Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: bono »

Kurek pod Antiga będzie potworem w ataku
nie ma już nic... :<
Lucian
Posty: 91
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Lucian »

Digs
Poland: 0 Russia: 7
WTF???
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Chal »

A niektórzy Daszkiewicza nazywają panem od wf-u.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: sb.slav »

Lucarelli pisze:Czy szanowny pan moderator, wie że jego ukochana Resovia też bardzo mocno zabiegała o Bieńka i jak widać ona też poniosła porażkę, ba Bieniek im odmówił, oraz że wielki Paszycki tak hołubiony przez pana moderatora był tylko alternatywą i opcją nr 2 dla Bieńka, bo jeśli szanowny pan moderator wie, to trochę dziwne, że sam się celowo ośmiesza
Doprawdy? Nie zdawałem sobie sprawy, ta informacja mną wstrząsnęła do głębi, jak on śmiał odmówić Wielkiej Resovii? :o ;)

Proszę o więcej zrozumienia dla mojej niewiedzy, wiem o siatkówce dużo, wszakże nie wiem wszystkiego o wszystkich. Są eksperci od transferów na linii ZAKSA - klub X, Resovia - klub Y, i ich informacje przyswajam w miarę regularnie, tej przytoczonej nie byłem świadom.

Ukłony.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: hugo »

Pewnie już poszedł przelew od jednego z prezesów Gazpromu aby jak najszybciej wykupić Bieńka z Polszy i złamać mu karierę w Rosji :]
\
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: StanLee »

Absolutnie bezczelne są te wywyższające uwagi komentatorów pod adresem sędziów. Świetnie serwowaliśmy, a Rosjanie nawet jak na warunki początku sezonu zagrali kiepsko. Fajnego seta miał Kurek.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: tomasol »

Premiera LŚ wypadła więcej niż okazale. Chyba nikt nie spodziewał się sprawienia Rosjanom takich batów. Niemniej trzeba stwierdzić, że nasi przeciwnicy z formą głęboko w lesie. Zagrali po prostu bardzo słabo a prawdziwym kuriozum było przebicie piłki dołem w aut czy przejście na naszą stronę boiska, aby bronić piłki która przeszła między antenkami.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: PJ_volleyball »

StanLee pisze:Absolutnie bezczelne są te wywyższające uwagi komentatorów pod adresem sędziów.
Oni żyją w swoim urojonym świecie.
Polsat to stan umysłu.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: azsiak88 »

Może i Rosjanie zagrali słabo, ale ja powiedziałbym inaczej - my nie pozwoliliśmy im zagrać lepiej.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
lincoln741
Posty: 16
Rejestracja: 28 maja 2015, o 14:08
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: lincoln741 »

Dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków. Nie spodziewałem się, chyba jak każdy aż takiej gry Bieńka, ale z zachwytami nad Kurkiem to bym zaczekał. 58% skuteczności robi wrażenie, ale na razie bije przed siebie. Wiem, że to jego pierwszy mecz po 10 latach na ataku, czasu na naukę jest sporo, więc jestem dobrej myśli.
manita
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2015, o 19:05
Płeć: K

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: manita »

Super rozpoczęcie. Bieniek- genialny debiut!
kubekblu
Posty: 31
Rejestracja: 18 maja 2015, o 10:00
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: kubekblu »

Widać na siłowni Rosjan trener nie oszczędza.
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: kibic_siatki »

Obejrzałem tylko ostatniego seta. Nie wiem jak było wcześniej, ale nie rozumiem zachwytów nad Łomaczem. Grał niedokładnie, a wystawa piłki sytuacyjnej na drugą stronę, to było kuriozum. Bieniek nawet w tym ostatnim secie prezentował się świetnie- zasłużone MVP. Nie podzielam zachwytów nad grą Kurka na ataku- większość skończonych ataków to było szczęście, a nie umiejętności. Jeśli powtórzy to w 3 następnych meczach, to mamy z czego się cieszyć. Wizualnie gra Miki i Kubiaka wyglądała lepiej jak w statystykach. Wrona na tle Bieńka wypadł słabo. Ogólnie debiut w LŚ wypadł świetnie. Zobaczymy jutro jakie wnioski Rosjanie wyciągną jutro. Miałem dziś wrażenie, że ich dzisiejsza gra to było rozpoznanie walką, bez konkretnej koncepcji.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: niepoinformowany »

Tylko nie robić z Bieńka Muserskiego, bo więcej z tego będzie krzywdy niż pożytku.

Jutro Drzyzga z Nowakowskim i będzie równie szybko.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Matius

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Matius »

W sumie świetna gra jak na początek, a Zatorski to już w ogóle dał popis gry w obronie. O Bieńku mogę tylko dodać że nie widać u niego tremy, a pokazuje to samo co w Effectorze :) Może część się złości, że zostaje w Kielcach ale suma sumarum to u Daszkiewicza zrobił taki postęp, ewentualnie u Kowala na kadrze B. Jedynie Kubiak odstawał w ataku, ale na szczęście nadrabiał w przyjęciu i zagrywce.

Od razu widać, że będą rotacje w składzie. Wcale nie spodziewałem się Łomacza na Rosję, bardziej myślałem że na niektórych wyjazdach pogra lub z Iranem.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: ciacho23 »

niepoinformowany pisze:Tylko nie robić z Bieńka Muserskiego, bo więcej z tego będzie krzywdy niż pożytku.

...
Tzn. kogo z niego nie robić?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4599
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: niepoinformowany »

ciacho23 pisze:
niepoinformowany pisze:Tylko nie robić z Bieńka Muserskiego, bo więcej z tego będzie krzywdy niż pożytku.

...
Tzn. kogo z niego nie robić?
Boga siatka środka siatki itp

Już po pierwszych trzech czy czterech akcjach było widać, że to będzie jego mecz ;) Brawo.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: chemical_brother »

Jest szansa na torrent z tego meczu? Albo ktoś nagrał? StanLee?
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: madlark »

Następny mecz Bieńka będzie chyba tym najtrudniejszym
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Aranger »

Bardzo udany początek sezonu. Rosjanie widocznie pod formą, ale to nie umniejsza bardzo dobrej gry Polaków. Przede wszystkim w zagrywce, Kurek, Kubiak i Bieniek bardzo regularni w tym elemencie, Mika swoim floatem też swoje zrobił.

Kurek jak na pierwszy mecz na ataku bardzo dobrze, widać było, że często bił przed siebie, ale mimo to skończył dużo ataków, szczególnie dobry trzeci set, chyba tylko jednego ataku w nim nie skończył. Wiadomo, pierwszy mecz, więc daleko idących wniosków nie można wysnuwać, trzeba poczekać na kolejne spotkania. Ale generalnie, debiut na nowej pozycji powyżej moich oczekiwań.

Co do Bieńka, chyba nie trzeba nic dodawać - zaprezentował dzisiaj wszystkie swoje atuty, nagroda MVP w pełni zasłużona :) .
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Mateusz1993 »

Świetny start. Po cichu na taki liczyłem- zwycięstwo, bo to, że zmieciemy Rosjan to nie. Bo co tu ukrywać, wyglądało to jakby do Mistrzów Świata przyjechał zespół Juniorów młodszych lub kadetów. Słabiutko Rosjanie, a my bardzo dobrze.
Po profesorsku mecz zaczął Mateusz Mika i niemal od razu ustawiło to dzisiejsze zawody. Co do dzisiejszego bohatera Mateusza Bieńka, to powiem, że spodziewałem się, że sobie poradzi i to dobrze, ale że w debiucie zagra na 100% w ataku i zdobędzie 14 puntów w 3 sety to już nie. Karol i Cichy Pit mogą poczuć oddech na plecach i bardzo dobrze, niech młodzian gra jak najwięcej, bo potencjał ma i nawet jak ktoś nie dostrzegał wcześniej to dziś zmienił zdanie. Wrona dzisiejszym meczem mnie, ani nie przekonał, ani nie rozczarował. Jutro chętnie w jego miejsce zobaczyłbym Możdżonka, jeśli na Nowakowskiego byłoby za wcześnie.
Zatorski kapitalna robota, to, że jest asem przyjęcia, ale to co grał dziś w obronie poezja. Łomacz jak najbardziej poprawne zawody i to jego obecność w szóstce zaskoczyła mnie najbardziej, wygląda na to, że Fabię będzie miał przyzwoitego zmiennika (na to się zanosi). Kubiak dziś w ataku słabiutko, ale przyjęcie, zagrywka jak najbardziej na plus. No i na koniec Bartek Kurek, widać pewne techniczne niedociągnięcia, plus kilka akcji na typowym farcie, ALEE kilkoma zagraniami pokazał, że może być tego eksperymentu całkiem niezły rezultat, bo było trochę zagrań nie tylko efektownych ale i bardzo dobrze wykonanych od strony technicznej i to pokazuje, że są podwaliny aby była z obecności Kurka na pozycji atakującego korzyść i będę trzymał kciuki za niego i patrzył jak się rozwija, bo liczę, że Antiga z Blainem o to zadbają.
Na koniec dodam, że dobrą robotę wykonali statystycy w postaci Kaczmarka, bardzo dobrze rozpracowywując Rosjan, dzięki czemu środkowi dobrze spisali się na bloku, a gracze z pola wykonali dobrą robotę w obronie.
Jutro, Niedźwiedź będzie podrażniony, ale my po prostu powinniśmy zrobić swoje. Uważać na Birjukowa i może Michajłowa, bo dziś słabiutko, ale i piłkami go nie rozpieszczali. Mocno zawiódł mnie Butko (bo to generalnie bardzo dobry gracz, a dziś słabiutko). Mógłby jutro zagrać lepiej. Ale wynik niech będzie taki sam: 3:0 dla Polski :D

Kurek jak na pierwszy mecz na ataku bardzo dobrze, widać było, że często bił przed siebie, ale mimo to skończył dużo ataków, szczególnie dobry trzeci set, chyba tylko jednego ataku w nim nie skończył. Wiadomo, pierwszy mecz, więc daleko idących wniosków nie można wysnuwać, trzeba poczekać na kolejne spotkania. Ale generalnie, debiut na nowej pozycji powyżej moich oczekiwań.
Generalnie Bartek potrzebuje czasu by się w pełni przestawić bo trochę inna jest charakterystyka ataku w wykonaniu przyjmującego i atakującego. Ale dość często się zdarza, że te pierwsze mecze na nowej pozycji zawodnikom wychodzą nadspodziewanie dobrze, tj lepiej niż stan na dany moment: Wlazły i jego pierwsze mecze na przyjęciu, Zibi na ataku, Gruszka na kadrze (jakiś turniej do Olimpiady) czy Cisolla co na jakimś turnieju pogrywał na ataku całkiem nieźle, jeśli mnie pamięć nie myli. Co nie zmienia faktu, że są szanse, że z Bartka na ataku w kadrze zadowoleni będziemy.
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: woli »

Tak dla przypomnienia, to Kurek w Mostostalu był na ataku. Niektórzy z tego co czytam nie pamiętają. Dobry mecz Kurka.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Mateusz1993 »

woli pisze:Tak dla przypomnienia, to Kurek w Mostostalu był na ataku. Niektórzy z tego co czytam nie pamiętają. Dobry mecz Kurka.
Pamiętają, ale po tylu latach to tak jakby dla zawodnika nowa pozycja, nie uważasz? To mógł być sezon 2005/2006 lub 06/07 dokładnie nie pamiętam. A to jednak jest 9 lub 8 lat temu ;)
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: woli »

Nie, nie uważam. Prędzej powrót na starą pozycję.
PabloFX
Posty: 818
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:52
Płeć: M

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: PabloFX »

Mateusz1993 pisze:
woli pisze:Tak dla przypomnienia, to Kurek w Mostostalu był na ataku. Niektórzy z tego co czytam nie pamiętają. Dobry mecz Kurka.
Pamiętają, ale po tylu latach to tak jakby dla zawodnika nowa pozycja, nie uważasz? To mógł być sezon 2005/2006 lub 06/07 dokładnie nie pamiętam. A to jednak jest 9 lub 8 lat temu ;)

06/07 już na 99% było przyjęcie
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Noworoczny »

Wzorem Lineczki kilka spostrzeżeń po meczu (choć pewnie i tak już wszystko zostało napisane):
1. Bieniek do kadry!
2. Ros(ł)omak bardzo ładnie. Przypomina mi się jego gra w JW, gdzie Nowikiem i Czarnowskim demolowali przeciwników (no, nie wszystkich). Cretu przywrócił go do żywych i bardzo dobrze.
3. Kuraś! Teraz wiecie, co miałem na myśli pisząc, że Skra jest największym szkodnikiem polskiej siatkówki. Zauważmy, że mielibyśmy rozwiązany problem młotka przez te 8 lat. Jakoś Reska nie zabrania mu grać na czwórce, mimo, że u nich będzie przyjmował. A i Zagumny został zmarnowany, bo jego największym atutem było gubienie bloku, a przy przyjmowaniu w dwójkę słabo się to robi. Dodam też, że bardzo ładnie trzymał kierunki.
4. Trenerzy (w przypadku kadry Polski nie można pisać "Antiga") - wprowadzili francuski/brazylijski styl gry. Dobre przyjęcie; szybka, kombinacyjna gra; obrony! Uwielbiam na takie coś patrzeć.
5. Atmosfera w drużynie fantastyczna. Stawiam tezę, że oglądaliśmy przyszłorocznych mistrzów olimpijskich i przyjmę nawet na to zakład 1:2.
6. Wiedziałem, że nasi ograją wczoraj Ruskich, ale takiego łomotu, przyznaję, nie spodziewałem się.
7. Piłkaże w dużej hali leją odwiecznego wroga a na trybunach nie było p.rezydenta.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: azsiak88 »

Noworoczny pisze:Wzorem Lineczki kilka spostrzeżeń po meczu (choć pewnie i tak już wszystko zostało napisane):

3. Kuraś! Teraz wiecie, co miałem na myśli pisząc, że Skra jest największym szkodnikiem polskiej siatkówki. Zauważmy, że mielibyśmy rozwiązany problem młotka przez te 8 lat. Jakoś Reska nie zabrania mu grać na czwórce, mimo, że u nich będzie przyjmował. A i Zagumny został zmarnowany, bo jego największym atutem było gubienie bloku, a przy przyjmowaniu w dwójkę słabo się to robi. Dodam też, że bardzo ładnie trzymał kierunki.
5. Atmosfera w drużynie fantastyczna. Stawiam tezę, że oglądaliśmy przyszłorocznych mistrzów olimpijskich i przyjmę nawet na to zakład 1:2.
7. Piłkarze w dużej hali leją odwiecznego wroga a na trybunach nie było p.rezydenta.
3. Z trzymaniem przez Kurka kierunków to z lekka przesadziłeś z naciskiem na "z lekka" ;) Masa ataków przed siebie a i samo zbieranie się do nich nie jest naturalne i jeszcze sporo pracy przed nim.
5. Nie ma to jak po pierwszym meczu sezonu stawiać takie tezy. Dziś mogą dostać 0:3 i będą nagłówki, że blamaż, zmęczenie itp itd
7. Polityki lepiej do sportu nie wciągać. A w sumie to teraz tak pół żartem pół serio prezydenta w ogóle nie ma :D "Bezkrólewie"
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
kanimo

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: kanimo »

Przyjme ten zaklad. Ewentualna porazka bedzie wtedy slodsza a radosc w razie wygranej pozostanie.

Nie wiem gdzie wy widzicie fenomenalna reke Daszkiewicza. Ten chlopak od wielu lat prezentuje sie swietnie. W porownaniu do SMSu doszlo mu troche sily i pewnie koordynacji, bo jeszcze rosl. Szybki pod siatka, inteligentny i elastyczny byl juz w Spale (moze i wczesniej ale wtedy widzialam go pierwszy raz).
Co nie zmienia frajdy ze swietnego debiutu.
No i za jakies 2 lata bedziemy mieli 2 wysokich i dosyc szybkich srodkowych.

Lomacz podobal mi sie srednio. Owszem kombinacyjnie ale duzo niedokladnosci. Dobrze, ze mamy przyjmujacych (glownie Mateusz), ktorzy potrafia cos zrobic z niedokladnych pilek. Tylko obecnie jest to chyba najlepsza opcja, szczegolnie przy Kurku na prawym. Pilki do Kurka byly chyba troche lepsze niz na lewe. Zygadlo gra (gral) tam ekspresy, dla Kurka musialby wolniej i wyzej.
Mysle, ze jest jeszcze margines do poprawy. W swoim najlepszym okresie gral chyba troche dokladniej (zastrzezenia byly zawsze)

Ciekawi mnie jak to wyjdzie z Fabianem.

Kurek-hm, zle nie bylo. Solidnie. Oby byl postep.

Tez mysle, ze Rosjanie po ciezkiej silce i ze dzis bedzie trudniej.
Gdyby tak udalo sie prowadzic wysoko to moze boisko powachal by Bednorz.
W sumie z naszych mlodych Antiga wybral chyba 2 najdojzalszych. Jesl niezle.

PS- o tym szkodnictwie, to ja bym juz nie pisala. Z Kurkiem na przyjeciu troche ugralismy. Koncepcja byla dostosowana do mozliwosci zawodnikow. Sam zawodnik nie przepadal za atakiem z prawego i widac dlaczego. A poze tym bylo minelo. Zobaczymy co ugramy z Kurkiem na ataku przez te 2 lata.
Jest sezon repry i te napinki klubowe mnie wk…..
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: grzegorzg »

Noworoczny pisze:3. Kuraś! Teraz wiecie, co miałem na myśli pisząc, że Skra jest największym szkodnikiem polskiej siatkówki. Zauważmy, że mielibyśmy rozwiązany problem młotka przez te 8 lat. Jakoś Reska nie zabrania mu grać na czwórce, mimo, że u nich będzie przyjmował. A i Zagumny został zmarnowany, bo jego największym atutem było gubienie bloku, a przy przyjmowaniu w dwójkę słabo się to robi. Dodam też, że bardzo ładnie trzymał kierunki.
:D
Stek bzdur.
Najlepszym przykładem owego bezsensu i marnacji jest ME Castellaniego. Ah, cóz za marnotrastwo. :]
Kurek ostatnio bywał w kiepskawej formie, jesli forma była, to potrafił sam wygrywac np brąz LŚ.

Na razie Kurek na ataku to reprezentuje styl lekko połamany, a teza że "trzyma kierunki" ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co ja z baletem. Owszem, zdarzało mu się zaatakować (ile razy?) po wyraznych kierunkach, ale tymczasem to ma problem z obserwacja bloku na prawym i tyle.
Oczywiście ma parę - bo miał, ma dobrą reke - bo miał, tylko te nogi... A na ataku trzeba skakac nie tylko wzwyż, ale i w dal, a to u Kurka zawsze wyglądało słabo. No ale młody jest, może się nada. :D

A tak w ogóle, to fajnie było. :D
Awatar użytkownika
klouczers
Posty: 151
Rejestracja: 2 sty 2010, o 21:02
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: Liga Światowa '15 - Mecze Reprezentacji Polski

Post autor: klouczers »

grzegorzg pisze: Na razie Kurek na ataku to reprezentuje styl lekko połamany, a teza że "trzyma kierunki" ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co ja z baletem. Owszem, zdarzało mu się zaatakować (ile razy?) po wyraznych kierunkach, ale tymczasem to ma problem z obserwacja bloku na prawym i tyle.
Oczywiście ma parę - bo miał, ma dobrą reke - bo miał, tylko te nogi... A na ataku trzeba skakac nie tylko wzwyż, ale i w dal, a to u Kurka zawsze wyglądało słabo. No ale młody jest, może się nada. :D
Jestem dokładnie tego samego zdania. W statystykach wyglądało to lepiej niż w rzeczywistości. Zastanawiam się ile wytrzyma kręgosłup Bartka Kurka, bo jego ruchy wyglądają na prawym na bardzo nienaturalne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”