Urodziny Szymańskiego - okazja do poparcia

OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Urodziny Szymańskiego - okazja do poparcia

Post autor: OlaMleko »

Może jakaś grupa obecna na meczu, umówiłaby się na zaśpiewanie okolicznościowego "Sto lat"...? Wiadomo, Grześka tam nie będzie, ale czy to nie byłby pewien symbol poparcia dla niego? Bo sądze, że kazdy skuma, że to dla niego. Jeśli zacznie, powiedzmy, 20 osób, to potem może udałoby się zaspiewać wszystkim? Byłoby pięknie.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: maggie »

myśle ze "niepowiadomieni" uznali by że to STO LAT to dla reprezentacji. Połowa kibiców na hali zapewne nie kojarzy nawet Grześka... nie mówiąc już o urodzinach... ... :o
poza tym to Lozano jest trenerem. Pozwól mu prowadzić zespół tak jak on chce. Ma swoje zasady i się ich trzyma. Zgadzam się że Gelu jest idealnym zmiennikiem dla Szampona ale czym bardziej wszyscy będą napierać na jego powrót tym bardziej wiadome będzie że Lozano go nie weźmie.
Wlazły, Kadziewicz, Igła - to są przykłady że Lozano nie jest aż taki uparty jakby się wydawało... Może kiedyś i na Grześka przyjdzie pora (choć ja osobiście to tak średni go lubie ale jako zawodnika oczywiście cenie).
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: Mate »

Niech w Kędzierzynie kibice zaśpiewają Szymańskiemu "sto lat" :D
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: Karolina »

Zawsze lekkiego wsparcia mogą dostarczyć Kułaga&Magiera. Jeśli jakaś grupa będąca na meczu bardzo będzie chciała to sto lat odśpiewać.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: maggie »

Mate pisze:Niech w Kędzierzynie kibice zaśpiewają Szymańskiemu "sto lat" :D
hehehe a Grzesiek będzie.. "śpiewał i tańczył" :] :]

Co do Magiery & Co to szczerze wątpie żeby się w to zaangażowali .... ;) ... Koniec wywiadów dla Polsatu by było ;)
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: Mate »

Rok temu podczas Final Six LŚ kibice chyba odśpiewali "sto lat" Pujolowi.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
xanadoo
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 00:21
Płeć: K
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: xanadoo »

Mate pisze:Rok temu podczas Final Six LŚ kibice chyba odśpiewali "sto lat" Pujolowi.
Ale Pujol występował w tym czasie w reprezentacji, a Grzesiek został z kadry usunięty przez trenera. Gdyby Szymański był dzisiaj w reprezentacji, to Kułaga i Magiera na pewno by przygotowali chociażby takie "sto lat".
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: Mate »

Pamięć też jest ważna.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
xanadoo
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 00:21
Płeć: K
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: xanadoo »

Mate pisze:Pamięć też jest ważna.
To na tej zasadzie, na wszystkich meczach reprezentacji możemy śpiewać każdemu zawodnikowi, jeśli ma urodziny i nawet, gdy gra w II lidze. Myślę, że sam pan prezydent też by się ucieszył, gdyby na jego cześć kibice śpiewali - bo w końcu pokazali, że o nim pamiętają.
Jakby nie patrzeć - Szymańskiego w kadrze teraz nie ma wiec nie ma sensu śpiewanie mu "sto lat". Poza tym, w jednym z ostatnich wywiadów Grzesiek powiedział, że nie ogląda meczów LŚ. Więc nawet by nie wiedział o takiej inicjatywie (tak, wiem, koledzy mogą mu powiedzieć, może później przeczytać w gazecie, nieważne).
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: Mate »

A czy ja powiedziałem, żeby śpiewać zawodnikowi z II ligi?? Szymański grał w reprezentacji i chociaż zaśpiewać mu to "sto lat". Zawodnikom w lidze śpiewają kibice danych klubów.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: maggie »

Mate pisze:A czy ja powiedziałem, żeby śpiewać zawodnikowi z II ligi?? Szymański grał w reprezentacji i chociaż zaśpiewać mu to "sto lat". Zawodnikom w lidze śpiewają kibice danych klubów.
hmmm no nie wiem czy np Bełchatów śpiewałby dla Gruszki? ... ;) Gruszka nie gra już w Skrze ... analogiczna sytuacja, prawda?
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: Mate »

To kibice Skry mają specjalnie pojechać do Turcji, żeby zaśpiewać Gruszce "sto lat"??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
xanadoo
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 00:21
Płeć: K
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: xanadoo »

Mate pisze:A czy ja powiedziałem, żeby śpiewać zawodnikowi z II ligi?? Szymański grał w reprezentacji i chociaż zaśpiewać mu to "sto lat". Zawodnikom w lidze śpiewają kibice danych klubów.
No widzisz. Szymański jest poza kadrą więc nawet błahe "sto lat" mogą mu śpiewać kibice klubowi. A że ma pecha, bo urodziny ma już po sezonie...
Mate pisze:To kibice Skry mają specjalnie pojechać do Turcji, żeby zaśpiewać Gruszce "sto lat"??
Mate, zrozum, że to jest dokładnie to samo. Teraz chcesz śpiewać Szymańskiemu, mimo że go w reprezentacji nie ma, ale Gruszce w takiej samej sytuacji, tyle że w klubie, już śpiewać nie będziesz. Trochę to niekonsekwentne.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Urodziny Szymańskiego, okazja do poparcia.

Post autor: Antos »

Za pare lat skonczy sie ta cepelia i 100 lat beda spiewaly zorganizowane kluby kibica na LŚ.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”