Liga Światowa 2016

Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Jiroux »

Wypada odnotować, że Argentyna musi sobie poradzić bez Conte (kontuzja barku)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

Który nie wiadomo czy zdąży na IO
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: drukjul »

krzysiu pisze:Który nie wiadomo czy zdąży na IO
Prawie na pewno nie jest to nic takiego, co by mogło przeszkodzić Conte wystąpić na Igrzyskach w Rio. Ale jeżeli skarży się na jakieś bóle tego barku to oczywiście zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, tym bardziej rozgrywki Ligi Światowej szczególnie w roku olimpijskim to naprawdę nie jest nic specjalnie ważnego i czasami warto machnąć na nie ręką, a swoim liderom dać trochę wolnego przed najważniejszą imprezą czterolecia. Udowodnili to choćby Rosjanie cztery lata temu przed IO w Londynie.

Conte odpuści sobie rozgrywki LŚ, nabierze sił i ochoty do gry, wróci wypoczęty i hoży na Igrzyska. Pamiętajmy, że on od ubiegłego roku gra w swojej reprezentacji na pozycji atakującego i ciągnie praktycznie cały atak, nie na przyjęciu, więc na świeżość mu się w Rio na pewno bardzo przyda.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: StanLee »

drukjul pisze:Pamiętajmy, że on od ubiegłego roku gra w swojej reprezentacji na pozycji atakującego i ciągnie praktycznie cały atak, nie na przyjęciu, więc na świeżość mu się w Rio na pewno bardzo przyda.
Coś mnie ominęło? W zasadzie Conte przyjmuje więcej niż przyjmował za Webera, ale atak też ciągnie jeszcze bardziej, tu masz rację. To, że Velasco nawet po LŚ z desperacji czasem wrzuci Conte na atak nie zmienia faktu, że na Igrzyskach Panamerykańskich Conte przyjmował chyba najwięcej na całym turnieju, a nawet na PŚ 15 i tak przyjmował sporo więcej niż cztery lata wcześniej.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: drukjul »

StanLee pisze:To, że Velasco nawet po LŚ z desperacji czasem wrzuci Conte na atak .
Dlaczego z desperacji? W drużynie Argentyny już tradycyjnie zawsze miał kto dobrze przyjmować, natomiast również już tradycyjnie zawsze znacznie większe problemy były tam z atakiem, a zwłaszcza z prawym skrzydłem. Facundo przyjęcia w swojej reprezentacji wcale trzymać nie musi, w przeciwieństwie do ofensywy gdzie nie widać dla niego sensownej alternatywy, więc przesunięcie go na prawy atak wydaje się być całkiem logiczne. Z tym, przynajmniej moim zdaniem sensownym pomysłem Velasco na zagospodarowanie ofensywnego potencjału Conte zapoznaliśmy się właśnie przy okazji niektórych spotkań na zeszłorocznym PŚ w Japonii, więc w tym roku nie powinien być już dla nas niespodzianką. Choć patrząc z drugiej strony trzeba też zauważyć, że jako atakujący Facundo zwyczajnie nie jest jeszcze najlepiej rozpisany i rywale Albicelestes mogą mieć z tym pewien problem, podobnie jak mieli przynajmniej na samym początku problem z naszym Bartkiem Kurkiem.
StanLee pisze:na Igrzyskach Panamerykańskich Conte przyjmował chyba najwięcej na całym turnieju
Same Igrzyska Panamerykańskie to umówmy się nie jest jakoś specjalnie mocno obsadzony turniej. Co innego Igrzyska Olimpijskie. Jestem więc dziwnie spokojny, że w tym roku na IO w Rio Conte będzie jeśli nawet nie w ogóle jedynym, to przynajmniej podstawowym atakującym Albicelestes. Tym bardziej, że w szerokim składzie Argentyny, który podał Julio Velasco w kwietniu na tej pozycji Facundo nie miał właściwie konkurentów. Nawiasem mówiąc teraz po ogłoszeniu, że Conte w LŚ nie zagra selekcjoner Argentyny może mieć z wyborem pierwszego nominalnego atakującego w tych rozgrywkach akurat spory problem.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: StanLee »

Same Igrzyska Panamerykańskie to umówmy się nie jest jakoś specjalnie mocno obsadzony turniej. Co innego Igrzyska Olimpijskie. Jestem więc dziwnie spokojny, że w tym roku na IO w Rio Conte będzie jeśli nawet nie w ogóle jedynym, to przynajmniej podstawowym atakującym Albicelestes. Tym bardziej, że w szerokim składzie Argentyny, który podał Julio Velasco w kwietniu na tej pozycji Facundo nie miał właściwie konkurentów. Nawiasem mówiąc teraz po ogłoszeniu, że Conte w LŚ nie zagra selekcjoner Argentyny może mieć z wyborem pierwszego nominalnego atakującego w tych rozgrywkach akurat spory problem.
Ja bym unikał jednak w tym przypadku tego europocentrycznego spojrzenia z perspektywy kraju jak Polska, będącego chyba jednak siatkarską potęgą - bo dla Argentyńczyków to zwycięstwo z kadrą B Brazylii w Igrzyskach Panamerykańskich zostało odtrąbione za największy sukces argentyńskiej siatkówki ostatnich lat. :) Dokładnie - dwudziestu, bo ostatni raz Argentyna do tamtej chwili jakieś międzynarodowe rozgrywki wygrała 20 lat wcześniej, gdy z Marcosem Milinkoviciem na czele wygrali również Igrzyska Panamerykańskie.
drukjul pisze:W drużynie Argentyny już tradycyjnie zawsze miał kto dobrze przyjmować, natomiast również już tradycyjnie zawsze znacznie większe problemy były tam z atakiem, a zwłaszcza z prawym skrzydłem. Facundo przyjęcia w swojej reprezentacji wcale trzymać nie musi, w przeciwieństwie do ofensywy gdzie nie widać dla niego sensownej alternatywy, więc przesunięcie go na prawy atak wydaje się być całkiem logiczne.
To jest logika, którą sam kierowałem się jakiś czas temu gdy wnosiłem o przestawienie Conte na atak - tylko, że problem w tym założeniu jest taki, że Facundo na prawym ataku spisuje się znacznie słabiej. Jak popatrzymy na ten Puchar Świata, na który się powołujesz, a także na kwalifikacje do Igrzysk (choć tutaj nie oglądałem żadnego spotkania), to widzimy, że zdecydowaną większość czasu na ataku spędził nie Conte, a Cristian Poglajen, albo Martin Ramos. Jak popatrzymy na mecze Conte z czołówką z PŚ, to mamy:

15/37 - USA
21/34 - Rosja
21/37 - Włochy
17/26 - Polska
22/34 - Iran
10/16 - Japonia

gdzie Facundo na ataku - niestety dla nas - grał tylko w ostatnim meczu z Amerykanami, a wcześniej, z Wenezuelą, gdzie jego występ też do najlepszych nie należał. Conte dużo szans na ataku dostał przede wszystkim w czasie Ligi Światowej 2014, gdzie Velasco przetestował w przeciągu 12 meczów kilkunastu skrzydłowych, i te występy wyglądały na tle rezerw Niemiec czy Japonii bardzo przeciętnie. Myślę też, że nie ma przypadku, gdy Velasco wolał na ataku postawić na zawodnika o warunkach fizycznych Cristiana Poglajena, czy środkowego Martina Ramosa - bo jednak ważniejsze niż układanie klocków, w tym przypadku jest odpowiednie wykorzystanie lidera. Conte, w formie, przy dobrze dysponowanym De Cecco, jest w stanie w ataku notować regularnie na tle czołówki takie występy jak na Pucharze Świata - ale chyba jednak na lewym skrzydle (i na pipie), a nie na ataku.

Zaś co do obsady przyjęcia reprezentacji Argentyny, trzeba jeszcze pamiętać o tym, że reprezentacyjną karierę dosyć nieoczekiwanie zakończył przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu kadrowego Javier Filardi, były jej kapitan, i kapitan najlepszej argentyńskiej drużyny ostatnich lat, UPCN San Juan, więc to pole manewru Velasco jest jednak tym samym ograniczone. Zaś gdy popatrzymy na zawodników z drugiego szeregu - to jeżeli któryś z nich miałby dostać szansę, to byłby to Bruno Lima - ale ten zawodnik może grać zarówno na przyjęciu, jak i na ataku, co widzimy zresztą na Pucharze Panamerykańskim, gdzie na przyjęciu grają Nicolas Lazo i Jan Martinez, a Lima gra po przekątnej z Matiasem Sanchezem. Jeżeli więc pod nieobecność Conte ktoś dostanie w tegorocznej Lidze Światowej szanse, to myślę, że będzie to Lima, i mam cichą nadzieję, że to będzie jakaś odpowiedź na problemy Argentyny z tym prawym atakiem, choć do tego pewnie daleka droga.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

Witam , po przerwie :d , mam pytanie czy zespół który wygra II dywizje awansuje do final six ? :D
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

kto jest waszym "faworytem" do awansu i spadku ? :d
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

Dopiero teraz zauważyłem , że Niemcy grają w III dywizji:D , ciekaw jestem jakim składem będą grać z takim Kazachstanem czy Meksykiem.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: drukjul »

estril1992 pisze:Dopiero teraz zauważyłem , że Niemcy grają w III dywizji:D , ciekaw jestem jakim składem będą grać z takim Kazachstanem czy Meksykiem.
Sądząc po nazwiskach siatkarzy tegorocznej kadry Heynena, to wystawią aktualnie możliwie najmocniejszy.
Rozgrywający : Lukas Kampa, Sebastian Kühner, Jan Zimmermann

Atakujący: Simon Hirsch, Daniel Malescha

Przyjmujący: Denis Kaliberda, Christian Fromm, Dirk Westphal, Moritz Karlitzek, Tom Strohbach, Moritz Reichert, Ruben Schott, David Sossenheimer

Środkowi: Marcus Böhme, Philipp Collin, Tim Broshog, Tobias Krick, Georg Klein

Libero: Thilo Späth, Leonhard Tille, Julian Zenger
Jak widać, brakuje tylko braci Steuerwald, oraz najstarszych: Grozera, Jochena Schöpsa, oraz Sebastiana Schwarza, ale w sumie nie wiadomo, czy ta trójka nie pożegnała się z reprezentacją na zawsze.
Michal5
Posty: 1775
Rejestracja: 7 gru 2014, o 18:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Michal5 »

Niemcy kiedyś mieli jedną z najlepszych par atakujących na świecie, teraz mocno średnio to wygląda. Słabo trochę.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

drukjul pisze:
estril1992 pisze:Dopiero teraz zauważyłem , że Niemcy grają w III dywizji:D , ciekaw jestem jakim składem będą grać z takim Kazachstanem czy Meksykiem.
Sądząc po nazwiskach siatkarzy tegorocznej kadry Heynena, to wystawią aktualnie możliwie najmocniejszy.
Rozgrywający : Lukas Kampa, Sebastian Kühner, Jan Zimmermann

Atakujący: Simon Hirsch, Daniel Malescha

Przyjmujący: Denis Kaliberda, Christian Fromm, Dirk Westphal, Moritz Karlitzek, Tom Strohbach, Moritz Reichert, Ruben Schott, David Sossenheimer

Środkowi: Marcus Böhme, Philipp Collin, Tim Broshog, Tobias Krick, Georg Klein

Libero: Thilo Späth, Leonhard Tille, Julian Zenger
Jak widać, brakuje tylko braci Steuerwald, oraz najstarszych: Grozera, Jochena Schöpsa, oraz Sebastiana Schwarza, ale w sumie nie wiadomo, czy ta trójka nie pożegnała się z reprezentacją na zawsze.
Niemcy mają turniej finałowy u siebie . Więc może te mecze w grupach zagrają młodymi.Jestem pewny , że nawet jak by wystawili skład z tych młodych to na luzie wygrają z Kazachstanem czy Meksykiem.A w turnieju finałowym pewnie najmocniejszym ponieważ taka Słowenia (pewny udziału w final four , moim zdaniem:) , może tam ugrać coś dla siebie
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

Michal5 pisze:Niemcy kiedyś mieli jedną z najlepszych par atakujących na świecie, teraz mocno średnio to wygląda. Słabo trochę.
Właśnie mieli.... nie wiadomo jak to będzie z Grozerem czy Schopsem.Grozer niby ma nie grać już w reprezentacji , ale kto wieeeee :D
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: SerCos »

drukjul pisze:Jak widać, brakuje tylko braci Steuerwald, oraz najstarszych: Grozera, Jochena Schöpsa, oraz Sebastiana Schwarza, ale w sumie nie wiadomo, czy ta trójka nie pożegnała się z reprezentacją na zawsze.
Nie tylko. Nie zagra Dünnes. Nie ma Tille, to znaczy jest, ale nie Ferdinand tylko Leonhard. Dalej nie ma Kromma. Kilku graczy brakuje, ale byli w szerszym kręgu zainteresowań.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

SerCos pisze:
drukjul pisze:Jak widać, brakuje tylko braci Steuerwald, oraz najstarszych: Grozera, Jochena Schöpsa, oraz Sebastiana Schwarza, ale w sumie nie wiadomo, czy ta trójka nie pożegnała się z reprezentacją na zawsze.
Nie tylko. Nie zagra Dünnes. Nie ma Tille, to znaczy jest, ale nie Ferdinand tylko Leonhard. Dalej nie ma Kromma. Kilku graczy brakuje, ale byli w szerszym kręgu zainteresowań.
Czyli co rewolucje mamy u naszych sąsiadów ?:D
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

To nie będzie odkrycie co napisze , ale Argentyna od paru sezonów ma problem z atakiem.No chyba , że jakiegoś młodego wezmą z tych młodszych kadr i on "wystrzeli"
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Guilder »

Trochę odbiegliśmy od tematu kwalifikacji do Igrzysk zastanawiając się, kogo powinien Antiga powołać na Ligę Światową, chcąc dać odpocząć najważniejszym, a mając przepisami związane ręce. Spróbuję przenieść dyskusję we właściwe miejsce:

Założenie Ligi Światowej (fatalne, choć wszyscy wiemy skąd się wzięło) jest takie, ze ma być jak najwięcej zawodników z podstawowego składu.
Łomacz - niech gra. Rozegranie to nie jest specjalnie ciężka pozycja, a jego zgranie z jak największą liczbą kolegów to zawsze wartość dodana.
Drzyzga - ponoć potrzebuje przerwy, może to i lepiej by sobie odpoczął?
Kurek - odpoczynek
Konarski - w Japonii robi dobre wrażenie, dałbym mu pograć na szczeblu reprezentacyjnym jako "szóstkowiec". Kurkowi odpoczynek nie przeszkodzi, a Konarski się jeszcze bardziej ogra.
Mika - odpoczynek, zdecydowanie
Buszek - niech gra, musi się oklepać po zasiedzeniu w Kędzierzynie.
Kubiak - jemu najlepiej dać odpocząć, ale musi być zdrowy ktoś z pary Szalpuk-Bednorz
Szalpuk lub Bednorz - jeśli zdrowy, niech gra
Bieniek - raczej niech gra. Zgubił formę, ale to raczej nie jest kwestia przeciążenia.
Nowakowski - nie wiem jak ze zdrowiem, jeśli jest, niech gra.
Kłos - IMHO nie powinien lecieć do Rio, ale licho wie co z Nowakowskim. Ale zasadniczo może sobie pograć.
Możdżonek - nie wygląda na zmęczonego, ale jeśli komuś dać wolne ze środkowych, to wpierw jemu. Prawo seniora wśród środkowych. :D
Zatorski - niech gra - patrz Łomacz.
Gacek - od początku był brany pod uwagę jako strażak w przypadku kontuzji Zatorskiego. Jako że życzymy wszystkim Polakom końskiego zdrowia, nie biorę Piotra pod uwagę.
Podsumowując: jeśli zdrowie wszystkim dopisze, do gry ze składu branego pod uwagę w kontekście Rio (czyli niby podstawowego, choć mam świadomość że "podstawowy" wg FIVB może być trochę inny) desygnowałbym, z różnych powodów, 9 zawodników (Łomacz, Konarski, Buszek, Szalpuk, Bednorz, Bieniek, Nowakowski, Kłos, Zatorski). Wystarczająco dużo, by Antiga nie miał specjalnego kłopotu z powołaniami. Więcej niż tych 5-6 "młodych-zdolnych-perspektywicznych" i tak by nie wziął.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

Musi mieć 10 w tej 14 z poprzedniej LŚ chyba ,więc tych 4 nowych może być typu Muzaj,Leman
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: meduza123 »

krzysiu pisze:Musi mieć 10 w tej 14 z poprzedniej LŚ chyba ,więc tych 4 nowych może być typu Muzaj,Leman
I tak naprawdę to zamykamy się przy tych dwóch nazwiskach. Z tym, że ich rola raczej wycieczkowa, nie wierzę aby którykolwiek z nich pojechał do RIO. LŚ jest króciutka , mało spotkań a w połowie pewnie zagramy normalnym składem aby się zgrywać jednak. Nowakowski i Konarski też potrzebują szansy gry, więc będą mieć pierwszeństwo. Rywalizacja jest o 4 przyjmującego i pomiędzy środkowymi, z tym że tutaj jest 4 mocnych (z różnych względów) kandydatów, z których każdy ma swoje argumenty i nie sądzę aby Leman namieszał. Ale jakieś debiuty - czemu nie, motywacja do dalszej pracy a za rok już walka o skład.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

Wiadomo,że młodzi tylko na zmiany czy tam epizody
ciorny17
Posty: 8516
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: ciorny17 »

krzysiu pisze:Wiadomo,że młodzi tylko na zmiany czy tam epizody
Martwi mnie to jak cholera. Brak grania pod presją dla nich to jest dramat. Teraz mamy finał LŚ u siebie za rok ME u siebie. Wiem, że kadra młoda to i specjalnego szoku co do przebudowy nie będzie, ale wprowadzono ostatnio Bieńka i tyle.
Kłamca.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Marcy$ »

A ile byście chcieli?

Rok temu Bieniek, rok wcześniej Mika. Kurde, oby tak regularnie jeden na rok było odkrycie to lękajcie się przeciwnicy.

Brakuje błysku na rozegraniu. I na razie nie widać następcy Zagumnego.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

Z tego co mówili w studiu po meczu z Wenezuelą to na turniej w Rosji mają być jakieś zmiany 2 turniej gramy u siebie , więc nie liczę na to , że u siebie przed własną publicznością zagramy "2 zespołem".3 turniej we Francji więc może tam też jakieś zmiany.Więc obstawiam tak , że:
1 Turniej (Rosja) - parę zmian
2 Turniej (Polska)- nasza najlepsza "6"
3 Turniej (Francja) - parę zmian
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: kaede »

ale mimo wszystko Łomacz grał większość zeszłego sezonu reprezentacyjnego + turniej w Berlinie i cały ligowy sezon, więc trochę odpoczynku mu się jednak przyda. z kolei Drzyzdze, który dobre pół sezonu spędził w kwadracie, przyda się więcej grania, więc mam nadzieję, że to on będzie sypał na wyjazdowych turniejach.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

Poczekajmy w jakich składach będą grać inne reprezentacje które przygotowują się do IO jak np Rosja , Włochy , Francja Brazylia ,Iran, USA .Będą też chcieli dać odpocząć swoim zawodnikom po sezonie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: drukjul »

StanLee pisze:Jeżeli więc pod nieobecność Conte ktoś dostanie w tegorocznej Lidze Światowej szanse, to myślę, że będzie to Lima.
Wygląda na to, że miałeś rację że Julio Velasco w takiej sytuacji postawi na Bruno Limę i trzeba powiedzieć, że jak na początek całkiem nieźle sobie poczyna młodzian na tej pozycji, choć albicelestes przegrali pierwszy z dwóch zaplanowanych w tym tygodniu spotkań towarzyskich z canarinhos dosyć gładko bo 0:3 (-22, -20, -21) (pełny mecz) http://tiny.pl/gr4dg

Wyjściowe szóstki:

Brazylia: Bruninho, Wallace, Lucas, Mauricio Souza, Lucarelli, Murilo + Sergio (l),William, Evandro

Argentyna – De Cecco, Bruno Lima, Ramos, Imhoff, Nicolas Bruno, Rodrigo Quiroga + Alexis Gonzalez (l), Palacios, Jan Martinez, Uriarte, Poglajen

Nowy nabytek Olsztyna zdążył zmienić Quiroge bardzo szybko, bo jeszcze w połowie pierwszego seta, ale później wszedł za niego jeszcze Martinez.


PS W całości drugi, wczorajszy mecz towarzyski Brazylia- Argentyna, tym razem zwycięstwo canarihos 3:1 http://tiny.pl/gr46g
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

jest może już jakiś plan transmisji na ten pierwszy weekend ?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

1 weekend LŚ z tego co widzę to mecze Polaków mają być na razie w otwartym Polsacie również
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

no nic to trzeba poczekać na rozpiskę jakie mecze pokaże ps/pse/psn/.Jak byście coś znaleźli to podajcie linki tutaj czy na pw ;)
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

Na razie wiadomo tylko, że w Lidze Światowej nie zagra Piotr Gacek (czytaj obok). W pierwszym turnieju w Kaliningradzie (17-19.06) nie wystąpią także Mateusz Mika i Fabian Drzyzga, którzy będą musieli poddać się leczeniu. Szansę gry dostanie więc rozgrywający AZS Olsztyn Paweł Woicki i ktoś z dwójki przyjmujących Wojciech Żaliński lub Bartosz Bednorz. Do Rosji biało-czerwoni wylecą 15 czerwca. – Operacja Rio de Janeiro już się rozpoczęła – ogłosił Antiga.

Czyli Fabian ma jakieś problemy ze zdrowiem

Będzie chciał pan sprawdzić w Lidze Światowej Bartłomieja Lemańskiego i Andrzeja Wronę?
To nie byłby dobry pomysł. Wybiorę raczej z czwórki, która była w Tokio. Wybór i tak jest wystarczająco trudny.
Czyli nie będzie sprawdzania Lemana
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”