Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: kibic_siatki »

Będzie jednak transmisja meczu Polaków z Kubą na polsat sport news. Przynajmniej kanał otwarty. Nie jest co prawda zwykły polsat ale zawsze to lepsze jak nic.
http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/ ... port-news/
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Polsat Sport News ? Równie łatwo można znaleźć jednorożca hasającego po dolinach Atlantydy...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
morswin
Posty: 302
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 17:53
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: morswin »

lucass90 pisze:Polsat Sport News ? Równie łatwo można znaleźć jednorożca hasającego po dolinach Atlantydy...
Nie przesadzajmy. Od 31 lipca br. MUX2, w którym nadawany jest Polsat Sport News, dostępny jest dla 87 % abonentów w Polsce. Wystarczy posiadać w miarę nowoczesny telewizor lub dekoder.
http://cyfryzacja.gov.pl/Harmonogram,wdrazania,332.html
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur) ;-)
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: lucass90 »

No spoko, tylko to że PSN ma zasięg na całą Polskę, nie oznacza że każdy dostawca ma go w swoim pakiecie.
AZS CZĘSTOCHOWA!
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: sowa »

lucass90, ale PSN nie jest tylko na satelicie więc dostawca nie musi go mieć w pakiecie, ale jest dostępny w cyfrowej telewizji naziemnej, którą może odbierać "darmowo" każdy będący w zasięgu, który obejmuje 87% Polski.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Taaak ? W takim razie zapraszam do mojego wynajmowanego pokoiku każdą chętną osobę, która znajdzie mi PSN w moim telewizorku z lat '70, w którym mam sygnał z kabla i do dyspozycji zawrotną ilość programów - całe sześć (TVP 1, TVP 2, TVP Gdańsk, Polsat, TV4 i śnieżący TVN)...

Ja myślę, że pozostanę jednak przy sportlemon.tv ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
kuba18760
Posty: 37
Rejestracja: 18 lut 2008, o 07:14
Płeć: M

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: kuba18760 »

pozdrawiam wszystkich, ktorzy tak jak ja maja Vectre... :x
sowa
Posty: 395
Rejestracja: 14 kwie 2011, o 16:56
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: sowa »

lucass, dlatego napisałem w cudzysłowie darmowo, bo musisz mieć telewizor z tunerem mpeg-4 lub zewnętrzny dekoder. Z tego co wiem najtańsze (wiadomo jak jest z jakość/cena) można znaleźć poniżej 100 zł. Taki wystarczający od 100 do 200 myślę można wziąć, szczególnie gdy nie ma się w planach wymiany telewizora, bo za 3-4 lata nie będzie już telewizji analogowej i te tunery będą obowiązkowe ;)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: madlark »

No i nie należy zapomnieć o właściwej antenie ;)
telewizora mieć nie musisz, wystarczy tuner TV do PC
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: placid »

Może należałoby się zebrać napisać jakąś petycję pozbierać trochę głosów żeby transmisje meczów reprezentacji siatkówki zarówno męskiej kadry jak i żenskiej były uregulowane w ustawie tak jak to ma miejsce z meczami reprezentacji w piłce nożnej której wszystkie mecze muszą być pokazywane w otwartej telewizji o zasięgu ogólnopolskim , Myślę że miałoby by to spore szansę powodzenia .
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: madlark »

A ekspert Iwańczyk pisze:
Od lat siatkarze mają stałe i eksponowane miejsce w otwartych antenach - najpierw TVP, teraz Polsatu.
:o
A i jeszcze
Pierwszy mecz Polacy zagrają w niedzielę o godz. 7. Ich rywalem będą Kubańczycy, transmisja w Polsacie
:D
Cały tekst jest dość zabawny
Od 2006 r., kiedy po latach bezskutecznego dobijania się do czołówki drużyna Raula Lozano sięgnęła po medal mistrzostw świata, Polacy uznawani są za jednego z siatkarskich potentatów.
Swoją potęgę polska siatkówka powinna potwierdzić miejscem na podium Pucharu Świata, które daje awans na igrzyska.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
marcin_r

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: marcin_r »

Jeszcze sie nie nauczyliscie ze tu chodzi o to zeby maksymalnie ogolic owce i jej przy tym nie zarznąc a nie o zadna popularyzacje siatkówki bo wszyscy dzialacze mysla o tym jak miec jak najwieksze zyski na teraz przy małym torcie a nie o tym jak ten tort powiększyc. Tak dla przykładu z pamieci kibica

IO Sydney dzikie godziny meczów
MS 2002 Argentyna dzikie godziny meczów
IO 2004 normalne godziny
MS 2006 znów Japonia i znów dzikie godziny
PS 2007 Japonia dzikie godziny
IO 2008 troche lepiej ale znów raz o 6-7 rano a przewaznie w czasie pracy
MS 2010 Włochy czesc meczy w godzinach wieczornych ale niektóre w godzinach pracy

Ls przynajmniej FF- sporo meczów godzinach pracy

Normalni ludzie pracujacy lub [cenzura] sie studenci nie mieli szans obejrzec większosci z tych meczów. Pewno czesc z nich zerwie sie o 3 czy 0 5 w weekend jak na mecz z Bułgaria na MS 2006 ale duza czesc tego nie zrobi. Czesc obejrzy powtórki ale duza czesc stwierdzi wygrali/przegrali i nie bedzie ogladac bo i po co skoro znaja wynik. No ale Japonia płacu najwiecej za impreze u siebie.

Dodam finał MS zakodowany finał ME zakodowany.

Wychodzi z tego obraz siatkówki dla wybranych i tu widac przewage nogi gdzie chociaz półfinały i finały największych imprez mozna zobaczyc za darmo a i sporo LM tez mozna tak zobaczyc.

Ja zadnego meczu PS na zywo nie zobacze bo naleze do tej wiekszosci normalnie w tym czasie pracujacych a u normalnego pracodawcy jest tak ze albo ze ogladasz meczyk albo pracujesz.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: hubert »

Regulowanie pokazywania meczów ustawą ?
Widzę, że ktoś chce wrócić do czasów słusznie minionych, gdzie wszystko się odbywało drogą nakazów/zakazów.
W obecnym Euro-Socjo-Kołchozie poziom regulacji spraw wszelakich dawno przekroczył granicę absurdu więc dodanie do tego meczy zakrawa na kpinę !

Ja na miejscu szefa Polsatu robiłbym dokładnie tak samo. Jego celem jest maksymalizowanie zysków. Skoro wychodzi mu ze słupków, że opłaca się mecze kodować to ma prawo to robić. Tfu ! Co ja pieprzę za głupoty ! Otóż ma nie prawo a obowiązek bo inaczej rada nadzorcza wywali go za działanie na szkodę spółki.

Popularyzacja siatkówki jest zdaje się celem PZPSu a nie Polsatu.

Zresztą koszt miesięczny Polsatu to coś z 70PLN. Czy faktycznie problemem jest zarobienie w wakacje ~1000PLN aby zafundować sobie oglądanie ulubionej dyscypliny przez rok ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: kibic_siatki »

hubert pisze:Regulowanie pokazywania meczów ustawą ?
Widzę, że ktoś chce wrócić do czasów słusznie minionych, gdzie wszystko się odbywało drogą nakazów/zakazów.
W obecnym Euro-Socjo-Kołchozie poziom regulacji spraw wszelakich dawno przekroczył granicę absurdu więc dodanie do tego meczy zakrawa na kpinę !

Ja na miejscu szefa Polsatu robiłbym dokładnie tak samo. Jego celem jest maksymalizowanie zysków. Skoro wychodzi mu ze słupków, że opłaca się mecze kodować to ma prawo to robić. Tfu ! Co ja pieprzę za głupoty ! Otóż ma nie prawo a obowiązek bo inaczej rada nadzorcza wywali go za działanie na szkodę spółki.

Popularyzacja siatkówki jest zdaje się celem PZPSu a nie Polsatu.

Zresztą koszt miesięczny Polsatu to coś z 70PLN. Czy faktycznie problemem jest zarobienie w wakacje ~1000PLN aby zafundować sobie oglądanie ulubionej dyscypliny przez rok ?
Sorry, ale 70 zł za Polsat (miesięcznie) to trochę dużo- ja za internet płacę trochę więcej jak połowę tego. W piłce nożnej telewizja( np. TVP) wygrywająca przetarg na transmisje ma obowiązek pokazywanie meczów Polaków (MŚ, ME) + półfinały i finały w otwartym kanale i to robi, a nie tak jak Polsat podczas ostatnich MŚ w siatkówce- pełna transmisja tylko w PS, a na otwartym od I-szej przerwy technicznej, a akcje po przerwach technicznych gubione bo trzeba wyemitować reklamy. Ten myk z PSN jak dziś to mi się nie bardzo podoba. W ostatniej chwili w przeddzień zmieniony program tej telewizji- chyba mieli obowiązek puszczenia w otwartym. Nie wszyscy mają PSN- lub w ostatniej chwili trudno go sobie zainstalować- cyfrowa telewizja naziemna działa na terenie większości kraju od pół roku, a multiplex2(prywatny) od połowy wakacji. Ja osobiście mam PSN, gdybym nie miał to musiałbym kombinować z iplą. Podobno mieli tam puszczać. Poza tym z iplą też są problemy- sms źle przechodzą przez sieć do operatora- po złożeniu reklamacji okazało się, że zmienia duże litery na małe i transmisji nie obejrzałem( co prawda za te 2 sms dali kod na 3 miesiące- więc finansowo nie straciłem- w ramach rekompensaty), nie honorują normalnych przekazów bankowych- tylko te z którymi mają umowę.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Arff »

Zresztą koszt miesięczny Polsatu to coś z 70PLN.
Ile? :o A po co mi pełny pakiet do oglądania meczy? Spokojnie wystarczy pakiet podstawowy, w którym dostępny jest Polsat Sport, który kosztuje obecnie całe 15zł miesięcznie... jeżeli kogoś nie stać, to szczerze gratuluję zaradności w życiu :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: madlark »

A wyobraź sobie, że nie wszyscy mogą instalować anteny
hubert pisze: Popularyzacja siatkówki jest zdaje się celem PZPSu a nie Polsatu.
A w jakim celu dziennikarz Polsatu jest członkiem oficjalnej ekipy reprezentacji?
Kolesie z PZPS też wychodzą z założenia, że liczy się tylko kasa i kto im zabroni?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Pele »

madlark pisze:A wyobraź sobie, że nie wszyscy mogą instalować anteny
hubert pisze: Popularyzacja siatkówki jest zdaje się celem PZPSu a nie Polsatu.
A w jakim celu dziennikarz Polsatu jest członkiem oficjalnej ekipy reprezentacji?
Kolesie z PZPS też wychodzą z założenia, że liczy się tylko kasa i kto im zabroni?
Nie wiem jak to jest w przypadku reprezentacji ale jak jeździłem z ZAKSĄ na mecze pucharowe to też byłem członkiem oficjalnej ekipy! Tak po prostu jest łatwiej i prościej dla redakcji, bo dziennikarz jest ciągle przy siatkarzach i ma łatwiej w pracy. Oczywiście później klub (ZAKSA) wystawiał fakturę mojej redakcji. Być może podobnie jest w tym wypadku??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
emzet93
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2011, o 07:32
Płeć: K

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: emzet93 »

Czy można gdzieś obejrzeć w internecie powtórki meczów Polaków? Jakieś streamy?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Ja w swoim poprzednim gdańskim lokum miałem pakiet UPC za 110zł (internet 25mb/s + 50 kanałów telewizyjnych), jednak zmieniłem kwaterę i teraz niestety nie znajduję się w zasięgu tego dostawcy :( W dodatku muszę przywieźć sobie z domu swój telewizor, bo ten który mam w pokoju, nadaje się co najwyżej do wyrzucenia przez okno... Zresztą i tak nie wiem czy nowy telewizor cokolwiek by zmienił, bo nie mogę sobie tu podłączyć ani UPC, ani Vectry, a talerza nie będę kupował, bo musiałbym być idiotą, by inwestować w coś takiego w wynajmowanym na rok mieszkaniu (a konkretnie pięterku w domku rodzinnym).

Jeśli ktoś ma namiary na jakichś innych dostawców sygnału internetowo-telewizyjnego (typu UPC), to bardzo proszę o namiary.
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: compact »

Pobyt oficjalnego dziennikarza reprezentacji jest oplacany przez FIVB.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: KChudz »

emzet93 pisze:Czy można gdzieś obejrzeć w internecie powtórki meczów Polaków? Jakieś streamy?
Proszę bardzo. Zapisy wszystkich meczy.
http://www.sports-video.pl/
emzet93
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2011, o 07:32
Płeć: K

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: emzet93 »

Dzięki :)
Awatar użytkownika
morswin
Posty: 302
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 17:53
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: morswin »

Tutaj też małe co nieco.
http://www.volleyball-movies.net/home
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur) ;-)
marcin_r

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: marcin_r »

Spoko jak niektórzy nie widza zadnego problemu w tym ze nie majacy płatnego Polsatu Sport nie moga obejrzec nawet finału MS w siatkówke to co ja poradze. Tylko potem prosze bez narzekań ze trzeba tłumaczyc w programie śniadaniowym do ilu gra sie seta w siatkówce.
Zapewniam jest bardzo wielu Polaków którzy albo nie mogą miec Polsatu Sport albo ich nie stac np emeryci czy studenci studiujący w innym miescie. I nie jest to wydatek rzedu 15 złotych tylko sporo więcej bo zadna kablówka nie sprzeda ci samego Polsatu Sport tylko pakiet a pakiet podstawowy to conajmniej 30 złotych a czasami w Warszawie nawet i 100. Mowie o okresie po promocji a trudno co 6 miesięcy zmieniac operatora. Ten rzekomy pakiet za 14.90 kosztuje w rzeczywistości 39.90 plus 50 zeta opłaty początkowej. Dla niektórych to wbrew pozorom w Polsce wydatek przekraczający ich możliwości i nie mówie tu o menelach tylko o przecietnie zarabiajacych a ciągle spotykam się w pracy zawodowej z Warszawiakami zarabiającymi maksymalnie 1.500 zlotych netto po kilkunastu latach pracy. Takie osoby pewnie Polsatu Sport nie wezmą.

W ten sposób siatkówka przegrywa boj o kibiców którzy niekoniecznie chca ogladac siatkówkę od deski do deski ale jak leci to chetnie by ja obejrzeli. Zmierza to jednak do tego ze niedługo będa oglądac li tylko Igrzyska raz na 4 lata co frontalnie przyczyni sie do wzrostu popularności dyscypliny razem z porami transmisji meczów o 3 5 czy 7 rano.

Absolutnie nie twierdze ze siatkowka ma leciec za darmo ale dobrze by było aby przynajmniej od pólfinałow MS ME i LS tak to leciało w telewizji bo inaczej Polsat zarabia x złotych a traci potencjalne kilka razy tyle.

Zreszta wszyscy w tym fachu zamiast starac się o większy tort zyłują zyski z tortu mniejszego.

Bo o piłce mozna wiele rzeczy powiedziec ale zdecydowana większośc imprez piłkarskich była niekodowana a nawet w tych kodowanych przynajmniej od pólfinału można było oglądac LM zawsze leci w telewizji w wymiarze 1 meczu tygodniowo i skrótów z pozostałych. Wynika to z tego ze FIFA i UEFA mysla o potencjalnych kibicach i jest to jeden z powodów ze piłka nożna ze swoją popularnością jest tam gdzie jest a siatkówka jest tam gdzie jest.


[quote] Zresztą koszt miesięczny Polsatu to coś z 70PLN.



Ile? :o A po co mi pełny pakiet do oglądania meczy? Spokojnie wystarczy pakiet podstawowy, w którym dostępny jest Polsat Sport, który kosztuje obecnie całe 15zł miesięcznie... jeżeli kogoś nie stać, to szczerze gratuluję zaradności w życiu :)[/quote]

Będe do bólu szczery. Znam pare osób po studiach ale bez znajomości mimo to pracujących co juz jest sporym osiągnięciem które za powyższy tekst mowiąc krótko albo by weszły z tobą w dyskusje a w skrajnym dałyby ci w mordę. Przypomne zyjemy w kraju gdziekoszt kablówki wynosi więcej niz ich kiludniowe wydatki na żywność i powtórze nie mówie tu o menelach tylko o pracujących magistrach. No ale dopóki się studiuje to się życia nie zna.
Lucao
Posty: 75
Rejestracja: 20 lis 2011, o 16:22
Płeć: M
Lokalizacja: Tarmowskie Góry

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Lucao »

Witam!

Czy ktoś może mi powiedzieć, co muszę zrobić, żeby móc oglądać mecze Polaków na żywo na laola1? Przeczytałem pobieżnie regulamin i z tego co zrozumiałem trzeba przede wszystkim się u nich zarejestrować; chyba jednak jestem ślepy, bo nigdzie na stronie laola1.tv nie zauważyłem zakładki albo linka pt. ''register''. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: lucass90 »

Lucao pisze:Witam!

Czy ktoś może mi powiedzieć, co muszę zrobić, żeby móc oglądać mecze Polaków na żywo na laola1? Przeczytałem pobieżnie regulamin i z tego co zrozumiałem trzeba przede wszystkim się u nich zarejestrować; chyba jednak jestem ślepy, bo nigdzie na stronie laola1.tv nie zauważyłem zakładki albo linka pt. ''register''. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
A czasem nie jest tak, że transmisje na laola można oglądać tylko na terenie Niemiec ?
AZS CZĘSTOCHOWA!
wlazly107
Posty: 212
Rejestracja: 26 maja 2009, o 16:21
Płeć: M

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: wlazly107 »

Ma ktoś może link do streama do Polsatu Sport? Chciałbym obejrzeć powtórkę meczu Polaków która będzie o 16:50.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: Guilder »

A jesteście pewni, że na laoli transmitują PŚ? Ja w relacjach nic takiego nie widzę. Jak na razie, pewnie dzięki tym chorym porom meczów, streamy na sportlemon działają wyśmienicie, więc może lepiej tą drogą?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: madlark »

wlazly107 pisze:Ma ktoś może link do streama do Polsatu Sport? Chciałbym obejrzeć powtórkę meczu Polaków która będzie o 16:50.
powtórka jest o 21.10
a tu masz
http://www.sports-video.pl/topic/10879- ... entyna-pl/
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Transmisje z Pucharu Świata 2011 mężczyzn

Post autor: arbas »

lucass90 pisze:A czasem nie jest tak, że transmisje na laola można oglądać tylko na terenie Niemiec ?
Nie - jest wersja international, zresztą ja sobie testowo przed chwilą odpaliłem mecz na zywo jakiegoś hokeja i nie musiałem się w ogóle rejestrować. Natomiast ja nie widzę tak samo żeby PŚ był transmitowany - jest tylko turniej prekwalifikacyjny..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Świata”