Final Six 2014

akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Final Six 2014

Post autor: akukuk »

Loh 12 punktów, to rzeczywiście nieźle, wizualnie jakoś gorzej to wyglądało.

No i Iran kolejny bardzo udany występ. Nieistotne w jakich okolicznościach, ale po raz kolejny pokonują Brazylię. Fajnie się patrzy na ich grę.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: kibic_siatki »

Hirako pisze: Loh jak na pierwszy występ nieźle
Biorąc pod uwagę, że pozostali Brazylijczycy starali się przegrać mecz, to występ faktycznie był udany. :D
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Mateusz1993 »

Lekko mnie Brazylijczycy zaskoczyli, bo spodziewałem się, że przegrają 3:2, by zająć to pierwsze miejsce. Po wczorajszym meczu chyba każy był pewien, że Rosjanie lecą do domu. A co do dzisiejszego meczu, Brazylia, która nie chce wygrać i dobrze grający Iran i skończyło się już w 4 setach. Swoją drogą ciekawe co zrobią Włosi, bo jeszcze jakiś czas temu Berutto wbijał szpieczke Rezende i Anastasiemu (nie dosłownie), że on meczów specjalnie nigdy nie przegrywa. Więc dziś też powinien wygrać. Jednak jeszcze jedno słowo przy hipotetycznej porażce. Jeśli Włosi będą chcieli zająć drugie miejsce, to muszą przegrać 3:0, co by oznaczało, że wyeliminują Amerykanów. Dlaczego o tym wspominam, jak jeden mecz Rosja- Brazylia, może diemetralnie zmienić całą sytuacje i wylecieć mogą Amerykanie i Rosjanie, których obok gospodarzy uważałem za głównych faworytów.
Wracając nie sądze, by dziś Włosi planowo przegrali- grają u siebie i swym kibcom tego robić po prostu nie powinni to primo, a secundo, a może i to powinno być primo nie mają się kogo bać. Grają u siebie gra jest poukładana i mają Zajcewa.
Więc czy na prawdę opłaca się przegrywać specjalnie przed własnymi kibicami?
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: StanLee »

dreamer pisze:...
Bo to tylko Polska była, i to w dziwnym składzie.

Obniżający się poziom siatkówki wśród starych firm zbiegł się w czasie ze świetnym rozwojem Iranu czy Australii i nie zdziwiłbym się, gdyby w meczu o brąz w niedzielę zagrały właśnie te dwie reprezentacje, co jednak w związku z wyżej rzuconą tezą byłoby dosyć wymowne.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Joker »

Ale Ivan to jest maszyna... Czapki z głów
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: ArsMoriendi »

Jeśli wygrają Włosi to grają w półfinale z Brazylią.. ? A USA z Iranem ?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: krzysiu »

Dokładnie tak ;)
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: ArsMoriendi »

Jutro zapowiada się więc świetny mecz i spore emocje. Włosi na gazie, przed własną publicznością z Brazylią, która zdecydowanie lepiej niż w fazie grupowej.
Awatar użytkownika
zafascynowany90
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2014, o 08:12
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: zafascynowany90 »

Zauważ że Włosi nie czują presji, i z pewnością pokażą siatkówkę na najwyższym poziomie, natomiast reprezentacja Brazylii musi udowodnić że potrafi walczyć i się odrodzić tak jak w poprzednich imprezach.
Najlepiej się pieści, to co w ręce się mieści
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Final Six 2014

Post autor: Kicu »

Mam przeczucie, że jutro Włosi wgniotą w ziemię Brazylię.
Szkoda, że drugi półfinał to USA vs Iran, bo marzyło mi się, aby te drużyny spotkały się w finale. Niemniej jednak stawiam na Iran.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Skrzypek »

Kicu pisze:Mam przeczucie, że jutro Włosi wgniotą w ziemię Brazylię.
Szkoda, że drugi półfinał to USA vs Iran, bo marzyło mi się, aby te drużyny spotkały się w finale. Niemniej jednak stawiam na Iran.
Ja za to stawiam na powtórkę z dzisiejszego spotkania. Oczywiście w meczu finałowym, aczkolwiek z odmiennym rezultatem, czyli Brazylia vs Iran.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Six 2014

Post autor: maciek77 »

Mielewski będzie skakał z radości ... 1.Włochy 2.Iran 3.Brazylia (przynajmniej na to się zanosi patrząc finały)
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: kanap »

Przecież Włosi gładko przegrają z Brazylią z czego bardzo zresztą będę się cieszył. W ataku gra tylko Zajcew, a Brazylia nie da mu pograć, zbyt to czytelne na klasowych rywali którzy każdą słabość przeciwnika niemiłosiernie wykorzystują. Wróci Murilo i Sidao, zawodnicy którzy sporo wnoszą do gry reprezentacji kanarkowych. W meczu z Rosją widać było, że Murilo wraca do dawnej świetności.
jak amerykanie będą grali tak słabo jak dotychczas to finał może wyglądać tak: Brazylia - Iran.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: sb.slav »

Z dwojga złego wolę już widzieć kraj europejski i europejską filozofię siatkówki tryumfującą w LŚ.

Kanarkom życzę powtórzenia sukcesów piłkarskiej reprezentacji :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Gierek »

A ja jestem za Iranem i Brazylią - jakoś nie przepadam za Włochami i reprezentacją USA :) Moim zdaniem szkoda też reprezentacji Australii :)
Myślę, że będzie mecz finałowy Iran - Brazylia, a o
3. miejsce - Włochy - USA. Pozdrawiam :)
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Milten »

Jak Iran będzie sie tak rozwijał to Azja z Rosją i Iranem będzie najsilniejszym siatkarsko kontynentem :D
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Gierek
Posty: 273
Rejestracja: 16 lip 2014, o 18:58
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Gierek »

@Milten - Jak jeszcze do tej dwójki dołączą Chiny i Korea. Płd, to rzeczywiście Azja będzie dość mocną kolebką siatkówki :)
Moim zdaniem Europy nikt nie przebije - jest kilka bdb reprezentacji grających w Europie i kilka solidnych reprezentacji europejskich :)
Osobiście trochę mi szkoda Australijczyków w F6 :) Natomiast fajnie by było, gdyby Iran wygrał LŚ w tym roku :)
Pozdrawiam :)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Mateusz1993 »

Stawiam odmiennie od poprzednika, to co mówiłem przed finał six: finał USA-Włochy. Wówczas spotkałyby się ponownie zwycięzcy grup elity. Czyli teoretycznie te najlepsze.
Do poprzednika: szkoda Ci Australii, bo?
Fakt da się ich lubić, bo Edgata, White'a czy Zingela, wszyscy chyba dobrze znamy, tych dwóch ostatnio można było oglądać w serie A. A fajnie jakby i Edgar zawitał do Europy, po przygodzie w Korei.
Bo tak sportowo, to Włosi i Amerykanie nie pozostawili złudzeń kto zasłużył, no ale domyślam się czemu tak Ci ich szkoda.
drag1376
Posty: 115
Rejestracja: 2 lip 2014, o 17:49
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: drag1376 »

Jakub Bednaruk ‏@JakubBednaruk 17 min.

Amerykański walec jak dotąd. Najwyżej Iran odda w następnych MŚ juniorów. Nawet składu nie zmienią,tylko zaczną używać szamponu DX2
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Joker »

Ehh jak byśmy mieli chociaż jednego takiego Holta na środku :(
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Final Six 2014

Post autor: Koso »

A takie zachwyty nad Iranem były, a oni raptem przegrali z przeciętnie dysponowaną Rosją i wygrali z chcącymi przegrać Brazylijczykami.

Lee + Holt kozaki.

A jakby nawet Resovia chciała kupić tego Gholamiego to były by śmiechy. Niczym się ten grajek nie wyróżnia, poziom rzekłbym Czarnowskiego.

Za takim Christensonem to się powinien Bednaruk porozglądać do PW ^^.

edit#

@down W cholerę z Collegem, Bednaruk mu tu znajdzie jakąś Wyższą Szkołę Biznesu w Warszawie :P
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, o 18:06 przez Koso, łącznie zmieniany 1 raz.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: StanLee »

Koso pisze:A takie zachwyty nad Iranem były,
Mecze z Włochami, i teraz spotkanie z USA, dobrze pokazuje, że jednak ze świetnie dysponowanymi, klasowymi przeciwnikami, to sporo Iranowi jak na ten moment brakuje.
Za takim Christensonem to się powinien Bednaruk porozglądać do PW ^^.
Zwłaszcza, że ma jeszcze jeden rok w college'u.

^^
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, o 18:05 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: SerCos »

Koso pisze:Za takim Christensonem to się powinien Bednaruk porozglądać do PW ^^.
Mogą, ale pewnie nie wiedzą gdzie. Jak przejdzie do Włoch albo Francji to zauważą, ewentualnie potrafią ściągnąć Thorntona.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Final Six 2014

Post autor: tomasol »

Amerykanie pokazali dziś Irańczykom miejsce w szyku. Iran to dobra drużyna, którą na dodatek fajnie się ogląda, no ale dzisiejszy pojedynek pokazał, że od czołówki światowej to jednak nadal dzieli go sporo. Na tle grających często żywiołowo Irańczyków, Anderson i spółka zaprezentowali przede wszystkim zimną krew i taką siatkarską premedytację. No i byli znacznie mocniejsi na siatce. W sumie zagrali tak jak powinno się to robić z taką drużyną jak Iran. Odrzucili ich od siatki i nie dali się wciągnąć w wymianę ciosów. Ktokolwiek zmierzy się z nimi w finale, będzie miał ciężkie zadanie.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: kanap »

Iran rozczarowuje. Najbardziej to dziwi że dzień po dniu nie potrafią się zregenerować i zagrać na zbliżonym poziomie. W fazie grupowej mogli sobie grać piątek niedziela. W finałach już nie ma tak dobrze.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: StanLee »

Też jestem rozczarowany, dalej nie rozpisali Sandera. :| :|
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: kanap »

StanLee pisze:Też jestem rozczarowany, dalej nie rozpisali Sandera. :| :|
to by musieli Amerykanie zagrać z Rosjanami, jak nie wiesz to jeden z rosyjskich siatkarzy o tym mówił, ale Rosjanie już nie grają.
Ile z Włochami Sander zdobył punktów (?), cztery. :] Włosi są dobrzy w rozczytywaniu zawodników i tworzeniu taktyki na poszczególnych zawodników.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Milten »

No bo złotousty Birjukow to akurat pozamiatał w tej LŚ :D
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Basil »

Gdyby Amerykanie mieli porządnego atakującego i jednak trochę lepszego albo raczej równiejszego rozgrywającego byliby naprawdę mocni a tak mam jakieś przeczucie, że na MŚ wysoko nie podskoczą zwłaszcza, że Włosi są bardzo mocni a Brazylijczycy i Rosjanie pewnie zdążą się jako tako ogarnąć.

EDIT: Brazylia to się "ogarnia" w ekspresowym tempie ;)
[edit]
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six 2014

Post autor: Milten »

Ale miazga w tym 1 secie. Nic we Włoszech nie gra, na dodatek zaczyna sie typowe włoskie machanie rekami i pretensje do całego swiata.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2014, o 19:57 przez Milten, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”