Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: kevinpsb »

Grbić :] :]
Kurek, :] :]
Kazyiski
Bjelica,
Pliński
Vissotto
Sergio
Rezerwowi:

Bruno :] :]
Miljkovic
Lucas
Marshall
Antiga

Stoytchev

Wybór rozgrywajacych jest dla mnie conajmniej smieszny... Od Grbicia jest lepszy Ricardo, Zagumny, Ball a od Bruno po za wyzej wymienionymi Depestele, Pujol, Esko, Vermighlio, Marcelinho a nawet może Redwitz Marlon ... Visotto jest bardzo dobry ale od Milijkovicia zdecydowanie gorszy wiec ja bym ich conajmniej zamienił...
Mój skład: Ricardo, Kazijski, Lucas, Milijkovic, Dante, Simon, Verbov, Zagumny, Winiarski,( teraz Antiga), Volkov, Shoeps, Marschall...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: Nagor »

Zagumny
Simon Kazakow
Kazyiski Juantorena
Miljkovic
Exiga

Hierrezuelo (gra szybko, dokładnie, wg mnie czołówka sypaczy na ostatnich turniejach z jego udziałem)
Volkow, Bjelica
Samica, Dante
Może faktycznie Schoeps
Rowlandson
...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:Grbić :] :]
Kurek, :] :]
Kazyiski
Bjelica,
Pliński
Vissotto
Sergio
Rezerwowi:

Bruno :] :]
Miljkovic
Lucas
Marshall
Antiga

Stoytchev

Wybór rozgrywajacych jest dla mnie conajmniej smieszny... Od Grbicia jest lepszy Ricardo, Zagumny, Ball a od Bruno po za wyzej wymienionymi Depestele, Pujol, Esko, Vermighlio, Marcelinho a nawet może Redwitz Marlon ... Visotto jest bardzo dobry ale od Milijkovicia zdecydowanie gorszy wiec ja bym ich conajmniej zamienił...
Mój skład: Ricardo, Kazijski, Lucas, Milijkovic, Dante, Simon, Verbov, Zagumny, Winiarski,( teraz Antiga), Volkov, Shoeps, Marschall...
Wiem że nie powinno się komentować pewnych wyborów, ale to co zaprezentował cytowany kolega doprowadza mnie do śmiechu. Od Bruno lepszy jest Depestele, Marcelinho, Redwitz, Marlon ? To jest żart rozumiem?
Ricardo ? :] Za co ? :]

Ta 12 nie jest całkowicie wybierana pod kątem umiejętności, tylko pod tym, co zawodnicy zaprezentowali w poprzednim roku, bo to że Ricardo jest aktualnie najlepszym sypaczem to nie podlega wątpliwości. Nie gra w reprezentacji, w Sisleyu prezentował się w tamtym sezonie średnio. Dante, Winiarski ? Bo odpoczywali cały rok ? Shoeps ? Jakoś nie pomógł reprezentacji na Mistrzostwach Europy.

I na koniec, Kurek nie zasłużył ? Z Gruszką przez całe ME ciągnęli nam atak.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze: Wiem że nie powinno się komentować pewnych wyborów, ale to co zaprezentował cytowany kolega doprowadza mnie do śmiechu. Od Bruno lepszy jest Depestele, Marcelinho, Redwitz, Marlon ? To jest żart rozumiem?
Ricardo ? :] Za co ? :]

Ta 12 nie jest całkowicie wybierana pod kątem umiejętności, tylko pod tym, co zawodnicy zaprezentowali w poprzednim roku, bo to że Ricardo jest aktualnie najlepszym sypaczem to nie podlega wątpliwości. Nie gra w reprezentacji, w Sisleyu prezentował się w tamtym sezonie średnio. Dante, Winiarski ? Bo odpoczywali cały rok ? Shoeps ? Jakoś nie pomógł reprezentacji na Mistrzostwach Europy.

I na koniec, Kurek nie zasłużył ? Z Gruszką przez całe ME ciągnęli nam atak.
Po ogladaj mecze ligi włoskiej bedziesz wiedział za co Ricardo... Jesli Dante odpoczywał cały rok to ja jestem świety! Kurek to 2 wyskoki i powoli wraca do swojego poziomu gry, oby castellanie wybił mu z głowy gwiazdorzenie! Ciekawe kto by pomogł takiej reprezentacji jak ta Niemiecka... Winiar i Dante dlatego że potencjalnie nie widze od nich lepszych przyjmujacych nie widze chyba ze o kims zapomniałem! Natomiast nie mogłem patrzec w ls jak Bruno psuł poziom sportowy gry Brazylijczyków. Ricardo Marcelinho wyprawiali tam cuda a Bruno jest dobry bo gra z dobrymi a gra z dobrymi bo trenerem jest....
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:
KadrO pisze: Wiem że nie powinno się komentować pewnych wyborów, ale to co zaprezentował cytowany kolega doprowadza mnie do śmiechu. Od Bruno lepszy jest Depestele, Marcelinho, Redwitz, Marlon ? To jest żart rozumiem?
Ricardo ? :] Za co ? :]

Ta 12 nie jest całkowicie wybierana pod kątem umiejętności, tylko pod tym, co zawodnicy zaprezentowali w poprzednim roku, bo to że Ricardo jest aktualnie najlepszym sypaczem to nie podlega wątpliwości. Nie gra w reprezentacji, w Sisleyu prezentował się w tamtym sezonie średnio. Dante, Winiarski ? Bo odpoczywali cały rok ? Shoeps ? Jakoś nie pomógł reprezentacji na Mistrzostwach Europy.

I na koniec, Kurek nie zasłużył ? Z Gruszką przez całe ME ciągnęli nam atak.
1. Po ogladaj mecze ligi włoskiej bedziesz wiedział za co Ricardo... 2. Jesli Dante odpoczywał cały rok to ja jestem świety! 3. Kurek to 2 wyskoki i powoli wraca do swojego poziomu gry, oby castellanie wybił mu z głowy gwiazdorzenie! 4. Ciekawe kto by pomogł takiej reprezentacji jak ta Niemiecka... 5. Winiar i Dante dlatego że potencjalnie nie widze od nich lepszych przyjmujacych nie widze chyba ze o kims zapomniałem! 6. Natomiast nie mogłem patrzec w ls jak Bruno psuł poziom sportowy gry Brazylijczyków. Ricardo Marcelinho wyprawiali tam cuda a Bruno jest dobry bo gra z dobrymi a gra z dobrymi bo trenerem jest....
Ad1. Oglądam, chodzi mi o poprzedni sezon.
Ad2. No to jesteś "swiety" ( :] ), bo z tego co wiem to Dante dostał wolne od reprezentacji, i nie rozegrał nawet jednego meczu w LŚ.
Ad3. "castellanie" ? Kurek gwiazdorzy ? Czyli gwiazdorzy także cała Skra. Puszczają zawodnikom nerwy i tak to wygląda.
Ad4. A reprezentacja Niemiec jest słaba ?
Ad5. Zapomniałeś. Juantorena, Kaziyski, i co najważniejsze Priddy, oraz wiele, wiele innych.
Ad6. I widocznie nie patrzałeś.

PS : Zacznij pisać poprawnie.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: niepoinformowany »

Bo LŚ to cały rok...

KadrO, patrzeć - patrzyłem.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Bigmac
Posty: 136
Rejestracja: 26 maja 2008, o 14:54
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: Bigmac »

kevinpsb pisze: Po ogladaj mecze ligi włoskiej
KadrO pisze: Ad1. Oglądam, chodzi mi o poprzedni sezon.
Że niby gdzie tak te mecze oglądacie :>?
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: Chal »

Nie wiem jak oni, ale ja tam oglądam na Rai Sport Piu ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Bigmac
Posty: 136
Rejestracja: 26 maja 2008, o 14:54
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: Bigmac »

Chal pisze:Nie wiem jak oni, ale ja tam oglądam na Rai Sport Piu ;)
nieźle, zazdroszczę ;]
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze:
Ad1. Oglądam, chodzi mi o poprzedni sezon.
Ad2. No to jesteś "swiety" ( :] ), bo z tego co wiem to Dante dostał wolne od reprezentacji, i nie rozegrał nawet jednego meczu w LŚ.
Ad3. "castellanie" ? Kurek gwiazdorzy ? Czyli gwiazdorzy także cała Skra. Puszczają zawodnikom nerwy i tak to wygląda.
Ad4. A reprezentacja Niemiec jest słaba ?
Ad5. Zapomniałeś. Juantorena, Kaziyski, i co najważniejsze Priddy, oraz wiele, wiele innych.
Ad6. I widocznie nie patrzałeś.
1. To są moje wybory... Jesli chodzi ci o poprzedni sezon... To ja sie pytam za co Kurek?
2. Ale zalicza bdb wystepy w Dynamie Moskwa! czyli jakim cudem cały rok???
3. Komu puszczaja nerwy... Kurkowi puszczaja non stop! W rzeszowie w bełchatowie w Roeselare...
4. Tak
5. Priddiego powiem szczerze że za duzo w akcji nie widziałem bo mi Planete sport zabrali :( Juantorena gra rzeczywiscie bardzo dobrze wiec w tej 12 mógłby sie znalezc aczkolwiek niekoniecznie... Kazijski przecież jest!
6. Patrzyłem i swoje widziałem... Nic nadzwyczajnego.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: yfysk »

tak tylko mi się pomyslało...czyżby Świderski po tak groźnej kontuzji i po wiele krótszej przerwie rehabilitacyjnej mógł wrócić wczesniej do gry niż Wlazły i Winiarski? aaa...może to dlatego, że jest starszy? :/
Marcin Podwysocki na prezydenta!
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: KadrO »

kevinpsb pisze:
KadrO pisze:
Ad1. Oglądam, chodzi mi o poprzedni sezon.
Ad2. No to jesteś "swiety" ( :] ), bo z tego co wiem to Dante dostał wolne od reprezentacji, i nie rozegrał nawet jednego meczu w LŚ.
Ad3. "castellanie" ? Kurek gwiazdorzy ? Czyli gwiazdorzy także cała Skra. Puszczają zawodnikom nerwy i tak to wygląda.
Ad4. A reprezentacja Niemiec jest słaba ?
Ad5. Zapomniałeś. Juantorena, Kaziyski, i co najważniejsze Priddy, oraz wiele, wiele innych.
Ad6. I widocznie nie patrzałeś.
1. To są moje wybory... Jesli chodzi ci o poprzedni sezon... To ja sie pytam za co Kurek?
2. Ale zalicza bdb wystepy w Dynamie Moskwa! czyli jakim cudem cały rok???
3. Komu puszczaja nerwy... Kurkowi puszczaja non stop! W rzeszowie w bełchatowie w Roeselare...
4. Tak
5. Priddiego powiem szczerze że za duzo w akcji nie widziałem bo mi Planete sport zabrali :( Juantorena gra rzeczywiscie bardzo dobrze wiec w tej 12 mógłby sie znalezc aczkolwiek niekoniecznie... Kazijski przecież jest!
6. Patrzyłem i swoje widziałem... Nic nadzwyczajnego.
1. Zeszły sezon, poprzedni rok, to także rozgrywki reprezentacyjne, więc i Mistrzostwa Europy.
2. Tak? Pokaż statystyki zeszłego sezonu.
3. Roeselare dużą literą, a Rzeszów i Bełchatów to już nie? W sumie przy takim trenerze to kto by się wstrzymał. :]
4. Andrae, Tischer, Hübner, Schöps, Grozer, Böhme, Kromm...
5. Tak, ale napisałeś, że Winiarski i Dante to najlepsi na świecie na swojej pozycji, według Ciebie. To się do tego odnosi.
6. Wybitnie może nie grał, ale poprowadził reprezentację do zdobycia LŚ.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze: 1. Zeszły sezon, poprzedni rok, to także rozgrywki reprezentacyjne, więc i Mistrzostwa Europy.
2. Tak? Pokaż statystyki zeszłego sezonu.
3. Roeselare dużą literą, a Rzeszów i Bełchatów to już nie? W sumie przy takim trenerze to kto by się wstrzymał. :]
4. Andrae, Tischer, Hübner, Schöps, Grozer, Böhme, Kromm...
5. Tak, ale napisałeś, że Winiarski i Dante to najlepsi na świecie na swojej pozycji, według Ciebie. To się do tego odnosi.
6. Wybitnie może nie grał, ale poprowadził reprezentację do zdobycia LŚ.
2. Widziałem pare meczy w lidze rosyjskiej, mecze w lidze mistrzów i pucharze Rosji.
4. Oni nie moga byc groźni... Hubner Shoeps a reszta to tylko bardzo dobrzy gracze!
5. No bo to prawda...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: niepoinformowany »

Dante ciągnął grę Dynama - aż sam się dziwiłem że zdecydował się wrócić do Moskwy. Pamiętacie jego wk... po rewanżu w Bełchatowie? Tylko on z Rubenem walczyli a Ruscy się poddali... Więc KadrO wg. mnie postawa Dante w zeszłym roku nie była zła.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: KadrO »

niepoinformowany pisze:Dante ciągnął grę Dynama - aż sam się dziwiłem że zdecydował się wrócić do Moskwy. Pamiętacie jego wk... po rewanżu w Bełchatowie? Tylko on z Rubenem walczyli a Ruscy się poddali... Więc KadrO wg. mnie postawa Dante w zeszłym roku nie była zła.
Rozumiem, ale za kogo miałby wskoczyć do tej 12 Dante, jeśli w kolejce był Priddy.
5. No bo to prawda...
A ja przypomniałem Ci tylko o zawodnikach których pominąłeś.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: niepoinformowany »

KadrO pisze:
niepoinformowany pisze:Dante ciągnął grę Dynama - aż sam się dziwiłem że zdecydował się wrócić do Moskwy. Pamiętacie jego wk... po rewanżu w Bełchatowie? Tylko on z Rubenem walczyli a Ruscy się poddali... Więc KadrO wg. mnie postawa Dante w zeszłym roku nie była zła.
Rozumiem, ale za kogo miałby wskoczyć do tej 12 Dante, jeśli w kolejce był Priddy.
No tak tylko że Priddy też odpoczywał od reprezentacji w 2009, a w klubie zajął tylko 6. miejsce a indywidualnie można się spierać kto był lepszy (dla mnie w 2008 Priddy był najlepszy, 2009 postawiałbym na Zagumnego/Visotto).
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: KadrO »

niepoinformowany pisze:
KadrO pisze:
niepoinformowany pisze:Dante ciągnął grę Dynama - aż sam się dziwiłem że zdecydował się wrócić do Moskwy. Pamiętacie jego wk... po rewanżu w Bełchatowie? Tylko on z Rubenem walczyli a Ruscy się poddali... Więc KadrO wg. mnie postawa Dante w zeszłym roku nie była zła.
Rozumiem, ale za kogo miałby wskoczyć do tej 12 Dante, jeśli w kolejce był Priddy.
No tak tylko że Priddy też odpoczywał od reprezentacji w 2009, a w klubie zajął tylko 6. miejsce a indywidualnie można się spierać kto był lepszy (dla mnie w 2008 Priddy był najlepszy, 2009 postawiałbym na Zagumnego/Visotto).
Może i racja, jednak w mojej opinii to jednak Priddy jest najlepszym przyjmującym na świecie, i choć dostał wolne od reprezentacji (w końcu USA potrzebuje młodych, nowych zawodników) to na miejsce w 12 zasłużył dużo bardziej niż Dante.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: Nagor »

Może i racja, jednak w mojej opinii to jednak Priddy jest najlepszym przyjmującym na świecie,
Oczywiście to Twoja opinia, ale nie uważasz, że Priddy ma dość słabą technikę w beznadziejnych piłkach? Plasuje pod górę, byle przebić zamiast nabić czy coś. Chociaż oglądałem go tylko na IO, LŚ 2008 i jeden mecz w Rosji, ale takie odniosłem wrażenie.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: Guilder »

Nie sugerowałbym się VM'em (w tej grze to właśnie Priddy ma najlepszą średnią umiejętności - 17,5/20 pkt), bo o ile zgadzam się co do większości statsów, to jednak Amerykanin jest tam sporo przepakowany. Inna sprawa, że faktycznie mamy ograniczoną możliwość obserwowania go.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: KadrO »

Dennis Guilder pisze:Nie sugerowałbym się VM'em (w tej grze to właśnie Priddy ma najlepszą średnią umiejętności - 17,5/20 pkt), bo o ile zgadzam się co do większości statsów, to jednak Amerykanin jest tam sporo przepakowany. Inna sprawa, że faktycznie mamy ograniczoną możliwość obserwowania go.
Nie sugeruję się bazą danych Volleyball Managera. Oglądałem kilka pojedynków drużyny Priddiego, czy to w reprezentacji, czy w klubie, był zawsze (lub prawie zawsze) wiodącą postacią. Głównie cenię w nim wszechstronność.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn sezon 09'

Post autor: Kay »

To mnie akurat nie dziwi. Priddy według mnie (tak bawiąc się na szybko) jest w Top5 przyjmujących na świecie.
AZS Częstochowa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”