Liga Światowa 2016

ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: ciorny17 »

Poprzednie dwa posty: wy tak serio? Tyle tutaj trolli i pod różnymi nickami, że już nie łapie kto debil a kto troll.
Kłamca.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: StanLee »

Rossard będzie grał w szóstce Resovii.

Świetny rozkład ataku mają Włosi w tym składzie, a Juantorena z marszu jest najlepszy na parkiecie.
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Mateja »

adamow pisze:...
Ale wiesz, że Liga Światowa jest w tym roku najmniej ważną imprezą dla polskiej reprezentacji?
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: hubert »

adamow pisze:Po takich meczach jak wczoraj i dziś wstyd mi za polskich pseodosiatkarzy. Tak jak mówiłem Antiga powinien odejść najpóźniej po ME2015. To ostatnia chwila aby mu podziękować i zatrudnić prawdziwego trenera jeśli chcemy zdobyć złoto w Rio a trudno sobie wyobrazić abyśmy tego złota nie zdobyli, w końcu jesteśmy Mistrzami Świata. W polskiej drużynie wyraźnie widać amatorszczyznę ale czego można oczekiwać jeśli brakuje w niej naszych najlepszych zawodników.
Może Ty zostaniesz trenerem bo widzę, że się znasz.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

Gramy dobrze,ale do pewnego momentu - jak ogarniemy ten ,,moment'' to będzie dobrze,a jak nie to niestety będzie nam brakowalo ciągle czegoś
adamow
Posty: 441
Rejestracja: 24 maja 2014, o 13:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: adamow »

Mateja pisze:
adamow pisze:...
Ale wiesz, że Liga Światowa jest w tym roku najmniej ważną imprezą dla polskiej reprezentacji?
Oczywiście, że to tylko przygotowanie do IO ale na miesiąc przed imprezą sezonu powinni przynajmniej grać przyzwoicie a nie to co dziś, wczoraj czy w poprzednie weekendy z Rosją. Przecież oni nawet się nie zbliżyli poziomem gry do przeciwników. Na miesiąc przed IO dzieli nas od reszty światowej czołówki przepaść. Pytanie gdzie są Wlazły, Żygadło, Leon, Bartman czy nawet Winiar? Pewnie piją drinki na plaży i mają niezłą polewkę z naszych "reprezentantów".
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: drukjul »

troche zorientowany pisze:nie mam już złudzeń ten zespół nie będzie grał o medal olimpijski.
Nic się nie martw

Jeżeli chłopaki nie zdobędą na Igrzyskach żadnego medalu, to przynajmniej przywieziemy z Rio otrzymaną od MKOL-u nagrodę Fair Play, za to że graliśmy tam bez Leona.

W ten sposób zostaniemy bezapelacyjnie "moralnymi zwycięzcami" Olimpiady, a wiadomo że to jest to, co tygrysy znad Wisły lubią najbardziej. :D
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Noworoczny »

rosja nie wchodzi. Nie wiem, czy się cieszyć, bo to rok olimpijski. Może jakiś znawca się wypowie?

Możdżonek z Rosomakiem czy bez niego to jest jednak Drevenot w ataku.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: StanLee »

Ale forma Buszko martwi.
kanimo

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: kanimo »

hubert pisze:
adamow pisze:Po takich meczach jak wczoraj i dziś wstyd mi za polskich pseodosiatkarzy. Tak jak mówiłem Antiga powinien odejść najpóźniej po ME2015. To ostatnia chwila aby mu podziękować i zatrudnić prawdziwego trenera jeśli chcemy zdobyć złoto w Rio a trudno sobie wyobrazić abyśmy tego złota nie zdobyli, w końcu jesteśmy Mistrzami Świata. W polskiej drużynie wyraźnie widać amatorszczyznę ale czego można oczekiwać jeśli brakuje w niej naszych najlepszych zawodników.
Może Ty zostaniesz trenerem bo widzę, że się znasz.

Ale chyba akurat kolega zartuje. Znaczy tak mi sie wydaje. Ja juz tez nie lapie do konca.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: weary_skier »

StanLee pisze:Rossard będzie grał w szóstce Resovii.
Za? Obok?
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: ciorny17 »

StanLee pisze:Ale forma Buszko martwi.
Mimo wszystko bardziej martwię się o dyspozycję Kurka.
Kłamca.
kanimo

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: kanimo »

A ja o Lomacza, Drzyzge, Mike i Pita.

Szczegolnie, ze wyglada na to, ze Pit pojedzie i bedziemy patrzec jak idzie na serwis w koncowce seta.

Kurek, mysle, swoje zagra ale calej gry raczej nie uniesie.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: troche zorientowany »

zauważcie że wygrywa dziś zespół który lepiej serwuje i regularnie. Drugi element to technika i refleks w sytuacyjnych akcjach. Przy wyrównanym poziomie kilku zespołów z topu te czynniki przeważają. U nas zapominano o tym elemencie a Francuzi Amerykanie i Brazylijczycy to mają. My niestety nie . jeśli nie poprawimy zagrywki a do tego atakujący nie będą myśleć przy ataku, zaś obrona nie włączy się w stwarzanie kontr to będzie lichutko.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: StanLee »

Napisałbym (obok) Jaeschke, ale wiadomo - więc nie mam pojęcia jak to ułoży Kowal.
ciorny17 pisze:
StanLee pisze:Ale forma Buszko martwi.
Mimo wszystko bardziej martwię się o dyspozycję Kurka.
Kuraś będzie w formie, spokojnie.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: chemical_brother »

No i co, serio myślicie że po tej panice, jaką widać na forum [ingerencja moderatora], nie będzie takiej paniki w związku? Szczyt formy ma być na LŚ, bo bicz boży kibiców się pogniewa.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2016, o 14:15 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 21. Regulaminu Forum
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
skk95
Posty: 33
Rejestracja: 10 lut 2013, o 17:05
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: skk95 »

A tak na marginesie, Słowenia pokonała Niemców 3-1 w finale 3 dywizji :] czyli co, drugi rok grania z zespołami pokroju Meksyku, Tajwanu czy Czarnogóry?
Ganbare Nippon !
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Jiroux »

Clevenot już dawno klepnięty do Włoch
A pomyśleć, że Bydgoszcz Heynena gadała z Rossardem
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: ciorny17 »

Tak jak ktoś pisał, cały zespół cieniuje i to poniekąd pokazuje, że obciążenia są dostosowane do każdego. Jak ciało zmęczone to i głowa nie ta i też da się zauważyć błędy wyboru.

Piszę o Kurku, że o niego martwię się najbardziej bo wszyscy wiemy, że bez niego o sukces będzie ciężko. Dalej dużo będzie zależało od dyspozycji Miki, a z pewnością nie zdziwię się jak Mateusza zobaczymy dopiero w Rio w akcji.

Cieszy natomiast postawa Kubiaka. Nawet bez formy poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Ja tam jestem optymistą i z trudem już mi przychodzi tłumaczenie wszystkim niedzielnym kibicom dlaczego teraz gramy tak a nie inaczej.
Kłamca.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

Wg.mnie powinniśmy się martwić jak w Krakowie dostaniemy w grupie 2 razy po 3:0 .
Najgorsze co mogą mieć zawodnicy w głowach to to,że non stop teraz praktycznie przegrywają i to jest na pewno problem
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: bytrek »

adamow pisze:
Mateja pisze:
adamow pisze:...
Ale wiesz, że Liga Światowa jest w tym roku najmniej ważną imprezą dla polskiej reprezentacji?
Oczywiście, że to tylko przygotowanie do IO ale na miesiąc przed imprezą sezonu powinni przynajmniej grać przyzwoicie a nie to co dziś, wczoraj czy w poprzednie weekendy z Rosją. Przecież oni nawet się nie zbliżyli poziomem gry do przeciwników. Na miesiąc przed IO dzieli nas od reszty światowej czołówki przepaść. Pytanie gdzie są Wlazły, Żygadło, Leon, Bartman czy nawet Winiar? Pewnie piją drinki na plaży i mają niezłą polewkę z naszych "reprezentantów".

4 lata temu na miesiąc przed IO nie było na świecie nawet jednej kadry która była w stanie urwać nam seta. Czy zdobyliśmy medal??
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
szymonex0
Posty: 8
Rejestracja: 4 cze 2016, o 12:49
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: szymonex0 »

Myślicie,że Beldzy mogą ten mecz wygrać? Bo patrząc na ich wczorajszy mecz z Brazylijczykami,to grali oni świetnie.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: qtp »

Myślimy że nasi mogą przegrać...
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem cy było, ale 3 Kubanczyków aresztowanych w Tampere na turnieju za napaść seksualną. Między innymi Uriarte.
Kłamca.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: SerCos »

O wszystkim w drugiej dywizji zadecydują mecze w Tampere. Holendrzy po porażce z Koreą muszą liczyć na, że gospodarze nie wygrają z Kanadą 3-0, bo w tym wypadku to właśnie Finowie awansują do turnieju finałowego. Przy 3-1 zarówno jedni jak i drudzy będą mieli tyle samo zwycięstw, punktów oraz identyczny bilans setów jednak Holendrzy mają zdecydowanie lepszy bilans małych punktów.

O utrzymaniu w drugiej dywizji zadecyduje mecz Kubańczyków z Portugalią. Obecnie to właśnie Kuba pożegnałaby się z rozgrywkami na tym poziomie. Alternatywą jest Japonia, ale, żeby spuścić Japończyków Kuba musi wygrać z gospodarzami turnieju finałowego w jakimkolwiek stosunku. Areszt trzech graczy tego im nie ułatwi.
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Mateja »

ciorny17 pisze:Nie wiem cy było, ale 3 Kubanczyków aresztowanych w Tampere na turnieju za napaść seksualną. Między innymi Uriarte.
Dzisiaj aresztowali kolejnego. Dziwna sytuacja, ale jeszcze nie ma co osądzać.
FLPman
Posty: 308
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: FLPman »

Mateja pisze:
ciorny17 pisze:Nie wiem cy było, ale 3 Kubanczyków aresztowanych w Tampere na turnieju za napaść seksualną. Między innymi Uriarte.
Dzisiaj aresztowali kolejnego. Dziwna sytuacja, ale jeszcze nie ma co osądzać.
Policja zrobiła rano nalot na hotel i aresztowała jeszcze Cepedę.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Noworoczny »

FLPman pisze:
Mateja pisze:
ciorny17 pisze:Nie wiem cy było, ale 3 Kubanczyków aresztowanych w Tampere na turnieju za napaść seksualną. Między innymi Uriarte.
Dzisiaj aresztowali kolejnego. Dziwna sytuacja, ale jeszcze nie ma co osądzać.
Policja zrobiła rano nalot na hotel i aresztowała jeszcze Cepedę.
Głupi są, bo jakby dali pierścionek, to nie dość, że nie musieli niezgodnie z prawem napadać seksualnie, ale jeszcze paszporty by dostali i dobre kontrakty.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
radek0389
Posty: 469
Rejestracja: 24 sie 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: radek0389 »

troche zorientowany pisze:nie mam już złudzeń ten zespół nie będzie grał o medal olimpijski. Pobożne życzenia niepoprawnych optymistów. Gramy piach w najsilniejszym składzie nie mając ani jednego dobrego elementu.
Poświęciłem kilka chwil z mojego cennego czasu i rzuciłem okiem na twoje posty. Twoja aktywność w tematach dotyczy, tylko hejtowania głównie reprezentacji w trakcie negatywnych wyników (jak choćby w tych mało znaczących spotkaniach LŚ). Gdy Polska gra dobrze, wygrywa to co ma wygrać, to siedzisz cichutko :] . Rozumiem że kogoś podniecają gołe stopy lub podglądanie pacjentek na geriatryku, ale że można mieć zboczenie w postaci trollingu własnej drużyny narodowej, to bym nie wpadł :D .

Wracając do tematu, ja śledzę mecze w światówce na spokojnie, zero negatywnych emocji. Przedwczoraj i wczoraj już przez nawet dłuższe momenty gra wyglądała dobrze. Brakuje jeszcze koncentracji, świeżości, mocy fizycznej. Na tą chwilę tylko Bartek Kurek nie miał przebłysków dobrej gry, ale myślę, że na Kraków się poprawi.

ps. Są jakieś informację odnośnie ewentualnego występu Miki na finale?
allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: allanjelly »

Nasza gra niestety nie napawa optymizmem.

1). My jesteśmy w ciężkim treningu - dlatego podobno cieniujemy. Dlaczego zakładamy, że inne drużyny nie są w podobnym reżimie treningowym? Przecież na 100% też przygotowują się do Rio.

2). To nie wina trenera, ale nic nie ugramy bez zagrywki.

3). Co Zator gwiazdorzy to głowa mała - w obronie gramy absolutne 0.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”