[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Re: Puchar Wielkich Mistrzów 2017

Postprzez niepoinformowany » 16 wrz 2017, o 09:20

Światówki Brazylia nie wygrała. W mistrzostwach kontynentu specjalnej konkurencji nie mają, więc takie wyliczanki dla mnie są mało warte.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
niepoinformowany

Postprzez Kamil92 » 16 wrz 2017, o 09:34

Nie no mecz USA - BRA stał na bardzo fajnym poziomie. Szli bardzo równo, dużo przełamań wynikających ze świetnego serwisu obu drużyn. Aczkolwiek sporo było przyjęć na drugą stronę i w buraki.
Śmieszna sytuacja w meczu FRA - ITA. Giannelli serwuje, Francja przyjmuje i wyprowadza skuteczny atak z prawego skrzydła, ale chwilkę przed tym trener Francuzów bierze challange, bo twierdzi, że Simone przeszedł linię 9. metra przy serwisie. Oczywiście myli się i zamiast 6-7 robi się 5-8 a po chwili już 5-10.
Kamil92

Ostrzeżenia: 1

Postprzez Elgarten » 16 wrz 2017, o 10:52

niepoinformowany napisał(a):Światówki Brazylia nie wygrała. W mistrzostwach kontynentu specjalnej konkurencji nie mają, więc takie wyliczanki dla mnie są mało warte.

Uprzedziłeś mnie.
Porównywanie mistrzostw Ameryki Południowej do Mistrzostw Europy ma się mniej więcej tak, jak zestawienie Daewoo Tico z Mercedesem. Niby i tu samochód i tu, ale jednak jest "drobna" różnica.
2666 napisał(a):A licząc trzy ostatnie imprezy z rzędu - światówka, mistrzostwa kontynentu i PWM, to chyba też nikt nie miał takiej serii.
I chwała Bogu.

Kiedy ostatni raz Brazylia wygrała Ligę Światową? W 2010 roku 8-)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Elgarten

Postprzez Aranger » 16 wrz 2017, o 11:04

Swoją drogą, tak popatrzyłem na tego Smitha na tle Brazylii i sobie znów pomyślałem, że jego transfer do Zawiercia to jest naprawdę absolutny hit biorąc pod uwagę poziom gracza i pozycję klubu. Ogromne gratulacje należą się działaczom Warty.
Aranger

Postprzez Mateja » 16 wrz 2017, o 15:25

Elgarten napisał(a):
2666 napisał(a):A licząc trzy ostatnie imprezy z rzędu - światówka, mistrzostwa kontynentu i PWM, to chyba też nikt nie miał takiej serii.
I chwała Bogu.

Kiedy ostatni raz Brazylia wygrała Ligę Światową? W 2010 roku 8-)

2666 miał pewnie na myśli to, że chyba żadna drużyna w historii męskiej siatkówki (w tym również obecna Brazylia) nie miała takiej serii :)

Brazylia gra najrówniej ze wszystkich uczestników turnieju i faktycznie zmierzają po złoto. Amerykanie po dzisiejszej wyrównanej porażce może i mieliby jutro jakieś szanse na tytuł, ale jak się przegrywa wygrany mecz z Iranem to trochę słabo :p Jankesi zagrają za to jutro z Włochami o miejsce na podium, bo przegrany straci je raczej kosztem Persów (z przebiegu tegorocznego PWM, powinni pyknąć przeciętnych tutaj Francuzów).
Mateja

Postprzez StanLee » 17 wrz 2017, o 14:56

Blengini wykonał świetną pracę z tą grupą zawodników jaką dostał, ten ćwierćfinał ME będzie im się śnić po nocach, bo w formie byli tam ewidentnie na medal, co zresztą pokazał ten turniej.

Brazylia status quo, Amerykanie zgodnie z moimi oczekiwaniami po tym co widziałem w tym sezonie. Chyba pierwsze MVP międzynarodowej imprezy dla Lucarelliego. Liczyłem na poważne granie jak u pań, ale i tak nie było biednie.
StanLee

Postprzez Mateja » 17 wrz 2017, o 16:03

Z jednej strony srebrny medal dla Włochów to sukces, z drugiej - kolejny brak złota, a okazało się, że wystarczyło wygrać jednego set więcej z Iranem. Wątpliwości nie mam natomiast przy ocenie rezultatu Iranu. To ich pierwszy medal poza Azją.
Mateja

Postprzez Noworoczny » 17 wrz 2017, o 17:23

Z drugiej strony turniej o nic. Nawet nie o punkty rankingowe, które nic nie znaczą.
nie chcemy polityki na forum
Noworoczny

Poprzednia strona

Powrót do Inne turnieje na świecie