Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Noworoczny »

pewniak pisze:....
Żygi miał dodatkowo złe doświadczenia, gdzie jako doświadczony i uznany przecież zawodnik, pojechał na kadrę podawał piłki Gumie i Wójkowi. Jarosz zawsze był w kadrze na wyrost. Czasem po znajomości, czasem przez kompletną posuchę na jego pozycji.

Z drugiej mańki nie kumam o co biega z tym jeżdżeniem. Ja tam bym chciał pojechać do Iranu, Kazania, Stanów, pograć w siatkówkę i pozwiedzać, nawet jeśli na zwiedzanie było tylko pół dnia (było?).
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: majka86 »

StanLee pisze:Kiedy Anastasi go kreował ''na siłę''? W 2011 i 2012 roku były kwasy? Winą Żygadły na pewno nie było obrażanie się Drzyzgi o bycie rezerwowym.
nie jestem w środku kadry, ale prawda jest taka, że Drzyzga nie miał problemu z wychodzeniem z ławki, gdy w kadrze był Zagumny. Jedynie z Żygadło wiecznie były problemy. I pewnie Fabian też ma sporo za uszami w tej kwesti

prawda jest równiez taka, że Żygadło od czasów srebra w Japonii w kadrze albo miał pozycję pierwszego (i tu... pozwól, że pozostanę przy swoim stanowisku, że niezawsze słusznie), albo wprowadzał zamęt (publicznie), albo sam z tej kadry rezygnował
Jarosz jakby nie grał już był kiedyś pierwszym młotem kadry i powoływanie go jedynie na rundę interkontynentalną LŚ i zastępowanie zawodnikiem podobnym poziomem, który miał kiepski sezon ligowy i był dokooptowany do kadry B uważam za lekko upokarzające.

Podobnie ma się sprawa z Zygadło. czy naprawdę ktoś uważa, że zawodnik, który był pierwszym rozgrywającym reprezentacji będzie skakał ze szczęścia z powodu nie tylko zostania rezerwowym, ale mającym przekonanie, że nie pojedzie na docelową imprezę. Szanujmy się.
to wszystko zależy od podejścia do barw narodowych i mniemaniu o samym sobie. Możdżonek, który był i kapitanem kadry i najlepiej blukujacym PŚ jakoś fochów nie robi ;)
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: SerCos »

majka86 pisze:to wszystko zależy od podejścia do barw narodowych i mniemaniu o samym sobie. Możdżonek, który był i kapitanem kadry i najlepiej blukujacym PŚ jakoś fochów nie robi ;)
Nie do końca, bo Możdżonek może będzie rezerwowym, ale w razie czego medal dostanie, a np. Jarosz nie. I o to mi się rozchodzi.

Tutaj nie chodzi mi o to kogo woli Antiga, bo rozumiem jak wracał Wlazły to była mowa, że Wlazły jako pierwszy atakujący i toczy się rywalizacja o drugiego. A tutaj automatycznie Kurek dostał jedynkę, a drugie było obstawione wcześniej i Jarosz został wysiudany z tego pociągu i zostanie z niczym.

Chociaż może trochę pozwiedzał ;)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: ldz »

majka86 pisze: nie jestem w środku kadry, ale prawda jest taka, że Drzyzga nie miał problemu z wychodzeniem z ławki, gdy w kadrze był Zagumny. Jedynie z Żygadło wiecznie były problemy. I pewnie Fabian też ma sporo za uszami w tej kwesti
w LŚ 2014 Drzyzga grał jako pierwszy, bo potrzebował ogrania - na poziomie reprezentacyjnym miał znikome. Natomiast na MŚ jak Guma grał dobrze to Fabian siedział; jak Gumie źle szło, to wchodził Fabian i poprawiał; jak Drzyzdze się głowa zagotowała to zmienił go Zagumny. Natomiast jak pamiętam sezon 2013 to Ziomek grał, choćby grał mega kaszanę i myślę, że Drzyzga miał prawo mieć tu pretensje, czy żale, czy jak to nazwać - że mimo złej gry kolegi nie dostawał cienia szansy (pomijając końcówkę ME, gdzie został rzucony na zasadzie "ratuj wynik"). Być może taka była wizja AA, żeby "przełamywać" Żygadło, czy co tam chciał w ten sposób uzyskać, ale nie obronił się wynikiem i został zwolniony. Antiga też może być, na razie broni się wynikami (właściwie wynikiem z MŚ, no teraz ma jeszcze awans do F6).
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: StanLee »

nie jestem w środku kadry, ale prawda jest taka, że Drzyzga nie miał problemu z wychodzeniem z ławki, gdy w kadrze był Zagumny. Jedynie z Żygadło wiecznie były problemy. I pewnie Fabian też ma sporo za uszami w tej kwesti
Bo szacunek do jednego, a szacunek do drugiego był zupełnie inny. Tylko do tego się odnosiłem, według mnie mówienie w wywiadach jak to Winiar musiał go hamować bo był tak niezadowolony z roli drugiego (mówimy o 24-letnim Drzyzdze po sezonie w Politechnice i Żygadle, który był jednym z najlepszych rozgrywających ligi rosyjskiej i podpisał kontrakt z Kazaniem) było po prostu bezczelne.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: lipton »

Noworoczny pisze:Z drugiej mańki nie kumam o co biega z tym jeżdżeniem. Ja tam bym chciał pojechać do Iranu, Kazania, Stanów, pograć w siatkówkę i pozwiedzać, nawet jeśli na zwiedzanie było tylko pół dnia (było?).
Też tego nie kumam. Ja z czasów jak jeszcze coś tam odbijałem chyba najmilej wspominam rozmaite wyjazdy z drużyną, nawet jeśli był to 250-kilometrowy wyjazd w 20-stopniowy mróz kiepsko ogrzewanym busem 8-)
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: majka86 »

ldz pisze:
majka86 pisze: nie jestem w środku kadry, ale prawda jest taka, że Drzyzga nie miał problemu z wychodzeniem z ławki, gdy w kadrze był Zagumny. Jedynie z Żygadło wiecznie były problemy. I pewnie Fabian też ma sporo za uszami w tej kwesti
w LŚ 2014 Drzyzga grał jako pierwszy, bo potrzebował ogrania - na poziomie reprezentacyjnym miał znikome. Natomiast na MŚ jak Guma grał dobrze to Fabian siedział; jak Gumie źle szło, to wchodził Fabian i poprawiał; jak Drzyzdze się głowa zagotowała to zmienił go Zagumny. Natomiast jak pamiętam sezon 2013 to Ziomek grał, choćby grał mega kaszanę i myślę, że Drzyzga miał prawo mieć tu pretensje, czy żale, czy jak to nazwać - że mimo złej gry kolegi nie dostawał cienia szansy (pomijając końcówkę ME, gdzie został rzucony na zasadzie "ratuj wynik"). Być może taka była wizja AA, żeby "przełamywać" Żygadło, czy co tam chciał w ten sposób uzyskać, ale nie obronił się wynikiem i został zwolniony. Antiga też może być, na razie broni się wynikami (właściwie wynikiem z MŚ, no teraz ma jeszcze awans do F6).
dokładnie o to mi chodzi. Fabian nie jest aniołkiem, ale jak był w kadrze z Zagumnym to problemów nie było.

Żygadło ma poczucie własnej wartości zawyżone w stosunku do umiejętności jakieś dziesięć razy. Zresztą chyba nikt nie ma wątpliwości, że jego stosunki z Zagumnym też nie byłą/są najcieplejsze. Więc akurat brak Żygadły w kadrze Antigi przyjęłam z wielkim zadowoleniem ;) I nie ma to znaczenia, czy była to decyzja Antigi, czy Żygadło po prostu nie podjął rękawicy, gdy miał powiedziane, że miejsca w składzie zagwarantowanego to on nie ma

Bo szacunek do jednego, a szacunek do drugiego był zupełnie inny
możemy sobie tak gadać w nieskończoność... może na szacunek Żygadło u Drzyzgi sobie nie zapracował?

Fabian ma za uszami dużo, ale w tamtym konkretnie wypadku chyba jednak chodziło o to, że Żygadło grał niezależnie od tego JAK grał, bo był u Anastasiego świętą krową (co oczywiście Drzyzgi nie usprawiedliwia, ale daje kontekst jego fochom), co zresztą według mnie laika było jego najwięksym, oprócz spaprania 2012 roku błędem jako trenera kadry. W podobnym tonie wypowiadał się zresztą także Zagumny, który wtedy akurat w kadrze nie grał
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: StanLee »

Możemy sobie tak gadać w nieskończoność... może na szacunek Żygadło u Drzyzgi sobie nie zapracował?

Fabian ma za uszami dużo, ale w tamtym konkretnie wypadku chyba jednak chodziło o to, że Żygadło grał niezależnie od tego JAK grał, bo był u Anastasiego świętą krową, co zresztą według mnie laika było jego najwięksym, oprócz spaprania 2012 roku błędem jako trenera kadry.
W tamtym momencie Drzyzga mógł mu czyścić buty jeżeli chodzi o sukcesy, więc to chyba nie kwestia zapracowania.

Przecież tam każdy grał niezależnie od tego JAK grał, nie tylko Żygadło. Tylko Drzyzga publicznie opowiadał o tym, jak to stroił fochy, bo nie zgadzał się z trenerem.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Lineczka »

majka86 pisze:skoro od tygodniA niektórzy płaczą nad biednym skrzywdzonym Jaroszem, który jeździł po świecie, a do Rio nie pojedzie, dlaczego nikt nie mówi o Bednorzu, którego Antiga "podle" wykiwał Szalpukiem? :]
Może dlatego, że Jarosz dostawał szanse na grę i je wykorzystywał? Dlatego, że zagrał świetny mecz z Iranem i przyczynił się do awansu do F6?

Co do Łukasza i Drzyzgi to zgadzam się ze Stanem i nie robiłabym z Żygadło największego bufona reprezentacji Polski...
Ostatnio zmieniony 10 lip 2015, o 23:45 przez Lineczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Chal »

A dwa dni wcześniej zagrał słaby mecz i przyczynił się do tego, że o awans musieliśmy walczyć jeszcze w starciach z USA.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Lineczka »

Chal pisze:A dwa dni wcześniej zagrał słaby mecz i przyczynił się do tego, że o awans musieliśmy walczyć jeszcze w starciach z USA.
A co w tym czasie robił Konarski?

Żeby była jasność - nie krytykuję Antigi, ale jego ruch z Konarskim i Wroną jest dla mnie nie do końca zrozumiały i uważam, że to błąd, że Jaroszowi podziękowano kosztem Dawida.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: ldz »

żenujące, żeby Mistrz Świata musiał sobie dopłacać do droższego biletu. Zwłaszcza, że oni nie mają po 1,50m w kapeluszu tylko trochę więcej i na ciasnotę w samolotach narzekania były od dawien dawna, nawet na filmikach Igły to było. Tyle lat, a jak widać nic się nie zmienia.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Abdullo »

ldz pisze:żenujące, żeby Mistrz Świata musiał sobie dopłacać do droższego biletu. Zwłaszcza, że oni nie mają po 1,50m w kapeluszu tylko trochę więcej i na ciasnotę w samolotach narzekania były od dawien dawna, nawet na filmikach Igły to było. Tyle lat, a jak widać nic się nie zmienia.
A miało być tak super. Pamiętam, iż było mówione, iż tym razem polecą w lepszych warunkach. A jednak coś nie wyszło.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Chal »

Ale ja już jakiś czas temu czytałem, że polecą w klasie premium, czyli pośredniej między biznes i ekonomiczną, i tak właśnie ma być (czy w zasadzie jest, bo chyba są właśnie w drodze), więc znowu czemu dopiero teraz to stało się problemem?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

Chal pisze:Ale ja już jakiś czas temu czytałem, że polecą w klasie premium, czyli pośredniej między biznes i ekonomiczną, i tak właśnie ma być (czy w zasadzie jest, bo chyba są właśnie w drodze), więc znowu czemu dopiero teraz to stało się problemem?
Papke
Niestety, nie było już tylu miejsc w klasie biznes. Zdecydowaliśmy się więc na klasę premium, ale dla wszystkich zawodników.
No właśnie ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Abdullo »

Mydlenie oczu. Kupuje się więc tyle co jest i rozdziela. Oni się dogadają między sobą.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Noworoczny »

Właśnie. Można zalosować, można zagrać w karty.

A niedawno dowiedziałem się o takiej metodzie: potrzebny jest pies (piszę o takim czworonogu, nie o milicjancie). Idzie się z nim do lekarza i lekarz przepisuje psa, jako środek terapeutyczny. Wtedy, nie dość, że pies nie musi przechodzić żadnej kwarantanny, to jeszcze linie lotnicze dają dwa dodatkowe miejsca absolutnie za darmo!!! Oparcia można sobie podnieść i położyć się wszerz.

Wyobrażacie sobie całą reprę na lotnisku z psiakami?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: ldz »

Noworoczny pisze: A niedawno dowiedziałem się o takiej metodzie: potrzebny jest pies (piszę o takim czworonogu, nie o milicjancie). Idzie się z nim do lekarza i lekarz przepisuje psa, jako środek terapeutyczny. Wtedy, nie dość, że pies nie musi przechodzić żadnej kwarantanny, to jeszcze linie lotnicze dają dwa dodatkowe miejsca absolutnie za darmo!!! Oparcia można sobie podnieść i położyć się wszerz.

Wyobrażacie sobie całą reprę na lotnisku z psiakami?
:] :] :]
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: azsiak88 »

Noworoczny pisze:Właśnie. Można zalosować, można zagrać w karty.

A niedawno dowiedziałem się o takiej metodzie: potrzebny jest pies (piszę o takim czworonogu, nie o milicjancie). Idzie się z nim do lekarza i lekarz przepisuje psa, jako środek terapeutyczny. Wtedy, nie dość, że pies nie musi przechodzić żadnej kwarantanny, to jeszcze linie lotnicze dają dwa dodatkowe miejsca absolutnie za darmo!!! Oparcia można sobie podnieść i położyć się wszerz.

Wyobrażacie sobie całą reprę na lotnisku z psiakami?
Mam nadzieję, że nie bierzesz się za dopalacze o których znowu jest głośno ;) Najpierw dziwne ksywki siatkarzy, teraz psy :] Bierz połowę tego :)
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Noworoczny »

Ta metoda to nie dowcip - znam z pierwszej ręki taki przypadek. Dziewczę przyleciało ze Stanów z ratlerkiem. Dostała dwa sity absoletely free!!!!!!111jeden

To dużo lepsza metoda, niż business class. Niestety, złodzieje w biletach zawierają podatek od luksusu. Powierzchnia w bc nie jest dwa razy większa od economy. Żarcia dają z połowę więcej. A bilet kosztuje pięć sześć razy tyle - chlubnym wyjątkiem jest tu Turkish Airlines, gdzie bc biega jakieś 2*drożej, niż yc.

Z premium się nigdy nie spotkałem. Nie mam pojęcia czym to się je.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Hirako »

To musiał być upojny rozruch, tylko co na to żony/dziewczyny naszych siatkarzy? ;D
Załączniki
Bez tytułu.jpg
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”