[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Kadra Brazylii na WGP 2008

Kadra Brazylii na WGP 2008

Postprzez dreamer » 25 kwi 2008, o 20:35

Jose Roberto Guimaraes podał skład na Grand Prix. Jak twierdzi, jeżeli nic złego się nie stanie, to w podanej "14" jest "12" która pojedzie też na olimpiadę.

Są ciekawe powroty - Valeskinha i Mari.
Na razie nie ma Fernandy Venturini, ale Ze Roberto jasno mówi, że ma jeszcze szansę na grę w Pekini.

Tutaj jest link do tekstu w Strefie Siatkówki: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.25675

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
dreamer

Re: Kadra Brazylii na WGP 2008

Postprzez PAWKENS » 25 kwi 2008, o 22:38

Siatkówką interesuję się od niedawna i prosiłbym o opisanie mi Venturini, bo o niej nie słyszałem ;) Mnie w tym składzie brakuje Costagrande, zawodniczki, która wygrywa mecze dla Pesaro w najsilniejszej lidze świata...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
PAWKENS

Postprzez PAWKENS » 27 kwi 2008, o 08:00

Jednak Costagrande to Argentynka :) Zasugerowałem się słowami panów komentatorów, którzy mówili, że jest z Brazylii.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
PAWKENS

Postprzez dreamer » 30 kwi 2008, o 14:02

PAWKENS napisał(a):Jednak Costagrande to Argentynka :) Zasugerowałem się słowami panów komentatorów, którzy mówili, że jest z Brazylii.

Nie dość, że jest Argentynką, to najciekawsze jest to, że jeżeli kiedykolwiek zagra jeszcze w jakiejś reprezentacji, to wcale nie będzie to Argentyna. Mniej więcej od pół roku, Carolina Costagrande jest naturalizowaną Włoszką argentyńskiego pochodzenia. :D

dreamer
dreamer

Postprzez dreamer » 30 kwi 2008, o 15:14

Dopiero przed chwilą zauważyłem prośbę o krótkie przedstawienie Fernandy Venturini. Jednym zdaniem, to jedna z legend światowej żeńskiej siatkówki - najlepsza rozgrywająca w historii żeńskiego voley'a (to moje zdanie - inni niekiedy mówią delikatniej "jedna z najlepszych").
Popełniłem niedawno tekst w Strefie Siatkówki na jej temat, gdy obiegła media wieść, że chce wrócić do kadry.
Tutaj jest link do tego tekstu: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.7.25253

dreamer
dreamer

Postprzez PAWKENS » 30 kwi 2008, o 21:19

:o Będą mocne te Włochy... Jeśłi zagra w ich reprezentacji Costagrande :o Z formą jaką prezentowały na PŚ pewnie będą faworytkami IO, i jeszcze dojdzie do nich świetna Costagrande :o
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
PAWKENS

Postprzez mateo9 » 5 cze 2008, o 23:52

Costagrande nie moze grac we wloskiej kadrze dopoki gra Aguero jedynie jedna zawodniczka naturalizowana moze grac
mateo9

Powrót do Liga Narodów K (dawniej WGP)