostatnie drużyny z grup zagrają w kwalifikacjach (nie wiem nawet, czy z grupy C nie będą to dwa zespoły). Dużo się też już mówi o tym, że czeka to niestety w przyszłym sezonie Kubańczyków, którzy byli ostatni w grupie B. W naszej grupie ostatnia jest Argentyna, ale jej jak mi się zdaje sprawa nie dotyczy. Wychodzi więc na to, że być może czeka taki bój Amerykanów albo nas, jeżeli pewna swego Brazylia zagra dziś na pół gwizdka.
Wie ktoś coś pewnego na ten temat?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Kicu »

Do tej pory było tak, że 2 najsłabsze drużyny turnieju walczą w eliminacjach. W związku z tym powinna to być teoretycznie Argentyna i Kuba... no ale Argentyna awansuje dalej, więc dla nich faza grupowa się nie liczy. Czyli będą to zapewne Kuba i Japonia. No chyba, że coś w tej kwestii się zmieniło.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

do dremaer- tak jeśli będziemy ostatni czyli USA wygra to zagramy w kwalifikacjach- ale z uwagi na naszą pozycję kraju siatkarskiego FIVB może wymyślić jakąś furtkę dla nas tak jak mają Polki w WGP.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: troche zorientowany »

np powiedzą że nie miejsce w grupie a ilość punktów decyduje i zmniejsza liczbę kwalifikantów wtedy nie zagramy w kwalifikacjach. Albo żeranking itp. Stare numery FIVB -towarzystwa wzajemnej adoracji jak wszędzie.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Mecze reprezentacji Polski

Post autor: Kicu »

Szczerze to pierwsze słyszę, że coś się pozmieniało w kwestiach kwalifikacji :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”