Puchar Jelcyna 2012

mateuszFD
Posty: 56
Rejestracja: 24 cze 2012, o 09:05
Płeć: M

Puchar Jelcyna 2012

Post autor: mateuszFD »

Wielkie brawa dla trenera Świderka, że mimo porażki w WGP nie odpuścił sobie i ogrywa młodzież. To w przyszłości zaowocuje. Oczywiście nie ma co liczyć na zwycięstwa, ale może jakiś wygrany set? np. z Włoszkami. Trzeba budować drużynę bo w zeszłym i tym roku zaspaliśmy. Nie zrozumiem, dlaczego trener nie ogrywał zawodniczek na turnieju w Montreux...
Przed nami jeszcze w tym sezonie Memoriał Agaty Mróz. Mam nadzieję, że tam zagramy silnym składem (razem ze Skowrońską), chociażby przez wzgląd na samą Agatę Mróz.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Puchar Jelcyna 2012

Post autor: picaporte »

mateuszFD pisze:Przed nami jeszcze w tym sezonie Memoriał Agaty Mróz. Mam nadzieję, że tam zagramy silnym składem (razem ze Skowrońską), chociażby przez wzgląd na samą Agatę Mróz.
Skowrońska jest po zabiegu tak a propos http://www.skowronska.pl/index.php?acti ... 1&idn=3108
Natomiast jeśli chodzi o sam turniej to oglądając dwa osatnie mecze w wykonaniu naszych pań czyli z Rosjankami i wielkimi batami od któregoś tam składu Brazylii nie widzę powodów do zadowolenia, ani do jakiegokolwiek pozytywnego myślenia. Żeby wynieść coś na przyszłość to trzeba jednak coś grać, a nie dostawać tylko lanie. Mam nadzieję, że w pozostałych meczach tego turnieju nasze bardzo młode zawodniczki uzupełnione kilkoma seniorkami pokażą coś więcej. Na prawdę przykro sie ogląda takie mecze naszej reprezentacji tym bardziej, że są w wyjściowej szóstce też te dziewczyny, które powinny dawać pełne prawo myśleć, że nie jesteśmy tam dziewczynkami do bicia!
riki tiki tak!
mateuszFD
Posty: 56
Rejestracja: 24 cze 2012, o 09:05
Płeć: M

Re: Puchar Jelcyna 2012

Post autor: mateuszFD »

Tak, ale Memoriał Agaty Mróz jest w połowie września, a czytamy, że rehabilitacja potrwa 3 tygodnie.
mateuszFD
Posty: 56
Rejestracja: 24 cze 2012, o 09:05
Płeć: M

Re: Puchar Jelcyna 2012

Post autor: mateuszFD »

No i koniec turnieju, dzisiaj wygrany honorowy set z Kubą.
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Puchar Jelcyna 2012

Post autor: Erchembod »

Wygrywały - niemal tradycyjnie - Rosjanki.
Dla mnie największą niespodzianką in minus jest oczywiście postawa Włoszek. Olimpiada lada tydzień się zacznie, a jedne z jej faworytek (?) zagrały niespodziewanie taki piach.
Kubanki - grały tak jak się spodziewałem.
I udany, bo zakończony medalem, turniej dla grających rezerwami Brazylijek.
Polki - ostatnie miejsce, ale przecież nie o miejsca tu chodzi. Dla nich chodziło o zdobycie doświadczenia, i mam nadzieję, że lekcje z Jekaterynburga zaprocentują w przyszłości.
A tu można obejrzeć mecze Polek:
z Rosją: http://www.youtube.com/watch?v=iwCWxNHI ... ature=plcp
i Brazylią: http://www.youtube.com/watch?v=tffuPTen ... ure=relmfu
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne turnieje na świecie”