Kadra Brazylii na WGP 2008

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Kadra Brazylii na WGP 2008

Post autor: dreamer »

Jose Roberto Guimaraes podał skład na Grand Prix. Jak twierdzi, jeżeli nic złego się nie stanie, to w podanej "14" jest "12" która pojedzie też na olimpiadę.

Są ciekawe powroty - Valeskinha i Mari.
Na razie nie ma Fernandy Venturini, ale Ze Roberto jasno mówi, że ma jeszcze szansę na grę w Pekini.

Tutaj jest link do tekstu w Strefie Siatkówki: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.25675

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kadra Brazylii na WGP 2008

Post autor: PAWKENS »

Siatkówką interesuję się od niedawna i prosiłbym o opisanie mi Venturini, bo o niej nie słyszałem ;) Mnie w tym składzie brakuje Costagrande, zawodniczki, która wygrywa mecze dla Pesaro w najsilniejszej lidze świata...
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kadra Brazylii na WGP 2008

Post autor: PAWKENS »

Jednak Costagrande to Argentynka :) Zasugerowałem się słowami panów komentatorów, którzy mówili, że jest z Brazylii.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Kadra Brazylii na WGP 2008

Post autor: dreamer »

PAWKENS pisze:Jednak Costagrande to Argentynka :) Zasugerowałem się słowami panów komentatorów, którzy mówili, że jest z Brazylii.
Nie dość, że jest Argentynką, to najciekawsze jest to, że jeżeli kiedykolwiek zagra jeszcze w jakiejś reprezentacji, to wcale nie będzie to Argentyna. Mniej więcej od pół roku, Carolina Costagrande jest naturalizowaną Włoszką argentyńskiego pochodzenia. :D


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Kadra Brazylii na WGP 2008

Post autor: dreamer »

Dopiero przed chwilą zauważyłem prośbę o krótkie przedstawienie Fernandy Venturini. Jednym zdaniem, to jedna z legend światowej żeńskiej siatkówki - najlepsza rozgrywająca w historii żeńskiego voley'a (to moje zdanie - inni niekiedy mówią delikatniej "jedna z najlepszych").
Popełniłem niedawno tekst w Strefie Siatkówki na jej temat, gdy obiegła media wieść, że chce wrócić do kadry.
Tutaj jest link do tego tekstu: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.7.25253

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kadra Brazylii na WGP 2008

Post autor: PAWKENS »

:o Będą mocne te Włochy... Jeśłi zagra w ich reprezentacji Costagrande :o Z formą jaką prezentowały na PŚ pewnie będą faworytkami IO, i jeszcze dojdzie do nich świetna Costagrande :o
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Kadra Brazylii na WGP 2008

Post autor: mateo9 »

Costagrande nie moze grac we wloskiej kadrze dopoki gra Aguero jedynie jedna zawodniczka naturalizowana moze grac
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów K (dawniej WGP)”