WGP 2011

miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

WGP 2011

Post autor: miki1990 »

JEJKU KIEDY WRESZCIE TO LOSOWANIE CO ONI ZAPOMNIELI
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Jak narazie to znamy uczestników World Grand Prix 2011 w którym w przeciwnienstwie do poprzednich lat wystartuje aż 16 reprezentacji ( 8 z nich zagra w turnieju finałowym który ma być rozegrany w Chinach). Oprócz naszej reprezentacji w WGP 2011 zagra praktycznie cała światowa czołówka ( Brazylia,Włochy,Kuba,USA,Serbia,Rosja,Japonia,Chiny) plus zespoły które w ostatnich latach także miały okazje sie pokazać w tych rozgrywkach (Dominikana,Niemcy,Korea Południowa,Tajlandia) a także stawiające pierwsze kroki w World Grand Prix reprezentacje Argentyny i Peru ( ostatni uczestnik jeszcze zdaje sie nie jest znany ale prawdopodobnie bedzie to azjatycki zespół).
miki1990
Posty: 168
Rejestracja: 2 gru 2008, o 16:48
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: miki1990 »

Nawet żeby był znany termin losowania a tu ciszaaaaa
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: WGP 2011

Post autor: evija »

Dziś w Przeglądzie Sportowym jest napisane, że w Polsce odbędą się dwa turnieje GP: W Bydgoszczy i Zielonej Górze (powstała tam nowa hala na 5tys).

Problemem są rezygnacje gwiazd i czołowych zawodniczek kadry. Nie będą grać: Glinka (brak chęci), Skowrońska i Skorupa (niechęć do Matlaka), Kaczor i Gajgał (leczenie urazów) oraz Zenik (chęć urlopu - ale akurat Marioli się należy, bo zawsze na kadrę przyjeżdżała i odkąd została pierwszą libero nie opuściła żadnej imprezy, a za rok sezon olimpijski więc czasu na to nie będzie, oprócz tego mamy wcale nie gorsza już P.Maj). Brak Skorupy i teraz trener chce i chyba musi się przeprosić z Izą Bełcik choć nie wiem po co, bo i tak stawia na Sadurek (w zeszłym sezonie Izy nawet nie powołał nie była nawet trzecią rozgrywajacą), a ta jest zdrowa i nie sądzę, żeby Iza była szczęśliwa przyjeżdżać i grać ogony - za dużo dla tej kadry zrobiła, by ją teraz jako zapchajdziurę traktować. Jest w odwodzie Joasia Wołosz. Nie wiem co z Kasią Gajgał się dzieje, ale jakoś to przeżyjemy, bo akurat największe problemy się szykują na ataku i przyjęciu, a nie na środku. Obywatelstwo dostała Julia Shelukhina, więc jest dobra doświadczona środkowa w zanadrzu. Młode zdrowe, jakoś to będzie. Trener chce rozmawiać z Natalią Bamber i Kasią Jaszewską, która w tym sezonie jest w świetnej formie. Gotowa na szczęście na dzień dzisiejszy jest Ania Werblińska, więc ona raczej zagra.

http://www.sports.pl/Siatkowka/Glinka-S ... 1,892.html
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: hugo »

Ciekawe czy FIVB poszerzy nowe rynki dla WGP czy będzie jak zwykle (AZJA <Chiny, Tajwan, Japonia, Korea Południowa i Tajlandia> +Polska, Brazylia)?
\
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: WGP 2011

Post autor: evija »

Właśnie. Kiedyś były we Włoszech, nawet finał w 2006 w Reggio Di Calabria, ale dlaczego nie spróbować np. w Niemczech czy Serbii?
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: hugo »

FIVB ruszyła w kierunku Niemiec i np. trzeci raz z rzędu dostaną męski turniej kwalifikacyjny do IO - tym razem w Berlinie.

Pytanie czy siatkówka kobiet (która przynajmniej na poziomie reprezentacyjnym wydaje się tam popularniejsza) też zawita do Niemiec przy okazji WGP?Na przykład do Lipska.


Chinom, Japonii i Korei zabrać turniejów nie da rady, ale Tajwan i Tajlandia nie mają żadnej siły przebicia w porównaniu z Niemcami:P
\
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: WGP 2011

Post autor: picaporte »

Co do możliwego braku czołowych zawodniczek podczas WGP... to jest przecież jeszcze Kosek, która była objawieniem zeszłorocznego WGP, a także Zaroślińska, którą to Matlak wziął na Mundial zamiast Skowrońskiej :D Na libero jest Maj, a środek to ograny już jest: Okuniewska i Bednarek - Kasza. Sadurek też planowo. Coś mi się wydaje, że ten cały reprezentacyjny wózek zaś będzie ciągnąć Werblińska, a potem dychać rękawami.
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: madlark »

Matlak nie byłby sobą gdyby nie narzekał :D On już tak ma. Chciałby dostać super team, a wbrew pozorom jest trochę zawodniczek z potencjałem tylko trzeba ich ogrywać.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: luck191 »

Polska w tym roku dostanie dwa miasta goszczące WGP,będzie to Bydgoszcz i Zielona Góra.W tym drugim mieście powstał MOSiR,poza halą jest basen i wiele innych udogodnień.Trzeba dawać szanse sprawdzenia się nowy ośrodkom w Polsce.Liczę,że w naszym kraju wystąpią ciekawe zespoły,liczę na Brazylię,Chiny,Japonię albo Stany Zjednoczone,bo europejskich przeciwników to nam wystarczy.Ciekawie jest zobaczyć drużyny ze światowej czołówki.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: hugo »

Brawo FIVB!

Jest tylko Polska i Azja!

Zamiast przenosić WGP na inne kontynenty niż Azja to oni wyrzucają nawet Brazylię.
\
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: luck191 »

hugo pisze:Brawo FIVB!

Jest tylko Polska i Azja!

Zamiast przenosić WGP na inne kontynenty niż Azja to oni wyrzucają nawet Brazylię.
Mogliby zorganizować turniej w Brazylii by popularyzować siatkówkę na całym świecie,jeszcze jeden turniej mógłby się odbyć w Europie,we Włoszech,Niemczech lub Rosji.Hugo możesz pisać o tym,ale jestem ciekaw czy te kraje zgłosiły propozycję organizacji takiej imprezy.Głowni sponsorzy są w Azji,World Grand Prix siatkarek na tym kontynencie jest najpopularniejsze.Decydują czynniki finansowe,zainteresowanie imprezą,może małe zaangażowanie z tych państw o taki turniej,by dostać taki turniej trzeba być mocno zmotywowanym,PZPS dba by WGP odbywało się w Polsce,podobnie jak Liga Światowa,taka impreza cieszy się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: WGP 2011

Post autor: picaporte »

Pools composition
Week 1 | 5 - 7 August 2011

Pool A
Bydgoszcz, Poland

Poland
Italy
Dominican Rep.
Argentina

Pool B
Nakhonpathom, Thailand

Thailand
Cuba
Peru
Russia

Pool C
Pusan, Korea

Korea
Brazil
Japan
Germany

Pool D
Luohe, China

China
USA
Serbia
/ KAZ/ALG



Week 2 | 12 - 14 August 2011

Pool E
Zielona Gora, Poland

Poland
Cuba
Korea
Argentina

Pool F
Almaty, Kazakhstan

/ KAZ/ALG
Italy
Brazil
Thailand

Pool G
Quanzhou, China

China
Russia
Germany
Peru

Pool H
tbc, Japan

Japan
USA
Serbia
Dominican Rep.



Week 3 | 19 - 21 August 2011

Pool I
Hong Kong

China
Poland
Dominican Rep.
/ KAZ/ALG

Pool J
Chinese Taipei

USA
Italy
Germany
Peru

Pool K
Bangkok, Thailand

Thailand
Cuba
Brazil
Argentina

Pool L
tbc, Japan

Japan
Russia
Serbia
Korea




Week 4 | 24 - 28 August 2011

Final Round
Macau, China
China

fivb.org
riki tiki tak!
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: luck191 »

Liczyłem,że w Polsce zagrają Brazylijki,jednak nie w tym roku,Włochy i Kuba ciekawi przeciwnicy z chęcią mecze tych drużyn z Polkami obejrzę.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: hugo »

luck191 pisze:]
Mogliby zorganizować turniej w Brazylii by popularyzować siatkówkę na całym świecie,jeszcze jeden turniej mógłby się odbyć w Europie,we Włoszech,Niemczech lub Rosji.Hugo możesz pisać o tym,ale jestem ciekaw czy te kraje zgłosiły propozycję organizacji takiej imprezy.Głowni sponsorzy są w Azji,World Grand Prix siatkarek na tym kontynencie jest najpopularniejsze.Decydują czynniki finansowe,zainteresowanie imprezą,może małe zaangażowanie z tych państw o taki turniej,by dostać taki turniej trzeba być mocno zmotywowanym,PZPS dba by WGP odbywało się w Polsce,podobnie jak Liga Światowa,taka impreza cieszy się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.
Żeńska siatkówka z pewnością jest topową dyscypliną w Japonii, Tajlandii, Chinach, Tajwanie i Korei Południowej, ale ileż można?Niech przynajmniej zmienią nazwę na Asian Grand Prix.Powiedzmy sobie szczerzę, że WGP jest ciągle organizowane w Azji, bo TV ratingi (W Chinach jest to wielokrotność populacji Polski) i kasa od sponsorów są na tyle satysfakcjonujące dla FIVB, że nie szukają nowych terenów dla WGP, a ryzykować się boją.
.
\
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: luck191 »

Od 2003 roku ten turniej odbywa się poza Azją,w Europie turniej odbyły się na początku we Włoszech i Niemczech.Polska dostał pierwszy raz turniej w 2006 roku i do tej pory WGP odbywają się w naszym kraju,gdzie są sponsorzy,jest zainteresowanie siatkówką.Poza Europą o zawody starała się Brazylia i dostała organizację w 2009 i 2010 roku.W ostatnich latach poza Azją odbywają się dwa turniej,z których co najmniej jeden jest w Polsce,w tym roku dwa,ale to po części jest spowodowane sytuacją w Japonii.Może Cię denerwować,że prawie wszystkie turniej są organizowane w Azji,ale trudno to będzie zmienić w najbliższych latach.To jest turniej międzynarodowy przez to nazywa się WGP,ja się cieszę,że Polska dostaje te zawody regularnie,kibice w Polsce mogą zobaczyć najlepsze zespoły świata.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: hugo »

Też się cieszę, że WGP będzie kolejny raz w Polsce, ale mam lekki niedosyt takim monopolem azjatyckim.Nie wydaje mi się to dobre dla żeńskiej siatkówki.
\
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: WGP 2011

Post autor: picaporte »

Ja natomiast nie mogę się już doczekać kiedy zostanie podany skład na WGP. Co prawda dużo zawodniczek można już przewidzieć, ale pytanie kto będzie tym dokoptowanym narybkiem?
Moje przewidywania w poszczególnych turniejach widzę tak (jak zwykle z dużą nutką optymizmu):
Week 1- 2 miejsce, choć tutaj może być najbardziej okrojony skład, a wówczas Polki lubią sprawiać niespodzianki, więc może np. z Włoszkami tym bardziej, że one może też nie będą w najsilniejszym składzie. Przypominaja mi się na początku sezony reprezentacyjnego 2 mecze towarzyskie z Rosja i dwie wygrane. Zawodniczkom chyba dobrze idzie jak sa takie "nieprzygotowane"
Week 2- 1 miejsce i basta!
Week 3- 2 miejsce ponieważ z Chinkami jest zawsze bardzo ciężko pomimo wielu pełnych nadziei komentarzy w studiu przed meczami z tym zespołem.
Podsumowując: finał murowany :D
riki tiki tak!
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: luck191 »

hugo pisze:Też się cieszę, że WGP będzie kolejny raz w Polsce, ale mam lekki niedosyt takim monopolem azjatyckim.Nie wydaje mi się to dobre dla żeńskiej siatkówki.
Ja się znajdą osoby,które przebiją azjatyckich sponsorów to większość turniejów będzie poza Azją.Dziwię się czemu nie angażuje się w to Rosja,Gazprom wykłada duże pieniądze na Zenit Kazań,jest grupa miliarderów,co to dla nich wyłożyć sumy potrzebne do organizacji takiego przedsięwzięcia .Wśród europejskich krajów w najbliższym czasie powinny włączyć się Włochy,na pewno dostaną organizację,jeśli będą chcieli zorganizować turniej.A co do reszty Holandia ma znakomity zespół,a dziwie się czemu nie stara się o organizację turnieju u siebie,przecież dwukrotnie w Roterdamie były organizowane finały Ligii Światowej,w tym roku nie awansowały do WGP,co jest dla mnie niespodzianką.Niemcy potrzebują sporego sukcesu,by wzrosło zainteresowanie,pojawiło się więcej sponsorów,mogą to uczynić,jeśli chodzi o żeńską siatkówkę.Turcja ma bardzo dobry zespół żeński,zajęły 4 miejsce w eliminacjach,ale w przyszłym mogą to one grać wśród najlepszych.Inwestycje w siatkówkę żeńską z krają z nad Bosforu są spore,mają najlepszą drużynę Ligii Mistrzów.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: SerCos »

Jerzy Matlak i nie tylko, bo także większość pozostałych trenerów ogłosiło już szerokie składy na WGP.

W polskiej ekipie przedstawia się to średnio i spodziewam się podobnych manewrów jak w roku ubiegłym, mówię tutaj o grze na dwie atakujące, czyli przestawienie Joanny Kaczor na przyjęcie przy grze z Natalią Bamber na ataku, a o przyjęcie będą dbały Paulina Maj i Anna Werblińska. Na rozegraniu widzę Milenę Sadurek, na środku przy nieobecności Agnieszki Bednarek pozostaje Gajgał i Okuniewska. Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia, bo wiadomo, że skład będzie zależał od wielu czynników, a jest sporo czasu, aby trener podjął decyzje.

Co do innych reprezentacji to spodziewam się, że najgroźniejsza w tej edycji będzie ekipa USA. Do ubiegłorocznych obajwień na arenie międzynarodowej jak Alisha Glass, Akinradewo, Larson, Hodge czy Hooker w tym roku dołączą gwiazdy, których w zeszłym sezonie zabrakło jak 38-letnia Danielle Scott-Aruda, Tayibaa Haneef-Park czy borykająca się w zeszłym sezonie z kontuzjami Kimberly Glass. Amerykańska ekipa powinna być bardzo mocna, posiadają bardzo szeroki skład, a Igrzyska Olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami.

Kazaszki nie powinny być zbyt mocne, po tym jak opuściła je Pavlova grają coraz słabiej, w WGP zagrają składem, w którym pomieszano młodość i doświadczenie. Na WGP zagra 7 zawodniczek ur. w 1990 i młodszych, jednak większość zawodniczek z kadry gra w rodzimych klubach, a najstarsza Inna Matveyeva występowała w słabiutkim francuskim Cannet.

W ekipie serbskiej wraca do kadry nowy nabytek Muszynianki Vesna Djurisic, która po Igrzyskach zakończyła karierę.

Największym powrotem trzeba jednak nazwać znalezienie się w kadrze włoskiej Francesci Ferretti, która o grę w pierwszej szóstce będzie walczyła z Lo Bianco i Rondon. Ogromnie się cieszę, że Ferretti wraca do reprezentacji, zawsze to była zawodniczka która nie ustępowała wiele Leo, a potem była przepaść, teraz w końcu ta luka zostanie zapełniona. W kadrze włoskiej znalazła się także Carolina Costagrande i Martna Guiggi, której także dawno nie oglądaliśmy w reprezentacyjnej koszulce.

W kadrze rosyjskiej znalazły się największe gwiazdy Sokolova i Gamova, w składzie nie zabrakło innych siatkarek które regularnie występowały w kadrze.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: SerCos »

Nie wiem, czy ktoś już czytał jak prezes PZPS poinformował, że władze FIVB zezwoliły na zmiany w składzie reprezentacji. I tak oto w ekipie polskiej nie ma Natalii Bamber, a jest Anna Podolec.

Skład kadry przedstawia się następująco:

Rozgrywające: Radecka (Sadurek), Wołosz, Bełcik
Środkowe: Okuniewska, Gajgał, Efimienko, Tokarska, Pelc
Atakujące: Kaczor, Konieczna, Kwiatkowska
Przyjmujące: Werblińska, Frąckowiak, Kasparzak, Kaczorowska, Kruk, Kosek, Podolec
Libero: Maj, Saad

Co ciekawe z numerem 1 wpisana jest Anna Podolec.
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: Erchembod »

Jest i skład Rosjanek.
Rozegranie: Startseva, Ulyakina, Matienko
Libero: Chernova, Kabeshova
Środek: Borodakova, Duskryadchenko, Merkulova, Sedova
Atak: Goncharova, Gamova
Przyjęcie: Makhno, Kosheleva, Fateeva.
Czyli zestaw bardzo zbliżony do tego z Pucharu Jelcyna. Odpadła Perepelkina (a może i ktoś jeszcze, no ale już nie chce mi się wszystkiego sprawdzać;). Wróciła Katarzyna Gamowa, a Sokołowa, która była w rozszerzonym składzie na WGP, ma wrócić dopiero na ME.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: SerCos »

Warto podkreślić, że do kubańskiej reprezentacji wracają dwie gwiazdy, no cóż Igrzyska się zbliżają wielkimi krokami, więc powrotów należy się spodziewać. Wracając do meritum do kadry dołączyły - Yumilka Ruiz i Zoila Barros i są to jedynie dwie siatkarki w szerokiej kadrze Kubanek na WGP, które urodziły się w latach siedemdziesiątych. Mimo, że kobietom wieku się nie wypomina musiałem o tym wspomnieć, aby podkreślić młodość kubańskiej kadry. Poza dwiema wyżej wymienionymi tylko kapitan kubańskiej reprezentacji jest urodzona w roku '84, zaś pozostałe siatkarki w kadrze Kuby na WGP to rocznik '86 i młodsze.
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: Erchembod »

Erchembod pisze:Jest i skład Rosjanek.
Ów skład będzie ostatecznie jednak nieco inny.
Tatiana Koszeliewa podda się na dniach operacji kolan i prawie na pewno nie wystartuje w sierpniu w WGP, według dzisiejszej informacji z jednego z rosyjskich portali.
A zatem - osłabienie Sbornej...
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: Erchembod »

Ostatecznie skład Rosji, podany już jakiś czas temu, ma wyglądać tak:
Rozegranie: Startseva, Ulyakina, Matienko
Libero: Kuzyakina, Kabeshova
Środek: Borodakova, Duskryadchenko, Merkulova, Sedova
Przyjęcie i atak: Bukreeva, Fateeva, Goncharova, Gamova, Makhno.

A więc Koshelevą zastąpi Bukreeva, no i na libero zagra jednak Kuzyakina. I tyle zmian - skład nie optymalny, i bardzo słusznie. Nie ma się co na tym etapie sezonu maksymalnie wysilać. WGP to coś takiego jak męska L*ga Ś****owa, a więc impreza o randze, hm, powiedzmy, dyskusyjnej...

Już wiadomo też, że w USA nie zagra z kolei Stacy Sykora. Wciąż dochodzi do siebie po kwietniowym wypadku... Co gorsza, nikt teraz jeszcze nie wie, kiedy w ogóle wróci na boisko. Przedwczoraj ukazał się w nowojorskiej gazecie artykuł o tej siatkarce, z pokrótce opisaną historią tamtej "przygody" i informacjami o jej aktualnej kondycji. Tutaj jest link do tego tekstu w New York Times: http://www.nytimes.com/2011/07/24/sport ... ora&st=cse
Ale i tak jest w miarę ok. Tuż po wypadku, lekarze nie byli pewni, czy ona kiedykolwiek jeszcze będzie mogła grać w siatkówkę...
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: WGP 2011

Post autor: dreamer »

Może warto też zwrócić uwagę na to, że w szerokiej kadrze Brazylijek, Ze Roberto znalazł miejsce dla Jaqueline. Nie chcę tego szeroko komentować, ale gdyby ktoś chciał zająć się "anatomią sukcesu", to właśnie analiza takich posunięć powinna dość szybko przynieść odpowiedź na pytanie o receptę na sukces.
Szeroka kadra Brazylii na Grand Prix 2011:
rozgrywające: Dani Lins, Fabíola i Ana Tiemi
środkowe: Fabiana, Thaísa, Adenízia i Jucy
przyjmujące: Mari, Paula Pequeno, Jaqueline, Natália, Sassá, Fernanda Garay i Suelle
atakujące: Sheilla, Joycinha, Juliana Nogueira i Tandara
libero: Fabi i Camila Brait

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: SerCos »

Turniej został dzisiaj zainaugurowany, ale nie o tym chciałem pisać.

Za chwilę pierwszy mecz Polek z Argentyną i mamy wyjściową szóstkę, pewnie w ubiegłym roku nikt nie spodziewałby się takiego składu wyjściowego, zobaczymy jak sobie poradzą na co dzień dublerki, a dziś stanowiące o sile reprezentacji zawodniczki.

Skład wyjściowy z Argentyną:

Radecka - Konieczna, Kasprzak - Kosek, Efimienko - Podolec, Maj(l)
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: WGP 2011

Post autor: picaporte »

Jakiej kontuzji doznała Okuniewska?
O naszej naprawdę nowej drużynie świadczy fakt, że sam trener nie potrafi wymienić wszystkich nazwisk z wyjściowego składu :D
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: madlark »

Nie orientuję się, więc zapytam:
Czy to jest optymalna reprezentacja Argentyny?
Kogoś brakuje w tej reprezentacji?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: WGP 2011

Post autor: SerCos »

Jednej zawodniczki brakuje - Georginy Pinedo która w PanAmerica była najlepiej punktującą zespołu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów K (dawniej WGP)”