Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Jeszcze do uczestnika old pallavol

Nie trener klubowy nie jest od tego by przedstawic plan rozwoju dla mlodych.
On jest od ustawienia i rozwoju calosci zespolu. I za wyniki ekipy jest rozliczany i…czesto zwalniany.
Jak ekipa niebogata to pokazanie sie zawodnika konczy sie wykupieniem przez bogatszych po 1 max 2 sezonach. Wiec o zadnej perspektywie mowy nie ma. Patrz zeszloroczna PW i Decta przed 2 laty .

Od rozwoju to ewentualnie trenerzy mlodziezowi:klubowi, centralni, wojewodzcy. Oraz sam zawodnik i jego menager.
Jak menago mysli tylko zeby wyrwac kase teraz a nie wieksza za 2-3lata…
Jak zawodnik woli siedziec na lawce w Skrze, Resce niz grac w Czewie i PW lub pierwszej lidze..
Za granice mlodo wyjechali i Kurek i Kubiak. Jakos na tym nie stracili.
Sliwka zostal, zobaczymy czy pogra. Halaba wybral pierwsza lige, pewnie bedzie gral.

Zawodnik musi chciec, tak zreszta jak w kazdym innym zawodzie.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Skrzypek »

kanimo pisze: Za granice mlodo wyjechali i Kurek i Kubiak. Jakos na tym nie stracili.
Kurek...? Zyskał czy stracił- zdania będą podzielone, ale nie był młody. Na pewno nie wiekiem siatkarskim.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Sorry, chcialam napisac Bartman a wyszedl mi Kurek. Tak to jest jak sie mysli o czym innym piszac :D .
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Napisałem szerszą odpowiedź Basilowi, bo już kiedyś miałem, ale sobie skasowałem, więc w skrócie. Droszyński to największy talent na rozegraniu od kilku lat, jest wyższy niż mu podają, i nie przez przypadek wygrał walkę o miejsce w składzie z Komendą, który ma świetne warunki, blok i serwis - nasze reprezentacje w każdej kategorii wiekowej opierają grę w tym momencie na skuteczności pierwszej akcji, możemy narzekać na poziom wyszkolenia w Spale, ale jednak w rocznikach 93-97, mamy plejadę baaaaardzo elastycznych i wszechstronnych w ataku zawodników. Dlatego Droszyńskiemu będzie dużo łatwiej, i szczerze mam wobec niego duże oczekiwania, bo to znaczący talent. Wzrost, wzrostem, ale w rocznikach 95-96 mieliśmy Śliwkę (lewa ręka, świetny atak), Bućko (lewa ręka, świetna technika ataku) i Szalpuka (imponująca kontrola ataku), a w 97 mamy najlepszy duet przyjmujących od lat, a do tego dochodzą leworęczni Muzaj, Bołądź czy środkowi jak Kochanowski albo Nowakowski, i to z tylko z tych najbardziej wybijających się młodzieżowców ostatnich lat. A skoro szanse w Pluslidze, i to całkiem wyraźne, dostali Janusz czy Kędzierski...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

To kto tam jest na przyjęciu w tym roczniku? A Kwolek czasem nie był kiedyś w Jastrzębiu?
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Kwolek z mlodszym Fornalem. Fajnie wczoraj grali z Camperem, urwali seta. Na ataku gral (wreszcie) Lipinski. Maselko na libero.
Srodek:Kochanowski+ ale Zwiech byl najslabszy, za niego wszedl srodkowy z rocznika 97 z Norwida-Woch.

Kwolek owszem byl ale poszedl do Spaly. Co nie oznacza, ze za 2 lata nie wroci. Kochanowski np dalej jest w AZSie i gral w MP Kadetow (na przyjeciu).
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2014, o 14:07 przez kanimo, łącznie zmieniany 2 razy.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Kamil92 »

krzysiu pisze:To kto tam jest na przyjęciu w tym roczniku? A Kwolek czasem nie był kiedyś w Jastrzębiu?
Mniemam, że chodzi o Tomasza Fornala, naprawdę wielki talent.

Oglądałem wczoraj Droszyńskiego i mimo, że przytrafiło mu się kilka błędów to imponował mi spokojem i szacunkiem jakim się cieszył w zespole. Dawał wszystkim wskazówki i było widać, że to on jest mózgiem zespołu. Bardzo dojrzale się zachowywał.
I zdecydowanie wygląda na wyższego niż ma w metrykach :)
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: luk_m5 »

Też oglądałem wczorajszy mecz i ten rozgrywający zwrócił moja uwagę. Bardzo fajnie rozgrywa, kilka super wrzutek na środek z nienajlepszego przyjęcia. A ile mu podają tego wzrostu? Bo optycznie rzeczywiście trochę rzuca się w oczy brak kilku cm
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Kamil92 »

luk_m5 pisze:Też oglądałem wczorajszy mecz i ten rozgrywający zwrócił moja uwagę. Bardzo fajnie rozgrywa, kilka super wrzutek na środek z nienajlepszego przyjęcia. A ile mu podają tego wzrostu? Bo optycznie rzeczywiście trochę rzuca się w oczy brak kilku cm
Z tego co pamiętam to 185 cm.
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Rektyfikowali. Wedlug strony Spaly ma obecnie 191cm wzrostu i 332 cm zasiegu w ataku. Moze jeszcze ta pare centymetrow ale pewnie 195 nie przekroczy.
bono
Posty: 3492
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: bono »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/w ... o-tez-kusi

Może jednak Guma dokula się do swojej 5 tej olimpiady.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkarskie ... jacym-repr

Fajny wywiad, trochę można się dowiedzieć o relacji Fabian-Andrea. No i wychodzi, że u Andrei nie było pracy nad grupą, tylko nad wybranymi jednostkami.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: StanLee »

Zatorski to chyba jednak grał na ME, a za co swoje szanse mieli dostać na tamten moment Mika, Buszek czy Kłos? Antiga trafił po prostu na moment, gdy miał do dyspozycji szerszą grupę zawodników, bo ci gracze z roczników 89-91 zaczęli pełnić większą rolę, w lepszych klubach, przy czym ci starsi - Winiar, Wlazły, Guma - jeszcze byli w stanie wykonać ''ostatni taniec''. Anastasi nie był aż tak zły pod tym względem, po prostu Fabian ma ego jeszcze nieproporcjonalne do umiejętności, a że AA go po prostu nie cenił, bo fizycznie odstawał, bo nie pasował mu do stylu gry... W przyszłym roku Antiga będzie w podobnej sytuacji co Anastasi w 2011, ciekawe, co wymyśli. Bo Winiar był naszym najlepszym graczem gdzieś do meczu z USA, bo Wlazły w drugiej fazie trzymał całą grę zespołu, bo Guma grał doskonale w finale...
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

Nie chodzi o to kto miał dostać szansę, ale kto był i tej 'szansy' nie dostał. I nie chodzi o zwyczajną szansę na grę ale możliwość rywalizacji i poprawy gry kiedy nie szło. Zawsze było oranie jedną szóstką, nawet jak Łukasz był do zmiany to Andrea nic nie robił, nawet jeśli nie uważał Fabiana czy Gumę za lepszych to nawet nie wchodzili na zmianę kiedy w danym momencie Łukasz ciągnął zespół na dno. Tak samo z Możdżonkiem, który przez kilka meczy z rzędu nie mógł skończyć ani jednej piłki, to było w trakcie chyba pierwszej LŚ za Anastasiego, ale dalej był wystawiany bo taką miał wizję trener. Kurek i Bartman zostali zajechani i teraz się wszystko odbija na ich zdrowiu czy dyspozycji.

Owszem Andrea miał prawo do takiego podejścia, do swojej myśli ale było coraz gorzej. Kadra się sypała zdrowotnie, wielu zawodników było własnymi cieniami.
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kibic_siatki »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... yjatkowego
Trener Anastasi jest zdziwiony sukcesem Antigi. On też na początku miał dobre pomysły: wprowadzenie do 6 Kubiaka, 2 rożnych równorzędnych rozgrywających (PS 2011). Niestety po pewnym czasie (moim zdaniem było to wygranie LŚ) popadł w rutynę: stawianie w każdym meczu na tych samych zawodników, spowodowało ich wyeksploatowanie, a brak dopływu nowych zawodników spowodowało katastrofę w ME 2013.
W przypadku Antigi to postawił na właściwych, ludzi zmotywowanych na cel: Wlazły- najlepszy nasz atakujący ostatnich 10 lat (u kresu możliwości gry na wysokim poziomie, ale z b. dużym doświadczeniem i silną mentalnością); Winiarski- dobry wybór kapitana spowodował jego jeszcze większą motywację (trudno się czepiać jego postawy jako reprezentanta); postawienie na 2 rozgrywających o zupełnie innej charakterystyce (Zagumny- jako gracz na trudne momenty mogący unieść brzemię odpowiedzialności i zmienić grę na poziom najwyższy); doświadczony Nowakowski (gracz, który na mecze z silnymi przeciwnikami potrafi obudzić się we właściwym momencie); młody szybki Kłos chcący zaistnieć w 6; 2 graczy pasujących do koncepcji trenera, czyli Zatorski i Mika. Jeśli chodzi o rezerwowych to każdy też coś wniósł: Kubiak jako gracz na poprawę przyjęcia (po kontuzji nie miał szans na wejście na dłuższy czas do 6) i b. sprytny w ataku; Możdżonek z jego warunkami fizycznymi na poprawę bloku; Ignaczak akceptujący rolę rezerwowego- gotowy w każdej chwili do wejścia na boisko.
W następnym sezonie (b. długim z 3 imprezami) trener będzie zmuszony do sięgnięcia po nowych zawodników i postawienie na dotychczasowych rezerwowych, co powinno nam dobrze służyć w przyszłości.
emerencja
Posty: 1058
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:56
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: emerencja »

No to kolejny "Złotek" nie mówi nie powrotowi do Repry na IO:

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mist ... kich/ygplk

Można zatem mieć nadzieję, że Maniek również zmieni decyzję. Mam jednak apel do tych co bardziej napalonych fanów Wlazłego: nic na siłę, bo Szampon jak się wkurzy, to się okopie w swojej twierdzy i nie da się z niej ruszyć.
Na razie niech sobie odpoczną od kadry, nacieszą się rodzinami, szlifują formę w klubach, w reprze niech ogrywają się młodzi, a wtedy kto wie... Osobiście marzy mi się powtórka z 21 września 2014 r. Polska vs Brazylia i taki sam układ pudełka, ale wiadomo, że presja nie jest dobrą metodą na sukces, dlatego czekam spokojnie na dalszy rozwój sytuacji.
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167

5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kevinpsb »

Ktoś wie jaka była oglądalność finału MŚ?? Jak wyglądała ona w porównaniu do np. sukcesów Małysza?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: JacekAZS »

Finał MS siatkarzy + ceremonia wręczenia medali = 17,2 mln widzów, największa oglądalność w historii polskiego sportu
EURO 2012 Pol - Rosja = 16,234 mln
EURO 2012 mecz otwarcia Pol - Grecja = 15,531 mln
2002 IO w Salt Lake City - srebro Małysza = 14,572 mln
2014 IO w Soczi - złoto Stocha = 11,419 mln
Edyta

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Edyta »

http://www.wksczarni.pl/artykul-417-ste ... adzia.html
Ciekawa informacja. Nie wiem, czy poprzedni selekcjonerzy robili podobne konsultacje. Dla chłopaków to na pewno bardzo motywujące. Śliwka, czy Szalpuk, może Bołądź już w najbliższym sezonie powinni być chyba powołani do szerokiej kadry, żeby liznąć treningów. Nie brakuje wam Filipa w tym towarzystwie?
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: weary_skier »

Co prawda Filip po kilku pierwszych imponujących meczach zaczął grać dość przeciętnie, ale patrząc na to, że na liście znalazł się chociażby Schulz czy Wolański to oczywiście, że go brakuje.

A tak nawiązując do tematu, to w "wyścigu" kandydatów o atakującego kadry na czoło wyłonił się Bołądź. Muzaj nie gra, Schulz nie gra, Filip zaczął grac przeciętnie. No i chyba tylu z młodych.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
adamr
Posty: 239
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:17
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: adamr »

Mysle, ze przy wyborze zawodnikow brano pod uwagę ich potencjał, Filip ma najwiecej zdobytych punktow wg statystyk ale juz jego skutecznosc ataku to troche ponad 22%,moze w kolejnych konsultacjach będą inne nazwiska
Edyta

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Edyta »

Filip to w zasadzie nie wiadomo czy ma być traktowany jak przyjmujący, czy atakujący. Na atakującego jest chyba trochę za niski, żeby o nim myśleć perspektywicznie w kontekście kadry, a na przyjęciu jego dwaj koledzy z zespołu są jednak lepsi.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Marcy$ »

Antiga człowiek inteligenty. Był w Skrze i w Bydzi,wie co to PR i kontakt z mediami. Wie jak zrobić dobre wrażenie.

Pomysł bardzo dobry. Jak tylko będzie konsekwentny, młodzież tego nie oleje to mogą być dobre tego skutki.

Ciekawe czy poprzedni też mieli podobne spotkania:)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Mateusz1993 »

Linkiem poruszona została fajna sprawa- bo jak podejrzewam, pewnie każdy z nas spodziewa się wprowadzania nowych młodych zawodników.
Zacznę od tego, że bardzo fajna inicjatywa. Widać, że Antiga traktuje sprawę poważnie i o ile przed można było mieć wątpliwości jak to wypali z Antigą selekcjonerem, tak teraz Francuz ma spokój i może budować reprezentację na nowo, fakt trochę z musu (niektórzy pokończyli kariery), ale pewnie i tak nadszedł by ten czas by młodych wprowadzać, tym bardziej co pokazują mecze ligowe czy przykłady z zewnątrz, nieraz Ci zawodnicy są już gotowi by wchodzić na wysoki reprezentacyjny poziom.
Co do podanych nazwisk, to zacznę od minusu- brakuje mi tu Filipa i to zdecydowanie (tzn. widziałbym 3 atakujących- bo tych co są to bym z nich nie rezygnował)- choć nie wiemy bo może Stephane podjął decyzje o konkretnej ilości zawodników.
Co do nazwisk wytypowanych to jak najbardziej na tak i czepiać się nie zamierzam.
Jak byliśmy przy ataku, to i od tej pozycji zacznę w swoim krótkim podsumowaniu czy też wizji na przyszłość kadry:
- Bołądź i Schulz - jak najbardziej jestem zadowolony, bo nie oszukujmy się z młodych zawodników jest to dwóch z czterech potencjalnych kadrowiczów. Bo są jeszcze Filip i Muzaj- ten ostatni przez kontuzje nieco z tyłu. Innych młodych perspektywicznych atakujących niż ta czwórka za bardzo nie widać. Liczę, że pierwszej dwójce te spotkania/zgrupowania pomogą w dalszym rozwoju. Osobiście to widziałbym chociaż dwóch z tej czwórki w składzie reprezentacji na rok 2015. Czemu?
Raz- Wlazły skończył karierę, Dwa- Bartman wrócił na przyjęcie, a sytuacja z Boćkiem jest ciężka, Trzy- w Konarskim i Jaroszu (to moja prywatna opinia niekażdy się musi zgadzać) nie widzę nic co miałoby ich kwalifikować do powołań, bo ani poziomu sportowego wysokiego nie gwarantują, ani perspektywiczni nie są. Mamy tu teraz lukę i fajnie gdyby któryś z tych młodziaków wypalił, na tyle by mógł grać. Na ten moment pewnie najwięcej można oczekiwać od Bołądzia, ale i pozostałej dwójki/trójki bym nie skreślał.
Przyjmujący- bardzo trafne nazwiska, bo Szalpuka to już od jakiegoś czasu wciskam do przyszłorocznej kadry, a po tym co pokazuje Śliwka też warto nad nim pomyśleć. Czy szukać więcej młodych? Na ten moment nikt więcej się specjalnie nie wyróżnia. A z moich obliczeń wynika (uwzględniając Kurka), że powinno być 4 pewnych przyjmujących do powołań, dla tej dwójki młodych miejsce więc mogłoby się znaleźć.
Środkowi- duży plus za Bieńka, osobiście widzę w nim potencjał by mógł zajść dalej niż tylko wyjazdy na zgrupowania dla młodych, wśród tej młodzieży (jak dla mnie) wyróżnia się bo i atak fajny, na bloku nieźle chodzi, a i zagrywkę ma ciekawą. Dryja- przez trafienie w tym roku do Resovii, zbyt dużo sobie nie pogra i nie wiadomo czy ma szansę na coś więcej (mniejsze niż Bieniek). Miałem napisać, że nazwiska dobre, bo więcej potencjalnych kandydatów do kadry nie ma, no ale mi się przypomniało, że jest Hain- fakt nieco starszy, ale mógł się wśród tych graczy znaleźć, bo do tej pory w kadrze się nie nagrał i to by mógł być taki okres przygotowawczy by na wiosnę jego nazwisko mogło się znaleźć w takim zestawieniu.
Rozgrywający- Janusz- jak najbardziej, Wolański- chyba głównie, ze względu na brak innych nazwisk. Bo tu jest trochę posucha, takie, które mi jeszcze przychodzą do głowy to Kowalski z Będzina (ale rzadko widzę go w akcji) i Popik (w zeszłym roku grał w I lidze, zmiennik Maciończyka, ale z tego co widziałem, potrafił grać nieźle).
Nie ma żadnego libero- a szkoda, bo mógłby się tu znaleźć Adam Kowalski (Czarni), a np. na jakąś inną konsultacje Olenderek.
Fajna inicjatywa, oby to nie była sztuka dla sztuki a takie mini zgrupowania dla tych młodych zdolnych, którzy mają szanse by być w kadrze na rok 2015.
Matius

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Matius »

No ciekawe, trochę mało tych nazwisk bo nawet nie ma dwunastki ale za pewne te konsultacje związane są ze szlifowaniem techniki. No i podejrzewam, że Antiga chcę trochę popracować z tymi chłopami zanim rozda powołania do kadry lub też rozdzieli ich pomiędzy kadrą A i B.

Wydaje mi się, że Stephane mógłby trochę więcej osób zaprosić: Filip, Ferens, Muzaj (Maćka ze względu na same warunki, chociaż spróbować podszlifować jego grę nawet jeśli nie dostanie powołania na kadrę). Za bardzo nie znam Schulza ale tutaj po prostu zaufam Stephane'owi.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Joker »

Edyta pisze:Filip to w zasadzie nie wiadomo czy ma być traktowany jak przyjmujący, czy atakujący. Na atakującego jest chyba trochę za niski, żeby o nim myśleć perspektywicznie w kontekście kadry, a na przyjęciu jego dwaj koledzy z zespołu są jednak lepsi.
E tam niski. Nadrabia dynamitem w nogach i nie widać żeby mu brakowało wzrostu. Bardzo mnie dziwi, że jego tam nie będzie no chyba, że Antiga będzie brał w następnym terminie kolejną turę graczy
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Ejt »

Matius pisze:Za bardzo nie znam Schulza ale tutaj po prostu zaufam Stephane'owi.
Schulza oglądał Blain w poprzednim sezonie ;) Zachwycacie się Bołądziem ale jedyna jego przewaga teraz nad Schulzem jest taka,że... gra ;) Przy regularnej grze Damiana i jego potencjale Bołądź będzie mu podawał wodę :)
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: luk_m5 »

Słuchajcie a co z Pawłem Grycem? Wiem że teraz nie gra z powodu kontuzji ale wiecie może kiedy ma wrócić ? Bo patrząc na potencjał i możliwości to chyba w przyszłości też powinien się łapać na takie konsultacje.
Edyta

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Edyta »

Joker pisze: Bardzo mnie dziwi, że jego tam nie będzie no chyba, że Antiga będzie brał w następnym terminie kolejną turę graczy
Chyba będzie brał, bo np. Bednaruk napisał na tt, że z jego ekipy zaproszeni są Śliwka, Szalpuk i Bieńkowski. Czyli będą też inni, ale dalej bez Filipa.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Marcy$ »

W którymś wywiadzie po turnieju Antiga został zapytany o Kurka. Odpowiedział, że nie zamyka drzwi przed nikim i że bierze pod uwagę zmianę koncepcji budowania drużyny. W związku z odejściem Winiara, Wlazłego i Gumy możliwe, że będzie potrzebował kogoś innego. Mocnego, do ataku z wysokiej. Już nie będzie świetnie przyjmującego Winiara, atakującego z szybkiej piłki Wlazłego i artysty Zagumnego. Wspomniał, że to wyjdzie w praniu, ale podoba mi się jego otwarty umysł (w odróżnieniu do Anastasiego).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”