WL Final Six 16

krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: krzychszp »

Zobaczymy jaka frekwencja będzie na meczu Polaków, ale pełnej hali się nie spodziewam. Raz że ceny, dwa że środek tygodnia, a poza tym w tej edycji LŚ zbieraliśmy regularne baty. Porażki nie napędzają koniunktury, nawet jeżeli są częściowo wkalkulowane.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: StanLee »

kanimo pisze:Mauricio moze i odstaje ale na razie nie widze kto obnazy jego slabosc.
Dziś gra dobrze, ale Włosi są słabi. Po turnieju ocenimy.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: mmb »

Ciężko się to ogląda ;)
ciorny17
Posty: 8518
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: ciorny17 »

krzychszp pisze:Zobaczymy jaka frekwencja będzie na meczu Polaków, ale pełnej hali się nie spodziewam. Raz że ceny, dwa że środek tygodnia, a poza tym w tej edycji LŚ zbieraliśmy regularne baty. Porażki nie napędzają koniunktury, nawet jeżeli są częściowo wkalkulowane.
Bardziej miarodajnym dniem będzie piątek, weekendu początek gdy nie będą grali Polacy. Jak hala będzie zapełniona dajmy na to w 60% to uznam to za przyzwoity wynik. Ale szczerze w to wątpię.
StanLee pisze:
kanimo pisze:Mauricio moze i odstaje ale na razie nie widze kto obnazy jego slabosc.
Dziś gra dobrze, ale Włosi są słabi. Po turnieju ocenimy.
Dzisiaj to nie ma się za co i o co przyczepić do Mauricio go gra bardzo fajnie. Może się podobać szczególnie jeśli idzie o elastyczność w ataku.

No bez jaj, że teraz będzie ta chora 10 minutowa przerwa? :x
Kłamca.
kinagyo
Posty: 752
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: WL Final Six 16

Post autor: kinagyo »

drukjul pisze:
kinagyo pisze:
ale spokojnie. Jak przyjdzie Leon, janusze zapłacą i milion zł, byle zobaczyć tego Messiego

Żeby PZPS się jednak nie przeliczył.

Janusze to raczej chcą się ogrzać w blasku sukcesu "naszych". Ale kto właściwie rywalizuje i jakie w danej dyscyplinie sportowej obowiązują właściwie reguły, to przynajmniej dla niektórych z tych "Januszów" w pewnym sensie rzecz obojętna.
wiem o tym, że ci obśmiewani janusze kibicują 'naszym'. Dlatego żartowałam z polityki polskiego związku piłki siatkowej, która ani nie sprzyja polskiej siatkówce jako takiej (zwłaszcza żeńskiej - słabe szkolenie i system wprowadzania młodych do ligi), ani kibicom (jak zauważyłeś/aś przeciętny Kowalski nie kojarzy Leona i już prędzej wybuli kasę na Kubiaka niż Kubańczyka, ale kieszeń Polaka ma swoje ograniczenia).
No ale być może ta polityka jest sprzyjająca dla wąskiej grupy działaczy. Z tym, że się w końcu przeliczą
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: WL Final Six 16

Post autor: kaede »

chytry traci dwa razy ;) znając naszych, ceny będą szły dalej w górę, aż w końcu na trybunach pozostaną najwtrwalsi najbogatsi i rodziny graczy, wtedy zaczną kombinować jak przyciągnąć ludzi z powrotem
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: luk_m5 »

Zaytsev jednak dużo lepiej czuje się na ataku.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: hugo »

W FIVB muszą wreszcie zrozumieć, że natłok imprez jest szkodliwy dla jakości tych imprez pod względem organizacyjnym i sportowym.
\
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: Kamil92 »

Ktoś wie kiedy ostatnio Lucarelli zagrał słaby mecz? Albo ze dwa z rzędu?
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: StanLee »

Mauricio Souza dalej w kapitalnej formie.
kanimo

Re: WL Final Six 16

Post autor: kanimo »

I Lucarelli. Bruno tez niezle.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: drukjul »

hugo pisze:W FIVB muszą wreszcie zrozumieć, że natłok imprez jest szkodliwy dla jakości tych imprez pod względem organizacyjnym i sportowym.
A co ma właściwie FIVB wspólnego z tym, że nasi siatkarscy działacze są tak potwornie pazerni na kasę, że nie zwracają uwagi ani na CBA, ani na ABC, a w tym roku pieniądze zaślepiły ich do tego stopnia, że najwyraźniej przegięli z cenami biletów?

I to pomimo tego, że niemałe pieniądze wykładają płacące PZPS-owi miasta. Niedawno była na przykład publikowana informacja, że taka Łódź za trzyletni "pakiet siatkarskich imprez" – czyli za organizację turniejów Ligi Swiatowej 2016-2019, plus mecze rozgrywane w ramach przyszłorocznych Mistrzostw Europy wpłaciła do kasy PZPS prawie 11 milionów złotych. Kraków na pewno też coś tam związkowi płaci i ciekawe, czy w magistracie są zadowoleni z takiej antypromocji na cały świat jaki im dziś siatkarski związek zagwarantował. ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: madlark »

Możdżonek nie jedzie do Rio
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: astronauta »

Nowakowski to Rio, Magneto do domu... Odważnie.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
kamil1404
Posty: 167
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 23:05
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: kamil1404 »

madlark pisze:Możdżonek nie jedzie do Rio
jeszcze będziemy tego załować, gdy z tych co jadą, bedą wiatraki robić...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: WL Final Six 16

Post autor: Kicu »

Nie pierwszy raz Antiga podejmuje dość kontrowersyjną decyzję. Ba! W porównaniu z odrzuceniem Kurka przed MŚ, ten wybór to pikuś.
Mi odrzucenie Możdżonka kosztem Nowakowskiego kompletnie się nie widzi, ale życzę trenerowi, żeby ponownie się obronił.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: estril1992 »

To jest nieoficjalna wiadomość że Marcin nie jedzie....
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: astronauta »

Jestem ciekaw czy Nowakowski udźwignie to mentalnie, będzie wybitnie na cenzurowanym.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
kinagyo
Posty: 752
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: WL Final Six 16

Post autor: kinagyo »

madlark pisze:Możdżonek nie jedzie do Rio
jak dla mnie to słabo, bo pozbawiamy się w drużynie doświadczenia i spokoju, którego w siatkówce potrzeba. Kurek niby też jest mega doświadczony, jednak to nie ten spokój. Ale trener widzi ich więcej, może jest w słabszej formie
W życiu nie postawiłabym na Możdżonka do odpadnięcia ze składu, choć może trzeba było tak obstawiać, biorąc pod uwagę, że za Antigi chyba nigdy nie zaczynał liczących się meczów w podstawowym składzie
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: mily66 »

estril1992 pisze:Ja jakoś nie nie jestem zaskoczony , że tyle ludzi jest na hali....Po 1 , albo siedzą w pracy , po 2 albo wracają z pracy.U mnie gdzie pracuje z kolegami i koleżankami jesteśmy do 18 czy 19.
A moim zdaniem te Twoje tłumaczenie jest naciągane, 5 lat temu w Gdańsku o tej samej porze roku w sesji porannej było o wiele więcej ludzi na trybunach, wszystko to wina cen i miejsca rozgrywania imprezy. Liga Mistrzów, Memoriał Wagnera, Final Six- trochę nie za dużo?
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: WL Final Six 16

Post autor: weary_skier »

astronauta pisze:Nowakowski to Rio, Magneto do domu... Odważnie.
Przyznam szczerze, że Antiga jest człowiekiem wielkiej wiary skoro uważa, że gość po straconym sezonie może być wzmocnienem kadry na Igrzyskach.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: WL Final Six 16

Post autor: Jiroux »

Włoskie statystyki pod ręką mówią mi że Zajcew wykręcił 80/30% w przyjęciu z 20 piłek. Także tak. Nowakowski jedzie do Rio. Co wygrałam?
astronauta
Posty: 2895
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: astronauta »

Jiroux pisze:Co wygrałam?
Porażkę w ćwierćfinale:-)
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: WL Final Six 16

Post autor: Jiroux »

A to wiadomo
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: StanLee »

Ja tam Francuzowi ufam.
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: mily66 »

To Stefan sobie chyba troluje z tym składem wyjściowym.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: maciek0812 »

Ciekawe jak ta niesamowita dyspozycja Konarskiego na treningach przełoży się na dzisiejszy mecz i w ogolę to F6 ;)
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: drukjul »

mily66 pisze:To Stefan sobie chyba troluje z tym składem wyjściowym.
Już wiem. Możdżonek jednak poleci do Rio, ale jako zmiennik Konara - czyli drugi atakujący, a Bartek znów tradycyjnie przez Antigę wyoutowany z kadry. W tym szaleństwie jest metoda. :]
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: estril1992 »

astronauta pisze:
Jiroux pisze:Co wygrałam?
Porażkę w ćwierćfinale:-)
Czyli zaczynamy już gadanie o tym że odpadniemy w 1/4 finału ? Widze , że jesteś nastawiony bardzo pozytywnie do IO :d
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: WL Final Six 16

Post autor: luk_m5 »

Bida na trybunach straszna. Okropnie to wygląda.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”