Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: kibic_siatki »

Ciekawy mecz. Chłopaki się trochę ograją z klasowym przeciwnikiem bez formy. Dla mnie winnym przegrania pierwszego seta jest Ignaczak- jego przyjęcie (a w zasadzie jego brak przy zagrywce Fontelesa ) jest nie do zaakceptowania. Co z tego, że dobrze broni ,jak przy lepszej zagrywce przeciwnika kładzie przyjęcie. To jego, a nie Buszka powinien zmienić Ruciak na przyjęciu.
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Defit »

A ja jestem zadowolony z postawy chłopaków, gdyby Igła wnosił trochę więcej spokoju w przyjęciu wynik byłby odwrotny.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3239
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Kicu »

IceMan pisze:O tym samym chciałem napisać. Jak to możliwe, że jedna z najbogatszych federacji nie potrafi zapewnić porządnych strojów swojej reprezentacji, która notabene jest jedną z najlepszych na świecie. To jest skandal żeby zawodnik grający w Lidze Światowej miał naszytą? część stroju z numerem. Wstyd na cały świat. W czymś takim nie wyszedłbym nawet z kumplami na piwo.
:] Podejrzewam, że tylko Polacy robią z igły widły i wyskakują tu z jakimś wstydem. Za granicą może garstka ludzie to dostrzeże, a i tak przejdą obok tego obojętnie.
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: bakek »

Ale jaja w tym pierwszym secie. Choć byłem pewien, że nie utrzymają takiego poziomu jak do szesnastego punktu to wypuszczenie takiej przewagi karygodne.

Nie pastwcie się tak nad Miką. Trochę skończył w drugim secie. Choć jestem zdania, że nie nadaje się do reprezentacji.
Jak idzie do ataku to mam wrażenie, że zaraz zrobi tak: http://www.youtube.com/watch?v=2pI367Azbqo :)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: maciek77 »

Mika przyjęcie ma ale to tyle .... z tym flotem to do Resovii by się nadał ... a ataki to jakaś masakra, ale czego tu się spodziewać przy takiej budowie
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: jinx »

Mnie najbardziej denerwuje k$%#@wa flot w siatkę
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Murilo0 »

Nie wiem czemu tak psioczycie na Mikę, kiedy taki Buszek gra 2 poziomy gorzej od niego...
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: maciek0812 »

Jednak najważniejsze to że dzisiaj Drzyzga "rozgrywa" i nie popełnia tak rażących błędów jak w el. ME, no i Bełchatowski środek tez całkiem nieźle sobie radzi. Więc jakieś pozytywy tego meczu są jednak. A to ci zawodnicy są brani pod uwagę na MŚ a nie Mika i Buszek. ;)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, o 20:06 przez maciek0812, łącznie zmieniany 1 raz.
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
Edyta

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Edyta »

No rzeczywiście, podyskutujmy teraz dłuższą chwilę o mojej wielkiej wtopie, bo najważniejsze, że na widowni jest parę tysięcy widzów....
Szczerze mówiąc tak słabej Brazylii to chyba nigdy nie było. Ich gra jest odwrotnie proporcjonalna do coraz bardziej komicznych w stosunku do sytuacji grymasów na twarzy Fontelesa, który chyba nie zdaje sobie sprawy, że taka gra przeciwko Buszkowi i spółce w spotkaniu o świetlicowej randze jego drużynie wielkiej chwały nie przynosi :D
Fonteles zawsze był świetnym aktorem i tymi minami nadrabiał wiele, często za "wrażenie artystyczne" był chwalony ponad stan. Jak to się mówi o piosenkarce - "co nie dośpiewa to dowygląda".
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Ewa6 »

Nie podoba mi sie zachowanie Fontelesa
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Basil »

Fonteles zawsze był świetnym aktorem i tymi minami nadrabiał wiele, często za "wrażenie artystyczne" był chwalony ponad stan. Jak to się mówi o piosenkarce - "co nie dośpiewa to dowygląda".
Zdecydowanie zaczął przerysowywać, maniera zmieniła się w groteskę :D Szkoda, że Wojtaszek został pominiętym po tak świetnym sezonie :(
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, o 20:06 przez Basil, łącznie zmieniany 1 raz.
[edit]
Markos
Posty: 95
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Markos »

IceMan pisze:
maciek0812 pisze:Koszulka Buszka po prostu mistrzowska, to już chyba przygotowana z myślą o MŚ, mam nadzieje że będą dostępne w sprzedaży. :]
O tym samym chciałem napisać. Jak to możliwe, że jedna z najbogatszych federacji nie potrafi zapewnić porządnych strojów swojej reprezentacji, która notabene jest jedną z najlepszych na świecie. To jest skandal żeby zawodnik grający w Lidze Światowej miał naszytą? część stroju z numerem. Wstyd na cały świat. W czymś takim nie wyszedłbym nawet z kumplami na piwo.

W ogóle tegoroczne stroje to jakiś żart. Za darmo nie chciałbym takich koszulek. Powyciągane to, niedopasowane.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: jinx »

a co wyprawia Igła?
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Defit »

jinx pisze:a co wyprawia Igła?
Rozmienia się na drobne. Przy takim doświadczeniu i umiejętnościach powinien dawać pozostałym pewność i emanować spokojem, a ja za każdym razem drżę kiedy odbija piłkę...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Chal »

A czy on kiedykolwiek na poziomie reprezentacyjnym dawał pewność w przyjęciu?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Ewa6 »

jinx pisze:a co wyprawia Igła?
Takiej komedii jak Fonteles nie odprawia
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: jinx »

Ewa6 pisze:
jinx pisze:a co wyprawia Igła?
Takiej komedii jak Fonteles nie odprawia
Widzę podobieństwa, obaj rozkładają grę Naszych
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
PustynnaBurza
Posty: 214
Rejestracja: 28 lut 2014, o 11:13
Płeć: K

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: PustynnaBurza »

nie ogladałem 1 seta ale Mika w 2 secie zagrał znakomicie! kompletnie nie rozumiem co wy piszecie ?! przypominam ze gramy z Brazylia najtrudniejszy sprawdzian dla naszych rezerwowych którzy grają bardzo dobrze. Buszek pierwszy powazny mecz w kadrze i dobrze tez gra, Wrona fajnie Drzyzga z Bockiem, Ignaczak slabo ale Kłos to Kłos z niego to nic nie będzie, zagra dobry mecz z Bielskiem może ale na poziom światowy to on jest za słaby i nie przydatny tak samo bylo z Gubernia!
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: maciek0812 »

PustynnaBurza pisze:nie ogladałem 1 seta ale Mika w 2 secie zagrał znakomicie! kompletnie nie rozumiem co wy piszecie ?! przypominam ze gramy z Brazylia najtrudniejszy sprawdzian dla naszych rezerwowych którzy grają bardzo dobrze. Buszek pierwszy powazny mecz w kadrze i dobrze tez gra, Wrona fajnie Drzyzga z Bockiem, Ignaczak slabo ale Kłos to Kłos z niego to nic nie będzie, zagra dobry mecz z Bielskiem może ale na poziom światowy to on jest za słaby i nie przydatny tak samo bylo z Gubernia!
Chyba ze Swędrowskim oglądasz ten mecz, skoro Mika gra fantastycznie a Kłos słabo, gdzie Karol jest jednym z lepszych i wyróżniających się zawodników u nas w zespole.
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Lucarelli »

Buszek jest makabryczny, gorszy od Miki
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: grzegorzg »

To Drzyzga jest makabryczny.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: tomikon »

takiego burdlu w grze to jeszcze dawno nie widziałem...
bono
Posty: 3491
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: bono »

W koncowce Drzyzga daje ciala wszystko na podwojnym ktory idzie w ciemno.A Bociek uparl sie na ta prosta....
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Adamo88 »

Po raz kolejny napisze, że szkoda Rucka. Gorzej w ataku od Buszka by nie zagrał a swoje w zagrywce i przyjęciu dorzucił.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Lucarelli »

Z 17:18 na 24:19...
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Ewa6 »

grzegorzg pisze:To Drzyzga jest makabryczny.
Masz chyba jakies osobiste animozje, bo inaczej twoich komentarzy w stosunku do niego nie da się wytłumaczyć
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Defit »

Chłop nie ma żadnej pewnej, a nawet trochę pewniejszej opcji w ataku, a wy chcecie winić rozgrywającego... Postawcie się w jego sytuacji: Bociek czapowany, Buszek to samo, na środek średnie przyjęcie, gdzie rzucisz piłkę?
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Basil »

Bociek też jak za najlepszych lat, trener się obudził i bierze czas przy 19:24... Z niesmakiem wyłączam telewizor bo obydwie drużyny zagrały dzisiaj żenująco każda na miarę swoich możliwości.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, o 20:25 przez Basil, łącznie zmieniany 1 raz.
[edit]
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Lucarelli »

Fonteles 5 bloków na Boćku, Grzesiu się chyba kompleksu nabawił
Środkowi a szczególnie Kłos świetny mecz dzisiaj
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, o 20:26 przez Lucarelli, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Tanceti »

Szkrzydła to mamy tragiczne. Widać brak Michałów i Bartka. Z taką grą mamy co najwżyej szanse z Ukrainą czy San Marino.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”