Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

Bąkiewicz jest zawodnikiem którego ataki opierają się na dobrej, szybkiej wystawie mijającej blok dlatego w kadrze jest On zupełnie innym zawodnikiem niż w klubie (tak samo z resztą jak Giba )... z całym szacunkiem dla Maćka Dobrowolskiego ale daleko mu do Zagumnego, a specyfikacja Skry też nie opiera się na bardzo szybkim rozegraniu bo jednak mają atakujących którzy potrafią minąć podwójny blok... Antiga to stary wyga który grał już w tylu klubach że wątpię żeby miał najmniejsze problemy z zaaklimatyzowaniem, ale oczywiście wszystko jest możliwe... oczywiście, masz racje Bąkiewicz będzie walczyć o grę w 6, ale wydaje mi się że będzie On raczej graczem zadaniowym do drugiej linii... albo tak jak wspomniałeś przesuną go na libero ale wtedy
to byłby chyba jego koniec kariery reprezentacyjnej... a byłaby to ogromna strata..

PS.: z tą innością w kadrze, napisałem w kierunku nowego klubu bo przecież wiadomo że w starym miał tego samego rozgrywacza... =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Ted »

Mimo swietnego przyjecia, pieta achillesowa Bakiewicza jest wlasnie atak. I tu masz absolutna racje, ze trenerzy moga zadecydowac o tym ze bedzie otrzymywal konkretne zadania do wykonania w drugiej linii, tak jak ma to miejsce w reprezentacji. Poruszyles bardzo ciekawy watek, ktory mysle ze z powodzeniem moglby byc osobnym tematem na tym forum odnosnie gry Bakiewicza na libero a jego dalszej kariery w reprezentacji. Jesli w Skrzy Michal "wygryzlby" Milczarka, uwazam ze nie mialoby to wiekszego zaczenia dla jego gry w reprezentacji. Trener Lozano zna tego zawodnika i wie na co go stac, takze mysle, ze w reprezentacji dalej bedzie sie pojawial jako siatkarz, ktory ma wspomoc zespol w przyjeciu czy obronie.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

No tak tylko że nierozwijający ataku Bąkiewicz szybko zostanie wyparty z kadry przez młodszych... bo jednak w kadrze Bąkiewicz jest w stanie atakować i robić to znakomicie co juz niejednokrotnie udowodnił... i na pewno nie jest dla Lozano zawodnikiem tylko do drugiej linii..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Ted »

Przyznam, ze podczas finalow Ligi Swiatowej po raz pierwszy od niepamietnych czasow widzialem Michala Bakiewicza w pierwszej linii i musze przyznac ze radzil sobie nienajgorzej. Co prawda, w reprezentacji sa lepsi od niego siatkarze w ataku ale Raul Lozano musi miec jakies przeslanki, dla ktorych regularnie powoluje tego chlopaka do kadry. Mysle, iz fakt ze w Skrze byc moze zostanie libero nie pomniejsza jego wartosci dla reprezentacji Polski i moim zdaniem po tym sezonie ponownie moze otrzymac powolanie od Argentynczyka. A przypomne, ze za rok mamy Olimpiade.
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: trawelka »

myślę,że ewentualna zmiana pozycji w Skrze nie umniejszy wartości Bąkiewicza jako kadrowicza.W tej chwili i tak w reprezentacji jest rezerwowym i zazwyczaj wchodzi na poprawę przyjęcia (po czym zmieniajągo,jak pojawia się w pierwszej linii.Rzeczywiście w Katowicach i pierwszych dniach Memoriału pierwszy raz od dawna grał dłużej w 6 i miał możliwość pokazania swoich możliwości w ataku).A jeśli udoskonali przyjęcie,grając w klubie na libero,to będzie to na plus dla reprezentacji
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: evija »

Sam Michał się na razie wzbrania przed zmianą pozycji - jest jeszcze młody i nie chce przechodzić na libero i szczerze mówiąc wcale mu się nie dziwię, każdy lubi atakować ;) .
Wiemy też, że jest bardzo utalentowany, a dla niego byłoby lepiej gdyby grał dużo, a zarówno w Skrze jak i w reprezentacji będą lepsi zawodnicy od niego w ataku. "Bąku" preferuje szybsze piłki i jak wyżej wspomniano będzie z tym prawdopodobnie problem w Skrze...pamiętam jego bardzo dobry występ w finale Mistrzostw Świata i myślę, że jakby pograł dłużej to mógłby zagrozić Piotrowi Gackowi. Przyznam, że trochę "wywrotowa" teoria czyli Michał na libero w kadrze, ale czemu nie? Nigdy nie wiadomo...ja sama do gry Piotrka nigdy nie byłam do końca przekonana. Michał jest młodszy pogra dłużej, a jakiegoś młodego libero, który już teraz mógłby wedrzeć się do kadry A nie widzę, szczerze mówiąc.

Co o tym sądzicie?
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

Też o tym myślałem bo jeśli Bąku tak świetnie grał, kompletnie bez przygotowania na libero w finale MŚ to gdy przyzwyczai się do ustawienia na lewej obronie może być baaardzo wartościowym zawodnikiem i wypchnąć z kadry Igłe i Gacka...

A z tymi młodymi na libero byłbym spokojny bo nadchodzi era libero szkolonych po '98 roku... czyli od początku stawianych na libero...
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2007, o 16:33 przez Arff, łącznie zmieniany 2 razy.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: trawelka »

evija pisze:a jakiegoś młodego libero, który już teraz mógłby wedrzeć się do kadry A nie widzę, szczerze mówiąc.

Co o tym sądzicie?
a Rusek??
nie od dzisiaj mówi się,że niedługo zagrozi Gackowi i Ignaczakowi...
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: PaStKa »

Jeśli Bąku w Skrze będzie grał na libero, co nie będzie dużym zaskoczeniem, to w reprezentacji owszem zostanie, ale bedzie wchodził tylko na poprawę przyjęcia. Choć swojego czasu Ignaczak grał na przyjęciu w reprze i grał też oczywiście w pierwszej lini, a Bąku umie grać przy siatce na pewno lepiej. Wątpie, żeby grał na libero w reprezentacji, bo, póki co, Igła i Gacek są nie do wygryzienia. A tak właściwie to kto tam wie co sie dzieje w głowie Lozano?? Wszystko stać się może.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

No tak... tyle że Igła grał na przyjęciu w kadrze z przymusu(kontuzje kolegów ) i zaatakował może ze 2 razy w meczu... co do Ruska to wieczny talent, a latka lecą... ale czegoś wciąż mu brakuje, a konkurencja też nie próżnuje... przypominam że tematem jest Bąkiewicz w reprezentacji :P

Jeśli Bakiewicz miał zostać w reprezentacji na drugą linie to by zajmował tylko niepotrzebnie miejsce... wg. mnie nierealne..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Edyta

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Edyta »

Jeśli Bąkiewicz będzie grał w Skrze na libero (albo i na przyjęciu, ale głównie grzał ławę z uwagi na konkurencję), to w reprezentacji zupełnie nie będzie się nadawał na takie zmiany jak obserwowaliśmy w tym roku (z atakiem). Dzięki treningowi z Lozano i grze z Gumą nie tylko w kadrze, ale i w Olsztynie, poprawił ataki i mógł się w tym sezonie podobać. Gra na libero moim zdaniem automatycznie wyklucza go jako pełnowartościowego zmiennika dla któregoś z przyjmujących. Będzie tylko i wyłącznie na poprawę przyjęcia. Pytanie tylko, czy Lozano będzie potrzebował takiego zawodnika (bez ataku), skoro do Pekinu może jechać tylko czterech przyjmujących.
Nie bardzo rozumiem decyzję Michała, bo z tego co wiem, nikt w Olsztynie nie wyganiał go do Skry czy gdziekolwiek.

Trudno w tej chwili wyrokować, co będzie w przyszłym roku, bo nawet nie wiadomo, czy Gruszka nie zostanie po raz kolejny przekwalifikowany na atak (gdyby nie daj Boże Wlazły na dłużej nie mógł grać w reprezentacji), ale boję się, że możemy mieć problem ze skompletowaniem czterech równorzędnych przyjmujących na Pekin. A może miejsce Bąkiewicza zajmie Wika lub Siezieniewski, obaj z dobrym atakiem i niezłym przyjęciem.
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: paw98 »

Mimo że Michał nie jest najlepszy w ataku to na pewno będzie miał zawsze pewne miejsce w reprezentacji.On zawsze potrafi wejść i poderwać drużynę do walki oraz przytrzymać przyjęcie.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

Oj nie wiem... jak wróci wyleczony Murek chcący grać w reprezentacji (jak wyleczy kontuzje to na bank będzie chciał wrócić do kadry ) to Bąkiewicz może szukać wiatru w polu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: paw98 »

Arff pisze:Oj nie wiem... jak wróci wyleczony Murek chcący grać w reprezentacji (jak wyleczy kontuzje to na bank będzie chciał wrócić do kadry ) to Bąkiewicz może szukać wiatru w polu...
Z tym bym sie nie zgodził.Nawet gdyby Murek wyleczył w pełni kontuzje to i tak bardzo wątpię żeby grał w reprezentacji,a Michał ma na pewno lepsze przyjęcie niż Dawid.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Ted »

To tylko gdybanie, gdyz i tak na podstawie obserwacji podczas sezonu ligowego o wszytskim zadecyduja trenerzy. Nie zgodze sie z tym ze Dawid Murek w konfrontacji z Michalem Bakiewiczem jest bez szans. Nie zapominajmy o tym ze jesienia Bakiewicz polecial do Japonii wlasnie dlatego ze Murek przegral ze zdrowiem. Co do przyjecia ... powiedzial bym, ze przemawia na korzysc Bakiewicza, jednak sila ataku jest juz po stronie Murka. Obaj panowie dysponuja potezna zagrywka i podobnie graja w obronie.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

Nie wiem co tu wogóle porównywac... ikone polskiej reprezentacji ostatnich lat który potrafi skończyć piłkę praktycznie z każdego miejsca na boisku ( oczywiście w granicach rozsądku... nie mówię o 9 metrze ale o 5 jak najbardziej... ), zagrywającym 117km/h, niesamowitym atakiem przez lewe ramię i nie najgorszym przyjęciem z zawodnikiem do drugiej linii, który może zagrać w pierwszej z zespołami ze słabszym blokiem...taka Rosja zjada go na deser, i niezłą zagrywką...

jak juz tak odszedłem od tematu to dodam że zdrowy Murek w optymalnej formie z powodzeniem mógłby powalczyć o 6 ze Świderskim...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Edyta

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Edyta »

Dokładnie Arff, zgadzam się z każdym twoim zdaniem w powyższym poście co do klasy obu panów, z tym że rozmawiamy o aktualnej sytuacji. Dlatego ja nie brałam Murka pod uwagę - boję się, że jego kłopoty zdrowotne wykluczyły go na dobre z powołań do reprezentacji. A tak jak pisałam wyżej, moim zdaniem grzanie ławy lub gra na libero w Skrze przez Bąkiewicza skończy się brakiem powołania także dla niego. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad Wiką, czy Siezieniewskim. Musi być w kadrze czterech przyjmujących z atakiem
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Ted »

Wcale nie jest powiedziane, ze Bakiewicz w Skrze bedzie grzal lawe czy bedzie gral na pozycji libero. Ten watek rozpoczal sie w forum poswieconym Rozgrywkom klubowym w Polsce, skad zostal przeniesiony w to miejsce. Tam napisalem:
Poki co w zespole jest 5 przyjmujacych: Gruszka, Bakiewicz, Antiga, Stelmach i Lewis, ktory dolaczy do druzyny w trakcie zespolu. 100% rezewowym z tej piatki wydaje sie Stelmach. Natomiast o wyjscie w pierwszym skladzie bedzie walczyc pierwsza trojka (pozniej takze Lewis) i wcale nie jest powiedziane ze w tej rywalizacji Bakiewicz wlasnie bedzie najslabszy. Nie wiem na ile kontuzja Gruszki jest powazna, ale moze sie okazac, ze pod koniec wrzesnia Piotrek nie bedzie jeszcze w pelni sil. Zobaczymy takze co w lidze pokaze Antiga, bo fakt ze w Hiszpanii gral pierwsze skrzypce, wcale nie oznacza, ze w PLS bedzie tak samo.

Dodatkowo zwroc prosze uwage na fakt, ze Bakiewicz moze znalezc sie w wyjsciowym skladzie jako libero, a Milczarek moze zostac przesuniety na przyjecie. Z reszta o wszytskim i tak zadecyduje trener.
kocur
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 15:42
Płeć: K

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: kocur »

wedlug mnie Murek po wyleczeniu nie bedzie mial czego szukac w reprezentacji, niestety latka leca, Dawid nie jest mlodzieniaszkiem, na jego miejsce pewnie przyjda inni-mlodsi, wiec jak na razie Baku moze byc spokojny o gre w reprezentacji
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: evija »

Dawid jest z tego samego rocznika co Świder, Grusia czy Guma.
Jest świetnym zawodnikiem i nie wiem czy Michał dałby radę wygrać rywalizację w pełni sprawnym Dawidem - dlatego myślałam o Michale jako libero. Zakładając trochę hurra optymistyczną wersję na IO, że mamy zdrowych: Mariusza i Grześka na atak, a na przyjęciu zdrowych: Michała W, Sebastiana, Piotrka, Dawida i Michała to niestety wypada Bąku według mnie.
Patrząc na działania trenera Lozano, Igła i tak rywalizacji z Gato nie wygra, choćby nie wiem co robił - olsztyńska noc chyba zaważyła i nie pomoże gadanie, że możliwy był powrót, bo powrót był tylko pozycja w rywalizacji stracona. Szkoda Krzyśka, dlatego niech Michał "pogoni" w konkurencji Gacka - niech czuje, ze ma tą konkurencję.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Karolina »

To czy Murek powróci do reprezentacji zależeć będzie tylko wyłącznie od jego zdrowia. To czy Bąkiewicz będzie miał szanse, to już decyzja trenerów. Nie zapominajmy, ze jeśli zawodnik czuje sie na siłach, jest całkowicie zdrowy, i posiada takie doświadczenie jak Murek ma wiele atutów w rękawie. Owszem przyjdą młodzi, ale Oni też będą potrzebowali czasu na wdrożenie sie w drużynie, a w tym czasie ich "nauczycielem" może być właśnie Murek.
Osobiście uważam, ze, jeśli Dawid wróci do zdrowia i pełni sił, a jego forma będzie wysoka, może być godnym rywalem o miejsce w kadrze dla pokolenia młodych przyjmujących.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
osnazfsb

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: osnazfsb »

Mysle ze Bakiewicz bedzie sie mocno bronil przed gra na libero bo libero to najslabiej oplacana pozycja na parkiecie a akurat kaske nasi reprezentanci liczyc potrafia(zreszta nie bronie im , to ich zawod)
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: paw98 »

Coś ostatnio czytałem że na libero w Skrze ma grać teraz Milczarek,ale czy to prawda to nie wiem.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

ostatnio ?? o tym pisali juz po odejściu Igły... ale mi się jakoś nie widzi Milczarek na Libero i możliwe że zagra na tej pozycji Bąku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
lena
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:59
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: lena »

tak szczerze to Milczar jakoś nie szczególnie mi pasuje na libero. Bąku, jak widzieliśmy podczas finału Mś całkiem nieźle radził sobie na libero, więc myśle, że trener raczej na niego postawi, jednak nic nigdy nie wiadomo.
Biało- czerwony wulkan wybucha, tam Polska wierzy i ufa, pokarzmy światu pazurek, niech zabrzmi Polski mazurek!!
Gwardia Wrocław!!
Wiele serc, jedno bicie AZS ponad życie >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
Paula07
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:43
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Paula07 »

Bąkiewicz może i jest słabo atakującym zawodnikiem, ale to nie znaczy że to tylko jego wina. Moim zdaniem problemem jest brak zaufania Zagumnego do Bąka. Jak Bąku jest na boisku, piłek nie dostaje, chyba że w ostatecznosci jedną, i to badzo trudną. A jak nie ma sie oparcia w rozgrywającym to co tu gadać. Jak Bąkiewicz grał z Zygadłem z Wielką Brytanią chyba w tegorocznym Memorialem to gral b. dobrze. Co prawda WB to słabiutki przeciwnik, ale ataki Baka byly swietne. Zresztą w klubie też dostaje malo pilek, jak przyjmujący jest 4 punktującym drużyny, po środkowym, co chyba coś jest nie tak??!

Subiektywna ocena, zaznaczam
;)
Rock not dead! ;D
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Arff »

heh... Bąkiewicz w klubie miał raczej mizerny sezon a szczególnie play offy więc nie można porównywać... nie można powiedzieć też że Bąku dostaje mało piłek w kadrze bo w gruncie rzeczy prawie zawsze jest wystawiany do drugiej linii w pierwszej gra bardzo rzadko, a mecz z Francja z LŚ (jeden z niewielu w pierwszej linii )był w jego wykonaniu mistrzowski i nie można powiedzieć że wtedy dostawał mało piłek... ale to jak na mnie tylko dlatego że Francuzi tak naprawde nic nie wiedzieli o Bąku i wątpię żeby rozpisywali w ataku zawodnika do drugiej linii...

A mecz z Grejt Brytanią ?? no proszę Cię...

aj nawaliło mi się tych powtórzeń... wybaczcie..

trochę odeszliśmy od tematu ale myślę że nie za daleko... nie brnijcie dalej...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: Ted »

lena pisze:tak szczerze to Milczar jakoś nie szczególnie mi pasuje na libero. Bąku, jak widzieliśmy podczas finału Mś całkiem nieźle radził sobie na libero, więc myśle, że trener raczej na niego postawi, jednak nic nigdy nie wiadomo.
A tak szczerze mowiac dlaczego ten chlopak Ci nie pasuje? Bo nie widzielismy go podczas finalow MS? Chetnie poznalbym Twoje argumenty... :]
lena
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:59
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: lena »

Ted pisze:
lena pisze:tak szczerze to Milczar jakoś nie szczególnie mi pasuje na libero. Bąku, jak widzieliśmy podczas finału Mś całkiem nieźle radził sobie na libero, więc myśle, że trener raczej na niego postawi, jednak nic nigdy nie wiadomo.
A tak szczerze mowiac dlaczego ten chlopak Ci nie pasuje? Bo nie widzielismy go podczas finalow MS? Chetnie poznalbym Twoje argumenty... :]
Chodzi o to, że Milczarek miał bardzo dużo przerwy w grze.
Dotychczas w Polskiej Lidze Siatkówki rozegrał Pan jeden mecz na pozycji libero.
- Tak, ostatni w sezonie zasadniczym z Delectą Bydgoszcz. Z tego co pamiętam, nie obroniłem chyba ani jednej piłki (śmiech).

I tu mogą być obawy, jednak Robert ma przygotowany specjalny cykl treningowy, więc może by,ć tylko lepiej xD
Biało- czerwony wulkan wybucha, tam Polska wierzy i ufa, pokarzmy światu pazurek, niech zabrzmi Polski mazurek!!
Gwardia Wrocław!!
Wiele serc, jedno bicie AZS ponad życie >>Mlekpol AZS Olsztyn<<
KamilAzsOlsztyn
Posty: 42
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Libero Bąkiewicz, a gra w reprezentacji...

Post autor: KamilAzsOlsztyn »

stawiałbym na bakiewicza z uwagi na duuuzo wiekszy bagaz doswiadczen oraz poprostu baku jest lepszy od milczarka,niema co sie oczukiwac.a jednak chcialbym w przyszlym roku zobaczyc ich obu i porownac.rywalizacja zapowiada sie ciekawie
klub:Azs Olsztyn waga:76kg wzrost:189cm rocznik:1992
Zablokowany

Wróć do „Polskie reprezentacje”