Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Czy polska reprezentacja wygra turniej IE Baku 2015?

Czas głosowania minął 30 cze 2015, o 16:59

Tak
8
30%
Nie
19
70%
 
Liczba głosów: 27

SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

pewniak pisze:I słowo do tych "śródmeczowych" krytyków. Jak już tak jedziecie po gościu, gdy dostajemy bęcki to przynajmniej go pochwalcie jak któryś set jest wygrany. Mnie tam JN ani grzeje ani ziębi, ale nie lubię krytykantów, którzy wyłażą jak dżdżowinice na deszczu tylko po to by komuś dowalić, a potem ich nie ma.
Czy to było mi. do mnie.

Ja to widzę tak, że zespół wygrał pomimo "braku chęci pomocy" ze strony trenera Nawrockiego. Za to, że nie było Go w tym meczu nie pochwalę ;)

Ja mogę Go pochwalić za czwarty i piąty set meczu z Turczynkami. Podobał mi się drugi set meczu z Niemkami.

EDIT: Mecz Azerek z Holenderkami ma komentować trener Niemczyk na pewno odniesie się do meczu Polek, ciekawe co będzie mówił.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: grzegorzg »

pewniak pisze:A tak serio, coś jest na rzeczy z tym reagowaniem Nawrockiego, bo to nie pierwszy raz, nie tylko w tej kadrze. Tylko skoro tak "tragicznie" (wg forumowiczów) prowadzi kadrę i dochodzi do półfinału IE to co by ta drużyna osiągnęła gdyby prowadził ją ktoś "lepszy"?
To oczywiste - zdobylibysmy mistrzostwo wszechświata, nawet gdyby grały piłkami lekarskimi, a Skowrońskiej zawiązać oczy. Jestem przekonany.
Zreszta podobnie jest w przypadku Bieńka - az strach pomyslec co by było, gdyby w ub sezonie trenował go przyzwoity trener Sądzę, że ogrywałby wszystkich środkowych świata nawet siedząc na ławce rezerwowych, zdalnie...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: StanLee »

No o Nawrockim poza obraniem dobrego ustawienia i błędami podczas meczów to jeszcze nic w kontekscie nowej pracy powiedziec nie można. Dobrym wynikiem bedzie final.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

A ktoś wcześniej pisał, że strach pomyśleć co by było jakbyśmy byli w tej drugiej, "lepszej" grupie. Polecam tej osobie obejrzeć mecz Holandii z Azerbejdżanem.
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: hugo »

Dziwna ta Crystal Hall w Baku. Hala tak olbrzymia, że dzielona na 5 sportów. Nie wiem czy to ma sens.
\
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Noworoczny »

pewniak pisze:Nie znamy kulisów. Może Kaśka powiedziała: "Jak chociaż raz mnie zdejmiesz - wracam do domu"? I co wtedy?

Kaśka z Nawrockim noszą bagaże reszcie drużyny?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: maciek77 »

W półfinale narazie same drużyny z naszej grupy. A Belgia walczy jak równy z równym z Serbkami.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: niepoinformowany »

Podobno nasza grupa miała być zjedzona - na razie 3 awanse i Belgijki tie-break z Serbkami.

Generalnie nie oglądam tych zawodów, kibicuję tylko śledząc wyniki i czytając forum. Strasznie dużo jadu w tym temacie w ostatnich dniach.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: troche zorientowany »

Brawo dziewczyny . Wygrały choć nic na to nie wskazywało. Jedną z postaci, która zmieniła obraz gry, była Durajczyk. Tak ta sama, która przez 4 sety grała bardzo słabo. Jedna beznadziejna i szczęśliwa piłka i obraz gry się zmienił. Ktoś tu na forum dopominał się mojej wypowiedzi. Dziewczyny dokonały siatkarskiego cudu i to w ustawieniu, które potępiam. No cóż to nie znaczy, że nie mam racji. Jestem przeciwnikiem JN jako trenera reprezentacji, bo w trakcie meczu nie pomaga dziewczynom. Rezerwowe przyjechały tylko na wycieczkę. Życzę dziewczynom kolejnej wygranej. Ale zdania o JN nie zmieniam.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

Półfinał to już dobry wynik, ale finał to byłby naprawdę duży sukces. Myślę, że pokazałby dziewczynom, że to ma sens i są w stanie grać z najlepszymi i wygrywać. Poza tym im więcej punktów, tym lepiej.

Choć jestem spokojny o ME, bo w zasadzie oprócz Włoszek i Rosjanek wszystkie najlepsze drużyny tu były. Oby tak dalej, niezależnie co się stanie.
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: phil »

SevenUP pisze:Półfinał to już dobry wynik, ale finał to byłby naprawdę duży sukces. Myślę, że pokazałby dziewczynom, że to ma sens i są w stanie grać z najlepszymi i wygrywać. Poza tym im więcej punktów, tym lepiej.

Choć jestem spokojny o ME, bo w zasadzie oprócz Włoszek i Rosjanek wszystkie najlepsze drużyny tu były. Oby tak dalej, niezależnie co się stanie.
Nie do końca. Bułgarki grały bez Rabadzhievej, Filipovej, Chorwatki bez Milos, Poljak, Barun (która może wrócić na ME), Jerkov, Brcic, Grbac (była, ale nie grała w ogóle). Belgia bez Dirickx, Rousseaux, Coolman, Bland. Może te drużyny to nie są kandydaci do złota, ale to solidne ekipy.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

phil pisze:
SevenUP pisze:Półfinał to już dobry wynik, ale finał to byłby naprawdę duży sukces. Myślę, że pokazałby dziewczynom, że to ma sens i są w stanie grać z najlepszymi i wygrywać. Poza tym im więcej punktów, tym lepiej.

Choć jestem spokojny o ME, bo w zasadzie oprócz Włoszek i Rosjanek wszystkie najlepsze drużyny tu były. Oby tak dalej, niezależnie co się stanie.
Nie do końca. Bułgarki grały bez Rabadzhievej, Filipovej, Chorwatki bez Milos, Poljak, Barun (która może wrócić na ME), Jerkov, Brcic, Grbac (była, ale nie grała w ogóle). Belgia bez Dirickx, Rousseaux, Coolman, Bland. Może te drużyny to nie są kandydaci do złota, ale to solidne ekipy.
Bardziej myślałem o Serbkach, Niemkach, Holenderkach i Turczynkach (tu bez Sonsirmy, bo Neslihan szału nie grała.).
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

Holenderki bez Flier, Serbki bez Brakocevic (?) Boskovic, Veljkovic i Ognjejovic/Radenkovic/Antonijević do wyboru. Niemki bez Beier. U Turczynek może jeszcze grać Karakoyun, Bahar, Eda.

U Serbek to nie wiadomo, bo Terzic podąża własną znaną sobie drogą.
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Memo »

No i się zaczęło... nie widzę w tej drużynie charakteru. Bardzo ładne mamy dziewczyny ale mało charakterne.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: madlark »

I mamy finał
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Memo »

Udało się:)
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: sb.slav »

Czuję że proporcje ankiety się trochę zmienią po tym sukcesie :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: PJ_volleyball »

Brawo dla Polek!!!
Mecz daleki od ideału, znowu slabsze momenty, ale jakie to ma znaczenie? Żadna drużyna nie gra tutaj równo na tym turnieju, ale najważniejsze, że najważniejsze piłki w ćwierćfinale i półfinale należały do Polek.

Półfinał to był cel minimum. Teraz już wynik jak najbardziej na plus.

Ciężko powiedzieć z kim w finale byłoby łatwiej. Nieważne.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

Brawo! Tym razem mogę pochwalić, bo gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż wcześniej i w końcu były odpowiednie zmiany ;)
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Kamil92 »

Wielkie gratulacje dla naszych dziewczyn!
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

Brawo dziewczyny!!! To dla tych wszystkich, którzy mówili, że nasza siatkówka żeńska umarła i nie wstanie! :]
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: troche zorientowany »

brawo dziewczyny. Może zmienię zdanie o JN. Wreszcie pracował i dawał zmiany. Ustawienie nie zaważyło o dziwo.
Edyta

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Edyta »

No babeczki. To ci niespodziankę wszystkim zrobiły :) Brawo. Oglądałam jednym okiem w pracy, więc nic mądrego nie napiszę, ale jestem pod wrażeniem.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: mmb »

No, ten meczyk to się ogląda z przyjemnością, a nie jak nasze męczące do bólu ;) Turczynki świetne!
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: maciek77 »

Wyśmiewany Nawrocki wprowadza drużynę do finału. Ciekawe.

Teraz ograć drugi raz Turczynki i mamy złoto.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Skrzypek »

Memo pisze:No i się zaczęło... nie widzę w tej drużynie charakteru. Bardzo ładne mamy dziewczyny ale mało charakterne.
Eghem, że co proszę? Czasami lepiej ugryźć się w język, poczekać do końca spotkań niż pisać - łagodna wersja - niemądre rzeczy!
Camillo Marcotti

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Camillo Marcotti »

Drużyny prowadzone przez Nawrockiego już (nie)stety mają taki wydźwięk - grają źle, wiadro pomyj, zwolnić wuefistę, 1000 ekspertów prowadzących lepiej drużynę, wygrają - no cóż, zdarza się, taki skład to w sumie gra sam, 3 komentarze z tego w jednym można jak się wczyta znaleźć jakąś pochwałę.

Nie żebym był fanem Nawrockiego, ale trochę to wszystko jest przesadzone.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: akukuk »

Prawda jest taka, że w końcu widzimy polską reprezentację kobiet grającą na poziomie i w optymalnym składzie. I czy to się komuś podoba, czy nie, dzieje się to pod wodzą Nawrockiego, który już na początku swojej przygody z kadrą uzyskał niezły wynik, dlatego też utarte przekonania warto jednak czasem zweryfikować.
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Abdullo »

Dużo gratulacje dla Nawrockiego. Sukces rodził się w dużych a można napisać w bardzo dużych bólach.
sharkinator
Posty: 131
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: sharkinator »

Na razie paskudny wynik pierwszego seta, ale myślę że dziewczyny się ogarną. Bednarek już siedzi na ławce, więc może będzie dobrze.
Turczynki ani jednego błędu, my dziewięć - przepaść.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne turnieje na świecie”