Kwalifikacje do MEJ

voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Mam też nadzieję, że nowy trener nauczy ich wiary w siebie, bo poprzedni to chyba nie miał tej umiejętności
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: NIEMAMLANCII »

No proszę, Janikowski w Onico!. Ale się przyczaił.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Od października z nimi trenował
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: NIEMAMLANCII »

No i jak po meczach w Kętrzynie wyglądają kadrowicze?
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Swietnie Nowak i Adamczyk. Niezle Firszt i Witek. Sawicki ani na tak ani na nie. Mnie nie przekonuje, przynajmniej jako podstawowy.. Co z Janikowskim, jaka kontuzja?
Kosiba-chyba niezle ale obejrze jeszcze reszte meczy.
Czetowicz srednio przekonujacy ale powolany Komar chyba nie lepszy, moze nawet gorszy.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Janikowski na pewno nie pojedzie na Kwalifikacje.
Moje typy na pierwszą szóstkę :
Nowak, Firszt, Sawicki/Kosiba, Kapica (o ile wyzdrowieje, a podobno jest nadzieja), Szymura, Adamczyk i Poręba

Ponadto Prokopczuk, Rajsner, Grygiel i może Stolc.
Szkoda, że Witek ma kontuzję, bo mi się podoba.
Poprzednie sezony wyglądały słabiej. W tym przede wszystkim jest pewniejszy i ma dynamikę ponadprzecietna.

Zgadzam się z Kamino, mnie Sawicki też nie przekonuje. Mądry zespół jest go w stanie zagotować. W meczu o zloto zagrał bez szału. Skra wygrała Nowakiem. I lepiej zagrało libero. Ponadto mecz stał na niezłym poziomie, ale wciąż twierdzę, że poziom ubiegłorocznych MP był wyższy. Tylko Skra i Metro prezentowało poziom zbliżony.
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Zgadzam sie z typami.
Ponadto gdyby Kapica nie wyzdrowial ( i nie wiedzialam ze Witek ma rowniez kontuzje-nie obejrzalam finalu do konca, bo widok przegrywajacego Metra nie sprawia mi radochy) to chyba na ataku niezla pokazal sie Wnuk z Gdanska.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

kanimo pisze: ( i nie wiedzialam ze Witek ma rowniez kontuzje-nie obejrzalam finalu do konca, bo widok przegrywajacego Metra nie sprawia mi radochy) .
Tak, na meczu o zloto, w 3 secie, coś stało się mu z udem. Musiało go boleć. Nie był w stanie sam chodzić.
Metro przegrało, ale i tak jest zwycięskie. Bez Janika zdobyło srebro, a popatrz na AZS. Bez Kapicy nie istnieli
aziente
Posty: 269
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: aziente »

Co z libero MDK, Tomczakiem? kiedyś ocierał się o kadrę, dziś coś cicho. jakie ma notowania w mlodziezowym srodowisku?
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

voice pisze:
kanimo pisze: ( i nie wiedzialam ze Witek ma rowniez kontuzje-nie obejrzalam finalu do konca, bo widok przegrywajacego Metra nie sprawia mi radochy) .
Tak, na meczu o zloto, w 3 secie, coś stało się mu z udem. Musiało go boleć. Nie był w stanie sam chodzić.
Metro przegrało, ale i tak jest zwycięskie. Bez Janika zdobyło srebro, a popatrz na AZS. Bez Kapicy nie istnieli

Niom. Ale lekkie rozczarowanie jest. Mieli teoretycznie fajna pake na zloto. I tak dobrze sobie poradzili i Kopysc wypadl bardzo dobrze. A final obejrzalam do polowy 3 seta i tak juz znajac wynik, wiec mimo walki Metra i niezgorszego poziomu, jak na te , relatywnie slabsze zawody, to przyjemnosci z ogladania nie bylo.
Znaczy owszem-przyjemnie sie ogladalo swobode gry Nowaka i Adamczyka.
Widac tez, ze trening z pierwszym zespolem dal im spora pewnosc siebie.

A Mateusz znowu kolano? I czy jest szansa, ze nie zagra w kwalifikacjach, a dojdzie do siebie na MEJ?
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Podobno ma problem z kostką
waldek 28
Posty: 158
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: waldek 28 »

Zna ktoś obecną kadrę?
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: NIEMAMLANCII »

Na plps.pl jest nowe info o powołaniach, bez wielkich zmian, brakuje Stolca doszedł Czerwiński
justynaa8
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2016, o 19:14
Płeć: K

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: justynaa8 »

NIEMAMLANCII pisze:Na plps.pl jest nowe info o powołaniach, bez wielkich zmian, brakuje Stolca doszedł Czerwiński
W którym miejscu? Możesz wstawić link bo nie mogę znaleźć ;)
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

https://www.pzps.pl/pl/siatkowka/reprez ... e-juniorzy

w akcjach szkoleniowych, jak zawsze.
dzik20
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2017, o 20:07
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: dzik20 »

Zostal tydzien do kwalifikacji ME. A nadal jest 3 rozgrywających. Czetowicz na MPJ fatalnie, spalil sie kompletnie. Drugi rozgrywajacy z AZS więcej juz grał. Nowak swietnie zagrał. Dobra zagrywka, zgranie z chłopakami. Tylko czy utrzyma to na kadrze z innymi zawodnikami, którzy fizycznie wyglądają zupełnie inaczej od zawodników ze skry?!. Ciekawe jak Prokopczuk. Rok temu bardzi dobrze tylko z głowa troche gorzej(frustracja w tiebreaku). Moze w tym sezonie pracował nad tym? Jak gra?Ktoś cos wie? W tym roku nie miał sie jak pokazać. Wiem tyle ze jak wrócił do 2 ligi to z nim MOS wygrał bodajże 6/7 meczów z rzędu. Fatalnie ze Janikowski odpadł przez kontuzje, wydaje mi sie ze miał najstabilniejsze przyjęcie. Tak samo szkoda Kapicy, oby zdążył wrócić na mecze. Martwię sie o wytrzymałość chłopaków. 3 tyg kadry, potem tydzien grania(większość) i teraz jeszcze 2 tyg. Oby dali rade fizycznie i byli gotowi na najważniejsze mecze.
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Mi sie wydaje, ze Nowak po prostu ma glowe na duze granie. Jak musial zagrac z dorosla Skra, to tez obciachu nie bylo, mimo braku zgrania. Niestety natura wzrostu mu odmowila, a szkoda.
Czetowicz wlasnie z ta glowa gorzej, podobnie chyba Prokopczuk, ale tez go nie widzialam ostatnio. Czyli generalnie zgadzam sie z Toba. Czetowicz mi troche przypina Muzaja-warunki bardzo dobre a glowa juz nie.
Co do Nowaka- bedzie mial co najmniej jednego zawodnika ze Skry. Adamczyk pokazal sie rowniez swietnie. A moze i 2 bo jest Sawicki, pewnie na rezerwe.
Rozumiem, ze Czerwinski na ewentualna poprawe przyjecia.
Szkoda Janikowskiego. Mam tylko nadzieje, ze w eliminacjach dadza rade bez niego, a juz na impreze docelowa sie wykuruje. Zalezy czy jakies skrecenie czy zlamanie, ale kostka nie brzmi az tak groznie. Dobrze, ze Firszt w formie ale razem byli by optymalna para.

Zadnych bardzo mocnych ekip nie mamy wiec powinni to uciagnac. Oby i ME juz w optymalnym skladzie.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

kanimo pisze: Rozumiem, ze Czerwinski na ewentualna poprawe przyjecia.
Szkoda Janikowskiego. Mam tylko nadzieje, ze w eliminacjach dadza rade bez niego, a juz na impreze docelowa sie wykuruje. Zalezy czy jakies skrecenie czy zlamanie, ale kostka nie brzmi az tak groznie. Dobrze, ze Firszt w formie ale razem byli by optymalna para.
Podejrzewam, że Czerwiński dowolany, ponieważ niewiadomo co z Janikowskim. A musi być czterech przyjmujących na treningu i turnieju.
Mi też wydaje się, że optymalna para przyjmujących to Firszt i Janikowski. Mam cichą nadzieję, że może Janik da radę i zagra w kwalifikacjach. Jeśli nie, to dobrze, żeby był gotowy na ME (nie przewiduje scenariusza innego, jak taki, że bezpośrednio awansują do ME)
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Wczoraj pierwszy sparing reprezentacji juniorów z Finlandia wygrali nasi 3:1. Szóstka, na moje oko, eksperymentalna: Czetowicz, Sawicki, Kosiba, Adamczyk, Michalak, Kapica i Stąsiek.
Wydaje mi się, że Nowak lepszy od Czetowicza, Firszt lepszy od Kosiby, Poręba lepszy od Michalaka, a Szymura od Stąśka. Zobaczymy dziś o 18.00
waldek 28
Posty: 158
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: waldek 28 »

Zna ktoś wynik i skład z dzisiejszego sparingu?
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

waldek 28 pisze:Zna ktoś wynik i skład z dzisiejszego sparingu?
Polska – Finlandia 3:1
(25:17, 23:25, 25:18, 25:15)

Polska – Finlandia 3:0
(26:24, 25:20, 25:21)
Skład nieznany. Pewnie grali wszyscy. Jak to na sparingu
Necik77
Posty: 43
Rejestracja: 5 lut 2018, o 18:47
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: Necik77 »

Szkoda Adamczyka i Janikowskiego że nie pojadą a reszta najbardziej optymalny skład uważam,
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Janikowski na jeszcze kontuzję. Natomiast zastanawia mnie Adamczyk. Co się stało, że jednak trener Sordyl na niego nie postawił. MP miał bardzo udane, dwa razy MVP meczu, najlepszy środkowy Mistrzostw. Czyżby na tle środkowych kadry wypadł mimo to blado?
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

Tez sie dziwie.
Jest jakas szansa na streama?
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Na laoli widzę tylko Polska Ukraina. Może puszcza jeszcze
waldek 28
Posty: 158
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: waldek 28 »

0-2... szykuje się chyba nieoczekiwana wtopa :<
kanimo

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: kanimo »

i 0:3. Mocna wtopa. Zobaczymy co dalej. Wychodzac z drugiego miejsca ciagle beda mieli szanse.
Zobaczymy gre jutro.
Widze, ze Kapica wszedl, bo podstawowym Grygiel. Ciekawe czy Kapica gotowy na 100%.
Necik77
Posty: 43
Rejestracja: 5 lut 2018, o 18:47
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: Necik77 »

Zobacz sobie staty to bedziesz wiedziała 60% w ataku Kapica,bardzo dobra wartość
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: drukjul »

Jak się oddaje samemu rywalom w secie nawet 12 punktów po własnych błędach, to trudno się dziwić że się przegrywa mecze.

Widzę w statystykach na stronie CEV, że w białoruskiej drużynie która zlała naszym orłom skórę, aż trzech siatkarzy nosi imię Uladzislau, czyli po prostu Władek. W sumie jednak nie ma się co dziwić, białoruska męska siatkówka od lat oparta jest na talentach pochodzących z Grodzieńszczyzny i w związku z tym naprawdę całkiem sporo zawodników, którzy trafiają do kadry młodzieżowej, a później seniorów ma jakieś polskie korzenie.
voice
Posty: 142
Rejestracja: 16 lut 2018, o 10:00

Re: Kwalifikacje do MEJ

Post autor: voice »

Jutro i pojutrze trzeba wygrać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”